R E K L A M AWŁODAWA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

I Włodawskie Kino Samochodowe
2020-05-18 16:01:34 Artykuł czytany 213 razy


Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju skłania do podejmowania nowych wyzwań w tworzeniu wydarzeń kulturalnych. Dzięki poluzowaniu restrykcji związanych z koronawirusem w najbliższy weekend we Włodawie zostanie zorganizowane kino samochodowe.


- Nadchodzący weekend (22-24 maja) będzie obfitował w mega atrakcje dla kinomanów tych małych i dużych! - Spotykamy się na placu targowym przy ul. Lubelskiej we Włodawie już w najbliższy piątek .   Ilość miejsc mocno ograniczona! 3 dni kinowe to kapitalny czas spędzony w gronie najbliższych przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa - informują organizatorzy.

Włodawskie samochodowe kino jest całkowicie bezpłatne jednakże istnieje możliwość wsparcia WŁODAWSKIEGO HOSPICJUM poprzez nabycie cegiełki. Cały dochód przeznaczony zostanie  właśnie na ten cel. Cegiełki będą do nabycia w sekretariacie Włodawskiego Domu Kultury od 19 maja.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w poniższym regulaminie:

Drodzy Państwo świadomi zagrożenia wynikającego z epidemii koronawirusa prosimy o bezwzględne przestrzeganie następujących zasad. Jeżeli decydują się Państwo pozostać na seansie jest to jednoznaczne z akceptacją poniższych zasad.

1. Wszyscy z Państwa biorą udział w wydarzeniu dobrowolnie i na własną odpowiedzialność. W przypadku osób niepełnoletnich udział w wydarzeniu możliwy jest jedynie pod nadzorem rodziców lub pełnoletnich opiekunów na ich odpowiedzialność.

2. W trakcie seansu prosimy nie wychodzić z aut bez potrzeby. Jeśli Państwo muszą już wyjść to pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości 2 metrów od innych uczestników wydarzenia.

3. Prosimy nie wyjeżdżać, nie uruchamiać silników ani świateł w trakcie seansu. Można to zrobić w przerwie między filmami. Auto powinno pozostać na „biegu”. Prosimy również o wyciszenie telefonów komórkowych.

4. Odbiór dźwiękowy będzie odbywał się tylko poprzez zainstalowane na placu głośniki, zatem bardzo ważne jest by w trakcie seansu zachowywać się jak najciszej.

5. W razie nagłej potrzeby macie Państwo do dyspozycji dwie wyznaczone drogi ewakuacyjne między samochodami i poprzez dwie główne bramy. W przypadku gdy ktoś z Państwa poczuję się źle w pierwszej kolejności prosimy udać się do organizatorów pozostawiając auto – zabezpieczymy je.

6. Dbajmy o otoczenie i środowisko. Pamiętajmy zatem żeby zabrać ze sobą wszystkie przywiezione ze sobą rzeczy lub ewentualnie wyrzucić je do wyznaczonych kontenerów.

7. Kategorycznie zabrania się nagrywania przez Państwa wyświetlanych filmów oraz spożywania alkoholu w miejscu publicznym jak również innych substancji odurzających.

8. Przez „auto”/”pojazd” organizator rozumie samochody osobowe. Inne pojazdy o niestandardowych wymiarach/wyposażeniu mogą nie zostać wpuszczone na teren wydarzenia.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania projekcji i wyproszenia osób, które nie przestrzegają zasad regulaminu.

10. Prosimy stosowanie się do zaleceń oraz wskazówek pracowników Włodawskiego Domu Kultury – jako organizatorów wydarzenia.

11. Ze względu na ograniczoną fizyczną ilość miejsc oraz restrykcje związane z epidemią organizator zastrzega sobie możliwość odmowy wjazdu kolejnym pojazdom na plac gdzie odbywa się wydarzenie.

12. Prosimy zajmować miejsca wskazane przez obsługę wydarzenia.

13. By usprawnić organizację wydarzenia auta będą wpuszczane na miejsca dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego seansu!

14. Nasza akcja ma charakter niekomercyjny i wszystkie seanse są darmowe. Przed i podczas projekcji filmów będzie można nabyć cegiełkę, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na Włodawskie Hospicjum. Osoby, które nabędą wcześniej cegiełkę mają pierwszeństwo wjazdu.

15. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w mediach elektronicznych, drukowanych oraz społecznościowych w celach promocji wydarzenia.

16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas trwania wydarzenia, kradzieże, zgubienie lub zniszczenie przedmiotów, jak również szkody poczynione przez uczestników podczas pobytu na terenie wydarzenia.
[MSz]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.REKLAMA
foto

Zanzibar, Tanzania czy Mauritius? – Egzotyczne i...
2020-11-27 12:19:38 Kategoria:

Poszukujesz pięknych wakacji w tropikalnej scenerii i z dala od tłumów? Marzysz o ciepłej wodzie i kąpielach w krystalicznych wodach Oceanu Indyjskiego? Śnisz o ucieczce...

więcej »
foto

Nowy punkt pobierania wymazów w kierunku COVID-19 na...
2020-11-27 12:12:24 Kategoria:

23 listopada Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. uruchomiło punkt pobierania wymazów w kierunku COVID-19.

więcej »
foto

Profesjonalny warsztat dla twojego samochodu
2020-11-26 20:03:00 Kategoria:

Szukasz dobrego i sprawdzonego miejsca do naprawy swoich czterech kółek? Bialskie pogotowie ma w swojej ofercie auto serwis, misja pozostaje jednak ta sama: troska o...

więcej »
foto

O czym powinieneś wiedzieć przed kupnem patelni stalowej?
2020-11-26 13:10:39 Kategoria:

Stal nierdzewna jest wszędzie: w naczyniach kuchennych, sztućcach, urządzeniach, konstrukcjach budowlanych, implantach, broni… lista jest długa. Ale jeśli szukasz patelni...

więcej »
foto

Gdzie przechowywać chleb? - wybieramy nowoczesny chlebak
2020-11-24 10:41:56 Kategoria:

Pieczywo wymaga odpowiedniego przechowywania, by mogło utrzymać świeżość i smak. Dowiedz się, jak dobrać najlepszy chlebak do współczesnego wnętrza.

więcej »
foto

Siły natury w walce z trądzikiem
2020-11-24 10:32:42 Kategoria:

Problem trądziku nęka większość nastolatków, ale też sporą część dorosłych. Jednak wciąż niewiele z osób zmagających się z tą nieprzyjemną przypadłością...

więcej »
foto

Wsparcie samodzielności społecznej osób z zaburzeniami...
2020-11-23 12:49:11 Kategoria:

Publikujemy kolejny materiał filmowy promujący dobry wizerunek osób z zaburzeniami psychicznymi w społeczeństwie w ramach projektu pn. „Wsparcie samodzielności...

więcej »
foto

Jaki drapak warto wybrać?
2020-11-21 08:11:42 Kategoria:

Kocie meble służą nie tylko rozładowaniu nadmiaru energii u zwierzaków, ale również stanowią pewnego rodzaju ostoję. W końcu drapaki dla kotów to przedmioty...

więcej »

Włodawa

w lewoListopad 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Talerz zdrowego żywienia - trzy kroki do zdrowia
2020-11-26 11:59:00 Kategoria:

W październiku 2020 roku na Narodowym Kongresie Żywieniowym ogłoszono nowe "Zalecenia zdrowego żywienia" w formie graficznej talerza zamiast piramidy. Grafice talerza...

więcej »


Kondolencje

Najnowsze Informacje