R E K L A M A


BIAŁA PODL.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Biała Podlaska: Igrzyska dzieci w pływaniu
2017-11-21 13:20:14 Artykuł czytany 1128 razy


Finał w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców miał miejsce 17 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Białej Podlaskiej.


WYNIKI

Sztafety dziewcząt 6 x 25 m


I miej. SP Nr 2 Biała Podl.       
1 : 44 : 97 – awans  - opiekun Barbara Pyrka   
skład: Maja Borowik, Julia Jagiełło, Karolina Korolczuk, Jagoda Łukaszuk, Klaudia Paluch, Michalina Szydłowska, Gabriela Utka.

II    miej.    SP Nr 3 Biała Podl.    1 : 57 : 00   
III    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    2 : 04 : 60     
IV    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    2 : 10 : 16     
V    miej.    SP Nr 5 Biała Podl.    2 : 14 : 53     
VI    miej.    SSP Biała Podl.    2 : 40 : 30     
VII    miej.    SP Nr 1 Biała Podl.    2 : 43 : 85         
VIII    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    3 : 02 : 31

Indywidualnie 50m klasyczny dziewcząt

I    miej.    Maja Król        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:44:12             
II    miej.    Kornelia Najdyhor    - SP Nr 9 Biała Podl    0:49:82 
III    miej.    Amelia Salamon    - SP Nr 3 Biała Podl    0:50:22
IV    miej.    Michalina Szydłowska- SP Nr 2 Biała Podl    0:51:77
V    miej    Julia Marczuk        - SP Nr 9 Biała Podl    0:56:55
VI    miej.    Natalia Gierej        - SP Nr 6 Biała Podl.    1:01:20              
VII    miej.    Maja Jaroszuk        - SSP Biała Podl    1:01:25
VIII    miej.    Martyna Michalak    - SP Nr 5 Biała Podl    1:01:94
IX    miej.    Agata Denicka    - SP Nr 1 Biała Podl    1:10:95


Indywidualnie 50m - grzbiet dziewcząt

I    miej.     Klaudia Paluch    - SP Nr 2 Biała Podl    0:41:90
II    miej.    Maja Borowik    - SP Nr 2 Biała Podl. 0:45;83
III    miej.    Milena Sowińska    - SP Nr 5 Biała Podl.    0:46;57
IV    miej.    Małgorzata Golik     - SP Nr 1 Biała Podl.    0:47;94
V    miej.    Gabrysia Siennicka    - SP Nr 9 Biała Podl    0: 48:30
VI    miej.    Jagoda Łukaszuk    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:49;15
VII    miej    Małgorzata Szawczuk- SP Nr 6 Biała Podl    0:50:60
VIII    miej    Zofia Zielińska    - SP Nr 6 Biała Podl    0:52:65
IX    miej    Magda Bohonko    - SP Nr 3 Biała Podl    0:55:82
X     miej.     Marcelina Wnuk    - SP Nr 9 Biała Podl    0:56:36
XI    miej.    Wiktoria Sawczyk    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:58;69
XII     miej    Julia Olesiejuk    - SSP Biała Podl    1:01:37
XIII    miej    Anna Furmaniuk    - SP Nr 1 Biała Podl    1:06:48
XIV     miej    Karolina Kołodziejak    -SSP Biała Podl    1:06:58
XV    miej    Gabriela Panasiuk    - SP Nr 6 Biała Podl    1:06:77
XVI     miej.     Eliza Winiarczyk    - SP Nr 9 Biała Podl    1:07:34
XVII    miej    Julia Horbik        - SSP Biała Podl    1:09;46
XVIII     miej.     Lena Kosińska    - SP Nr 6 Biała Podl    1:58:61


Indywidualnie 50m  - dowolny dziewcząt


I    miej.    Gabriela Utka    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:35;95
II    miej.    Karolina Korolczuk    - SP Nr 2 Biała Podl    0;36;22
III    miej    Kornelia Sinnicka    - SP Nr 9 Biała Podl    0:40:37
IV    miej.    Martyna Gąsiecka    - SP Nr 3 Biała Podl    0:40:87
V    miej.    Gabriela Gryta    - SP Nr 4 Biała Podl    0:41;03
VI    miej.    Honorata Krawczyk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:42;60   
VII    miej.    Patrycja Iwaniuk    - SP Nr 6 Biała Podl    0:43:12
VIII    miej.    Amelia Ułanowska    - SP Nr 3 Biała Podl.     0:43;15
IX    miej.    Natalia Kublik    - SP Janów Podl.     0:45;27
X    miej.    Agata Maksymiuk    - SP Nr 5 Biała Podl.    0;47;48
XI    miej.    Anna Bohonko    - SP Nr 3 Biała Podl    0:48:62
XII    miej.    Julia Kopania         - SP Nr 9 Biała Podl.     0:50;29
XIII    miej.    Amelia Czemierowska - SSP Biała Podl    0:57:31
XIV    miej.    Karolina Piętka    - SP Nr 5 Biała Podl.     1:00;22


Indywidualnie 50m  - motylek dziewcząt

I    miej.    Amelia Sagan    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:50;72
II    miej.    Kaja Dilillo         - SP Nr 9 Biała Podl    1;02;86


Sztafety chłopców 6 x 25 m

I    miej.    SP Nr 2 Biała Podl.    1 : 47 : 49 – awans        opiekun Barbara Cała
w składzie: Kacper Bilski, Łukasz Czarnecki, Maciej Golec, Michał Oleszczuk, Dominik Ołtuszyk, Piotr Semeniuk, Hubert Wojciechowski
   
II    miej.    SP Nr 4 Biała Podl.    1 : 53 : 20     
III    miej.    SP Nr 9 Biała Podl.    1 : 59 : 50     
IV    miej.    SP Nr 3 Biała Podl.    2 : 04 : 70     
V    miej.    SP Nr 6 Biała Podl.    2 : 07 : 30     
VI    miej.    SP Nr 5 Biała Podl.    2 : 32 : 57     
VII    miej.    SP Nr 1 Biała Podl.    2 : 49 : 20     
     

Indywidualnie 50m klasyczny chłopców

I    miej.    Szymon Różański    - SP Nr 4 Biała Podl.    0:47:24
II    miej.    Maciej Tur        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:48:25        
III    miej.    Mikołaj Olszewski    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:49:64
IV    miej.    Szymon Omelaniuk    - SP Nr 5 Biała Podl    0:49:91
V     miej.     Bartosz Pawluczuk    - SP Nr 4 Biała Podl.    0:51:74  
VI     miej.     Emil Kucharuk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:51:76   
VII    miej.    Jakub Bahonko    - SP Nr 3 Biała Podl.    0:53:34
VIII    miej.    Paweł Łukaszuk    - SP Nr 6 Biała Podl.    1:06:30
IX    miej.    Igor Kulawiec        - SP Nr 6 Biała Podl.    1:07:46
X    miej.    Mikołaj Szydłowski    - SP Nr 3 Biała Podl    1:16:37
             

Indywidualnie 50m - grzbiet chłopców
 
I    miej.    Dominik Ołtuszyk    - SP Nr 2 Biała Podl.    0:37;72   
II    miej.    Filip Tymoszuk    - SP Nr 4 Biała Podl    0:46:55               
III    miej.    Grzegorz Dołęzka    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:54;71         
IV    miej.    Krzysztof Skrzyński    - SP Nr 3 Biała Podl.    0;56;38   
V    miej.    Maciej Michalczuk    - SP Nr 3 Biała Podl    1;00:66
VI    miej.    Łukasz Woźniak    - SP Nr 3 Biała Podl.    1:05:00
VII    miej.    Łukasz Kielak        - SP Nr 6 Biała Podl.    1:06:59
                   

Indywidualnie 50m - dowolny chłopców

        
I    miej.    Maksymilian Mich    - SP Nr 4 Biała Podl    0:29;66
II    miej.    Kacper Bilski        - SP Nr 2 Biała Podl    0:32:82
III    miej.    Bartosz Mazur    - SP Nr 6 Biała Podl    0:34;72
IV    miej.    Kacper Juszczuk    - SP Nr 6 Biała Podl.    0:39;60
V    miej.    Miłosz Nitychoruk    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:40;82
VI    miej.    Piotr Dołęzka        - SP Nr 9 Biała Podl.    0:41;94
VII    miej.    Igor Mitura        - SP Nr 6 Biała Podl    0:44:13
VIII    miej.    Konrad Schmidke    - SP Nr 9 Biała Podl.    0:44;19
IX    miej.    Bartosz Demianiuk    - SP Nr 3 Biała Podl    0:46:90
X    miej.    Konrad Demianiuk    - SP Nr 1 Biała Podl    0:46:92
XI    miej.    Szymon Koprianiuk    - SP Nr 3 Biała Podl    0:48:20
XII    miej.    Łukasz Czarnecki    - SP Nr 2 Biała Podl    0:49:96
XIII    miej.    Aleksander Stańczyk    - SSP Biała Podl.    0:57;50
XIV    miej    Piotr Wolski        - SP Nr 3 Biała Podl.    0:59;68
XV    miej.    Aleksander Demianiuk- SP Nr 1 Biała Podl    1:34:47

Indywidualnie 50m – motylek chłopców
        
I    miej.    Piotr Semeniuk    - SP Nr 2 Biała Podl    0:46;97

Za pierwsze miejsce drużynowo, drużyna dziewcząt i chłopców SP Nr 2 w Białej Podlaskiej
otrzymała puchar BSZS w Białej Podlaskiej. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, indywidualnie miejsca 1- 3 dyplomy.

Awans do rejonu drużynowo – jeden zespół w kategorii dziewcząt i chłopców, indywidualnie po 3 zawodników w każdym stylu.

         
Rejon w dniu 23.11. 2017r – godz. 10.00 pływalnia Łuków.

Wyjazd na zawody rejonowe w dniu 23.11.2017r godz. 8.00, SP Nr 2 ul. Akademicka 8
Przewoźnik Burdzyluk Mariusz.

    Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej dziękuje Dyrekcji I LO w Białej Podlaskiej oraz nauczycielom WF za  pomoc w organizacji finału.








Zawody finansowane ze środków Gminy Miejskiej w Białej Podlaskiej.           


Stanisław Polaczuk

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Wielkie otwarcie marketu budowlanego ANIBA w Węgrowie
2018-06-18 07:58:26 Kategoria:

23 czerwca w Węgrowie odbędzie się wielkie otwarcie marketu budowlanego ANIBA. Wydarzeniu będą towarzyszyć konkursy i atrakcje dla dzieci. Będzie można również wygrać...

więcej »
foto

Noc Świętojańska w Gródku nad Bugiem
2018-06-18 07:23:30 Kategoria:

Dyrekcja Obiektu Gródek nad Bugiem ma zaszczyt zaprosić na wydarzenie pn. NOC ŚWIĘTOJAŃSKA. Uroczystość odbędzie się 24 czerwca w godz. 11.00 – 24.00 na terenie...

więcej »

Biała Podl.

w lewoCzerwiec 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.06

Wizyta Pary Prezydenckiej w Białej Podlaskiej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.06

Od piątku Dni Białej Podlaskiej. Sprawdź wszystkie atrakcje!

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.06 12:00

Margaret i Krzysztof Cugowski na Dniach Białej Podlaskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 01.06 12:30

Dzień Dziecka w Janowie Podlaskim

więcej »
2

POWIAT BIALSKI, 02.06

Terespol: Diecezjalny Dzień Odnowy

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.06

Od piątku Dni Białej Podlaskiej. Sprawdź wszystkie atrakcje!

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.06 19:00

Margaret i Krzysztof Cugowski na Dniach Białej Podlaskiej

więcej »
3

POWIAT BIALSKI, 03.06 12:00

Parafia neounicka w Kostomłotach przygotowuje się do odpustu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 03.06 15:00

Dzień Dziecka w Terespolu

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.06 16:00

Margaret i Krzysztof Cugowski na Dniach Białej Podlaskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 03.06 17:00

Piękni i Młodzi na festynie rodzinnym w Kobylanach

więcej »
4 5 6

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.06

Wiara w biznesie

więcej »
7

200 lat Diec. Siedleckiej, 07.06 11:00

Jubileusz Diecezji Siedleckiej /PROGRAM UROCZYSTOŚCI/

więcej »

POWIAT BIALSKI, 07.06 20:00

Koncert - Spragnieni Boga i Niepodległości - transmisja na żywo

więcej »
8

200 lat Diec. Siedleckiej, 08.06

Jubileusz Diecezji Siedleckiej /PROGRAM UROCZYSTOŚCI/

więcej »
9

POWIAT BIALSKI, 09.06 10:30

Kodeń: Spotkanie modlitewne osób urodzonych w 1962 i 1963 roku

więcej »
10

POWIAT BIALSKI, 10.06

Sportowe igrzyska w Zalesiu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.06

XXIII Międzynarodowy Plener Fotograficzny „Podlaski Przełom Bugu 2018”

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.06

VII Rodzinny Piknik Biegowy w Białej Podlaskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 10.06

Gminny Dzień Dziecka

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.06

KONCERT JUBILEUSZOWY W BIAŁEJ PODLASKIEJ

więcej »
11

POWIAT BIALSKI, 11.06

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia przez wstawiennictwo Sługi Bożego Bp. Ignacego Świrskiego

więcej »
12 13 14

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 14.06

Mija 20 lat istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej!

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 14.06

Bialska Kolejka Wąskotorowa – spotkanie regionalne z dr. Rafałem Dmowskim

więcej »
15

POWIAT BIALSKI, 15.06 16:00

Jerycho Młodych w Pratulinie

więcej »
16

POWIAT BIALSKI, 16.06

XIII Międzynarodowy Bieg Przyjaźni

więcej »
17

POWIAT BIALSKI, 17.06

Festyn w Strzyńcu

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 17.06

Tydzień dla Jezusa w Białej Podlaskiej

więcej »
18

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.06

Premiera musicalu „Dziesięć życzeń”

więcej »
19 20 21

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 21.06 18:00

Biała Podlaska: Spotkanie z Elżbietą Pyrką

więcej »
22

POWIAT BIALSKI, 22.06 - 24.06

Święto Ziół 2018

więcej »
23

POWIAT BIALSKI, 23.06

Mundurowy Zlot Motocyklowy

więcej »

POWIAT BIALSKI, 23.06

Wycieczka Rowerowa do Brześcia: W poszukiwaniu Wspólnej Historii

więcej »
24

POWIAT BIALSKI, 24.06

Wycieczka Rowerowa do Brześcia: W poszukiwaniu Wspólnej Historii

więcej »

POWIAT BIALSKI, 24.06

Mundurowy Zlot Motocyklowy

więcej »

POWIAT BIALSKI, 24.06 12:00

26. rocznica powstania Katolickiego Radia Podlasie

więcej »
25 26 27 28 29 30

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 30.06 14:30

II Bialski Bieg - Szpilki na trasie

więcej »

Kondolencje

Najnowsze Informacje