Zdaniem blogerki warto poświecić trochę czasu na przygotowanie przyjęcia, zadbać o dekoracje, oświetlenie, czy koce którymi można przykryć się w chłodny wieczór. Przyrządzając potrawy należałoby też pomyśleć o daniach bezmięsnych. Przygotowanie wszystkiego przed przyjęciem pozwoli bez przeszkód cieszyć się spotkaniem bez konieczności szukania świec, czy płynów na komary, gdy już są goście.
Jeśli chcemy utrwalić dobre wspomnienia ze spotkania w ogrodzie można też przygotować małe prezenty dla gości. Wystarczy zapakować muffinki do torebek śniadaniowych i napisać na nich „dziękuję”, a jak przekonuje blogerka, uśmiech na twarzach przyjaciół jest gwarantowany.
O sposobach na udane przyjęcie w ogrodzie z blogerką Hanną Kozłowską, autorką bloga Haart.pl, rozmawiała Agnieszka Bolewska-Iwaniuk. Audycję znaleźć można w internetowym Archiwum Dźwięków KRP.
http://archiwum.radiopodlasie.pl/NEW/2020/07/18/rozmowa-z-blogerka-hanna-kozlowska/

Foto: Haart.pl
ABol/DW