R E K L A M A



RYKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kandydaci do Rady Miejskiej w Rykach
2018-09-20 14:25:08 Artykuł czytany 2045 razy


W Rykach do rady miasta ubiegać się będzie 140 kandydatów zarejestrowanych na siedmiu listach wyborczych: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowy Ryk, Komitet Wyborczy Wyborców Niezależne Ryki, Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze dla Ryk, Komitet Wyborczy Wyborców - Czas Zmian.


Okręg 1: do zdobycia 5 mandatów, 6 zarejestrowanych list, 39 kandydatów

Lista 1: Koalicyjny Komitet Wyborczy  SLD Lewica Razem


1. Włodzimierz Zdzisław Jankowski
2.Wiesław Kazimierz Jabłoński
3. Iwona Mariola Wasilewska
4.Rafał Marcin Jędrych
5. Grażyna Ćwiklak
6.Teresa Prządka
7.Andrzej Stanisław Beczek

Lista 2 : Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Kazimierz Woźniak
2.Marek Łukasiak
3.Justyna Frączek
4.Tomasz Jerzy Kujda
5.Renata Celińska
6.Dorota Błachnio
7.Włodziemierz Sikora

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze dla Ryk


1.Krystian Goliszewski
2.Piotr Młotkowski
3.Jolanta Marcinkowska
4.Andrzej Opaliński
5.Iza Jóźwik
6.Jolanta Alicja Węgrzynek

Lista 4: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1.Magdalenna Anna Woźniak
2.Mirosława Brasławska- Haque
3.Jacek Wosk
4.Zbigniew Bogdan Czerski
5.Michał Stoń
6.Roman Szczygielski
7.Grażyna Marta Piskorska

Lista 5: Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowcy Ryk

1.Michał Marcin Miłosz
2.Anna Świtaj
3.Łukasz Michał Żaczek
4.Tomasz Bany
5.Alicja Iwona Łagowska
6.Barbara Hanna Stępnicka
7.Daniel Czajka

Lista 6 : Komitet Wyborczy Wyborców Niezależne Ryki


1.Łukasz Joński
2. Monika Chłopecka
3.Robert Nastalski
4.Tatiana Małgorzata Gasparyan
5.Kamil Dariusz Szymański

Okręg 2 : do zdobycia 5 mandatów, 6 zarejestrowanych list, 38 kamndydatów

Lista 1: Koalicyjny Komitet Wyborczy  SLD Lewica Razem


1.Krystyna Anna Grudniak
2.Roman Adam Szafranek
3. Marek Mieczysław Magnuszewski
4.Elżbieta Rusinowicz
5.Krzysztof Sadura
6.Maria Teresa Rodak
7.Henryk Piotr Jeżewski

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1.Ryszard Roman Bieńczyk
2.Marek Łukasz jóźwik
3.Irena Helena Jeżewska
4.Stanisława Beczek
5.Jadwiga Teresa Janiiszek
6.Sylwester  Jan Wawer
7.Ewa Lemieszek

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze dla Ryk


1.Maciej Paweł Lorenc
2.Iwona Jahns
3.Leszek Marek Sawicki
4.Krzysztof Mieczysław Kawka
5.Aneta Elżbieta Majek
6. Weronika Walesek

Lista 4: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Andrzej Wawrzyniec Kurek
2.Agnieszka Stoń
3.Leszek Paweł Kępka
4.Monika Kowalczyk-Kapusta
5. Halina Polak
6.Krzysztof Gransztof
7. Arkadiusz Dąbrowski

Lista 5: Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowych Ryk

1. Paweł Stępień
2.Dariusz Krzysztof Jurzysta
3.Krzysztof Piątek
4.Monika Marta Madej
5.Krystyna Duber
6.Joanna Gąska

Lista 6: Komitet Wyborczy Wyborców Niezależne Ryki

1.Sylwia Bogacz
2.Sebastian Dariusz Bukowski
3.Ewa Wojewoda
4.Tadeusz Jan Olek
5.Jakub Tomasz Zaręba

Okręg  3:  do zdobycia 6 mandatów, 5 zarejestrowanych list, 37 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców - Czas Zmian

1. Małgorzata Magnuszewska - Cabaj
2. Jarosław Leszek Cięciara
3. Tomasz Majek
4. Karolina Agnieszka Łasoń
5. Sylwester Kozieł
6. Tomasz Warowny
7. Małgorzata Anna Gorzkowska

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Jarosław Żaczek
2. Krzysztof Jarosław Kardas
3. Ewa Barbara Ciołek
4. Piotr Kubak
5.Jerzy Antolak
6. Danuta Parzyszek
7. Joanna Piecyk
8. Mirosław Andrzej Pyra

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze dla Ryk

1. Jarosław Szczepan Markiewicz
2. Sylwester Dziubak
3. Agnieszka Goluch
4.Anna Grażyna Więcek
5. Marek  Jarosław Bednarz
6.Kujawska Ilona
7. Wojciech Łukasz Jakubaszek

Lista 4: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Jarosław Szlendak
2. Marianna Romana Kępka
3.Mirosław Waldemar Sadura
4. Marcin Jan Opaliński
5.Marta Łysoń-Pawlak
6.Halina Marianna Dębek
7.Teresa Majek
8. Bogumiła Fijoł

Lista 5: Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowy Ryk

1.Henryka Bany
2.Izabela Małgorzata Maj
3.Kazimierz Jędrych
4.Artur Cieślik
5.Iwona Filipek
6. Marcin Kalbarczyk
7.Kamil Leśko

Okręg 4: do zdobycia 5 mandatów, 4 zarejestrowane listy, 26 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców - Czas Zmian

1. Dorota Hanna Wesołek
2. Kornelia Ewa Prządka-Sęk
3.Artur Jakub Połowski
4. Jarosław Daniel Czerwiński
5.Mirosław Jan Jędrys
6.Tomasz Bogucki
7. Lidia Szlendak

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Dariusz Filipek
2. Witold Józef Gulewski
3. Jadwiga Teresa Jońska
4. Ryszard Walasek
5.Jolanta Maria Pudło
6.Agnieszka Marzena Włoszczak
7.Wojciech Piszczyński

Lista 3: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Bogusław Jan Rus
2. Mariusz Sączek
3. Józef Janusz Kapusta
4. Teresa Iwona Wawer
5. Witold Stanisław Cieloch
6. Zofia Bieńczak
7. Aldona Józefa Oleś

Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowy Ryk

1.Zbigniew Nowakowski
2.Katarzyna Rozalia Olach
3. Paweł Tomasz Mazur
4. Małgorzata Ostrowska
5.Marek Krzywiec

źródło: PKW


WG/DJ
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA

Ryki

w lewoPaźdzernik 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24

RYKI, 24.10 10:00

Ryki: XIX Przedszkolny Konkurs Recytatorski

więcej »
25 26 27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje