R E K L A M AWĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim
2019-10-07 14:54:00 Artykuł czytany 249 razy


W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.


30 września w  Węgrowie 28-letni mieszkaniec pow. wołomińskiego kierując pojazdem marki Opel włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Mazda w wyniku czego uderzył w bok tego pojazdu powodując jego uszkodzenia. Nikt nie poniósł obrażeń

W tym samym dniu w miejscowości Miedzna mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Opel podczas wykonywania manewru cofania wjechała przed prawidłowo jadącego Forda doprowadzając do zderzenia. Nikt nie poniósł obrażeń.

Również w tym samym dniu w miejscowości Wrotnów mieszkanka pow. węgrowskiego  kierując pojedzeń Renault w trakcie wymijania się z nn pojazdem ciężarowym , w wyniku jego wjechania na jej pas ruchu , zjechała na pobocze, gdzie dachowała uszkadzając  swoje auto. Nikt nie poniósł obrażeń.

1 października w  Łochowie 36-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Fiat nie zachował należytych środków ostrożności 3 wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Renault.  Nikt nie poniósł obrażeń.

W tym samym dniu w Węgrowie 36-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Honda na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Peugeot  w skutek czego uderzył w bok tego pojazdu. Nikt nie poniósł obrażeń.

4 października w Węgrowie 27 letni mieszkaniec pow. siemiatyckiego kierując pojazdem marki Skoda nie zachował należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu czym stworzył zagrożenie bezpieczeństwa dla kierującego pojazdem marki BMW , który był w trakcie manewru wyprzedzania. Kierujący BMW chcąc uniknąć zderzenia                z pojazdem Skoda odbił w lewa stronę, zjechał na pobocze, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Kierujący BMW w wyniku poniesionych obrażeń trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

5 października w Grębkowie  19-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem Audi nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota w wyniku czego doszło do zderzenia między pojazdami. Nikt nie poniósł obrażeń.

6 października w miejscowości Kamionna mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadzając do zderzenia się z pojazdem marki Opel, który poruszał się prawidłowo będąc w fazie wyprzedzania w/w rowerzysty.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.


 M/K/ KPP Węgrówwykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Węgrów

w lewoPaźdzernik 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6

WĘGRÓW, 06.10

Filharmonia w Węgrowie

więcej »
7 8

WĘGRÓW, 08.10 18:00

Węgrów: Koncert Patriotyczny Fundacji TAK DLA RODZINY /ZAPOWIEDŹ/

więcej »
9 10 11 12 13
14 15 16 17

WĘGRÓW, 17.10

Spotkanie autorskie z Wojciechem Kempą

więcej »
18 19 20

WĘGRÓW, 20.10

XI Hubertus Węgrowski w Łochowie

więcej »
21 22 23 24 25 26 27

WĘGRÓW, 27.10

113-lecie Orkiestry Dętej OSP w Liwie

więcej »
28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje