R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski w Makarówce
2018-01-19 18:58:24 Artykuł czytany 2836 razy


W listopadzie ubiegłego roku Gmina Huszlew w ramach środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych otrzymała 500 tys. złotych dotacji na remont odcinka drogi gminnej z Makarówki w kierunku wsi Kiełbaski.


Całkowity koszt budowy drogi zamknął się kwotą  685  tys. złotych. Droga na odcinku 1200 metrów została wyremontowana w grudniu ubiegłego roku.

18 stycznia  została przecięta symboliczna wstęga.  Na otwarcie drogi do Makarówki przybył m.in. wiecewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski.




Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

SK [ja]
 
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Gratulacje
    2018-02-02 11:53:02

    arrow

    Gratuluje się obecnym władzom, czy to wójt, czy sołtys. A zabiegać o remont tej drogi zabiegali wszyscy i to dobrze, najwięcej z racji pełnionej funkcji wymienieni wyżej. A drogą będą jeździć i zwolennicy i przeciwnicy. Powodzenia i tak trzymać.

  • rodzic
    2018-01-31 07:45:15

    arrow

    Proszę sie zając narkotykami w szkole co na to Dyrekcja Vice co robią prelekcje to za mało.

  • obserwator
    2018-01-24 19:08:29

    arrow

    Miło patrzeć na takie drogi.! Gratuluje.
    Ale co tam robi wójt z Olszanki ze swoim ordynansem? Czyżby się stęsknili za otwieraniem dróg? Na ich gminie już daaawno nie było takiej "imprezy".
    Patrzcie chłopy, patrzcie i się ..... uderzcie w piersi.

  • Obserwatorka
    2018-01-22 20:02:26

    arrow

    Aż miło popatrzec jak dobrze mozna współpracować koło gospodyń i sołtys.
    Widocznie komuś to nie na rękę

  • Mieszkaniec 2
    2018-01-22 19:10:12

    arrow

    Złośliwość ludzka nie zna granic.. Nie zrobił Wójt drogi tylko dla siebie czy dla sołtysa Makarówki, droga jest dla wszystkich mieszkańców. Może zamiast krytykować i psy wieszac na obu Panach wypadałoby im podziękować.

  • obserwator
    2018-01-22 18:53:32

    arrow

    Panie wójcie Stefaniuk jak Pan to robi dwie drogi w jednym roku za niewielkie pieniądze. Dla dobra powiatu proszę udzielić bezpłatnych korepetycji w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych na budowę dróg pozostałym Włodarzom naszego powiatu. Pozdrawiam,życzę dalszych sukcesów Panu i Przewodniczącemu Rady Gminy w Huszlewie.

  • Wig 40
    2018-01-22 16:42:33

    arrow

    ...sukces zawsze ma wielu ojców i wiele osób przyczyniło sie do sukcesów Makarowki również sołtysi i radni którzy byli wczesniej a były dobrze że zrezygnował bo chciał nawarzyc takiego bigosu że do dziś byśmy warczeli na siebie jak psy zamiast współdziałać.....

  • ...
    2018-01-22 14:04:47

    arrow

    Wielkie szaco dla sołtysa. Działaj tak dalej!

  • helena
    2018-01-22 10:54:32

    arrow

    Jeszcze brakuje radnych i sołtysów z Sarnak, Kornicy czemu nie zaprosił

  • hehhahe
    2018-01-21 20:12:34

    arrow

    Kółeczko gospodyń wiejskich i sołtys ładny ukladzik.

  • hehhehe
    2018-01-21 20:09:04

    arrow

    Drogi otwierają stary sołtys to dopiero zrobił w tej wsi.szkoda że się wycofał

  • kwro
    2018-01-21 18:26:25

    arrow

    Droga do nikąd....??? Być może pomoże okolicznym rolnikom? Kiedy Wójt zabierze się za drogę z Łuzek do Huszlewa która jest w fatalnym stanie rozjeżdżana przez samochody zaopatrujące Krynicę Witamin w Dziadkowskich/zakaz wjazdu od strony Międzyrzeca Podl./ oraz samochody Wokasu w Zieniach/ to już inna bajka bo one nie mogą poruszać się po drogach publicznych/???

  • hehhehe
    2018-01-20 23:45:52

    arrow

    dobre jaja o sołtysie z makraówki ......cyrk na kółkach :)

  • ,,,,,,,,
    2018-01-20 16:05:48

    arrow

    Jeżeli będzie taki wójtem jak sołtysem pozostaje się tylko cieszyć. Powodzenia

  • ...
    2018-01-20 14:37:03

    arrow

    A gdzie się podziały lokalne skarby? Nie cieszą się z nowej drogi?

  • Abc
    2018-01-20 11:57:51

    arrow

    W naszej gminie robi się drogi kolegom

  • Mieszkaniec
    2018-01-20 11:30:42

    arrow

    To nasz przyszły Wójt jest soltysem?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Warszawa: Mieszkania na sprzedaż
2018-08-10 16:16:46 Kategoria:

Warszawa Bielany, Warszawa Śródmieście, Warszawa Białołęka - 3 mieszkania do sprzedania w konkurencyjnych cenach. Szczegółowe informacje poniżej i na stronie:...

więcej »

Łosice

w lewoSierpień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁUKÓW, 01.08 16:30

Bieg w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

więcej »
2 3 4

ŁOSICE, 04.08

Karawana pełna sztuki w Łosicach i Olszance

więcej »
5

ŁOSICE, 05.08

Karawana pełna sztuki w Łosicach i Olszance

więcej »
6 7 8 9 10 11 12

ŁOSICE, 12.08

SMARTSTOP - UŻYWASZ TELEFONU, UWAŻAJ NA DRODZE

więcej »
13 14 15

ŁOSICE, 15.08

Gmina Sarnaki świętuje

więcej »
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

MIASTO SIEDLCE, 31.08

Dziki Dzik kolejnym gościem spotkań VITOexTrEAM

więcej »

Kondolencje

Najnowsze Informacje