R E K L A M A



MIASTO SIEDLCE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kwietniowy repertuar CKiS
2015-04-01 16:05:14 Artykuł czytany 1335 razy


Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach w kwietniu przygotowało wiele ciekawych propozycji.


Repertuar wydarzeń artystycznych
Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego
Scena Teatralna Miasta Siedlce
Kwiecień 2015

Data: 7 kwietnia (wtorek)
godz. 18:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Uroczysta Gala z okazji zakończenia obchodów Międzynarodowego Roku El Greco.

godz. 18:00 - rozpoczęcie gali (prowadzi Conrado Moreno)
godz. 19:00 - koncert Natalii Kukulskiej z zespołem Atom String Quartet

Więcej szczegółów na stronie www.elgreco.siedlce.pl

Data: 9 kwietnia (czwartek)

godz. 9:00, 10:30
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
"O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" – Teatr Smyka
Autor tekstu: Stefan Szulc
Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
Obsada: Urszula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz

Niezbyt odważny tytułowy pirat Bucior i jego gadatliwa i bardzo kolorowa Papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znajdzie na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. A Papuga? Gada, gada, gada...Zobaczcie sami, co się jeszcze wydarzy w morskiej opowieści! Świetna zabawa z bajecznie kolorowymi kostiumami, niespodziewanymi zwrotami akcji i zaskakującą puentą.

Data: 10 kwietnia (piątek)
od godz. 8:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
„Dziecięca Wiosna Teatralna” - Przegląd Teatrów Przedszkolnych
Organizator: Miejskie Przedszkole Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań teatralnych, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu oraz popularyzacja teatru wśród najmłodszych. Zdolności aktorskie zaprezentują dzieci z siedleckich przedszkoli miejskich i prywatnych.

Data: 10 kwietnia (piątek)

godz. 19:00
miejsce: Katedra Siedlecka

Koncert  DONA EIS REQUIEM
cz. I: dzieła wokalne a’cappella
cz. II: REQUIEM – Johna Ruttera
Wykonanie: Kameraliści Orkiestry  Symfonicznej Miasta Siedlce, Chór Miasta Siedlce
Solistka: Agnieszka Adamczak-Hutek - sopran
Przygotowanie chóru – Justyna Kowynia-Rymanowska, Izabella Jaszczułt-Kraszewska
Dyrygenci – Justyna Kowynia-Rymanowska, Mariusz Orzełowski

John Rutter skomponował ”Requiem” w 1985  roku ku czci swego zmarłego ojca. Stworzone zostało więc jako dzieło bardzo osobiste. Jest to dostrzegalne w specyficznym, pogodnym  nastroju tego utworu, z którego nie emanuje smutek, ale poczucie radosnego przejścia do „życia wiecznego”. 
Koncert upamiętni 5. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej oraz 75. rocznicę Zbrodni Katyńskiej.

Data: 12 kwietnia (niedziela)
godz. 19:00
miejsce: Kościół parafialny pw. Św. Antoniego Padewskiego w Kotuniu

„Śpiewnik Papieski”   
słowa: Karol Wojtyła
muzyka: Waldemar Koperkiewicz
wykonanie: artyści Teatru ES, Chór Miasta Siedlce, Orkiestra Teatru ES

Koncert "Śpiewnik Papieski" to dzieło wyjątkowe, powstałe z wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. To 11 utworów z poezją Karola Wojtyły, do której muzykę napisał Waldemar Koperkiewicz. Spektakl jest przykładem  szczególnego wyczucia i umiejętności łączenia głębi poetyckich fraz z naprawdę dobrą muzyką. Przebojowe wykonanie utworów, różnorodność aranżacji muzycznych, a także oprawa sceniczna budzą wzruszenie, a zarazem tęsknotę za światem pontyfikatu Jana Pawła II.


Data: 13 i 14 kwietnia

godz. 8:40, 10:15, 12:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce

Spektakle teatralne dla dzieci i młodzieży w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji
 „Władcy Wiedzy”,  „O krasnoludkach i sierotce Marysi”, „Kolumbowie”
Misją Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza jest tworzenie i realizacja projektów teatralnych oraz imprez edukacyjnych związanych z szeroko rozumianym wychowaniem poprzez sztukę, jak również przygotowaniem widza do świadomego i krytycznego korzystania z dorobku polskiej
i światowej literatury.

Data: 15 kwietnia (środa)
godz. 9:00, 11:30
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce

„Skąpiec”. Work in progres” – Teatr Mądrego Widza

Scenariusz i reżyseria: Adam Biernacki
Obsada: Waldemar Obłoza, Agata Sasinowska, Dorota Zielińska, Bartek Magdziarz, Sebastian Cybulski, Maciej Czapski, Robert Protasewicz, Dominik Bobryk
Produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
"Skąpiec. Work in progress" to niezwykła wariacja wokół klasycznej sztuki Moliera. Trudna lektura zyskuje tu nowe oblicze. Zostaje przybliżona współczesnemu odbiorcy, pogłębiona i uniwersalnie zinterpretowana. Kto powiedział, że teatr musi być nudny? Spektakl "Skąpiec. Work in progres" to historia o powstawaniu przedstawienia na bazie sztuki Moliera. Dylematy aktorów, kłopoty reżyserów i scenografów, zawiłości interpretacyjne i produkcyjne, gorsze i lepsze dni... czyli to, co zwykle ukrywa się przed widzem, przeplata się tu z perypetiami molierowskich bohaterów. Nasz spektakl to w istocie "dwa w jednym": podglądamy teatralną "kuchnię" oraz pieczołowicie interpretujemy "Skąpca".


Data: 16 kwietnia (czwartek)
godz.  9:00, 11:00|
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
 „Śpiąca królewna” – Teatr Smyka
Scenariusz, reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska
Wykonanie: Teatr Tańca Caro Dance i Szkoła Tańca do Caro Dance
Produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
„Śpiąca królewna” to najnowszy spektakl Teatru Tańca Caro Dance z muzyką Piotra Czajkowskiego, zainspirowany znaną baśnią Charlesa Perraulta o tym samym tytule. Sztuka przedstawia problem uzależnienia nawet najmłodszych dzieci i młodzieży od elektroniki i Internetu. Jest próbą pokazania jak wielkie spustoszenie w stosunkach rodzinnych może spowodować ciągłe życie w wirtualnym świecie i jak bardzo, żyjąc w ten sposób, można pominąć uroki życia w realu. Akcja przedstawienia rozpoczyna się przyjęciem urodzinowym, podczas którego główna bohaterka otrzymuje drogie prezenty m. in. telefon komórkowy, komputer i od tej chwili zwykłe zabawy na świeżym powietrzu przestają być dla niej atrakcyjne… Dziewczynka zapada w wirtualny sen, z którego wybudzić może ją tylko prawdziwy przyjaciel.

17-19 kwietnia
Warsztaty  i Audycje Uniwersytetu Artystycznego CODARTS.
W dniach od 17 do 19 kwietnia w Siedlcach odbędą się jedyne w Polsce warsztaty i audycje do CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia). Od lat castingi do tej szkoły cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem adeptów tańca z całego świata. Ukończenie tej szkoły daje dyplom i tytuł zawodowego tancerza, który honorowany jest w w krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie. Siedlce znalazły się w gronie takich miast jak Barcelona (Hiszpania), Livorno i Naples (Włochy) oraz Rotterdam (Holandia), w których Uniwersytet Artystyczny CODARTS postanowił w tym roku przeprowadzić swoje audycje w dziedzinie tańca. W tych dniach na naszej scenie będzie można również zobaczyć najlepsze spektakle spod szyldu "Codarts". Współpraca Sceny Teatralnej Miasta Siedlce z rotterdamskim uniwersytetem została podjęta dzięki inicjatywie Pani Iwony Marii Orzełowskiej, która zaprosiła na warsztaty studentów i profesorów CODARTS do Siedlec.

Szczegółowy program warsztatów i audycji CODARTS dostępny na stronie www.ckis.siedlce.pl w zakładce CODARTS.

Data: 18 kwietnia (sobota)
godz. 18:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Spektakl „Talent w Tańcu 2015” w wykonaniu studentów Uniwersytetu Artystycznego CODARTS w Rotterdamie

Spektakl „Talent On The Move 2015” – tworzy fascynująca mieszanka 7 różnorodnych utworów ukazująca nie tylko wszechstronne talenty tancerzy, ale też ciekawy program i hipnotyzujący kolaż choreograficznych wizji światowej sławy choreografów.

Od prac stworzonych specjalnie na miarę spektaklu, po zupełnie nowe utwory, do istniejącego repertuaru najlepszych choreografów, zaprezentowane jako musujące show. Obsadę spektaklu stanowi starannie dobrana, międzynarodowa grupa młodych tancerzy, kształconych w kultowym miejscu dla tańca współczesnego - Uniwersytecie Artystycznym CODARTS w Rotterdamie, która zabierze nas w taneczną podróż. W spektaklu „Talent on the Move” zobaczymy prezentacje inspirowane pracą Williama Forsythe z repertuaru takich choreografów jak: Jiří Kylián, Ton Simons, Stephen Shropshire, Konstantin Keykhel, Marina Mascarell, Felix Landerer, Jan Martens, Armancio Gonzalez & Jone Martin.

Przed spektaklem „Talent w Tańcu” wystawiony zostanie spektakl „We Are” w reżyserii i choreografii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.

17 – 18  kwietnia 2015  24th Jazz Standards’ Festival
Po trzech latach nieobecności do kulturalnego kalendarza Siedlec powraca Jazz Standards' Festival. Dla miłośników muzyki jazzowej 17 i 18 kwietnia wystąpią: polsko-norweski zespół Loud Jazz Band, Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska z kwartetem smyczkowym oraz Kuba Badach z zespołem. Koncerty festiwalowe będzie można zobaczyć na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce oraz w klimatycznych wnętrzach Siedleckiego Browaru Restauracyjnego Brofaktura.

Data: 17 kwietnia (piątek)
godz. 18.00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Loud Jazz Band
Muzyka tworzona przez Loud Jazz Band jest konglomeratem różnych stylów, jednakże z relatywnie akustycznym brzmieniem. Komponowane przez „Carlosa” utwory cechuje wyrazista melodia umieszczona w zróżnicowanym obrazie. Inspiracją dla polskiego gitarzysty jest norweska i polska kultura, ale także natura i ludzie obu krajów. W muzyce Loud Jazz Band słychać nie tylko jazz w wydaniu klasycznym, ale również free jazzowym i improwizowanym. Wszystko w połączeniu z dynamiką rocka i world music, tworzy niepowtarzalny, rozpoznawalny styl.   

Data: 17 kwietnia (piątek)
godz. 20.30
miejsce: Brofaktura
Jagodziński Trio & Agnieszka Wilczyńska z kwartetem smyczkowym  
Agnieszka Wilczyńska i Trio Andrzeja Jagodzińskiego koncertują wspólnie od 10 lat. Współpraca ta zaowocowała wydaniem dwóch płyt: "Krzysztof Komeda"(Złota Płyta) i "Warownym grodem", oraz wieloma koncertami w Polsce i na całym świecie. W koncercie 17 kwietnia podczas Jazz Standards' Festival usłyszymy kompozycje z płyty "Muzyka Polska", premierowe utwory z płyty Agnieszki Wilczyńskiej "Tutaj mieszkam" oraz kompozycje Cole Portera -wszystkie utwory w aranżacji Andrzeja Jagodzińskiego. Zespołowi i wokalistce towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy The Time Quartet.
godz. 22:00 - Jam Session

Data: 18 kwietnia (sobota)
godz. 20:00
miejsce: Brofaktura
Kuba Badach z zespołem
Repertuar koncertu obejmie utwory polskiej legendy sceny muzycznej, Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu został wydany na płycie Kuby Badacha "Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny".

To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory..." - Kuba Badach.
godz. 21.30 - Jam Session   
   
Data: 18 kwietnia (sobota)
miejsce: Galeria Siedlce
Udział grup artystycznych Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w uroczystościach z okazji urodzin Galerii Siedlce.

Data: 19 kwietnia (niedziela)
godz. 13:30
miejsce: Kościół p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starym Opolu

„Śpiewnik Papieski”   
słowa: Karol Wojtyła
muzyka: Waldemar Koperkiewicz
wykonanie: artyści Teatru ES, Chór Miasta Siedlce, Orkiestra Teatru ES

Koncert "Śpiewnik Papieski" to dzieło wyjątkowe, powstałe z wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. To 11 utworów z poezją Karola Wojtyły, do której muzykę napisał Waldemar Koperkiewicz. Spektakl jest przykładem  szczególnego wyczucia i umiejętności łączenia głębi poetyckich fraz z naprawdę dobrą muzyką. Przebojowe wykonanie utworów, różnorodność aranżacji muzycznych, a także oprawa sceniczna budzą wzruszenie, a zarazem tęsknotę za światem pontyfikatu Jana Pawła II.

Data: 21 kwietnia (wtorek)
godz.9:00, 11:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
„Calineczka” – Teatr Smyka
Reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska
Wykonanie: Teatr Tańca Caro Dance i Szkoła Tańca do Caro Dance
Taneczna opowieść dla dzieci na podstawie znanej wszystkim baśni H. Ch. Andersena. Historia malutkiej dziewczynki, mniejszej od ludzkiego kciuka, która z racji swoich rozmiarów znajduje się w ciągłym niebezpieczeństwie. Dziewczynka - pełna wrażliwości i dobroci dla innych - odważnie podróżuje po świecie. Każdy, kogo spotyka na swojej drodze, próbuje ją zmienić na swoje podobieństwo. Calineczka w porę jednak zrozumie kim jest, o czym marzy, gdzie w jej życiu znajduje się szczęście.

Data: 24 kwietnia
godz. 9:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce   
godz. 10:15; 11:15
miejsce: Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
Koncert z cyklu „Muzyka Smyka” z udziałem muzyków Filharmonii Narodowej.

Kwintet fortepianowy to z jednej strony nazwa zespołu kameralnego złożonego z fortepianu, skrzypiec, altówki, wiolonczeli i kontrabasu, z drugiej – gatunku utworów muzycznych na taki skład instrumentów skomponowanych. Do jego nieśmiertelnych arcydzieł należy kompozycja wielkiego wiedeńskiego romantyka Franciszka Schuberta zatytułowana "Pstrąg". Utwór ten stanie się podstawą koncertu dla młodzieży gimnazjalno- licealnej. Słuchaczy młodszych zabierzemy, razem z tytułową „piątką wspaniałych”, do świata muzyki zespołowej wykonywanej na rozmaicie zestawianych ze sobą instrumentach strunowych. Pozwoli nam to pokazać, co łączy i co różni przedstawicieli jednej muzycznej rodziny.


Data: 24 kwietnia (piątek)

godz. 19:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Miss Ziemi Siedleckiej – koncert finałowy
Gala finałowa konkursu Miss Ziemi Siedleckiej 2015. Organizatorem wydarzenia jest Tygodnik Siedlecki zaś współorganizatorem CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Data: 26  kwietnia (niedziela)
godz. 16:00
miejsce: Konstanciński Dom Kultury Hugonówka
"O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela"
autor tekstu: Stefan Szulc
reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
występują:  Urszula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz
produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce


Data: 27  kwietnia (poniedziałek)

godz. 17:00, 20:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce

„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”

reżyseria i scenografia: Emilian Kamiński
obsada: Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska/Ewa Lorska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna/Janusz Zadura, Emilian Kamiński, Paweł Tucholski
produkcja: Teatr Kamienica
„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” to fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle. Błyskotliwość głównego bohatera, spolegliwość i oddanie jego przyjaciół oraz stworzenie kilku fikcyjnych postaci pozwolą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków. Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, od których, zdawałoby się, nie ma odwrotu…

Data: 28  kwietnia (wtorek)
godz. 9:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
"O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela"
autor tekstu: Stefan Szulc
reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
występują:  Urszula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz
produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

29  kwietnia (środa)
godz. 19:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce

Międzynarodowy Dzień Tańca
Spektakl „We Are”
reżyseria: Jakub Mędrzycki
wykonanie: tancerze Teatru Tańca Caro Dance
produkcja:  CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
Międzynarodowy Dzień Tańca  (ang. International Dance Day, World Dance Day) to święto ustanowione w 1982 roku przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu
Teatralnego działającego pod auspicjami UNESCO. Dzień obchodów -  29 kwietnia wybrano na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges'a Noverre'a.

Data: 30 kwietnia (czwartek)
godz. 9:00, 11:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Spektakl „Za co giniemy” -  na podstawie twórczości Tomasza Gluzińskiego
scenariusz i reżyseria: Robert Protasewicz
muzyka: Waldemar Koperkiewicz
wykonanie: Teatr Es

Cała twórczość mało znanego, a genialnego pisarza Tomasza Gluzińskiego dotyczy bezradności przeciętnego człowieka wobec agresji mediów, polityki i terroryzmu. W spektaklu „Za co giniemy” aktorzy próbują rozliczać polityków z niespełnianych obietnic, a media – z tego, że tak naprawdę wcale nie są niezależne. Liczy się pieniądz. Tekstem autora Teatr ES mówi też o pospolitej głupocie i braku odpowiedzialności. Jedną z form obrony jest - zdaniem autora - obcowanie ze sztuką, bo ona zawsze nas uwrażliwia i uszlachetnia. Dodatkowym atutem przedstawienia jest muzyka i piosenki podane w formie musicalowej.

Inf. pras.
[MSz]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Adam Białczak
tel. 500 187 558
a.bialczak@radiopodlasie.pl
|
|
|
Monika Jabłkowska
tel. 512 111 737
jablkowska.m@radiopodlasie.pl
|
|
|
Andrzej Ilczuk
tel. 502 173 757
andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl
|
|
|
Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

O tym się mówi... Poranna rozmowa na antenie KRP
2023-02-09 16:07:30 Kategoria:

Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:12 polecamy "O tym się mówi..." poranną rozmowę w Katolickim Radiu Podlasie. Gośćmi Marcina Jabłkowskiego i Andrzeja...

więcej »


foto

Caritas dla niepełnosprawnych
2023-02-16 14:38:58 Kategoria:

Rozumiejąc potrzeby osób z niepełnosprawnością Caritas Diecezji Drohiczyńskiej od lutego 2010 r. prowadzi Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych...

więcej »
foto

Serwer Dell T330 – nowoczesne rozwiązanie dla małych...
2023-02-16 12:21:10 Kategoria:

Sewer to niezawodne urządzenie powszechnie wykorzystywane w wielu firmach. Przede wszystkim sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz gwarancją bezpieczeństwa...

więcej »
foto

Na jakie telewizory warto zwrócić uwagę?
2023-02-16 11:25:20 Kategoria:

Choć nie milkną dyskusję, jaki telewizor LED byłby najlepszy, czy może trafniejszym wyborem byłyby telewizory LCD, plazma czy też zaawansowane technologicznie modele....

więcej »
foto

Jak mierzyć postępy działań SEO?
2023-02-15 11:06:39 Kategoria:

SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe) jest to zestaw technik stosowanych do zwiększenia widoczności witryny internetowej w...

więcej »
foto

Na co zwrócić uwagę, kupując pościel?
2023-02-14 12:48:01 Kategoria:

Sypialnia jest tą częścią domu, w której szuka się relaksu i spokoju. Wchodząc do niej tuż przed snem, powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i być oazą po nawet...

więcej »
foto

Dlaczego młodzi ludzie coraz częściej inwestują na...
2023-02-14 10:39:26 Kategoria:

Przyjrzymy się, jak wygląda inwestowanie w akcje. Jak przygotowują się do tego młodzi inwestorzy? Czy giełda jest dla każdego?

więcej »
foto

Jak zacząć przygodę z pływaniem?
2023-02-13 10:48:46 Kategoria:

Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia, jednak nie każda dyscyplina będzie odpowiednia dla wszystkich. Jedni z nas wolą sporty siłowe, inni spokojną...

więcej »

Siedlce

w lewoKwiecień 2024w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje