R E K L A M AMIŃSK MAZ.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st. sierż. Marcina Szpyruka
2021-09-07 15:56:01 Artykuł czytany 47 razy


4 września na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej – OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku dobiegły końca rozgrywki Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st. sierż Marcina Szpyruka.


Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej odbył się w dniach 3-4 września i zgromadził 33 drużyny różnych służb mundurowych, w tym zza granicy. Mecze odbywały się na trzech warszawskich obiektach sportowych zlokalizowanych na terenie dzielnic Bemowo, Bielany, Mokotów. Finały rozegrano 4 września w Bemowskim Ośrodku Piłki Nożnej- OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11.

4 września w Bemowskim Ośrodku Piłki Nożnej- OSiR Bemowo ul. Obrońców Tobruku 11 dobiegły końca rozgrywki Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st. sierż. Marcina Szpyruka. Po meczach o pierwsze miejsce w kategorii kobiet i mężczyzn odbyło się uroczyste zakończenie memoriału, w którym wzięli udział finaliści, reprezentanci drużyn uczestniczących w turnieju, zaproszeni goście oraz wszyscy ci, którzy zaangażowani byli w zorganizowanie przedsięwzięcia.
Od samego rana toczyły się rozgrywki pucharowe, po południu wszystkie emocje przeniosły się na boisko OSiR Bemowo, gdzie rozegrała się faza finałowa turnieju. Emocji było co niemiara, walka trwała do ostatnich sekund każdego spotkania, a o niektórych rozstrzygnięciach zadecydowały dopiero rzuty karne.

Na uroczystość zakończenia Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st. sierż. Marcina Szpyruka przybyli m.in.: Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim insp. Sławomir Rogowski, Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sebastian Ciastoń, naczelnik Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji mł. insp. Anna Kędzierzawska, Zastępca Dowódcy Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji “BOA” mł. insp. Krzysztof Sowiński, Zastępca Naczelnika Wydziału Prezydialnego CBŚP podinsp. Wojciech Pachman oraz były trener Polskiej Kadry Narodowej w Piłce Nożnej Andrzej Strejlau.

"Brawa dla wszystkich uczestników turnieju! Serdeczne gratulacje należą się zarówno zwycięzcom, jak I tym, którzy schodzili z boiska pokonani. Ale taki to już jest sport. Jest mnóstwo emocji, ale jest też wspaniała zabawa I dobry humor. Każdemu z Was gratuluję I życzę wielu sportowych sukcesów – powiedziała na zakończenie turnieju mł. insp. Anna Kędzierzawska, naczelnik Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP".

Osobom zaangażowanym w przeprowadzenie zawodów i sędziom turnieju wręczono specjalne podziękowania.

W Międzynarodowym Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st.sierż. Marcina Szpyruka  wśród pań pierwsze miejsce wywalczyła Reprezentacja Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Na drugim stopniu podium stanęła reprezentacja Komendy Głównej Policji. Natomiast trzecie miejsce wywalczyła Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu.

Wśród panów pierwsze miejsce zajęła Komenda Główna Policji. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej z Bydgoszczy. Na trzecim miejscu uplasowali się piłkarze z 6 Batalionu Powietrznodesantowego im. Gen. Edwina Rozłubirskiego w Gliwicach.

policja.pl
[MSz]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Co dała mi tegoroczna pielgrzymka?
2022-08-17 08:30:00 Kategoria:

Dziś, 17 sierpnia w audycji „Czarno na białym” na antenie Katolickiego Radia Podlasie podsumujemy 42. Pieszą Pielgrzymkę Podlaską na Jasną Górę. Do słuchania...

więcej »


foto

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie?
2022-08-18 11:01:25 Kategoria:

Perspektywa posiada na Instagramie konta z dużą ilością obserwujących jest niezwykle kusząca. Przede wszystkim, daje szereg możliwości – nie tylko w postaci pewnego...

więcej »
foto

Zawód medyczny – czy warto? Cz. 2. Zawody branży...
2022-08-15 06:00:00 Kategoria:

W ostatnim czasie na rynku pracy wzrósł popyt na zawody medyczne. Pandemia koronawirusa pokazała bowiem ogromne braki kadrowe w służbie zdrowia. Ważnym czynnikiem wyboru...

więcej »
foto

Czy e-recepta jest darmowa? Sprawdzamy!
2022-08-11 08:18:18 Kategoria:

By kupić niektóre leki w aptece, potrzebna będzie e-recepta. Jest to dokument cyfrowy stanowiący potwierdzenie, że pacjent konsultował się z lekarzem, a ten –...

więcej »
foto

Magiczne Ogrody, idealne na wakacje
2022-07-21 10:41:00 Kategoria:

Gmina Janowiec, nazywana polską Toskanią, to jedna z najbardziej nasłonecznionych części Polski. Błękitne niebo i postrzępione, bajkowe chmurki sprawiają gościom...

więcej »

Mińsk Maz.

w lewoSierpień 2022w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20

MIŃSK MAZ., 20.08

Mroziańska Plaża 2022

więcej »
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje