R E K L A M A



SIEMIATYCZE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Jakub Fic kandydatem do Zarządu Województwa Podlaskiego
2018-11-15 21:42:33 Artykuł czytany 1693 razy


Siemiatycze mogą mieć swojego reprezentanta w Zarządzie Województwa Podlaskiego. Ma być nim Jakub Fic, obecnie dyrektor ZUS w Siemiatyczach, kandydat PiS na burmistrza Siemiatycz w ostatnich wyborach samorządowych.


Beata Mazurek, Wicemarszałek Sejmu RP; rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości opublikowała na twitterze - Rekomendacje Komitetu Politycznego PiS na Marszałków i członków Zarządów Województw. Marszałkiem województwa podlaskiego ma być Artur Kosicki, szef białostockich struktur PiS. Kandydaci na wicemarszałków, to – Marek Olbryś i Romuald Łanczkowski. Rekomendowanymi na członków zarządu są – Marek Sekściński i Jakub Fic. Przewodniczącym Sejmiku miałby zostać Marek Komorowski. W wyborach samorządowych PiS uzyskał samodzielną większość w Sejmiku Województwa Podlaskiego. Pierwsza sesja 6. kadencji Sejmiku Województwa Podlaskiego odbędzie się 22 listopada. Jakub Fic ma 33 lata. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2016-2017 był dyrektorem Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Sokółce odpowiedzialnym za realizacje i koordynacje projektów. W latach 2010-2015 kierował Salezjańskim Ośrodkiem Wychowawczym w Różanymstoku. Od 2017 jest kierownikiem Inspektoratu ZUS w Siemiatyczach. Od 2010 roku prowadzi też własną działalność gospodarczą.


Foto archiwum
ABol  [MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • wega
    2018-11-17 11:10:43

    arrow

    mieszkanko. Pan Jakub Fic będzie reprezentował województwo podlaskie, nie Siemiatycze. Przypominam uprzejmie, że Siemiatycze od 8 lat i niestety następne 5 lat reprezentuje i p. Piotr Siniakowicz.

  • siemiatyczanka
    2018-11-17 11:00:56

    arrow

    No to zapewne teraz basen w cuglach wybuduje Sinawy. A w opublikowanych planach wpf jest przewidziane: 10 mln do pozyskania z samorządu wojewodztwa podlaskiego w 2019r. i 8,3 mln do pozyskania z samorządu wojewodztwa podlaskiego w 2020r. Pozostałe to pozyskane 5mln z Min. Sportu i wzięte kredyty (obligacje). I tak zabiera się za wielką budowę nie mając nic.

  • osmond
    2018-11-16 21:54:01

    arrow

    Bardzo dobrze Kuba to rozsądny młody człowiek z zasadami

  • Mieszkanka
    2018-11-16 17:42:32

    arrow

    Irku powiadasz w miejskim magistracie ? Dobry żart 😃

  • Irek
    2018-11-16 17:12:24

    arrow

    Mieszkanko Wasza szansa jest w miejskim magistracie. Macie to co wybraliście

  • Ratownik
    2018-11-16 16:13:32

    arrow

    Jakub świetna wiadomość !!!!

  • Mieszkanka
    2018-11-16 16:06:37

    arrow

    Brawo Jakub ! Jako mieszkanka Siemiatycz ciesze się , ze będziesz reprezentował miasteczko. Każdy mądry człowiek wie , ze to ogromna szansa dla Siemiatycz !!!!!!

  • Brutus
    2018-11-16 15:03:17

    arrow

    podobno niszczarka w urzędzie marszałkowskim nie nadąży sprzątać folwarku...ale na całe szczęście były i są też kopiarki :-)

  • Peło
    2018-11-16 15:03:15

    arrow

    podobno niszczarka w urzędzie marszałkowskim nie nadąży sprzątać folwarku...ale na całe szczęście były i są też kopiarki :-)

  • obywatel
    2018-11-16 14:46:05

    arrow

    Ale was to boli..... mali sfrustrowani ludzie.....

  • siemiatycki pan
    2018-11-16 14:35:18

    arrow

    Gościu: żal wam du.ę ściska i ściśnie jeszcze bardziej

  • gość
    2018-11-16 13:46:13

    arrow

    To już nie jest śmieszne, to jest dyzma+

  • Melania
    2018-11-16 12:21:56

    arrow

    Oj boli, boli.....

  • maxio
    2018-11-16 11:29:58

    arrow

    Mieszkańcu. Reprezentanta będzie miało tylko 30% mieszkańców, 70 nie będzie miało niestety.

  • gość
    2018-11-16 11:25:06

    arrow

    kariera Nikodema Dyzmy

  • gość
    2018-11-16 11:23:49

    arrow

    kariera Nikodema Dyzmy

  • mieszkaniec
    2018-11-16 10:19:32

    arrow

    Myślę że całe Siemiatycze jest dumne że będzie miało swojego reprezentanta w Urzędzie Marszałkowskim, nikt do tej pory nie pełnił tak wysokiego stanowiska z Siemiatycz.

  • Ania
    2018-11-16 08:09:28

    arrow

    Jakieś światełko w tunelu. Bravo Jakub!

  • gość
    2018-11-16 08:08:26

    arrow

    Piotrek ma z nim świetny kontakt po swojej kampanii wyborczej, to pewnie wsparcie też będzie 100 procentowe

  • gość
    2018-11-16 07:55:33

    arrow

    I bardzo dobrze. Młody, merytoryczny, rozwojowy.

  • gość
    2018-11-16 07:55:32

    arrow

    I bardzo dobrze. Młody, merytoryczny, rozwojowy.

  • Nie wiem
    2018-11-16 00:54:55

    arrow

    No to szydło wyszło z worka...

  • szczery
    2018-11-15 21:56:57

    arrow

    GRATULACJE. Ale przypadek ........hihihihi

Odśwież obrazek.