R E K L A M APARCZEW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wieczór uwielbienia w Parczewie
2019-05-30 14:31:43 Artykuł czytany 306 razy


Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin zaprasza na kolejny wieczór uwielbienia. Spotkania modlitewne odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. 1 czerwca spotkanie rozpocznie Msza św. wieczorową o godz. 18.00. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu przed cudownym obrazem Matki Bożej Królowej Rodzin i adoracja przy relikwiach świętego. W czerwcu patronem dnia w znaku relikwii będzie św. Antoni.


Następnie zebrani będa modlić się przed Jezusem Eucharystycznym o dary Ducha św., w intencjach Kościoła, rodzin diecezji siedleckiej, parafii i osobistych, przez pośrednictwo Maryi i patrona dnia. Jest też modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała. Potem jest czas na uwielbienie Boga wspólnym śpiewem razem z zespołem muzycznym, czas na indywidualną modlitwę, refleksję nad swoim życiem. Na zakończenie jest błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, Apel Jasnogórski, zasłonięcie cudownego obrazu Pani Parczewskiej i ucałowanie relikwii.

Oto zaproszenie na spotkanie przysłane przez organizatorów:

"Klimat neogotyckiej bazyliki, kontemplacyjna oprawa muzyczna, nastrojowe oświetlenie pomagają w osobistym wyciszeniu i otwarciu się na działanie łaski Bożej. Przychodząc z gwaru codziennego życia tu w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin odnajdujemy Boga w świątyni naszego serca, przed Jezusem Eucharystycznym, przy kochającym sercu Maryi w Jej parczewskim, cudownym wizerunku. Szukamy swojej drogi do świętości w realizacji życiowego powołania. Szukamy pomocy w sumiennym spełnianiu swoich codziennych obowiązków i służy bliźniemu w którym mieszka Chrystus. Powierzamy Bogu całe nasze życie i życie naszych bliskich, nasze radości i problemy. Chcemy by Panu Bóg był zawsze w nich obecny. To nasza góra chwały, góra Tabor, góra uniesienia. Tak umocnieni łaską z wysoka wracamy do naszych codziennych zadań, by z większą mocą, z Bożym błogosławieństwem, pod opieką Maryi i świętych wypełniać nasze codzienne obowiązki. Tak czynili święci, którzy swoim życiem wskazują nam drogę do nieba i orędują za nami przed tronem Pana Boga, tak w sprawach duchowych jak i doczesnych.

Cieszymy się że coraz więcej osób wybiera tę formę uwielbienia Pana Boga i gromadzi się na wspólnej modlitwie tu w Parczewskiej Bazylice, w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin.

Zapraszamy też Ciebie z całą rodziną . Przyjdź i odczuj moc Boga działającego w życiu człowieka wiary, we wspólnocie Kościoła zgromadzonego na modlitwie. Otwórz się na łaskę Ducha św. i pozwól Panu Bogu wejść do świątyni swego serca. On chce także twoje życie uświęcić i przemienić, uczynić je bardziej uporządkowanym i szczęśliwym. Skorzystaj z tej szansy. Pozwól Bogu działać . Zapraszamy…" - piszą organizatorzy.

DJ
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Ciekawa lektura na wakacje? Dowiedz się, jak tanio...
2019-08-20 11:57:27 Kategoria:

Lato to czas błogiego relaksu i odpoczynku. Najchętniej spędzamy wówczas czas na świeżym powietrzu – w tym celu nie trzeba nawet wyjeżdżać z Podlasia. Leżak czy koc...

więcej »
foto

Bajkowa Wyspa - przedszkole i żłobek w Pruszynie-Pieńkach
2019-07-01 07:26:27 Kategoria:

W Pruszynie-Pieńkach powstaje Bajkowa Wyspa - najwspanialsze przedszkole i żłobek. Bajkowa wyspa to niepowtarzalne miejsce na żłobkowo przedszkolnej mapie Siedlec i...

więcej »

Parczew

w lewoSierpień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25

PARCZEW, 25.08

Dożynki Powiatowe w Milanowie

więcej »
26 27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje