R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

W Sokołowie Podlaskim rusza restauracja znanej światowej sieci barów szybkiej obsługi
2019-11-14 17:04:42 Artykuł czytany 8599 razy


Już w piątek, 15 listopada mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego będą mieli okazję skosztować pierwszego cheeseburgera kupionego w sieci znanej na całym świecie restauracji McDonald's.


Pierwsza w powiecie sokołowskim tego typu restauracja, jednocześnie jedna z kilkuset na terenie Polski, mieści się w budynku przy ul. Węgrowskiej w pobliżu Parku Przemysłowego. Otwarcie planowane jest 15 listopada o godz. 11.00.





KSkib
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolina Górecka
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • krajan
    2019-11-26 13:20:33

    arrow

    A to idiotyzmy! niesamowite jak ważna to informacja dla tubylców... przyjeżdżajcie chłopy i kupujcie... i się trujcie!!!!

  • z powiatu
    2019-11-19 09:12:23

    arrow

    A czy nasz senator taki zaangażowany w dobro mieszkańców powiatu nie powinien uruchomić organów kontrolnych w Urzędzie Miasta, tym by się zasłużył a nie zdjęciami z odbiorów wszelkiej maści - do roboty senatorze dla dobra miasta i jego mieszkańców

  • Mieszkaniec
    2019-11-18 10:49:52

    arrow

    Najbardziej tragiczne jest to, że urbanistycznie Sokołow Podlaski jest w dzungli. Osoba wydająca lokalizacje w mieście jednocześnie projektuje i kieruje pracami budowlanymi, więc hulaj duszo diabła nie ma. Burmistrz ma to wszystko głeboko w d...e a ponadto nie panuje nad istniejącym układem, radni nie mają pojęcia co jest ich zadaniema my będziemy w tej dzungli mieszkać. Popatrzcie na zabudowę ni ładu ni składu warunek zlecenie projektu osobie wskazanej. To tylko nadaje się do CBA, ktoś pisał że powiadomione ale żadnych ruchów z ich strony nie widać.

  • amator
    2019-11-17 20:11:36

    arrow

    Nie wiem z czego był ten wczorajszy "wieśmak" ale takiej biegunki jak po nim to jeszcze nie miałem

  • Ździsław
    2019-11-17 10:39:30

    arrow

    Czy te burgery mają certyfikat koszerności?

  • mcsronald
    2019-11-17 08:51:18

    arrow

    w lokalnych lokalach spadła jakość podawanych przekąsek. Cieszę się że powstał mc Donald teraz wszyscy wezmą się za dbanie o klienta i jakość swoich dań.

  • Roki
    2019-11-17 01:31:31

    arrow

    Właścicielem jest Pani

  • Roki
    2019-11-17 01:30:21

    arrow

    Właścicielem jest Pani

  • ciekawy
    2019-11-16 21:07:16

    arrow

    A co jest na paragonie bo jeszcze tam nie byłem?

  • proste
    2019-11-16 08:37:07

    arrow

    Kto jest właścicielem? Macie paragon, na nim wszystko jest. Po co te głupie domysły.

  • do-
    2019-11-15 21:03:29

    arrow

    Kto jest właścicielem spółki zarządzającej sokołowskim McDonaldem? Jedni twierdzą że Pan K. inni natomiast Pan P.

  • ddd
    2019-11-15 18:40:30

    arrow

    na niż żale i smutki

  • drogi xyz
    2019-11-15 14:24:27

    arrow

    Zadajesz pytania w stylu "Jak miał na imię Adam Mickiewicz".Głodny piszesz od rzeczy -chciałoby się powiedzieć zjedz snickersa, no ale w tym przypadku lepiej zjedz maka!

  • Piotr
    2019-11-15 13:24:04

    arrow

    Tragedia! Kolejna korporacja. Jacy my Polacy jesteśmy głupi, że korzystamy z tego sztucznego żarcia, co nie jest jedzeniem !

  • ->xyz
    2019-11-15 11:24:26

    arrow

    Właścicielem jest firma McDonald's

  • Sokołowianka
    2019-11-15 11:22:14

    arrow

    Panie Włodzimierzu Nowotniak - DZIĘKUJEMY!!!żeby nie pan nic by z tego nie było i to dziś ludzie mówią stojąc w kolejce w ŚRODKU w McDonalds's Sokołów Podlaski że to pana zasługa i dziś my to już wiemy i dziękujemy!

  • Xyz
    2019-11-15 10:54:53

    arrow

    Co z barem topazu? Kto jest wlascicielem mcdonalda w sokolowie?

  • .
    2019-11-14 21:35:35

    arrow

    https://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/10-letni-cheeseburger-z-mcdonald-s-na-islandii-zdjecia,982727.html SMACZNEGO

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Wszystko, co warto wiedzieć o EBI
2020-07-02 11:04:06 Kategoria:

EBI, czyli Europejski Bank Inwestycyjny to finansowa instytucja zarządzana przez Unię Europejską. Ten organ ma swoją siedzibę w Luksemburgu, jest całkowicie niezależny od...

więcej »
foto

O niektórych rzeczach lepiej pamiętać. Zobacz, co...
2020-07-01 09:56:32 Kategoria:

Chociaż osoby posiadające samochód korzystają z niego często i nie sposób o nim zapomnieć, to dużo łatwiej wypadają z pamięci obowiązki z nim związane. Do takowych...

więcej »
foto

Jak radzimy sobie z koronawirusem?
2020-06-22 06:00:00 Kategoria:

W regionie siedleckim do tej pory odnotowano 250 przypadków zakażeń koronawirusem . Ryzyko zachorowania wciąż istnieje, a najbardziej narażony jest personel medyczny,...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

„Społecznym okiem na środowisko” - cykl audycji na...