R E K L A M A



WĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Burmistrz Węgrowa o wyborze swojego zastępcy
2019-01-16 17:59:38 Artykuł czytany 1276 razy


Nowa wiceburmistrz Węgrowa Halina Ulińska z samorządem związana jest od lat. Pracowała m.in. w Zespole Szkół Ponagimnajzlanych w Węgrowie, gdzie pełniła stanowisko wicedyrektora. Była także nauczycielem i starszym wizytatorem Kuratorium Oświaty w Warszawie. W ostatnich latach sprawowała funkcję wicestarosty powiatu węgrowskiego.


Według burmistrza Pawła Marcheli to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i jak sam mówi – ma nadzieję, że przekona do tego również mieszkańców Węgrowa. Burmistrz nie ukrywa, że przyda mu się pomoc doświadczonego samorządowca, a Halina Ulińska doświadczenie ma wyjątkowo duże, bo aż 21-letnie.

- Może to trochę utopijne ale naprawdę wierzę w to, że potencjał, który się tu zebrał, bez względu na plakietki polityczne, jest w stanie zrobić dla Węgrowa i jego mieszkańców naprawdę dużo – tłumaczył na antenie Radia Podlasie burmistrz Paweł Marchela, dodając, że jest stanowczym przeciwnikiem personalnych ataków. - Każdy z nas ma możliwość współpracy i tylko od nas zależy czy jesteśmy w stanie wznieść się ponad niechęci i uprzedzenia – mówił.

O dokonanym wyborze, o obowiązkach nowej wiceburmistrz oraz o chęci do współpracy i działania na rzecz Węgrowa Paweł Marchela powiedział Karolinie Skibniewskiej.




KSKib [ja]

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • w2
    2019-01-30 14:57:24

    arrow

    W dniu wczorajszym napisałem "Komentarz"
    Otrzymałem odpowiedź "twój komentarz został dodany"
    To odpowiedź nieprawdziwa ! albo został usunięty ?!

  • Jgd
    2019-01-18 17:40:32

    arrow

    Bardzo dobra decyzja Panie Burmistrzu! P. Ulinska jest bardzo pracowitą osobą. Na pewno wspolpraca bedzie sie dobrze ukladac.

  • J.J.
    2019-01-17 20:13:21

    arrow

    Panie Pawle. To, że tak się wyraziłem w
    poprzednim komentarzu zupełnie nie oznacza to, że życzę Panu źle. Nic podobnego. Wręcz przeciwnie, ale niech Pan nie da się zdominować P. H. Ulińskiej. Tego życzę Panu z całego serca.



  • J.J
    2019-01-17 16:24:50

    arrow

    Panie Pawle! A ja na Pana głosowałem! Skąd taka decyzja? To jest dla Pana wyrok polityczny. SZKODA

  • Do Lali
    2019-01-17 10:52:03

    arrow

    Sesje rady miasta powinny byc merytoryczne oraz świadczyć o kompetencji , doświadczeniu i mądrości radnych. Ale znamy jednego z radnych , który od lat się ośmiesza, co nie zraża wyborców. Taki jest miejski folklor , a koń jaki jest każdy widzi. Zobaczymy.

  • lala
    2019-01-17 08:49:30

    arrow

    No to teraz sesje rady miasta będą ciekawe ;) nie wróżę na nich spokoju i merytorycznej dyskusji.

  • Azet
    2019-01-17 04:01:48

    arrow

    To będzie tak ulinska będzie rządzić A marchela będzie kasę brał jaki to burmistrz z niego jest jak on pojęcia ma zero o rządzeniu miastem to zwykły nauczyciel A nie burmistrz śmiechu warte nie długo to będzie tak że na burmistrza mieszkańcy wybiorą człowieka który nic nie ma z polityko

  • wykształciuch cegoi
    2019-01-16 21:07:00

    arrow

    Pani Ulińska w ostatnich wyborach dostała najwięcej głosów mieszkańców Węgrowa spośród kandydatów do rady powiatu. Nic tego nie zmieni,że cieszy się poparciem dużej liczby węgrowian .Jako osoba energiczna, wymagająca i aktywna ma przeciwników , ale to tylko świadczy ,że coś robiła i będzie chciała robić . Popieram ta decyzję burmistrza.

Odśwież obrazek.