R E K L A M APARCZEW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Debata społeczna w Dębowej Kłodzie
2019-12-02 10:39:54 Artykuł czytany 25 razy


W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowej Kłodzie odbyła się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy Dębowa Kłoda oraz powiatu parczewskiego. Debata była podsumowaniem poprzedniego spotkania policji z lokalnym społeczeństwem, gdzie mieszkańcy zgłaszali swoje spostrzeżenia na rzeczy dla nich dokuczliwe oraz kwestie poprawy bezpieczeństwa.


W ubiegły czwartek (28 listopada) w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowej Kłodzie odbyła się debata społeczna z udziałem policjantów oraz mieszkańców gminy Dębowa Kłoda i powiatu parczewskiego. Spotkanie było podsumowaniem poprzedniej debaty jaka odbyła się w marcu bieżącego roku,  na której mieszkańcy zgłaszali swoje uwagi i spostrzeżenia na rzeczy dla nich uciążliwe oraz na kwestię poprawy bezpieczeństwa. Społeczeństwo zgłaszało nam między innymi problemy z dzikimi wysypiskami śmieci, spożywaniem alkoholu w miejscu niedozwolonym czy też przekraczaniem dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. W debacie wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Parczewie insp. Krzysztof Kozyra wraz ze swoim zastępcą podkom. Mariuszem Kawalerskim. Oprócz kierownictwa parczewskiej komendy w debacie uczestniczyli przedstawiciele lokalnych samorządów, prokuratury oraz straży leśnej i pożarnej.

Po przedstawieniu zagadnień dotyczących wykroczeń, których charakter ma negatywny wpływ na poczucie ogólnie pojętego bezpieczeństwa, omówiono działania takich aplikacji jak „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” i „Moja Komenda”. Przedstawiono także program „Dzielnicowy bliżej nas”.

Spotkanie zakończyło się obszerną dyskusją i przekazaniem przez mieszkańców kolejnych uwag i spostrzeżeń na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

A.Ł./ KWP Lublin
[MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Biżuteria na prezent. Co kupić dla mamy, żony,...
2019-12-10 08:07:35 Kategoria:

Powszechnie uważa się, że biżuteria jest zawsze sprawdzonym i polecanym pomysłem na prezent dla kobiety. To prawda – pod warunkiem, że wiemy, jaki styl ona posiada, co...

więcej »
foto

Dlaczego lepiej wynajmować niż kupować mieszkanie?
2019-12-10 07:57:47 Kategoria:

Rynek nieruchomości stale się rozwija. Praktycznie na każdym kroku spotykamy nowe inwestycje. Rozbudowane osiedla z wysokimi blokami, pasmo domów szeregowych, biurowce itp....

więcej »

Parczew

w lewoGrudzień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7

PARCZEW, 07.12

Zaproszenie na uwielbienie do Sanktuarium Królowej Rodzin

więcej »
8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje