R E K L A M A



MIĘDZYRZEC

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Bieg Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej /ZDJĘCIA/
2018-04-19 15:10:12 Artykuł czytany 624 razy


10 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Bieg Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej imienia Marii i Lecha Kaczyńskich.




Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ


Bieg Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
imienia Marii i Lecha Kaczyńskich
10.04.2018r Międzyrzec Podlaski


Dziewczęta – Igrzyska Dzieci
1.    Natalia Nestorowicz    SP  Piszczac
2.    Tamara Paczuska        SP Dołha
3.    Kinga    Huk            ZSP 1 Terespol
4.    Dagmara Lubina        ZSP 3 Międzyrzec Podlaski
5.    Magda Gregoruk        ZSP 1 Terespol
6.    Lena Wajdyhor        SP Piszczac
7.    Iga Czwerko            ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
8.    Agnieszka Rosińska    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
9.    Wiktoria Weresa        SP Dołha
10.    Łucja Czyżak        SP Piszczac
11.    Zuzanna Daniluk        SP Dołha
12.    Amelia Tokarska        SP Łomazy
13.    Wawryszuk Martyna    ZSP 1 Terespol
14.    Patrycja Pałczak        SP Dołha
15.    Julia Borysiak        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
16.    Ada Bebkiewicz         SP Styrzyniec
17.    Iga Arseniuk            ZSP 1 Terespol
18.    Wiktoria Radziejewska    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
19.    Marysia Michalczuk    ZSP 1 Terespol
20.    Karolina Orłowska     ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
21.    Zuzanna Turyk        SP Dołha
22.    Jowita Filipczak        ZSP 1 Terespol
23.    Daria Myszka        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
24.    Amelia Mikołajczuk    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
25.    Dominika Makaruk    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
26.    Klaudia Nieroda        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
27.    Klaudia Szyndler         ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
28.    Patrycja Nestoruk        SP Rogoźnica
29.    Iga Rozenbajger        ZSP 1 Terespol
30.    Nina Hawryluk        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
31.    Julia Stachura        Swory
32.    Monika Osiejuk        SP Rogoźnica
33.    Klaudia Szamoluk        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
34.    Weronika Tymoszuk     SP Rogoźnica
35.    Dominika Lubańska    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
36.    Aleksandra Weresa    SP Dołha
37.    Sylwia Czemierska        Swory
38.    Oliwia Osipowicz        ZSP 1 Terespol
39.    Agata Onisiewicz        SP Styrzyniec
40.    Maja Bebkiewicz        SP Styrzyniec
41.    Martyna Hryciuk        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
42.    Julia Bohusz            SP Dołha
43.    Rozalia Urbaniuk        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
44.    Julia Sworczuk        SP Dołha
45.    Wiktoria Krześniak    SP Piszczac
46.    Karolina Grochowska     Swory
47.    Patrycja Rosińska         ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
48.    Wiktoria Ochijewicz    SP Dołha
49.    Monika Olesiejuk        Swory
50.    Anna Bojaczuk        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
51.    Nikola Biskupska        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
52.    Urszula Melaniuk        Swory
53.    Lena Sergiej            Swory
54.    Maja Roślik            ZSP 1 Terespol
55.    Daria Koleśnicka        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
56.     Michalina Maksymiuk     ZPO 3 Miedzyrzec Podlaski
57.    Alicja Kolodziejczyk    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
58.    Julia Radzikowska        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
59.    Ewelina Jaszczuk        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
60.    Anna Wielkopolan     SP Dołha
61.    Jagoda Kubik        SP Dołha
62.    Maja Olesiejuk        SP Dołha
63.    Małgorzata Olszewska    SP Styrzyniec
64.    Daria Hawryluk        SP Dołha
65.    Barbara Siłka        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
66.    Alicja Matejek        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
67.    Kinga Oponowicz        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
68.    Oliwia Leszczuk        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
69.    Wiktoria Zaniewicz    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
70.    Oliwia Semeniuk        ZPO 1 Miedzyrzec Podlaski
71.    Emilia Litwiniuk        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
72.    Amelka Ochnijewicz    ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
73.    Agnieszka Jarząb        ZP0 1 Międzyrzec Podlaski
74.    Weronika Siedlanowska    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
75.    Patrycja Grzeszuk        ZPO 1 Międzyrzec podlaski
76.    Julia Krynicka         ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
77.    Milena Ryszczuk        SP Dołha           
Chłopcy – Igrzyska Dzieci
1.    Hubert Krzyżanowski    SP Piszczac
2.    Wiktor Bobrowski        SP Łomazy
3.    Dawid Zaziuk        ZSP 1 Terespol
4.    Kacper Machnowski    ZSP 1 Terespol
5.    Damian Jakubowicz    SP Dołha
6.    Jan Jarmoszewicz        SP Połoski
7.    Jakub Kurolnek         SP 1 Terespol  ?
8.    Szymon Arseniuk         SP Łomazy
9.    Arkadiusz Kuzawski    SP Piszczac
10.    Marcel Kubicki         ZSP 1 Terespol
11.    Cezary Zaorski        ZSP 1 Tertespol
12.    Mateusz Wawryniuk    SP Rogoźnica
13.    Łukasz Matejek        SP Rogoźnica
14.    Mikołaj Wysocki        SP Łomazy
15.    Emil Olszewski         ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
16.    Wiktor Leszczyński    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
17.    Krzysztof Dymowski    SP Łomazy
18.    Jakub Turyk            SP Dołha
19.    Maciej Raszplewicz     ZSP 1 Terespol
20.    Damian Iwaniuk        SP Rogoźnica
21.    Kamil Chiluk         ZSP 1 Terespol
22.    Dawid Mućko        SP Piszczac
23.    Marcel Chilicki        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
24.    Bartosz Indrzejewski    SP Łomazy
25.    Jakub Orłowski        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
26.    Dawid Jaszczuk        SP Swory
27.    Michał Kozłowski         ZSP 1 Terespol
28.    Szymon Lewczuk        ZSP 1 Tererspol
29.    Nikodem Ignaciuk        ZP0 1 Międzyrzec Podlaski
30.    Jakub Wawryszuk        ZSP 1 Terespol
31.    Jakub Węgrzyniak        SP Rogoźnica
32.    Kacper Lewczuk        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
33.    Adam Kasjaniuk         SP Swory
34.    Bartłomiej Szutko        SP Swory
35.    Piotr Kasjaniuk        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
36.    Wojciech Sawczuk        SP Swory
37.    Jakub Chalimoniuk    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
38.    Michał Grochowski    SP Swory
39.    Kacper Lipiński        SP Dolha
40.    Kacper Morozow        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
41.    Łukasz Siłaczuk        SP Swory
42.    Michał Statkiewicz        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
43.    Paweł Krasuski         SP Swory
44.    Oliwier Byczuk        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
45.    Wiktor Adamiuk        SP Styrzyniec
46.    Hubert Odziejewicz    SP Dołha
47.    Marcin Głowacki        SP Swory
48.    Kacper Siedlanowski    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
49.    Kacper Budrewicz        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
50.    Piotr Wierzejski        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
51.    Brajan Giersz        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
52.    Łukasz Janczuk        SP Swory
53.    Bartosz Szaniawski    ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
54.    Szymon Lenienko        ZSP 1 Terespol
55.    Hubert Oponowicz    ZPO 3 Miedzyrzec Podlaski
56.    Mikołaj Sworczuk        SP Dołha
57.    Patryk Pazdan        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
58.    Szymon Muszyński    ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
59.    Paweł Jakubowicz        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
60.    Kamil Grochowski        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
61.    Szymon Poleszczuk    ZSP 1 Terespol
62.    Marek Karczewski        ZPO 3 Międzyrzec podlaski
63.    Jakub Leszczuk        SP Doiłha
64.    Michał Pietraszuk        ZSP 1 Terespol
65.    Kacper Rogoźnicki        SP Dołha
66.    Mateusz Bernasiuk    SP Styrzyniec
67.    Piotr Pióro            ZPO1 Międzyrzec Podlaski
68.    Mikołaj Szczepaniuk    SP Dołha
69.    Jakub Kurlonek        SP 1 Terespol ?               

Dziewczęta – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1.    Magdalena Olesiejuk     ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
2.    Wiktoria Karwowska    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
3.    Justyna Bajkowska        Gim Łomazy
4.    Lucyna Sawczuk        PG Swory
5.    Michalina Kukawska    Gim Piszczac
6.    Paulina Kowal        Gim 1 Terespol
7.    Weronika Chalimoniuk    PG Swory
8.    Paulina Tymon        Gim 1 Terespol
9.    Bernadeta Prokopiuk    Gim Piszczac
10.    Julia Szulgawiuk        Gim Piszczac
11.    Janów Podlaski        ZPO Janów Podlaski
12.    Anna Halczuk        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
13.    Patrycja Czuchan        ZPO Janów Podlaski
14.    Hanna Oleksiuk        ZPO Janów Podlaski
15.    Patrycja Oksiejuk        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
16.    Magdalena Siliwoniuk    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
17.    Aleksandra Dragon    ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
18.    Amelia Zacharuk        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
19.    Julia    Bożedajek        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
20.    Wanessa Staska        ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
21.    Julia Daniluk        SP Rogoźnica
22.    Aleksandra Sitarczuk    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
23.    Justyna Gromadzka    Swory
24.    Aleksandra Matejek    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
25.    Alicja Marczuk        Gim Terespol
26.    Amelka Szewczuk        ZPO Janów Podlaski
27.    Izabela Kwiatkowska    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
28.    Karolina Małachwiejczyk        SP Dołha
29.    Aleksandra Rafalska    ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
30.    Wiktoria Borysiuk        ZPO Janów Podlaski
31.    Wiktoria Piech        ZPO 2 Miedzyrzec Podlaski
32.    Iga Parafiniuk        ZSP 1 Terespol
33.    Gabriela Puchtal        SP Dołha
34.    Marlena Iwaniuk        SP Ropgoźnica
35.    Justyna Mróz         ZPO Janów Podlaski
36.    Pasko Amelia        ZPO 2 Międzyrzec podlaski
37.    Adrianna Ostrowska    ZPO 2 Międzyrzec podlaski
38.    Dominika Szarko        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
39.    Dorota Scholińska        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
40.    Natalia Szelest         ZSP 1 Terespol
41.    Kamila Domańska         SP Rogoźnica




Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1.     Jakub Lesiuk        SP Rogoźnica
2.    Jakub Ciok            ZPO 3 Międzyrzec Podlaski
3.    Adrian Kusznieruk        SP Rogoźnica
4.    Maciej Czemierowski    PG Swory
5.    Kacper Kozłowski         Gim Piszczac
6.    Tomasz ?            Gim Piszczac
7.    Dominik Wawryszczewicz    SP Dołha
8.    Dawid Jowkiewicz         SP Piszczac   
9.    Mateusz Filipiuk        SP Rogoźnica
10.    Jaku Szewczuk         ZPO Janów Podlaski
11.    Jakub Jowik            PSP Misie
12.    Aleksander Karwowswki    ZPO 3 Miedzyrzec Podlaski
13.    Kacper Kulik         SP Dołha
14.    Arek Jaszczuk        ZSP  1 Terespol
15.    Konrad Staska        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
16.    Maciej Lubański        ZPO Międzyrzec Podlaski
17.    Aleksander Guz        SP Piszczac
18.    Michał Uchymiak        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
19.    Sebastian Szczepaniuk    SP Dołha
20.    Kacper Chalimoniuk    ZPO Janów Podlaski
21.    Seweryn Kacper        ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
22.    Jakub Filimon        SP Dołha
23.    Piotr Chomiński        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
24.    Jakub Szostkiewicz    ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
25.    Łyczewski Dawid         Janów Podlaski
26.    Łukasz Stejniuk        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
27.    Dominik Kozaczuk        ZPO Janów Podlaski
28.    Kacper Cep            ZPO 2 Międzyrzec Podlaski
29.    Kacper ?             ZPO 2 Miedzyrzec Podlaski
30.    Gabriel Gruszka        ZPO 1 Międzyrzec Podlaski
31.    Bartłomiej Siłaczuk    SP Dołha
Dziewczęta  - Licealiada
1.    Alicja Lipka            ZS Janów Podlaski
2.    Marzena Kaliszuk        ZS Janów Podlaski
3.    Monika Michałowska    ZS Janów Podlaski
4.    Agnieszka Oleksiuk    LO Międzyrzec Podlaski
5.    Ilona Nowosielska        LO Miedzyrzec Podlaski
6.    Klaudia Łoniewska        ZS Janów Podlaski
7.    Marta Kulik            ZS Janów Podlaski
8.    Kinga Linkiewicz        LO Wisznice
9.    Magdalena Żurakowska  ZS Janów Podlaski
10.    Wiola Paluszkiewicz    ZS Janów Podlaski
11.    Anna Tichoruk        LO Międzyrzec Podlaski
12.    Klaudia Kaliszuk        ZS Janów Podlaski
13.    Małachwiejczyk Katarzyna LO Międzyrzec Podlaski
14.    Kamila Szafran        ZS Janów Podlaski
15.    Karolina Chodzińska     ZSE Międzyrzec Podlaski
16.    Węgrzyniak Julia        LO Międzyrzec Podlaski
17.    Katarzyna    Niestoruk    LO Międzyrzec podlaski
18.    Agnieszka Jaszczuk    LO Międzyrzec Podlaski
19.    Weronika Krukowska    LO Międzyrzec Podlaski
20.    Karolina Olszewska    LO Międzyrzec Podlaski
21.    Weronika Drygiel        LO Międzyrzec Podlaski
22.    Iga Korzeniewska        LO Międzyrzec Podlaski
23.    Emilka Hawryluk        ZS Janów Podlaski
24.    Ewelina Barszcz       
Chłopcy - Licealiad
1.    Rafał Klimek            LO Wisznice
2.    Kamil Tokarski        ZS Janów Podlaski
3.    Wojciech Jankowski    ZS Janów Podlaski
4.    Adrian Warowny        ZS Janów Podlaski
5.    Adrian Gez            ZSE Międzyrzec Podlaski
6.    Mateusz Szczygielski    ZS Małaszewicze
7.    Michał Horbowiec        ZS Małaszewicze
8.    Przemysław Koper        ZS Janów Podlaski
9.    Łukqasz Stasiewicz    ZSE Międzyrzec Podlaski
10.    Damian Pruchnie ?     ZS Janów Podlaski
11.    Jakub Michalczuk        ZS Małaszewicze
12.    Szymon Rusinek        ZS Janów Podlaski
13.    Arkadiusz Andrzejuk    LO Międzyrzec Podlaski
14.    Paweł Wasiluk         ZSE Międzyrzec Podlaski
15.    Łukasz Maksymiuk        ZSE Miedzyrzec Podlaski
16.    Maksymilian Oksiejuk    ZSE Międzyrzec Podlaski
17.    Jakub Urbaniuk        ZSE Międzyrzec Podlaski
18.    Patryk Chomiuk        ZS Janów Podlaski
19.    Grądki ?            LO Międzyrzec Podlaski
20.    Mateusz Paśnik        ZS Janów Podlaski
21.    Wojciech Szpura        ZSE Międzyrzec Podlaski
22.    Sebastian Filipiuk        ZS Janów Podlaski
23.    Kacper Protaś        LO Międzyrzec Podlaski
24.    Kamil Cep            ZSE Międzyrzec Podlaski
25.    Adrian Zaniewicz        LO Międzyrzec Podlaski
26.    Brodawka Hubert        LO Międzyrzec Podlaski
27.    Kamil Grzywacz        ZSE Miedzyrzec Podlaski9
28.    Mikołaj Syryczyk        LO Międzyrzec Podlaski
29.    Patryk Zbucki        ZSE Międzyrzec Podlaski
30.    Mikołaj Kołodziejczuk    LO Międzyrzec Podlaski
31.    Jakub Leszczyński        LO Międzyrzec Podlaski
32.    Rafał Prządka         LO Międzyrzec Podlaski
33.    Krystian Opalko        LO Międzyrzec Podlaski


 Punktacja Szkół       
                                                                        
Igrzyska dzieci:
SP 1 Terespol  34 pkt.
SP     1 Piszczac  28 pkt. 
SP Dołha16 pkt.
SP 3 Miedz.Podl.  14 pkt.  
Sp Łomazy  12pkt.
SP Połoski 5 pkt.

Igrzyska Mł.Szkolnej:Gm
Nr3 Międzyrzec Podl  28 pkt.  
Gm Piszczac 24 pkt. 
Gm Rogożnica 20 pkt. 
Gm Swory  18 pkt.    Gm Łomazy 8 pkt.  
Gm 1 Terespol 8 pkt.   Gm Dołha 4 pkt
.Gm Janów P. 1pkt.


Licealiada:
ZS Janów Podlaski   63 pkt. 
LO Międzyrzec Podl. 13 pkt.  
LO Wisznice  12 pkt.
ZS Małaszewicze  9 Pkt.
ZSE Miedzyrzec P.  8 pkt.




Inf. pras.

[MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

XL lat SIEDLECKIEJ ZOOTECHNIKI w Uniwersytecie...
2018-07-04 10:47:28 Kategoria:

W bieżącym roku akademickim 2017-2018 obchodzimy piękny Jubileusz 40 lat działalności kierunku ZOOTECHNIKA w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Instytut...

więcej »

Międzyrzec Podl.

w lewoLipiec 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8

MIĘDZYRZEC, 08.07 14:30

8 lipca - Dni Drelowa

więcej »

MIĘDZYRZEC, 08.07 15:00

Niedziela z folklorem w Rogoźnicy

więcej »
9

MIĘDZYRZEC, 09.07 - 20.07

Wakacje z GOK w Międzyrzecu Podlaskim

więcej »
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje