Maria Koc

Miętne 2019

Henryk Kowalczyk

Miętne 2019

Pawel Kryszczuk

Miętne 2019

Krzysztof Kochanek

Studio plenerowe Katolickiego Radia Podlasie w Miętnem.

Klub Seniora w Garwolinie

Studio plenerowe Katolickiego Radia Podlasie w Miętnem.

KGW Luzki

Studio plenerowe Katolickiego Radia Podlasie w Miętnem.

ROLNICY

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa zainaugurowało ogólnopolską kampanię "Produkt polski". Ma ona zachęcać konsumentów do kupowania polskiej żywności. W ramach tej kampanii powstały: broszura informacyjna, baner oraz plakat "Kupuj świadomie".

Zlobek

Na ten cel zostanie zaadoptowany budynek przedszkola samorządowego. Żłobek będzie mógł przyjąć 30 dzieci. Na realizację tego zadania gmina Trzebieszów ubiega się o pozyskanie funduszy z UE . Wniosek opiewa na kwotę ponad 900 tys. złotych.

Katarzyna Nozdryn - Plotnicka

Nie jest najlepiej z segragacją na garwolińskich osiedlach. Brak nadzoru i społecznej świadomości powodują, że mieszkańcy czują się bezkarni. Wystarczy kilka osób, które zlekceważą ten obowiązek i cały wysiłek pozostałych mieszkańców wspólnoty idzie na marne. A to oznacza widmo podwyżki za śmieci - podwyżki, którą odczują wszyscy. O wynikach kontroli składowanych odpadów przez mieszkańców osiedli i wnioskach z tego płynących, Waldemar Jaroń rozmawia ze skarbnik miasta Garwolina Katarzyną Nozdryn- Płotnicką.