Organizatorami zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka”, działający przy Szkole Podstawowej nr 7 w Siedlcach we współpracy z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym.
Gośćmi sportowej imprezy byli:
• Pan Maciej Nowak - Radny Rady Miasta, Przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji
• Pani Agnieszka Jankowska - Przedstawiciel Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie
• Pan Mariusz Berczyński - doradca metodyczny wychowania fizycznego SCDiDN.
Oprawę sędziowską stanowili sędziowie z Zakładu Gimnastyki Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.
Do zawodów przystąpiło 208 zawodników:
12 drużyn dziewcząt:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim op. Barbara Perzyna
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim op. Beata Szymkowiak
3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim op. Małgorzata Pyszel
4. Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim op. Beata Kowalczyk
5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach op. Anna Dyńka
6. Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach op. Magdalena Protasewicz
7. Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach op. Krystyna Rędzia
8. Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach op. Lidia Ługowska
9. Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach op. Sylwia Przybyłek
10. Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach op. Mariola Mitrzak
11. Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolin op. Zofia Kisiel
12. Zespół „Pajęczarki” Radom op. Anna Stawczyk
7 drużyn chłopców:
1. Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim op. Beata Kowalczyk
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach op. Damian Guzek
3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach op. Magda Protasewicz
4. Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach op. Krystyna Rędzia
5. Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach op. Joanna Nurzyńska
6. Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach op. Adam Tomczuk
7. Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach op. Janusz Maciejewski
KLASYFIKACJA KOŃCOWA VIII ZAWODÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W GIMNASTYCE SPORTOWEJ
Dziewczęta:
- wielobój indywidualny:
1. Gora Gabriela – UKS Garwolin - 29,8 pkt
2. Kurowska Anna - SP nr 6 Mińsk Mazowiecki - 29,5 pkt
3. Iwanenko Dominika - UKS Garwolin - 29,1 pkt
- wielobój drużynowy dziewcząt:
I miejsce - UKS Garwolin – 114,7 pkt
II miejsce - Pajęczarki” Radom – 112,4 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 Mińsk Mazowiecki – 110,8 pkt
Chłopcy:
- wielobój indywidualny chłopców:
1. Krasuski Dominik – Szkoła Podstawowa nr 10 Siedlce - 29,2 pkt
2. Sikora Piotr – Szkoła Podstawowa nr 5 Siedlce - 28,7 pkt
3. Lubelski Miłosz – Szkoła Podstawowa nr 4 Siedlce - 27,9 pkt
SP Krzywda - 27,1 pkt
-wielobój drużynowy:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 Siedlce – 108,2 pkt
II miejsce- Szkoła Podstawowa nr 4 Siedlce - 105,5 pkt
III miejsce- Szkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki – 105,2 pkt
Najlepszym gimnastykiem Miasta Siedlce został:
Krasuski Dominik ze Szkoły Podstawowej nr 10
Najlepszą gimnastyczką Miasta Siedlce została:
Trochimiak Wiktoria ze Szkoły Podstawowej nr 4
Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski.
Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl objęły zawody patronatem medialnym.
Fot. JS
DJ
Podlasie24.pl również na Facebooku- kliknij Lubię to!