R E K L A M ASOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Ślubowanie pierwszoklasistów z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej
2017-10-18 16:03:25 Artykuł czytany 924 razy


13 października w Salezjańskiej Szkole Podstawowej w Sokołowie Podlaskim odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Świadkami tego wydarzenia był ks. dyrektor - Dariusz Matuszyński, dyrektor – Ewa Suchożebrska, rodzice i bliscy pierwszaków, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, Salezjańskiego Liceum i Salezjańskiego Gimnazjum.


Uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli akademię krótkim przedstawieniem siebie, wierszykami i piosenkami. Imponująco zaprezentowali swoje talenty, udowadniając, iż zasługują na przyjęcie do wspólnoty uczniowskiej.  Z wielkim przejęciem wykonywali  zadania stawiane im przez cztery starsze koleżanki i zdobywali  kolejne symbole mądrości, miłości, muzyki i pracy. Społeczność szkolna co chwilę gromkimi brawami nagradzała występ najmłodszych kolegów.

Po zakończonej części artystycznej, pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły  i zostali symbolicznie pasowani przez ks. dyrektora na ucznia Salezjańskiej Szkoły Podstawowej. Wydarzenie to przypieczętowała pani wicedyrektor, która wręczyła każdemu pierwszoklasiście „Dyplom Pasowania na Ucznia” i złożyła gratulacje.

Na zakończenie dzieci z nauczycielkami i bliskimi udały się na małe przyjęcie przygotowane przez rodziców.  Tu też czekały niespodzianki – słodkie prezenty, które wręczył ks. dyrektor i pani dyrektor oraz pyszny tort i inne smakołyki przygotowane  przez rodziców.

Ten szczególny dla pierwszoklasistów dzień upłynął we wspaniałej rodzinnej atmosferze i z pewnością pozostanie w pamięci każdego, nowo przyjętego ucznia.

Info: Daria Kociemba - Opęchowska

DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Natalia Bala-Gąsecka
tel. 508 059 868
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
bala@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
REKLAMA
SPONSOR GALERII

Sokołów Podl.

w lewoLipiec 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

SOKOŁÓW, 29.07

STREETBASKET w Sokołowie Podlaskim

więcej »
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje