R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Będzie nowy prezes PUiK-u w Sokołowie Podlaskim
2019-06-19 18:20:16 Artykuł czytany 2567 razy


Jak udało nam się ustalić, z dniem 1 lipca funkcję prezesa PUiK-u obejmie Zbigniew Bocian, który od 2018 roku był dyrektorem Zarządu Zlewni Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Sokołowie Podlaskim. W poprzednich latach Z. Bocian pełnił funkcję sekretarza w Urzędzie Gminy Sabnie, a od lipca 2014 roku - sekretarza w Urzędzie Gminy Sadowne.


Zbigniew Bocian zastąpi, pełniącego funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Usług Inżynieryjno-Komunalnych w Sokołowie Podlaskim Macieja Węża, który stanowisko piastował od 24 czerwca 2013 roku.


25 czerwca, po sześciu latach prezesowania, Maciej Wąż (na zdj) odchodzi na emeryturę. - Wiek emerytalny osiągnąłem już rok temu, także to normalna kolej rzeczy – potwierdza informację M. Wąż.

fot. M. Wąż – www.klasgrid.pl
KSKib [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • UM
    2019-08-14 18:50:45

    arrow

    Jaki pan taki kram laika na stanowisko erytoryczne zenada. Po 2 miesiacach nie łapie o co chodzi zenada

  • Kolesiostwo
    2019-07-09 18:17:13

    arrow

    Brak znajomości podstawowych przepisów KPA, decyzję wydawane z błędami merytorycznymi i wielomiesięcznym opóźnieniem - tak działał Pan Bocian Wodach Polskich.

  • To juz nie bylo kogo innego ?
    2019-06-30 09:24:08

    arrow

    I nastepna firma bedzie wygladac jak Wody Polskie

  • to juz nie ma lepszych?
    2019-06-26 15:56:16

    arrow

    O ludzie. To po prostu ZENADA!

  • Anija
    2019-06-23 10:00:30

    arrow

    Menago od wszystkiego czyli od niczego, poprzednik zrujnował to co Kiciak zbudował TYLE

  • Anija
    2019-06-23 09:56:24

    arrow

    Menago od wszystkiego czyli od niczego, poprzednik zrujnował to co Kiciak zbudował TYLE

  • Anija
    2019-06-23 09:44:36

    arrow

    Ciekawe w jakim stanie zostawił PUIK odchodzący prezes

  • Anija
    2019-06-23 09:44:34

    arrow

    Ciekawe w jakim stanie zostawił PUIK odchodzący prezes

  • Anija
    2019-06-23 09:44:32

    arrow

    Ciekawe w jakim stanie zostawił PUIK odchodzący prezes

  • Gratuluję
    2019-06-21 21:25:04

    arrow

    Poznałem Pana Zbigniew i muszę przyznać że jest świetnym menadżerem, potrafi na wszystko znaleźć "złoty środek". Zawsze mi to imponowało. Pozdrawiam.

  • Ze sceny zejść
    2019-06-21 16:44:50

    arrow

    A kiedy zasiedziała emerytka z Biblioteki Miejskiej odchodzi na emeryturę?

  • Będzie dobrym prezesem
    2019-06-21 13:16:38

    arrow

    Człowiek energiczny, operatywny, kontaktowy, z pewnością PUiK na tym zyska.

  • Dobry wybór
    2019-06-21 12:46:41

    arrow

    Ogromna wiedza Pana Bociana i chęci do realizowania nowych pomysłów na pewno przydadzą się w PUiKu... W Wodach Polskich spisał się na medal. Więcej takich ludzi jak Pan Zbigniew Bocian.. brawo

  • Ciekawe
    2019-06-21 12:45:02

    arrow

    Ciekawe kto na jego miejsce?

  • Rozsądek
    2019-06-21 12:40:46

    arrow

    W PUIKU będzie miał spokój i ciszę, Bo w Polskich Wodach to tam słodko nie ma.

  • Rozsądek
    2019-06-21 12:39:26

    arrow

    W PUIKU będzie miał spokój i ciszę, Bo w Polskich Wodach to tam słodko nie ma.

  • Sokołowianka
    2019-06-21 12:33:22

    arrow

    Brawo dla Pana Zbigniewa Bociana. Bardzo mądry i pracowity człowiek.

  • Mieszkaniec
    2019-06-21 12:30:54

    arrow

    Hahah PIS obsadza stołki... i bardzo dobrze!!! PSL się już wykazał w starostwie i nie tylko wiec teraz kolej na następnych... Życzę powodzenia dla Pana Zbigniewa Bociana i wierzę, że zrobi dużo dobrego w PUiK-u

  • PUIKA
    2019-06-21 12:21:59

    arrow

    Wg mnie, świetnie się sprawdzi na tym stołku, życzę powodzenia.

  • minions
    2019-06-20 21:30:56

    arrow

    że-na-da

  • gość
    2019-06-20 19:16:21

    arrow

    uniwersalni ludzie -podziwiam ogólnoużytkowy charakter i odwagę cywilną.

  • do sokolow
    2019-06-20 18:04:49

    arrow

    A przepraszam, niby kto ma obsadzać?

  • Hahaha
    2019-06-20 17:54:08

    arrow

    Ten Pan to totalna pomyłka, totalne 0.

  • sokolow
    2019-06-20 14:34:49

    arrow

    pis obsadza stołki

  • Sokołowiak
    2019-06-19 20:25:35

    arrow

    A W STAROSTWIE EMERYTÓW TRZYMAJĄ I NIE TYLKO BO OD NOWA ZATRUDNIAJĄ TO JEST POLITYKA PODDANEJ SENATORA

Odśwież obrazek.