R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Ponad 6,2 mln złotych z Unii Europejskiej trafi do Sokołowa Podlaskiego
2018-01-08 12:25:06 Artykuł czytany 1070 razy


Dziś, 8 stycznia w Urzędzie Miasta Sokołów Podlaski została podpisana umowa na dofinansowanie dwóch projektów. Pierwszy z nich to budowa Parku Przemysłowego oraz termomodernizacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 na co przeznaczone zostanie 4,8 mln zł. Zaś kolejne 1,3 mln otrzyma Sokołowski Ośrodek Kultury na rozszerzenie oferty kulturalnej.


Umowę w tej sprawie podpisali przed chwilą wicemarszałek województwa mazowieckiego Ewa Janina Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz dyrektor SOKu Marcin Celiński.















NBG/DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Natalia Bala-Gąsecka
tel. 508 059 868
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
bala@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Sceptyczny
    2018-01-08 23:46:31

    arrow

    Ale oczywiście że jak coś się robi to nie dobrze. A później się dziwią że z takim podejściem pracy nie ma, jak dadzą pracę, to robić się nie chce. Lepiej siedzieć przed komputerem i wypisywać takie mądrości. Popatrzcie na komentarze do podobnych artykułów, ludzie się cieszą z takich spraw.

  • ~
    2018-01-08 23:39:34

    arrow

    Lepiej byłoby nic nie robić i nie narażać się na krytykę.

  • noto cztery
    2018-01-08 21:12:28

    arrow

    No to już chyba żarty jakieś. Ile jeszcze można ładować w ten cały Park Przemysłowy???! Wielka mi duma dla miasta- parking dla ciężarówek i skład kruszywa. Są naprawdę inne ważne sprawy. Na przykład niedługo nie będziemy mieli po czym jeździć ani jak bo część ulic się rozsypie a na pozostałych utkniemy na dobre w korkach- to chyba widzi każdy, oczywiście poza włodarzem.

  • trzy
    2018-01-08 14:32:48

    arrow

    I czym tu się chwalić? Ns PP nie ma pomysłu, bo samo wynajęcie powierzchni magazynowej za grosze to żaden biznes dla miasta. Toż tam można jeszcze wpompować 100 milionów i nie będzie końca, a miasto czeka na inne inwestycje. Chyba czeka też na innego włodarza.

  • dwa
    2018-01-08 14:00:18

    arrow

    Kolejna kasa na Park Przemysłowy ??? Ile to już razem ??? 30 mln ??? Toć to skarbonka bez dna. Kiedy i jak mieszkańcy skorzystają z wpompowanej tam kasy ??? No ręce opadają. Może pomyślcie o innych zadaniach jakie do wykonania ma miasto. Może czas wyremontować ulice, chodniki, basen, place zabaw..., zmienić oświetlenie na ledowe itd?

  • raz
    2018-01-08 13:14:25

    arrow

    "Zaś kolejne 1,3 mln otrzyma Sokołowski Ośrodek Kultury na rozszerzenie oferty kulturalnej"- i zabawa trwa.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
SPONSOR GALERII

foto

XL lat SIEDLECKIEJ ZOOTECHNIKI w Uniwersytecie...
2018-07-04 10:47:28 Kategoria:

W bieżącym roku akademickim 2017-2018 obchodzimy piękny Jubileusz 40 lat działalności kierunku ZOOTECHNIKA w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Instytut...

więcej »

Sokołów Podl.

w lewoLipiec 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

SOKOŁÓW, 29.07

STREETBASKET w Sokołowie Podlaskim

więcej »
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje