Program Dnia Otwartego w I KLO
22 kwietnia 2017 r.(sobota) godz. 9.00 – 15.00
9.00- Prezentacja szkoły, filmu o szkole i przedstawienie oferty edukacyjnej szkoły, p. Elżbieta Urban
10.00-12.00 – Konkurs międzyprzedmiotowy „Gimnazjalny Prymus” na wesoło z nagrodami na poważnie, występy szkolnego zespołu muzycznego, warsztaty hip – hop.
Godz. 12.00 – Rozstrzygnięcie konkursu „ Gimnazjalny Prymus”
Godz. 12.30 – Rozstrzygnięcie Konkursu „ Mój wzorzec patriotyzmu: Św. Brat Albert i/czy marszałek Piłsudski? ” – wręczenie nagród; przemówienia zaproszonych gości, absolwentów I KLO. p. Wojciech Miszczak, p. Joanna Cymerman
Godz. 13.00 – spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, prezentacja procedur rekrutacji;
Parter
- pokaz udzielania pierwszej pomocy
-stół z ulotkami i gadżetami szkoły
- świetlica szkolna – samorząd uczniowski – degustacja kawy, herbaty, ciastka
- prezentacje prac koła fotograficznego
I piętro
5 stanowisk z prezentacją szczegółową
poszczególnych profili klas,
Kl. I A – rozwijająca zainteresowania matematyczne, fizyczne i informatyczne
Kl. I B – rozwijająca zainteresowania humanistyczne
Kl. I C – akademicka objęta patronatem SGH, rozwijająca
zainteresowania ekonomiczno-lingwistyczne
Kl. I D – rozwijająca zainteresowania biologiczno – chemiczne
Kl. I E – dwujęzyczna, objęta patronatem SGH, rozwijająca
zainteresowania lingwistyczne
Prezentacje klasopracowni :
W każdej klasopracowni nauczyciele będą prowadzić ciekawe zajęcia związane z poszczególnymi przedmiotami.
Sala 2 – fizyka, p. Marek Jasiński
Sala 3 – chemia, p. Iwona Kiersztyn
Sala 4 – język polski , p. Agnieszka Wierzbicka
Sala 5 – matematyka, p. Agnieszka Chromińska
Sala 6 – warsztaty dziennikarskie, p. Barbara Taras, p. Dorota Księżopolska
Sala 7 – matematyka po angielsku, biologia po angielsku, p. Elżbieta Urban,
p. Cezary Wereszko
Sala 8 – schola szkolna , ks. Radosław Piotrowski
Sala 9 – warsztaty języka niemieckiego – p. Marta Sawczuk, p. Małgorzata Goławska
Sala 10 – warsztaty języka włoskiego – p. Marian Soćko
Sala 11 – warsztaty języka hiszpańskiego – p. Renata Żółkowska
Sala 12 – laboratorium jęz. angielskiego – p. Cezary Wielgórski
Sala 13 – geografia , p. Beata Borkowska
Sala 14 – biologia, p. Beata Jakubik
MJa [MSz]