R E K L A M AWĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Dzień Edukacji Narodowej w szkołach powiatu węgrowskiego
2018-10-16 07:17:02 Artykuł czytany 439 razy


W poniedziałek, 15 października Dzień Edukacji Narodowej obchodziły szkoły prowadzone przez powiat węgrowski. Uroczystość, podczas której wręczono nagrody Starosty Węgrowskiego odbyła się w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Udział w spotkaniu wzięli obecni i byli nauczyciele, przedstawiciele władz miasta i powiatu, a także Elżbieta Lanc, członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.


Nagrodę Starosty Węgrowskiego przyznawaną za wkład w pracę dydaktyczno- wychowawczą w tym roku odebrali: Jacek Nowotniak, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Węgrowie, Małgorzata Janiuk, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Andrzej Suchenek, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, Maria Pełka, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ostrówku, Małgorzata Kołodziejczuk, nauczycielka matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, Ewa Dmowska, nauczycielka języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Kinga Wejt, nauczycielka wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącego im. Adama  Mickiewicza w Węgrowie, Mariusz Szczupak, nauczyciel historii w Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Ewa Sulowska, wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, Katarzyna Gołaszewska, nauczycielka matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, Anna Nowacińska, nauczycielka języka polskiego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie oraz Urszula Krasnodębska, nauczyciel logopeda w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie.

Uroczystość zakończono koncertem „Brunetki Blondynki” w wykonaniu tenora - Wincentego Dionizego Placzkowskiego, barytona Jakuba Milewskiego i barytona Dominika Kujawy przy akompaniamencie  fortepianowym Natalii Gaponenko.Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

KSkib/DJ

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolinia Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Xx
    2018-10-16 21:44:33

    arrow

    Mały błąd: Kinga Veit
    B/o

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Węgrów

w lewoListopad 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10

WĘGRÓW, 10.11

Zaduszki poetyckie albo dziadowskie deliberacje, czyli sny o wolności

więcej »

WĘGRÓW, 10.11

W sobotę grają węgrowskie siatkarki

więcej »
11

REGION, 11.11 18:00

Mazowsze w Koronie. Final w Węgrowie

więcej »
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje