15.06.2016- Turniej Dziewczęta 2008 i młodsze
5 zespołów- system gier każdy z każdym, czas gry 2x8 min
1. UKS Varsovia
2. KS Zawkrze Mława
3. UKS Kagur Siemiatycze
4. UKS „Sprint” Ulan Majorat
5. MKS SP5 Pogoń Siedlce
Wyniki:
1. UKS Varsovia- KS Zawkrze Mława 3:0
2. UKS „Sprint” Ulan Majorat- MKS SP5 Pogoń Siedlce 2:4
3. UKS Varsovia - UKS Kangur Siemiatycze 5:1
4. KS Zawkrze Mława - MKS SP5 Pogoń Siedlce 10:3
5. UKS „Sprint” Ulan Majorat - UKS Kangur Siemiatycze 13:0
6. UKS Varsovia - MKS SP5 Pogoń Siedlce 1:6
7. KS Zawkrze Mława - UKS „Sprint” Ulan Majorat 13:2
8. MKS SP 5 Pogoń Siedlce - UKS Kangur Siemiatycze 13:0
9. UKS Varsovia- UKS „Sprint” Ulan Majorat 0:13
10.KS Zawkrze Mława - UKS Kangur Siemiatycze 11:2
Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce -KS Zawkrze Mława 8p.
II miejsce- MKS SP5 Pogoń Siedlce 6p.
III miejsce- UKS „Sprint” Ulan Majorat 4p.
IV miejsce- UKS Varsovia 2p.
V miejsce- UKS Kangur Siemiatycze 0p.
Najlepsze zawodniczki z poszczególnych drużyn:
KS Zawkrze Mława - Lena Barcz
MKS SP5 Pogoń Siedlce - Ala Więsak
UKS „Sprint” Ulan Majorat - Próchniewicz Karolina
UKS Varsovia - Klimczak Wiktoria
UKS Kangur Siemiatycze – Pogorzelska Katarzyna
NAJLEPSZY BRAMKARZ turnieju damskiego –Nikola Protasiuk MKS SP5Pogoń Siedlce
KRÓL STRZELCÓW turnieju damskiego- Calik Oliwia KS Zawkrze Mława 21 bramek
Wręczenia nagród dokonał Prezes MKS Pogoń Siedlce Leszek Czaplicki oraz Przewodnicząca Trójki klasowej klasy sportowej IVf z SP 5 Siedlce Pani Monika Baczyńska.
16.06.2016- Turniej Chłopców 2008 i młodsi
4 zespoły , system gier każdy z każdym czas gry 2x10 min. Z przyczyn losowych nie dojechał zespół z UKS „Sprint” Ulan Majorat.
1. AZS Włocławek
2. UKS Kangur Siemiatycze
3. MKS SP 5 Pogoń Siedlce I
4. MKS SP 5 Pogoń Siedlce II
Wyniki:
1. AZS Włocławek- MKS SP 5 Pogoń Siedlce 3:8
2. UKS Kangur Siemiatycze - MKS SP5 Pogoń Siedlce II 9:4
3. AZS Włocławek- MKS SP 5 Pogoń Siedlce II 8:3
4. UKS Kangur Siemiatycze - MKS SP 5 Pogoń Siedlce 4:9
5. AZS Włocławek- UKS Kangur Siemiatycze 7:4
6. MKS SP 5 Pogoń Siedlce - MKS SP 5 Pogoń Siedlce II 17:1
Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce - MKS SP 5 Pogoń Siedlce 6p.
II miejsce- AZS Włocławek 4p.
III miejsce- MKS SP 5 Pogoń Siedlce 2p.
IV miejsce- UKS Kangur Siemiatycze 0 p.
Najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn:
MKS SP 5 Pogoń Siedlce - Maciej Solarczyk
AZS Włocławek - Marek Gołębiewski
MKS SP 5 Pogoń Siedlce II - Ryszkowski Bartosz
UKS Kangur Siemiatycze - Zajączkowski Maciej
NAJLEPSZY BRAMKARZ turnieju męskiego –Jan Bartosz AZS Włocławek
KRÓL STRZELCÓW turnieju męskiego- Maciej Stefaniuk 17 bramek
Wręczenia nagród dokonał Przewodniczący Rady Miasta Siedlce Henryk Niedziółka oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Siedlce Robert Chojecki który jest również członkiem zarządu MKS Pogoń Siedlce.
Za obsługę poczęstunku dla trenerów ,rodziców oraz zawodników wielkie podziękowania dla rodziców klasy sportowej 4f w Szkole Podstawowej nr 5 w Siedlcach.
Patronat honorowy nad turniejem objął prezydent Siedlec Andrzej Sitnik. Patronat medialny sprawują Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl.
[MSz]