R E K L A M AWĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Misiowe święto w Grębkowie
2017-12-07 13:06:31 Artykuł czytany 317 razy


W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, we wtorek 28 listopada uczniowie z kl. O i I ze Szkoły Podstawowej w Trzebuczy oraz przedszkolaki: 3-latki Jeżyki i 4 – latki Krasnale z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Grębkowie wzięli udział w imprezie organizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Grębkowie.


Dzień Pluszowego Misia w grębkowskiej bibliotece to już wieloletnia tradycja. Oprócz przygotowanej prezentacji multimedialnej do wspólnej zabawy i pomocy zaproszeni zostali chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku, pani Ewa Szadyn ze stadniny  Konik Polny oraz ciocia Paulinka. Atrakcji nie zabrakło, w imprezie wziął udział miś Brunatny oraz miś Puchatek. Chłopcy z MOW w Jaworku przygotowali dla każdego misiową naklejkę. Pani Ewa zaprezentowała krótką historię Pluszowego Misia, czytała misiowe wierszyki a ciocia Paulinka zabrała potem wszystkie dzieci w kolorowy baśniowy świat zabaw. Maluchy bawiły się z chustą „Klanza” w różnego rodzaju zabawy np.  „Pada deszcz”, „Sałatka owocowo-miodowa”, „Misio szuka pszczółek”, „Strażnika, „Ciuchcię”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”, śpiewały piosenki, a na sam koniec zabawa w kołysanie misia. Podczas spotkania maluchy mogły obejrzeć książki o misiach, które są dostępne w bibliotece. Dla każdej grupy oprócz małego co nieco, przygotowana była pamiątka, certyfikat udziału w Święcie Pluszowgo Misia.

W Filii w Kopciach  dzieci także świętowały Dzień Pluszowego Misia. Do biblioteki przyszła liczna  17-osobowa  grupa dzieci z kl. O wraz z panią Katarzyną Wielądek. Na początek wysłuchano krótkiej historii  powstania zabawki, a następnie  rozmawiano o różnych znanych z bajek  misiach. Z pomocą  pań  ze Stowarzyszenia „Grębkowianie” dzieciaki ozdabiali  kontury misia, wspólnie śpiewaliśmy piosenki, czytaliśmy  misiowe opowieści. Na zakończenie dzieci  dostały słodycze. 

Dyrektor GBP Wanda Miszczak  [ja]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Natalia Bala-Gąsecka
tel. 508 059 868
bala@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA

Węgrów

w lewoMaj 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

WĘGRÓW, 02.05 17:00

227. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Węgrowie. Program obchodów

więcej »
3 4 5

WĘGRÓW, 05.05

Grębków: III Marsz Nordic Walking

więcej »
6
7 8

WĘGRÓW, 08.05

Debata historyczna w Węgrowie

więcej »
9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23

WĘGRÓW, 23.05 17:00

Gala - Przegląd dorobku artystycznego szkół ponadgimnazjanych prowadzonych przez Powiat Węgrowski

więcej »
24 25 26 27
28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje