R E K L A M A


BIAŁA PODL.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Biała Podlaska: Igrzyska dzieci w pływaniu
2017-11-21 13:20:14 Artykuł czytany 548 razy


Finał w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców miał miejsce 17 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Białej Podlaskiej.


WYNIKI

Sztafety dziewcząt 6 x 25 m


I miej. SP Nr 2 Biała Podl.       
1 : 44 : 97 – awans  - opiekun Barbara Pyrka   
skład: Maja Borowik, Julia Jagiełło, Karolina Korolczuk, Jagoda Łukaszuk, Klaudia Paluch, Michalina Szydłowska, Gabriela Utka.

II    miej.    SP Nr 3 Biała Podl.    1 : 57 : 00   
III    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    2 : 04 : 60     
IV    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    2 : 10 : 16     
V    miej.    SP Nr 5 Biała Podl.    2 : 14 : 53     
VI    miej.    SSP Biała Podl.    2 : 40 : 30     
VII    miej.    SP Nr 1 Biała Podl.    2 : 43 : 85         
VIII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    3 : 02 : 31

Indywidualnie 50m klasyczny dziewcząt

I    miej.    Maja Król        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:44:12             
II    miej.    Kornelia Najdyhor    - SP Nr 9 Biała Podl    0:49:82 
III    miej.    Amelia Salamon    - SP Nr 3 Biała Podl    0:50:22
IV    miej.    Michalina Szydłowska- SP Nr 2 Biała Podl    0:51:77
V    miej    Julia Marczuk        - SP Nr 9 Biała Podl    0:56:55
VI    miej.    Natalia Gierej        - SP Nr 6 Biała Podl.    1:01:20              
VII    miej.    Maja Jaroszuk        - SSP Biała Podl    1:01:25
VIII    miej.    Martyna Michalak    - SP Nr 5 Biała Podl    1:01:94
IX    miej.    Agata Denicka    - SP Nr 1 Biała Podl    1:10:95


Indywidualnie 50m - grzbiet dziewcząt

I    miej.     Klaudia Paluch    - SP Nr 2 Biała Podl    0:41:90
II    miej.    Maja Borowik    - SP Nr 2 Biała Podl. 0:45;83
III    miej.    Milena Sowińska    - SP Nr 5 Biała Podl.    0:46;57
IV    miej.    Małgorzata Golik     - SP Nr 1 Biała Podl.    0:47;94
V    miej.    Gabrysia Siennicka    - SP Nr 9 Biała Podl    0: 48:30
VI    miej.    Jagoda Łukaszuk    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:49;15
VII    miej    Małgorzata Szawczuk- SP Nr 6 Biała Podl    0:50:60
VIII    miej    Zofia Zielińska    - SP Nr 6 Biała Podl    0:52:65
IX    miej    Magda Bohonko    - SP Nr 3 Biała Podl    0:55:82
X     miej.     Marcelina Wnuk    - SP Nr 9 Biała Podl    0:56:36
XI    miej.    Wiktoria Sawczyk    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:58;69
XII     miej    Julia Olesiejuk    - SSP Biała Podl    1:01:37
XIII    miej    Anna Furmaniuk    - SP Nr 1 Biała Podl    1:06:48
XIV     miej    Karolina Kołodziejak    -SSP Biała Podl    1:06:58
XV    miej    Gabriela Panasiuk    - SP Nr 6 Biała Podl    1:06:77
XVI     miej.     Eliza Winiarczyk    - SP Nr 9 Biała Podl    1:07:34
XVII    miej    Julia Horbik        - SSP Biała Podl    1:09;46
XVIII     miej.     Lena Kosińska    - SP Nr 6 Biała Podl    1:58:61


Indywidualnie 50m  - dowolny dziewcząt


I    miej.    Gabriela Utka    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:35;95
II    miej.    Karolina Korolczuk    - SP Nr 2 Biała Podl    0;36;22
III    miej    Kornelia Sinnicka    - SP Nr 9 Biała Podl    0:40:37
IV    miej.    Martyna Gąsiecka    - SP Nr 3 Biała Podl    0:40:87
V    miej.    Gabriela Gryta    - SP Nr 4 Biała Podl    0:41;03
VI    miej.    Honorata Krawczyk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:42;60   
VII    miej.    Patrycja Iwaniuk    - SP Nr 6 Biała Podl    0:43:12
VIII    miej.    Amelia Ułanowska    - SP Nr 3 Biała Podl.     0:43;15
IX    miej.    Natalia Kublik    - SP Janów Podl.     0:45;27
X    miej.    Agata Maksymiuk    - SP Nr 5 Biała Podl.    0;47;48
XI    miej.    Anna Bohonko    - SP Nr 3 Biała Podl    0:48:62
XII    miej.    Julia Kopania         - SP Nr 9 Biała Podl.     0:50;29
XIII    miej.    Amelia Czemierowska - SSP Biała Podl    0:57:31
XIV    miej.    Karolina Piętka    - SP Nr 5 Biała Podl.     1:00;22


Indywidualnie 50m  - motylek dziewcząt

I    miej.    Amelia Sagan    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:50;72
II    miej.    Kaja Dilillo         - SP Nr 9 Biała Podl    1;02;86


Sztafety chłopców 6 x 25 m

I    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    1 : 47 : 49 – awans        opiekun Barbara Cała
w składzie: Kacper Bilski, Łukasz Czarnecki, Maciej Golec, Michał Oleszczuk, Dominik Ołtuszyk, Piotr Semeniuk, Hubert Wojciechowski
   
II    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    1 : 53 : 20     
III    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    1 : 59 : 50     
IV    miej.    SP Nr 3 Biała Podl.    2 : 04 : 70     
V    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    2 : 07 : 30     
VI    miej.    SP Nr 5 Biała Podl.    2 : 32 : 57     
VII    miej.    SP Nr 1 Biała Podl.    2 : 49 : 20     
     

Indywidualnie 50m klasyczny chłopców

I    miej.    Szymon Różański    - SP Nr 4 Biała Podl.    0:47:24
II    miej.    Maciej Tur        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48:25        
III    miej.    Mikołaj Olszewski    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:49:64
IV    miej.    Szymon Omelaniuk    - SP Nr 5 Biała Podl    0:49:91
V     miej.     Bartosz Pawluczuk    - SP Nr 4 Biała Podl.    0:51:74  
VI     miej.     Emil Kucharuk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:51:76   
VII    miej.    Jakub Bahonko    - SP Nr 3 Biała Podl.    0:53:34
VIII    miej.    Paweł Łukaszuk    - SP Nr 6 Biała Podl.    1:06:30
IX    miej.    Igor Kulawiec        - SP Nr 6 Biała Podl.    1:07:46
X    miej.    Mikołaj Szydłowski    - SP Nr 3 Biała Podl    1:16:37
             

Indywidualnie 50m - grzbiet chłopców
 
I    miej.    Dominik Ołtuszyk    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:37;72   
II    miej.    Filip Tymoszuk    - SP Nr 4 Biała Podl    0:46:55               
III    miej.    Grzegorz Dołęzka    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:54;71         
IV    miej.    Krzysztof Skrzyński    - SP Nr 3 Biała Podl.    0;56;38   
V    miej.    Maciej Michalczuk    - SP Nr 3 Biała Podl    1;00:66
VI    miej.    Łukasz Woźniak    - SP Nr 3 Biała Podl.    1:05:00
VII    miej.    Łukasz Kielak        - SP Nr 6 Biała Podl.    1:06:59
                   

Indywidualnie 50m - dowolny chłopców

        
I    miej.    Maksymilian Mich    - SP Nr 4 Biała Podl    0:29;66
II    miej.    Kacper Bilski        - SP Nr 2 Biała Podl    0:32:82
III    miej.    Bartosz Mazur    - SP Nr 6 Biała Podl    0:34;72
IV    miej.    Kacper Juszczuk    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:39;60
V    miej.    Miłosz Nitychoruk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:40;82
VI    miej.    Piotr Dołęzka        - SP Nr 9 Biała Podl.    0:41;94
VII    miej.    Igor Mitura        - SP Nr 6 Biała Podl    0:44:13
VIII    miej.    Konrad Schmidke    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:44;19
IX    miej.    Bartosz Demianiuk    - SP Nr 3 Biała Podl    0:46:90
X    miej.    Konrad Demianiuk    - SP Nr 1 Biała Podl    0:46:92
XI    miej.    Szymon Koprianiuk    - SP Nr 3 Biała Podl    0:48:20
XII    miej.    Łukasz Czarnecki    - SP Nr 2 Biała Podl    0:49:96
XIII    miej.    Aleksander Stańczyk    - SSP Biała Podl.    0:57;50
XIV    miej    Piotr Wolski        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:59;68
XV    miej.    Aleksander Demianiuk- SP Nr 1 Biała Podl    1:34:47

Indywidualnie 50m – motylek chłopców
        
I    miej.    Piotr Semeniuk    - SP Nr 2 Biała Podl    0:46;97

Za pierwsze miejsce drużynowo, drużyna dziewcząt i chłopców SP Nr 2 w Białej Podlaskiej
otrzymała puchar BSZS w Białej Podlaskiej. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, indywidualnie miejsca 1- 3 dyplomy.

Awans do rejonu drużynowo – jeden zespół w kategorii dziewcząt i chłopców, indywidualnie po 3 zawodników w każdym stylu.

         
Rejon w dniu 23.11. 2017r – godz. 10.00 pływalnia Łuków.

Wyjazd na zawody rejonowe w dniu 23.11.2017r godz. 8.00, SP Nr 2 ul. Akademicka 8
Przewoźnik Burdzyluk Mariusz.

    Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej dziękuje Dyrekcji I LO w Białej Podlaskiej oraz nauczycielom WF za  pomoc w organizacji finału.








Zawody finansowane ze środków Gminy Miejskiej w Białej Podlaskiej.           


Stanisław Polaczuk

wykop
Sponsor galerii zdjęć


Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA

Biała Podl.

w lewoLuty 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.02

Co łączy Białą Podlaską i Nieśwież?

więcej »
2

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.02 18:00

Wernisaż wystawy „Mama, I’m Coming Home” – RZEŹBA

więcej »
3 4

POWIAT BIALSKI, 04.02

Transmisja Eucharystii z Janowa Podlaskiego w TVP Polonia

więcej »
5 6 7 8 9 10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.02

Bialscy szczypiorniści podejmą ekipę z Ostrowca Świętokrzyskiego

więcej »
11

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 11.02 17:00

The Best of Sting - koncert dla zakochanych

więcej »
12 13

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 13.02

Szkolenie dla bibliotekarzy i pedagogów

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 13.02 20:30

Zbliżają się walentynki jazzowe. Wystąpi krakowskie trio

więcej »
14 15 16

POWIAT BIALSKI, 16.02

Nocne Czuwanie Młodych: o jedności w Kodniu

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.02

Spotkanie dla przedsiębiorczych

więcej »
17 18
19 20 21

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 21.02

Luter i rewolucja protestancka - projekcja filmu w Białej Podlaskiej

więcej »
22

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 22.02 17:00

Pielgrzymowanie szlakiem św. Jakuba. Spotkanie w bibliotece

więcej »
23 24

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 24.02

W sobotę grają bialscy siatkarze

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 24.02

Zagrają szczypiorniści

więcej »
25
26

POWIAT BIALSKI, 26.02

Utrudnienia w ruchu na drogowym przejściu granicznym w Sławatyczach

więcej »
27

POWIAT BIALSKI, 27.02

Utrudnienia w ruchu na drogowym przejściu granicznym w Sławatyczach

więcej »
28

Kondolencje

Najnowsze Informacje