R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Sokołów Podlaski: egzaminy bez zakłóceń
2019-04-09 16:01:35 Artykuł czytany 655 razy


Sokołowskie podstawówki nie przystąpiły do ogólnopolskiego strajku nauczycieli. To oznacza, że środowy egzamin gimnazjalny i planowane na następny tydzień egzaminy ósmoklasisty odbędą się bez większych zakłóceń.


Pierwszy egzamin z części humanistycznej rozpocznie się 10 kwietnia o godz. 9.00.
1.    CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA - 10 kwietnia 2019 r. (środa)
- z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie - godz. 9.00
- z zakresu języka polskiego - godz. 11.00

2.    CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA - 11 kwietnia 2019 r. (czwartek)
- z zakresu przedmiotów przyrodniczych - godz. 9.00
- z zakresu matematyki - godz. 11.00

3. JĘZYK OBCY NOWOŻYTNY - 12 kwietnia 2019 r. (piątek)
- na poziomie podstawowym - godz. 9:00
- na poziomie rozszerzonym - godz. 11:00
Uczniowie, którzy z jakiejś przyczyny, np. choroba poświadczona przez lekarza, nie będą mogli przystąpić do egzaminu gimnazjalnego w podstawowym terminie, będą mieli wyznaczone terminy dodatkowe.



KSkib  [MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • NIe-prawda
    2019-04-18 20:08:26

    arrow

    Wjątkowo nieprawdziwe zdanie, nigdy nie jest tak,że wszyscy są tacy sami. Nauczyciele są różni , tak ludzie są różni.

  • bala
    2019-04-17 09:58:29

    arrow

    Wyjątkowo roszczeniowa grupa zawodowa, ale jakoś nigdy nauczyciele nie chcą rozmawiać o swoich przywilejach, tylko o kasie. Często mam do czynienia z nauczycielami z racji mojej pracy i choć nie jestem gorzej od nich wykształcona, próbują traktować mnie z góry i pouczać. Żałosna "elita",która chce wymusić dla siebie szacunek.

  • bala
    2019-04-15 10:37:48

    arrow

    Nauczyciele biorący dzieci za zakładników, to już świadczy o tych "pedagogach", a poza tym wolnego tyle, że nie wiedzą, co z tym robić. Robią wszystko na zasadzie "stąd-dotąd" i nic więcej, a jak przyjdzie zostać pół godziny dłużej w pracy, to afera. Na autorytet trzeba zapracować, macie na co zasłużyliście.

  • NIESTETY
    2019-04-13 13:33:29

    arrow

    Jak ta wszyscy zmienią pracę, to kto dzieci będzie uczył.Co to za rząd , który nie docenia inteligencji w tego kraju i sieje niechęć do tej grupy społecznej. Przykre ale prawdziwe .

  • Nora
    2019-04-13 12:55:53

    arrow

    Tacy zapracowani a mają czas na korepetycje, pracę w innych firmach i szkołach.

  • SAD
    2019-04-13 11:11:52

    arrow

    JAKIE OFIARY ROBIĄ Z SIEBIE PO PROSTU TRZEBA POSZUKAĆ PRACY LEPIEJ PŁATNEJ I PRACOWAĆ OD 8 DO 16 NIE TARGAĆ WIELKICH TOREB Z KARTKÓWKAMI DO DOMU TRACIĆ SWÓJ CENNY CZAS DLA RODZINY OD 8 DO 16 O WSZYSTKIE DNI ROBOCZE W PRACY O TO STRAJKUJCIE !!!!!!!!

  • S
    2019-04-12 18:19:38

    arrow

    Wielu młodych wykształcił człek, myśląc przysłużę się światu , czasem był geniusz , czasem taki co dał do wiwatu.Nieszczędziłeś swych sił,przebijając mur własną głową, licząc ciągle na jakiś cud i minister mądrą i nową.Ale wiem już teraz , wszyscy to już wiecie, jesli liczyć chcesz na cud to na pewno nie w oświacie. Tylko obietnice i frazesy tanie a jak przyjdzie co do czego świnia z krową dziś dostanie.Pasją się nie najesz, w misję nie ubierzesz, powołanie cię na pewno na wakacje do Chorwacji nie zabierze.Choćbyś starał się nie wiem jak, nie unikniesz społecznej nagonki, słyszysz każdego dnia,że zastąpić cię może nawet pani z Biedronki.

  • STRAJK
    2019-04-12 17:40:55

    arrow

    8 kwietnia się rozpoczęła,walka o godność nauczyciela.
    W dzienniku mówią tylko o kasie i 18 godzinach w klasie. A my walczymy by zmienić szkołę, dlatego ten strajk. W niedzielny wieczór odbył się sabat i szef podpisał , nawet nas nie zapytał,to hańba krzyknął nasz świat. Czy pasja , misja i satysfakcja to jest nasz obiad,śniadanie, kolacja.Łatwiej by było znależć fundusze na szynkę,mleko i na półtusze niż na poprawę kszłałcenia dzieci, więc niech nie dziwi strajk .

  • do ?
    2019-04-12 11:52:01

    arrow

    Jak chcesz zobaczyć to spójrz w oświadczenia majątkowe na BIP Miasta. Tam zobaczysz nie tylko 5400!!!!!!!

  • do ?
    2019-04-12 11:52:00

    arrow

    Jak chcesz zobaczyć to spójrz w oświadczenia majątkowe na BIP Miasta. Tam zobaczysz nie tylko 5400!!!!!!!

  • ja
    2019-04-11 17:55:09

    arrow

    Zmiana pracy to nie jest rozwązanie problemu edukacji w tym kraju, rząd lepszy od Janosika , bo i biednym i bogatym rozdaje , byleby słupki w sondażach rosły , nauczyciele nie dostaną, nie dlatego,że nie ma w budżecie tylko dlatego ,że nie są tą grupą, kóra te słupki podnosi.Dzis marszałek powiedział, że mogą pracować dla idei.To są szczyty ignorancji władzy.

  • Gienek
    2019-04-11 17:20:05

    arrow

    Jest to efekt poprzednich ekip. I nie chodzi tylko o szkolnictwo, służba zdrowia, rolnictwo ... itd. Nie da się naprawić kraju w 4 lata. Pokutuje wyzbycie się za bezcen fabryk. Jest świetny przykład zakładów mięsnych mleczarni czy też cukrowni. Nie da budować silnej gospodarczo Polski jeżeli nasz przemysł jest w obcych rękach. Kto chciał się pozbyć naszej zbrojeniówki, energetyki czy przemysłu chemicznego. Sami głosujecie na ludzi którzy doprowadzili do katastrofy przemysłu. Teraz jak na Polaka przystało beczycie że źle że niedobrze, bo mało bo za dużo, bo ten się dorobił ten nie.
    Wracając do art. nie podoba się praca w oświacie: zmienicie zawód. Nikt nie przymusza.

  • ?
    2019-04-10 15:15:22

    arrow

    Widział ktoś te 5400PLN brutto ale widać propaganda TVP robi swoje.

  • cytryna
    2019-04-09 22:56:38

    arrow

    Cuś czuje, że w jednej szkole tzn. "3" szkole to dopiero zacznie się prawdziwa robota :) Trzymajta się pedagogi swoich stołków bo będzie jazda, ostra jazda!!! Gminy jazdy nie chciały to miasto sobie zafundowało "fachowczynię":))))

  • SAD
    2019-04-09 22:34:32

    arrow

    zlikwidować kartę nauczyciela !!!!!!!!!!!!!!!

  • orlando
    2019-04-09 21:34:27

    arrow

    200 dni wolnego 18 godzin tygodniowo pracy 5400 zł brutto KTO MA TAK DOBRZE ??????????????????

  • orlando
    2019-04-09 21:33:02

    arrow

    200 dni wolnego 18 godzin tygodniowo pracy 5400 zł brutto KTO MA TAK DOBRZE ??????????????????

  • orlando
    2019-04-09 21:33:01

    arrow

    200 dni wolnego 18 godzin tygodniowo pracy 5400 zł brutto KTO MA TAK DOBRZE ??????????????????

  • ??
    2019-04-09 17:30:46

    arrow

    Bez dobrej edukacji , ten kraj nie ma przyszłości. Czyżby rządzącym nie zależało na przyszłości tego kraju????A jeśli tak to na jakiej.

  • wolny kraj
    2019-04-09 17:24:19

    arrow

    Ciekawe jak długo będą strajkować nauczyciele z innych sokołowskich szkół, kolejna się wycofała. A to podobno wolny kraj i nie ma nacisków.

  • komentator
    2019-04-09 17:12:45

    arrow

    A rząd kolejny raz pokazał gdzie ma nauczycieli. Przy kolejnych wyborach nauczyciele podziękują politykom partii rządzącej za okazaną dobrą wolę.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Czym są suma ubezpieczenia i suma gwarancyjna?
2019-07-22 14:42:09 Kategoria:

W ogólnych warunkach ubezpieczenia spotkać się możesz z terminami „suma ubezpieczenia” i „suma gwarancyjna”, ale również z pojęciem limitu odpowiedzialności....

więcej »
foto

Bajkowa Wyspa - przedszkole i żłobek w Pruszynie-Pieńkach