KONTAKT

Regionalny Portal Informacyjny

PODLASIE24.PL

* ul. Bpa Świrskiego 56
* 08-110 Siedlce
* Regon: 005173923-00037
* NIP: 821-10-06-920
* Konto: B. S. Siedlce 48 9194 0007 0001 2801 2000 0010           

KONTAKT


*tel/fax. (25) 644 64 47
*tel. (25) 644 72 73 w 255
*kontakt@podlasie24.pl




 

Redaktor Naczelny Portalu:


* Edyta Łukaszewska
e.lukaszewska@radiopodlasie.pl
 

Redaktorzy:

 
* Joanna Andrzejewska
andrzejewska@radiopodlasie.pl

* Magda Szewczuk
szewczuk@radiopodlasie.pl

* Dorota Wakuła
wakula@radiopodlasie.pl
 

Sprawy techniczne:

 
* webmaster@radiopodlasie.pl,
* internet@radiopodlasie.pl
 

Głowny specjalista
ds. sprzedaży reklamy:

 
Janusz Redesiuk
*
tel. kom. 510-074-653,
* redesiuk@radiopodlasie.pl

Dorota Wakuła
* tel. 501 448 609
* reklama@podlasie24.pl
 

Dział Reklamy:

 
* tel. (25) 644 72 73,
* fax (25) 644 64 47
* reklama@radiopodlasie.pl
 

Dział Promocji:

 
Joanna Symanowicz,

* tel. (25) 644 72 73,
* tel 515 869 707,
* promo@radiopodlasie.pl
 

Archiwum dźwięków

 
Joanna Andrzejewska

archiwum@radiopodlasie.pl
 

social media

Agnieszka Gałach
agnieszka.galach.90@gmail.com
tel. 663 406 866

Dyrektor KRP


ks. Andrzej Sochal

dyrektor@radiopodlasie.pl
 

Z-ca Dyrektora

 
ks. Daniel Struczyk

administracja@radiopodlasie.pl
 

Sekretarz redakcji KRP
opiekun Kół Przyjaciół KRP moderator
merytoryczny portalu podlasie24.pl


ks. Paweł Broński
tel. 503 545 053
bronski@radiopodlasie.pl

Kierownik Techniczny

 
Artur Dernowski

tel. 25 644 72 73 wew 231
technika@radiopodlasie.pl
 

Dział Informacji 
Katolickiego Radia Podlasie

 
Serwisant

tel. 25 644 72 73 wew 235
info@radiopodlasie.pl
 

Redakcje terenowe

1. Siedlce

-Adam Białczak
* tel. 500 187 558,
* a.bialczak@radiopodlasie.pl

Monika Jabłkowska

* tel. 512 111 737,
* jablkowska.m@radiopodlasie.pl

-Andrzej Ilczuk,
* tel. 502 173 757,
* andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl

-Kamil Skorupski,
* tel. 504 838 118,
* skorupski@radiopodlasie.pl


2. Biała Podlaska

-Izabela Chajkaluk,
* tel. 500 106 004,
* biala@radiopodlasie.pl

-Beata Malczuk,
* tel. ,
* b.malczuk@radiopodlasie.pl

3. Międzyrzec Podlaski

-Sławomir Karczewski,
* tel. 500 106 003,
* miedzyrzec@radiopodlasie.pl
* Punkt obsługi klientów radia
- ul. Lubelska 36 Międzyrzec Podl


4. Sokołów Podlaski

- Karolinia Górecka
* tel. 502 710 082
*skibniewska@radiopodlasie.pl

-Lech Zakrzewski,
* tel. 512 300 339,
* tel. (25) 781 18 65,
* sokolow@radiopodlasie.pl

5. Węgrów

- Karolinia Górecka
* tel. 502 710 082
*skibniewska@radiopodlasie.pl


6. Łuków

-Anna Kupińska,
* tel. 509 310 762,
* lukow@radiopodlasie.pl


7. Garwolin,

-Waldemar Jaroń
* tel.: 509 056 641,
* garwolin@radiopodlasie.pl

8. Łosice

-Kamil Skorupski,
* tel. 504 838 118,
* skorupski@radiopodlasie.pl

9. Radzyń Podlaski

Kamila Suchodolska,
* tel. 500 105 909,
*suchodolska@radiopodlasie.pl


-Sławomir Karczewski,
* tel. 500 106 003,
* miedzyrzec@radiopodlasie.pl

10. Siemiatycze

-Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
* tel.: 600 262 129,
* siemiatycze@radiopodlasie.pl

11. Parczew

-Karolina Suchodolska,
* tel. 500 105 909,
* suchodolska@radiopodlasie.pl

foto

Dachowanie samochodu na DK-63
2020-11-29 15:07:22 Kategoria: Region

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na DK-63 na trasie Siedlce - Łuków. W okolicach miejscowości Mościbrody doszło do wypadku.

więcej »
foto

Świąteczny konkurs wokalny w gminie Ulan-Majorat
2020-11-27 17:40:27 Kategoria: Kultura

Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie-Majoracie zaprasza mieszkańców gminy Ulan-Majorat do odkrywania swoich talentów wokalnych. W tym roku, ze względu na panujące obostrzenia...

więcej »