R E K L A M A



SIEMIATYCZE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Podlascy kandydaci do Sejmu
2019-09-09 14:29:39 Artykuł czytany 263 razy


13 października odbędą się wybory parlamentarne. Na czteroletnią kadencję wybierać będziemy 460 posłów i 100 senatorów. W województwie podlaskim do objęcia jest 14 mandatów poselskich. Według danych Państwowej Komisji Wyborczej zabiega o nie 216 kandydatów z 9 komitetów wyborczych.


Każdy zarejestrowany w województwie podlaskim komitet wyborczy mógł zgłosić 28 kandydatów. Pełne listy zarejestrowały komitety: Prawa i Sprawiedliwości, Koalicji Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwo Ludowego, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Konfederacji Wolność i Niepodległość. Listy zarejestrowały też komitety: Bezpartyjni i Samorządowcy (27 kandydatów), Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów (20 kandydatów), Skuteczni Piotra Liroya-Marca (15 kandydatów) oraz Prawica  (14 kandydatów).

Jedynką PiS jest Dariusz Piontkowski obecny Minister Edukacji i szef podlaskich Struktur Prawa i Sprawiedliwości. Listę Koalicja otwiera szef Platformy Obywatelskiej na Podlasiu, parlamentarzysta – Robert Tyszkiewicz. Jedynką Polskiego Stronnictwa Ludowego jest Stefan Krajewski, szef podlaskich struktur PSL, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Na liście PiS są - Bożena Teresa Bujna radna powiatu siemiatyckiego, mieszkanka gminy Perlejewo i Aleksandra Szczudło z Ciechanowca,  wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podlaskiego.

W pierwszych prezentacjach listy Koalicji znaleźć można było dwoje kandydatów z powiatu siemiatyckiego. Ostatecznie kandydat z tego terenu jest jeden i jest nim Franciszek Żero z Siemiatycz. Z list PSL startuje Jerzy Leszczyński z Ciechanowca, radny Podlaskiego Sejmiku i Bożena Krzyżanowska z Siemiatycz, dyrektor Zespołu Szkół w Siemiatyczach. Na liście Bezpartyjni i Samorządowcy  znalazła się Beata Poniatowska z Ciechanowca.

Pełne listy poszczególnych komitetów wyborczych zarejestrowanych w PKW:


KW Prawo i Sprawiedliwość

1.    PIONTKOWSKI Dariusz, Białystok, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2.    ZIELIŃSKI Jarosław, Suwałki, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3.    PASZKOWSKI Bohdan Józef, Białystok, radca prawny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4.    GWIAZDOWSKI Kazimierz, Mścichy, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5.    ŻALEK Jacek, Białystok, poseł, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

6.    BASZKO Mieczysław Kazimierz, Sokółka, nauczyciel wychowania fizycznego, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

7.    KOŁAKOWSKI Lech Antoni, Łomża, poseł na Sejm RP, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8.    KRYNICKA Bernadeta, Łomża, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9.    WNOROWSKI Henryk Jan, Białystok, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, nie należy do partii politycznej

10.    ANDRUSZKIEWICZ Adam, Grajewo, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

11.    MUZYK Agnieszka Barbara, Łomża, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne; nie należy do partii politycznej

12.    SIEKIERKO Łukasz, Wysokie Mazowieckie, radca prawny, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

13.    CZEPE Roman, Łapy, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

14.    MODZELEWSKI Piotr, Łomża, pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15.    MADRAS Tomasz Stefan, Białystok, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16.    JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta, Franckowa Buda, rolnik, nie należy do partii politycznej

17.    PUCZYŁOWSKA Elżbieta, Augustów, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

18.    KUCHAREWICZ Grzegorz, Białystok, farmaceuta, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

19.    SUPIŃSKI Rafał Mońki, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20.    BIAŁY Alicja, Białystok, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21.    MIODUSZEWSKI Andrzej, Zambrów, prezes, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22.    NIENAŁTOWSKA Bożena, Kleosin, dyrektor departamentu, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

23.    DZIATKOWSKI Marek, Filipów Czwarty, rolnik, nie należy do partii politycznej

24.    ŁUKASZEWICZ Henryk, Hajnówka, nauczyciel informatyki w szkole podstawowej, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

25.    BUJNO Bożena Teresa, Perlejewo, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

26.    ZDUŃCZYK Agnieszka, Miastkowo, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

27.    WASILEWSKA Izabela, Ptaki, pedagog, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

28.    SZCZUDŁO Aleksandra, Ciechanowiec, dyrektor do spraw energetyki, nie należy do partii politycznej

KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

1.    TYSZKIEWICZ Robert, Białystok, wydawca, członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP

2.    TRUSKOLASKI Krzysztof, Białystok, ekonomista, członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP

3.    KAMIŃSKA Bożena, Suwałki, ekonomista członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP

4.    BORYSEWICZ Maciej Andrzej, Łomża, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5.    CZYKWIN Eugeniusz, Białystok, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

6.    DEN Jolanta, Czarna Białostocka, leśnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7.    BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz, Białystok, prawnik, nie należy do partii politycznej

8.    CIEŚLIK Leszek Stanisław, Augustów, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9.    ŁAWROWSKA Joanna Dorota, Białystok, adwokat, nie należy do partii politycznej

10.    NOWAK Tadeusz Zenon, Łomża, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Partia Zieloni

11.    ZWOLIŃSKA Bożena Teresa, Bielsk Podlaski, samorządowiec, nie należy do partii politycznej

12.    PIORUNEK Jacek, Łomża ,radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13.    GUTOWSKI Mateusz Damian, Białowieża, pedagog, członek partii politycznej: Platforma
Obywatelska RP

14.    RAŚ Andrzej, Mońki, zootechnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15.    ROSZKOWSKA Halina, Osipy Lepertowizna, nauczyciel języka polskiego, nie należy do partii politycznej

16.    ŻERO Franciszek Krzysztof, Siemiatycze, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17.    DOLIWA Stanisław Adam, Grajewo, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18.    SASINOWSKA Dorota, Krajewo Borowe, monter, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19.    KARASZEWSKA Katarzyna, Suwałki, pedagog, członek partii politycznej: Nowoczesna

20.    SAMUL Marek, Kolno, lekarz weterynarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

21.    PYRKO Paulina, Grabówka, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

22.    TALKOWSKI Bronisław, Kruszyniany, emeryt, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

23.    SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta, Białystok, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24.    TARGOŃSKI Łukasz, Białystok, informatyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

25.    ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja, Łomża, urzędnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

26.    KARCZEWSKA Wioletta Maria, Białystok, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

27.    MALINOWSKA Beata, Fasty, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Nowoczesna

28.    CIMOSZEWICZ Tomasz, Knyszyn, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KW Polskie Stronnictwo Ludowe:


1.    KRAJEWSKI Stefan, Krajewo Białe, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2.    LECH Mirosław, Laskowszczyzna, historyk, nie należy do partii politycznej

3.    GROCHOWSKI Wojciech, Grajewo, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4.    LESZCZYŃSKI Jerzy, Ciechanowiec, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

5.    CIEŚLUKOWSKI Cezary Suwałki, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6.    ZAWISTOWSKA Agnieszka Brzóski, Gromki, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7.    KULIKOWSKA Ewa Rostołty, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

8.    PŁOŃSKA Wiesława Bożenna, Białystok, technik budownictwa, nie należy do partii politycznej

9.    KRZYŻANOWSKA Bożena, Siemiatycze, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

10.    DYJUK Bogdan, Augustów, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

11.    RAFAŁOWSKI Krzysztof Kolno, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12.    BOBEL Maciej Patoki dyrektor domu kultury, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13.    MAGNUSZEWSKI Marian, Mońki, inżynier, rolnik, członek partii politycznej Polskie Stronnictwo Ludowe

14.    KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew, Augustów, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15.    JAKUBIAK Ewa, Szabły Młode, nauczyciel akademicki, nauki wojskowe członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16.    SZCZYGIELSKA Agnieszka, Sokółka, doradca rolniczy członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17.    NOWAK Magdalena, Białystok, doradca finansowy, nie należy do partii politycznej

18.    ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta, Zabłudów - Kolonia, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19.    SAWICKI Sławomir, Sokółka, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

20.    CHOŁKO Tadeusz, Płociczno Osiedle, emeryt członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21.    JAKACKI Tomasz Jakać, Borki, technik weterynarii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22.    JĘDZUL Joanna, Suwałki, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23.    KAŹMIERCZAK Małgorzata, Wasilków, ekonomist,a członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24.    ZARZECKI Michał, Żebry, rolnik członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

25.    KARCZEWSKA Małgorzata, Bielsk Podlaski, specjalista do spraw marketingu i handlu nie należy do partii politycznej

26.    RYKOWSKI Grzegorz, Białystok, radca prawny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

27.    PRZYBYLAK Irena Zofia, Drozdowo, emerytka, nie należy do partii politycznej

28.    JANOWSKI Mikołaj, Przechody, inżynier, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1.    KRUTUL Paweł, Białystok,  przedsiębiorca,  członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

2.    KUSZNIERUK Piotr, Białystok, inżynier automatyki członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3.    ROSIŃSKA Katarzyna, Ewa Białystok prawnik, członek partii politycznej: Razem

4.    PROKOPIUK Seweryn, Widowo, socjolog,  członek partii politycznej: Razem

5.    MAŃCZUK Tomasz, Lipsk, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

6.    BOROWIK Janusz, Białystok , przedsiębiorca nie należy do partii politycznej

7.    REMBISZEWSKA Justyna,  Białystok, socjolog członek partii politycznej: Razem

8.    MURAWKO Elżbieta,  Suwałki,  sprzedawca, nie należy do partii politycznej

9.    ARASIMOWICZ Renata, Stara Dębszczyzna, technik rolnik nie należy do partii politycznej

10.    CZERNIAWSKA Izabela Teresa, Łomża, nauczyciel członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11.    DEONIZIAK Joanna Grażyna, Białystok, pedagog nie należy do partii politycznej

12.    POPŁAWSKI Jakub, Białystok, nauczyciel akademicki - nauki techniczne członek partii politycznej: Razem

13.    BIRGIEL Marcin, Suwałki, administrator systemów komputerowych członek partii politycznej: Razem

14.    MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda, Białystok, inżynier elektrotechniki, nie należy do partii politycznej

15.    ŚNIADACH Mieczysław, Kolno, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

16.    JANOSZKA Grzegorz Jan, Białystok, instruktor terapii uzależnień, członek partii politycznej: Razem

17.    SKOWROŃSKI Adrian, Białystok, pozostali pracownicy obsługi biurowej, członek partii politycznej: Razem

18.    MIRONOWICZ Mikołaj, Białystok, inspektor nadzoru, nie należy do partii politycznej

19.    ARTYSIEWICZ Michalina Daria, Zaścianki, studentka członek partii politycznej: Razem

20.    ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia, Białystok, filolog języka nowożytnego, członek partii politycznej: Razem

21.    KRAWCZYK Anna Małgorzata, Olszanka, technik rolnik, nie należy do partii politycznej

22.    JANICKI Dariusz Jerzy, Łomża, lekarz chirurg , członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

23.    OSIEJEWSKI Jakub, Białystok, filolog języka nowożytnego, członek partii politycznej: Razem

24.    WYSOCKA Kamila Maria, Białystok, pozostali pracownicy obsługi, biurowej członek partii politycznej: Razem

25.    JASIONEK Anna, Bolcie, plastyk dekorator, nie należy do partii politycznej

26.    DROBEK Grzegorz, Szepietowo Wawrzyńce, informatyk, nie należy do partii politycznej

27.    SIELAWA Magdalena, Białystok, prawnik członek partii politycznej: Razem

28.    KORONKIEWICZ Wojciech Janusz, Białystok dziennikarz, nie należy do partii politycznej

  
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1.    WINNICKI Robert Artur, Warszawa, publicysta, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2.    KIEŁCZEWSKI Adam, Grajewo, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

3.    KRASOWSKI Krzysztof, Białystok, prawnik członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

4.    NICEWICZ Stanisław, Knyszewicze, rolnik członek partii politycznej: Korwin

5.    MAJEWSKA Barbara, Białystok, nauczyciel języka obcego, nie należy do partii politycznej

6.    JABŁOŃSKI Krzysztof Sobótka, technik rolnik, nie należy do partii politycznej

7.    GONTARSKA Marzanna, Grajewo, kosmetyczka nie należy do partii politycznej

8.    BIELAWSKI Wiesław Henryk, Jurowce, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9.    DANILUK Jolanta, Białystok, referent do spraw usług, członek partii politycznej: Korwin

10.    KOŁOSOWSKA Katarzyna, Białystok, sprzedawca członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11.    DZIEDZIC Zenon, Suwałki, socjolog członek partii politycznej: Liga Narodowa

12.    PROKOPOWICZ Paweł, Kąty, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13.    KOŁAKOWSKI Adam, Białystok, prawnik, nie należy do partii politycznej

14.    ZAJKO Katarzyna, Białystok, pracownik administracji, nie należy do partii politycznej

15.    ROKICKI Mariusz, Białystok, programista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16.    IWANOWSKA Adrianna, Warszawa, pracownik fundacji, nie należy do partii politycznej

17.    WAIS Michał Eugeniusz, Białystok, fizyk, nie należy do partii politycznej

18.    GRABOWSKA Monika, Wasilków, pracownik biurowy, nie należy do partii politycznej

19.    SADOWSKI Jakub Andrzej, Supraśl, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

20.    BARANOWSKI Hubert, Białystok, student, nie należy do partii politycznej

21.    PRZANOWSKA Izabela , Nurzec-Stacja, kosmetolog,  nie należy do partii politycznej

22.    LEWONIEWSKI Marcin, Sobolewo, radiolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23.    PROKOPOWICZ Anna Katarzyna, Białystok, ekonomista nie należy do partii politycznej

24.    KARWOWSKI Łukasz, Tyszki-Wądołowo, specjalista ds. sprzedaży, nie należy do partii politycznej

25.    JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz, Białystok, architekt członek partii politycznej: Ruch Narodowy

26.    KOSSAKOWSKI Mariusz, Białystok, inżynier BHP, nie należy do partii politycznej

27.    ZABOROWSKA Karina, Podkamionka, ekonomista, nie należy do partii politycznej

28.    STYPKA Maciej, Białystok, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

1    DYMKO Łukasz,  przedsiębiorca, Białystok, nie należy do partii politycznej

2    PROSIŃSKI Zbigniew, menadżer,  Łomża, nie należy do partii politycznej

3    MAKSIMIUK Janusz, politolog, Białystok, nie, należy do partii politycznej

4    PIWNIK Anna, nauczyciel biologii, Zaścianki, nie należy do partii politycznej

5    JAKIMIUK Dawid, przedsiębiorca, Bielsk Podlaski, nie należy do partii politycznej,

6    HARABURDA Katarzyna Sylwia, sprzedawca, Augustów, nie należy do partii politycznej

7    KUBIAK Rafał , operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,Białystok, nie należy do partii politycznej

8    STROCIAK Halina, technik budowlany, Sochonie, nie należy do partii politycznej

9    KONIUCH Izabela, sprzedawca, Białystok, nie należy do partii politycznej

10    BAILEY Agnieszka, pośrednik w obrocie nieruchomościami, Wasilków, nie należy do partii politycznej

11    WOJNO Sylwester,  rolnik, Szepietowo, nie należy do partii politycznej

12    KAPŁANOW Łukasz, operator kontroli bezpieczeństwa, Augustów, nie należy do partii politycznej

13    PONIATOWSKA Beata,  menadżer gastronomii, Ciechanowiec, nie należy do partii politycznej

14    NYSZTOR Justyna,  przedsiębiorca, Kostry-Noski, nie należy do partii politycznej

15    KUŹNICKA Anna,  statystyk medyczny, Choroszcz, nie należy do partii politycznej

16    MAZUR Joanna, specjalista administracji publicznej, Szepietowo nie należy do partii politycznej

17    KALICKI Adrian, nauczyciel wychowania fizycznego , Szepietowo,  nie należy do partii politycznej

18    KUBIAK-BABIŃSKA Joanna Agnieszka,  nauczyciel wychowania fizycznego,  Białystok, nie należy do partii politycznej

19    NAUMIUK Piotr, rolnik, Kaniuki, nie należy do partii politycznej

20    BAGIŃSKI Krzysztof Janusz,  informatyk, Lubin, nie należy do partii politycznej

21    GRABKA-LEVIN Kamila Anna, pracownik obsługi biurowej, Ścinawa, nie należy do partii politycznej

22    KOCHOWICZ Krzysztof Longin, projektant grafiki. Lubin, nie należy do partii politycznej

23    KANIA Kazimierz Edward,  technik mechanik, Lubin, nie należy do partii politycznej

24    KALICIŃSKA Barbara, pracownik administracyjny, Żabice, nie należy do partii politycznej

25    SZWIEC Bogumiła Małgorzata, specjalista administracji publicznej, Lubin, nie należy do partii politycznej

26    KALISKA Kamila Barbara, pracownik obsługi biurowej, Lubin, nie należy do partii politycznej

27    WASILEWSKI Wojciech, radca prawny, Brańsk, nie należy do partii politycznej

KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów

1    BASIEWICZ Mirosław, technik rolnik, Słobódka, członek partii politycznej: Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów

2    KOCHANOWSKI Andrzej, inżynier pożarnictwa, Grajewo, nie należy do partii politycznej

3    BUCHOWSKA Monika, inżynier rolnictwa, Radziucie, członek partii politycznej: Samoobrona

4    SZKLARZEWSKI Karol, przedstawiciel handlowy,  Szczuczyn, nie należy do partii politycznej

5    BOBROWSKA Krystyna, ogrodnik, Suwałki, nie należy do partii politycznej

6    KALIŃSKA Paula , inżynier architektury wnętrz i krajobrazu, Czarna Wieś, nie należy do partii politycznej

7    FIERTEK Józef, przedstawiciel handlowy, Łomża, członek partii politycznej: Samoobrona

8    BOŁTRUCZYK Kazimierz, kierowca, Warszawa, nie należy do partii politycznej

9    KOSMOWSKA Edyta, pedagog , Stawiane, nie należy do partii politycznej

10    OSIECKI Zygmunt , teolog , Słobódka, członek partii politycznej: Wolni i Solidarni

11    FLIS Monika, teolog, Rutka-Tartak, nie należy do partii politycznej

12    ŁAWRYNOWICZ Eugeniusz Zdzisław, przedsiębiorca, Augustów, nie należy do partii politycznej

13    GWIAZDA Ewa, ekonomista, Grajewo, nie należy do partii politycznej

14    BZURA Łukasz, inżynier rolnictwa, Niedźwiedzkie, nie należy do partii politycznej

15    KOZIKOWSKA Marta, technik architektury krajobrazu, Popowo, nie należy do partii politycznej

16    FLIS Ryszard, kierowca, Rutka-Tartak, nie należy do partii politycznej

17    BOŁTRUCZYK-KASABUŁA Monika,  specjalista zdrowia publicznego, Białystok , nie należy do partii
politycznej

18    KRASOWSKI Andrzej, technik mechanik, Wysokie Mazowieckie, nie należy do partii politycznej

19    STANKIEWICZ Elżbieta, opiekunka, Warszawa, nie należy do partii politycznej

20    PUCHNOWSKI Zbigniew Jacek,  jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, Augustów, nie należy do partii politycznej

KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca

1    SAWICKI Marcin,  przedsiębiorca, Białystok, członek partii politycznej: Skuteczni Piotra Liroya-Marca

2    SIKORSKI Piotr, rolnik, Modzele-Górki, nie należy do partii politycznej

3    KONIUCH Bogusław ,technik cyfrowych procesów graficznych, Białystok, nie należy do partii politycznej

4    JANKOWSKA Edyta , fryzjer, Sidory, nie należy do partii politycznej

5    DANIŁOWSKI Igor, doradca finansowy, Łomża, nie należy do partii politycznej

6    BOBIK Joanna , księgowa, Toporki, nie należy do partii politycznej

7    KOSACKA Anna, socjolog , Sokółka, nie należy do partii politycznej

8    ROGOWSKA Monika, przedstawiciel handlowy, Lewickie Stacja, nie należy do partii politycznej

9    KOSNO Rafał Marcin, przewodnik turystyczny, Białystok ,nie należy do partii politycznej

10    NIETUPSKI Cezary , automatyk, Białystok , nie należy do partii politycznej

11    CHORUŻA Katarzyna, ekonomista, Białystok, nie należy do partii politycznej

12    PAWŁOWSKI Piotr, przedstawiciel handlowy ,Białystok, nie należy do partii politycznej

13    GRYCUK Grzegorz, monter, Białystok , nie należy do partii politycznej

14    KAMIEŃSKA Justyna, przedszkolanka, Narew, nie należy do partii politycznej

15    CZAPIEWSKI Adam , technik informatyk , Białystok, nie należy do partii politycznej
KW Prawica

1    PRZYCHODZEŃ Rafał,  inżynier inżynierii środowiska, Łomża, członek partii politycznej: Prawica Rzeczypospolitej

2    LASKOWSKI Józef , politolog, Wiżajny, nie należy do partii politycznej

3    KAUC-DMOCHOWSKA Elżbieta, prawnik, Białystok, członek partii politycznej: PiS

4    ROZMUS Marek Jerzy, technik mechanik, Białystok, członek partii politycznej: Prawica Rzeczypospolitej

5    OŚWIECIŃSKA Wioletta Ewa ,menadżer, Pogorzałki, nie należy do partii politycznej

6    JABŁOŃSKI Franciszek Józef,  kierowca,  Mońki,  nie należy do partii politycznej

7    GĄSKA Paweł , inżynier inżynierii środowiska , Łomża , nie należy do partii politycznej

8    WALENDZEWICZ Małgorzata, ekonomista, Suwałki, nie należy do partii politycznej

9    SIENKIEWICZ Rafał, specjalista administracji publicznej, Ruda , nie należy do partii politycznej

10    RANIK Bogumiła Ewa , instruktor kulturalno-oświatowy, Kolno,nie należy do partii politycznej

11    LIPIŃSKI Artur,  technik mechanik, Łomża, nie należy do partii politycznej

12    LASKOWSKA Gabriela , studentka, Białystok, nie należy do partii politycznej

13    KWIATKOWSKI Benedykt, inżynier budownictwa, Białystok, członek partii politycznej: Prawica Rzeczypospolitej

14    RUTKOWSKI Roman Stefan, elektryk,  Białystok, nie należy do partii politycznej

Źródło: PKW
Foto: Archiwum

ABol [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Siemiatycze

w lewoWrzesień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

SIEMIATYCZE, 01.09

W Romanówce w gminie Siemiatycze odbędą się Mistrzostwa Polski w Cross Country

więcej »

SIEMIATYCZE, 01.09 15:00

Zakończenie wakacji w Siemiatyczach

więcej »

SIEMIATYCZE, 01.09 17:00

Białoruski Festyn Ludowy w Siemiatyczach

więcej »
2 3 4 5

DROHICZYN, 05.09

Zaproszenie na 4. Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę Drohiczyn – Loretto

więcej »
6

DROHICZYN, 06.09

Muzyczne Barwy Niepodległej – koncert w Drohiczynie

więcej »
7

DROHICZYN, 07.09

W Wyszkach odbędą się Dożynki Diecezji Drohiczyńskiej

więcej »

SIEMIATYCZE, 07.09

Zaproszenie na Biesiadę Bacikowską

więcej »

DROHICZYN, 07.09

W Drohiczynie odbędzie się 16. Międzynarodowa Konferencja w ramach cyklu „Bezpieczeństwo człowieka”

więcej »
8

DROHICZYN, 08.09

W Drohiczynie odbędzie się 16. Międzynarodowa Konferencja w ramach cyklu „Bezpieczeństwo człowieka”

więcej »

SIEMIATYCZE, 08.09

Turniej piłkarski dzieci „O Puchar Wójta Gminy Siemiatycze”

więcej »

SIEMIATYCZE, 08.09 14:00

Piknik Organizacji Pozarządowych 2019

więcej »

SIEMIATYCZE, 08.09 14:00

Zaproszenie na 25-lecie Odnowy w Duchu Świętym w Hajnówce

więcej »

SIEMIATYCZE, 08.09 16:00

Narodowe Czytanie w Siemiatyczach

więcej »
9

DROHICZYN, 09.09

W Drohiczynie odbędzie się 16. Międzynarodowa Konferencja w ramach cyklu „Bezpieczeństwo człowieka”

więcej »
10 11 12

ŁOSICE, 12.09 10:00

Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Serpelicach

więcej »
13

SIEMIATYCZE, 13.09

Konferencja „Miasta, miasteczka i miejscowości związane z księdzem Janem Krzysztofem Klukiem”

więcej »
14

ŁOSICE, 14.09

Polska pod Krzyżem - spotkanie w Serpelicach

więcej »

SIEMIATYCZE, 14.09 17:00

Wieczernik w Ostrożańskim Sanktuarium Maryjnym

więcej »
15

DROHICZYN, 15.09 12:30

W Klepaczach odbędą się Dożynki Gminy Drohiczyn

więcej »
16

SIEMIATYCZE, 16.09 18:00

Wystawa prac Weroniki Mantury

więcej »
17 18 19 20 21 22

SIEMIATYCZE, 22.09 11:00

Jesień w polu i zagrodzie – Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu zaprasza

więcej »
23 24 25 26 27 28 29
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje