R E K L A M AMIASTO SIEDLCE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Odszedł ks. Piotr Wojdat
2020-06-05 08:32:25 Artykuł czytany 24469 razy


W piątek 5 czerwca, po długiej chorobie, odszedł do Pana w wieku 47 lat ks. kan. Piotr Wojdat, Prezes Podlaskiej Oficyny Wydawniczej wydającej Echo Katolickie, wieloletni kierownik Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej, dyrektor Domu Księży Emerytów. W latach 2004 - 2009, ks. Piotr Wojdat sprawował funkcję dyrektora administracyjnego Katolickiego Radia Podlasie.


Msza święta żałobna za śp. ks. Piotra Wojdata zostanie odprawiona w poniedziałek 8 czerwca o godz. 10.00 w katedrze siedleckiej pod przewodnictwem Bpa Grzegorza Suchodolskiego.

Natomiast Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem Bpa Kazimierza Gurdy będzie sprawowana 9 czerwca o godz. 11.00 w parafii Św. Bartłomieja w Korytnicy Łaskarzewskiej.

Ciało kapłana zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Mszę św. żałobną w poniedziałek o godzinie 10.00 oraz pogrzebową we wtorek o godzinie 11.00 będzie transmitować Katolickie Radio Podlasie------------------------------------

24 września 2019 r. Ks. Piotr Wojdat gościł w audycji Grzegorza Skwarka "Rozmowa dość poważna". Dziś przypominamy Państwu tę rozmowę.

POSŁUCHAJ


[ja]

Ks. kanonik Piotr Wojdat (1973-2020)

Sądząc po ludzku, za wcześnie odszedł do Pana, ks. kanonik Piotr Wojdat. Zmarł 5 czerwca 2020 r. w swoim mieszkaniu w Domu Księży Emerytów w Siedlcach. Urodził się 17 stycznia 1973 r. w małżeństwie Kazimierza i Janiny z domu Pawlik, mieszkających w miejscowości Kaleń, w parafii Korytnica Łaskarzewska.

Po ukończeniu szkoły podstawowej, kontynuował naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Sobolewie, gdzie otrzymał świadectwo dojrzałości w 1992 r. z bardzo dobrymi ocenami na egzaminie maturalnym. Czynnie brał udział w życiu liturgicznym w parafii i w szkole, o czym pisali jego proboszcz i prefekt szkolny, podkreślając jego „aktywny udział w ruchu oazowym, uczciwą i odpowiedzialną postawę religijnego młodzieńca szkoły średniej”.

Zaraz po maturze, wraz ze swoim młodszym bratem Jackiem, wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu. Podczas sześcioletnich studiów filozoficzno-teologicznych i formacji seminaryjnej, napisał i obronił pracę magisterską na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie uzyskując tytuł magistra teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 20 czerwca 1998 r. w katedrze siedleckiej przez posługę bpa Jana Wiktora Nowaka.

Jako wikariusz pracował w parafiach: Gończyce (1998-2000), Łuków - Podwyższenia Krzyża Świętego (2000-2004).

Następnie ks. Piotr przeszedł do pracy i posługi kapłańskiej w różnych, centralnych instytucjach diecezjalnych, wykazując zdolności organizacyjne, medialne oraz komunikacyjne z wiernymi, a przez to przyczynił się skutecznie do zrealizowania wielu inicjatyw i działań duszpasterskich w diecezji.

Od 2002 r. był wieloletnim kierownikiem Pieszej Podlaskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Od 2004 r., przez 5 lat, pracował w Katolickim Radiu Podlasie, jako dyrektor administracyjny. W 2008 r. podjął studia licencjackie na UKSW w Warszawie uzyskując licencjat kanoniczny.

Po odejściu z KRP w 2009 r. powierzono ks. Piotrowi kilka ważnych funkcji. Został zastępcą ekonoma diecezjalnego. Był zastępcą asystenta kościelnego tygodnika „Echo Katolickie” i wszedł do władz zarządu spółki wydawniczej SOW „Podlasie”, wydającej ten tygodnik, a w 2016 r. został wybrany prezesem tejże spółki. Został także w 2009 r. administratorem Diecezjalnego Domu Księży Emerytów w Siedlcach.

Wielokrotne był powoływany do rozstrzygania różnych bieżących spraw dotyczących kapłanów emerytów. 
Od 2011 r., jako zastępca ekonoma diecezjalnego, był odpowiedzialny za sprawy materialne Wyższego Seminarium Duchownego i Bursy św. Stanisława Kostki w Siedlcach oraz pozyskiwanie środków zewnętrznych na różne działania modernizacyjne tych instytucji. To on także w 2012 r., zaangażował się i wsparł Stowarzyszenie Pamięci Unitów Podlaskich „Martyrium” w pozyskanie środków materialnych, z różnych instytucji, na wybudowanie zbiornika retencyjnego w Pratulinie, przy sanktuarium błogosławionych Męczenników Podlaskich.

W latach 2012 – 2019 był członkiem Rady Kapłańskiej Diecezji Siedleckiej. Od 2013 r. został także administratorem Domu Księży Emerytów w Nowym Opolu i kuratorem wszystkich księży emerytów w diecezji. Tę funkcję i posługę wobec księży emerytów, tak w Siedlcach jak i w Nowym Opolu, pełnił do 2016 r.

Doceniając wysiłki oraz zaangażowanie ks. Piotra w życie diecezjalne, biskup siedlecki Kazimierz Gurda, mianował go 2 kwietnia 2015 r. kanonikiem honorowym Kapituły Kolegiackiej Janowskiej.

Na własną prośbę, z powodu rozlicznych zajęć, został zwolniony z funkcji kierownika Pieszej Podlaskiej Pielgrzymki na Jasną Górę w 2016 r. Również w 2016 r. został zwolniony z funkcji przewodniczącego Podkomisji ds. budownictwa i zarządzania dobrami parafialnymi II Synodu Diecezji Siedleckiej.
Jego stan zdrowotny zaczął się pogarszać dwa lata temu. Sprawy sercowe stały się powodem jego choroby i niedomagań fizycznych. Było to zaskoczeniem dla otoczenia, bo już od lat seminaryjnych grał w drużynie piłkarskiej i był jej znaczącym zawodnikiem, a później czynnie uprawiał sport. Jednak choroba okazała się poważnie niepokojąca. Ostatnio wielokrotnie przebywał na leczeniu w szpitalu. Według diagnozy lekarzy został zakwalifikowany do przeszczepu serca. Pogodnie i z nadzieją oczekiwał na tę operację. Śmierć przyszła jednak wcześniej.

Przez pielgrzymów i kolegów kapłanów, a szczególnie księży emerytów, został zapamiętany, jako uśmiechnięty, spokojny, życzliwy i sympatyczny kapłan, zatroskany o sprawy bieżące poszczególnych osób i gotowy przyjść im z pomocą.

Przeżył 47 lat, w tym prawie 22 lata w kapłaństwie. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan, w Którego kapłaństwie uczestniczył i posługiwał, obdarzy śp. ks. Piotra radością życia wiecznego. Zaś Maryja, Matka kapłanów i Pani Jasnogórska, do Której przez tyle lat prowadził pielgrzymów, niech będzie dla Kierownika Pielgrzymki, Podlaskiej, orędowniczką u swego Syna. Requiescat in pace.

opr. ks. Bernard Błoński
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Adam Białczak
tel. 500 187 558
a.bialczak@radiopodlasie.pl
|
|
|
Monika Jabłkowska
tel. 512 111 737
jablkowska.m@radiopodlasie.pl
|
|
|
Andrzej Ilczuk
tel. 502 173 757
andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl
|
|
|
Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • Pątniczka
  2020-06-08 21:56:59

  arrow

  Ks.Piotr - kapłan ciepły, życzliwy, skromny a jednocześnie z zasadami. Nie był to ksiądz, który chciał się przypodobać ludziom. Gdy w piątek zobaczyłam wiadomość o śmierci Ks. Piotra to pomyślałam,że to jakaś pomyłka, a później pojawiły się łzy jak po członku najbliższej rodziny. Miałam nadzieję, że jeszcze spotkamy się na szlaku pielgrzymim i mimo że kierownikiem nie byłeś już od kilku lat to powrócisz do pielgrzymowania i obdarzysz nas swoim ciepłym uśmiechem i dobrym słowem.
  Widać Ktoś to zaplanował inaczej i na ziemskim szlaku już się nie spotkamy. Dziękuję za każdą pielgrzymkę, za Twój trud, za wyrzeczenia które podejmowałeś w intencji pielgrzymów. Oby każda pielgrzymka była prowadzona jak te, które Ty prowadziłeś.
  Na pielgrzymce jest taki etap (jeden z ostatnich) gdy wchodzi się do lasku pojednania, by przełamać się chlebem i podziękować za wspólne pielgrzymowanie.
  Na wejściu do tego miejsca zawsze czekał na nas Ks. Kierownik, za mojego pielgrzymowania zawsze był to ks. Piotr.
  Głęboko wierzę, że tak jak Ty wychodziłeś po nas by pokropić nas wodą święconą i powiedzieć, że czas pielgrzymowania się wypelnił tak teraz wyszedł po Ciebie św. Piotr by otworzyć Tobie bramy nieba. I tak jak wychodząc z lasku pojednania widać szczyt Jasnogórski, tak Ty Ks. Piotrze ujrzałeś teraz najpiękniejszy Szczyt ktorym jest oblicze Boga.
  Droga Mamo Ks. Piotra - możesz być dumna z takiego Syna i choć Jego lata ziemskiej pielgrzymki były krótkie to wystarczyły aby nazywać go Wielkim Człowiekiem.

 • Kasia
  2020-06-08 11:35:01

  arrow

  To był człowiek od którego bił blask.

 • Kasia
  2020-06-08 11:32:09

  arrow

  To był człowiek z którego bił blask:)

 • Monika
  2020-06-07 13:50:19

  arrow

  Wielki człowiek! Cieszę się,że mogłam go spotkać na swojej drodze. Spoczywają w pokoju!

 • @Dariusz matyjasek
  2020-06-06 10:30:21

  arrow

  Człowieku - nie wiadomo: czy kpisz - czy piszesz serio.
  Może najpierw naucz się pisać.

 • Dariusz matyjasek
  2020-06-06 09:05:30

  arrow

  To bardzo dobry? Kś Piotr wojdat odszedł od nas ojca Bożego ? Wiele lat był kierownikiem pielgrzymki podlaskie ? Bardzo dużo zrobiła dla ludzi ? Dla pielgrzymki podlaskie do Częstochowy bardzo proszę o modlitwę za tego kś Piotr wojdat bende pamiętał co roku jak szedł na pielgrzymce do Częstochowy był kierownik pielgrzymki bardzo proszę o modlitwę za tego kś Piotr wojdat

 • taka refleksja
  2020-06-06 07:29:54

  arrow

  odszedł jeden z wielu kapłanów diecezji. Teoretycznie - nikt mi bliski. Ot - kierownik pielgrzymki, w której brałam udział.
  Tylko dlaczego serce boli i oczy napełniają się łzami? Dlaczego nie reagowałam tak, gdy pojawiały się informacje o śmierci innych kapłanów, biskupów.
  Dlaczego dzisiaj jest ten żal, że księdza Piotra już nie ma - myślę, że dlatego, iż ks. Piotr nie był jednym z wielu kapłanów. Był wyjątkowy. Może Bóg dał mu ten dar zdobywania ludzkich serc na jego krótkie, ale jakże owocne w dobre czyny życie.
  W pamięci na zawsze pozostanie jego wizerunek na poboczu drogi - bez parasola w deszcz, bez kapelusza w upał - i spojrzenie, którym jak dobry pasterz ogarniał powierzone sobie na tę wędrówkę owce.

 • taka refleksja
  2020-06-06 07:29:53

  arrow

  odszedł jeden z wielu kapłanów diecezji. Teoretycznie - nikt mi bliski. Ot - kierownik pielgrzymki, w której brałam udział.
  Tylko dlaczego serce boli i oczy napełniają się łzami? Dlaczego nie reagowałam tak, gdy pojawiały się informacje o śmierci innych kapłanów, biskupów.
  Dlaczego dzisiaj jest ten żal, że księdza Piotra już nie ma - myślę, że dlatego, iż ks. Piotr nie był jednym z wielu kapłanów. Był wyjątkowy. Może Bóg dał mu ten dar zdobywania ludzkich serc na jego krótkie, ale jakże owocne w dobre czyny życie.
  W pamięci na zawsze pozostanie jego wizerunek na poboczu drogi - bez parasola w deszcz, bez kapelusza w upał - i spojrzenie, którym jak dobry pasterz ogarniał powierzone sobie na tę wędrówkę owce.

 • siedlczanka
  2020-06-05 22:27:00

  arrow

  Zawsze ciepły ujmujący serdeczny uśmiech..życzliwy,a przy tym niezwykle skromny..Słuchał człowieka..Niech Pan da Ci niebo..

 • Łukasz parafia Gonczyce
  2020-06-05 22:20:10

  arrow

  Ksiądz Piotr. Uczył mnie Religi w podstawówce w latach 99-2000. Bardzo fajny człowiek który lubił z nami żartować. Spoczywaj w pokoju.

 • Artur
  2020-06-05 20:45:44

  arrow

  Wielki Człowiek! Cieszę się że mogłem Księdza Spotkać na mojej Drodze.

 • AG
  2020-06-05 19:52:20

  arrow

  ...taki człowiek w życiu zdarza się tylko raz. Wspaniały duszpasterz, przyjaciel, nigdy nie odmówił pomocy. Do zobaczenia tam na górze księże Piotrze. Pan z Tobą.

 • Monika z parafi Przemienienia Pańskiego w Łukowie
  2020-06-05 16:14:04

  arrow

  ,, Nikt nie umiera na ziemi, dopóki żyje w sercach tych którzy zostają"
  Księdza Piotra poznałam na szlaku pielgrzymim do Częstochowy, tam gdzie budziło się moje powołanie. Był bardzo radosny, otwarty i bardzo normalny. Swoją postawą wskazywał na Boga który miłuje człowieka. Jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem Jego odejście , ale Pan najlepiej wie kiedy jest odpowiedni czas. Będzie nam ogromnie brakować Ciebie Księże! Spoczywaj w pokoju.

 • Łuków
  2020-06-05 16:07:11

  arrow

  Ksiadz Piotr uczył mnie Religi w podstawówce . Ciepły człowiek. O wiele za wczesnie- Spoczywaj w pokoju.

 • ks. Mirek
  2020-06-05 13:26:37

  arrow

  Ksieze Piotrze spoczywaj w pokoju.
  Bedzie nam Ciebie brakować.

 • Pątniczka
  2020-06-05 12:56:33

  arrow

  Wzór Kapłana. Taki serdeczny, ciepły, radosny i skromny człowiek. Jego głosu i uśmiechu podczas pielgrzymki nie da się zapomnieć.
  Mówiłeś ks. Piotrze, że nie pielgrzymujesz już fizycznie bo nie chcesz "wchodzić w drogę " nowemu przewodnikowi, nie podejrzewałam, że poważnie chorujesz. Dzisiejsza wiadomość była dla mnie 9gromnym zaskoczeniem i czuję taką pustkę jakby odszedł ktoś z rodziny, w zasadzie cała pielgrzymka to rodzina-siostry i bracia.
  Ogromna strata dla tych, którzy pozostali.
  Dziękujemy za wszystko Księże Piotrze.

 • Grzegorz
  2020-06-05 12:06:23

  arrow

  Pokój Jego Duszy ✝️

 • księża emeryci
  2020-06-05 11:21:04

  arrow

  śp. Księże Piotrze! Był taki epizod w Twoim zyciu, że Ksiądz Biskup Ordynariusz zlecił Ci troskę o filię Domu Księży Emerytów w Nowym Opolu. Z części seminaryjnej wydzielono jedno skrzydło dla Księży, którzy pragną odpocząć po trudach życia. Tobie powierzono to zadanie i wywiązałes się z tego znakomicie. Mamy piękne mieszkania na starość, mamy garaże dla samochodów, mamy transporter dla niepełnosprawnych. Jako Dyrektor nigdy nikomu nie odmówiłeś pomocy. Jesteśmy wstrżaśnięci Twoją smiercią. Wiedzieliśmy, że poważnie chorujesz, Chcieliśmy Cię odwiedzić, ale koronawirus wszystko krzyżował. A poza tym … nikt nawet nie śmiał myśleć, że to ostatnie tygodnie Twojego życia. Jesteśmy tym faktem przejęci i bolejemy . Tylu wśród nas księży chorych, niedołężnych, nawet żyjących w niepełnej świadomości.. Ty, Boże najlepiej wiesz, więc pamiętaj o swoim słudze - dobrym kapłanie i życzliwym człowieku, ks Piotrze.

 • ja miszcz
  2020-06-05 11:13:59

  arrow

  Spoczywaj w pokoju [i]....zapewne już montujesz jakąś grupkę na PPP tam na górze..

 • Pątniczka
  2020-06-05 11:03:53

  arrow

  Wspaniały kapłan, skoromny, pokorny Sługa. Przez wiele lat pielgrzymowałam, gdy ks. Piotr był dyrektorem PPP. Wielka szkoda, njech Maryja Częstochowska przyjmie Go do siebie. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

 • Pątniczka
  2020-06-05 11:02:17

  arrow

  Wspaniały kapłan, skoromny, pokorny Sługa. Przez wiele lat pielgrzymowałam, gdy ks. Piotr był dyrektorem PPP. Wielka szkoda, njech Maryja Częstochowska przyjmie Go do siebie. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

 • Pielgrzymowałam
  2020-06-05 09:55:20

  arrow

  za czasów kierownictwa ks Piotra. Nigdy nie zapomnę jego uśmiechu, spojrzenia pełnego troski i życzliwości. Nie zapomnę audycji pielgrzymkowych i serdecznych rozmów.
  Dla mnie ks. Piotr był wzorem prawdziwego kapłana.
  Niech dobry Bóg za wszystko mu wynagrodzi.

 • Jerzy
  2020-06-05 09:46:06

  arrow

  Serdeczny i oddany ludziom kapłan.Z żalem przyjąłem wiadomość o tej przedwczesnej śmierci,pozostanie w mej pamięci i modlitwie.Pątnik - grupa 9a-Żelechów.

 • Parafianka
  2020-06-05 09:27:46

  arrow

  Wieczny odpoczynek ...

 • Tomek
  2020-06-05 09:19:37

  arrow

  Bóg w niebie ma dla Ciebie miejsce już przygotowane. Byłeś dobrym człowiekiem, wspaniałym kapłanem. Brak będzie Ciebie, wstawiaj się za nami...

 • lolo
  2020-06-05 09:07:59

  arrow

  spoko czlowiek!!!!!!!!

 • wierny
  2020-06-05 08:42:25

  arrow

  Niech Pan da Ci księże Piotrze wieniec chwały
  Spoczywaj w pokoju

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
NASI PARTNERZY
Mostostal Siedlce
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Nowa płyta zespołu HAIM na antenie Radia Podlasie
2020-07-13 17:09:57 Kategoria: Wybierz kategorie

Na antenie Radia Podlasie w tym tygodniu usłyszeć będzie można trzy siostry z zespołu HAIM, które właśnie wydały swój trzeci album zatytułowany „Women In Music...

więcej »


foto

Dlaczego domek drewniany jest zdrowy i ekologiczny?
2020-07-14 06:12:24 Kategoria:

Domki z drewna są obecnie bardzo modne, nie tylko ze względu na swoje naturalne piękno i nawiązanie do tradycji, ale też stosunkowo niską cenę oraz wykorzystanie budulca...

więcej »
foto

Dlaczego zawód medyczny?
2020-07-13 19:49:32 Kategoria:

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie ogłasza nabór na kształcenie w nowym zawodzie: technik elektroniki i informatyki medycznej....

więcej »
foto

Możemy dodać skrzydeł własnemu dziecku
2020-07-13 19:29:51 Kategoria:

Żyjemy w czasach wirtualnej rzeczywistości. W czasach odrealnionych i pozbawionych okazywania emocji. W czasach, w których większe znaczenie ma dla nas liczba polubień od...

więcej »
foto

Urzędy Skarbowe na Podlasiu. Który wybrać?
2020-07-13 19:23:55 Kategoria:

Planujesz wizytę w urzędzie skarbowym ale nie wiesz, z którego skorzystać? W niniejszym artykule wyjaśniamy z jakimi sprawami udać się do konkretnej placówki w...

więcej »
foto

Zdrowa żywność
2020-07-13 08:33:14 Kategoria:

Zdrowie żywienie jest bardzo ważne dla każdego z nas, gdyż dzięki temu unikniemy wielu chorób i zadbamy o dobre samopoczucie. Nie bez powodu uważa się, że jesteśmy...

więcej »
foto

Masażyści poszukiwani na Podlasiu
2020-07-13 08:18:27 Kategoria:

Jak wynika z danych „Barometru zawodów” w województwie podlaskim wciąż odczuwalny jest deficyt masażystów. Osoby z odpowiednimi kwalifikacjami są poszukiwane na...

więcej »
foto

Kredyt gotówkowy - gdzie najlepiej wziąć kredyt z...
2020-07-07 12:36:39 Kategoria:

Przyszli kredytobiorcy, którzy obserwują oferty kredytów gotówkowych, szukają tych atrakcyjnych cenowo i posiadających niskie oprocentowanie. Szczególnie jest to istotne...

więcej »

Siedlce

w lewoLipiec 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO SIEDLCE, 01.07

„Wakacje z Andersenem” w Siedleckiej Książnicy

więcej »
2 3

MIASTO SIEDLCE, 03.07

STOP SHOP Siedlce zaprasza na seanse letniego kina samochodowego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.07 21:00

„Od Straussa do Ordonki” już 3 lipca na scenie Letniego Festiwalu pod muralem

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.07 21:00

IV Letni Festiwal pod Muralem!

więcej »
4

MIASTO SIEDLCE, 04.07

V Męski Różaniec w Siedlcach

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 04.07

Nabożeństwo Fatimskie w Budzieszynie

więcej »
5
6 7 8

MIASTO SIEDLCE, 08.07

„Wakacje z Andersenem” w Siedleckiej Książnicy

więcej »
9

POWIAT SIEDLECKI, 09.07

Kino plenerowe na leżakach w Stoku Lackim i Starym Opolu

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 09.07

Suchożebry - Letnia Scena GOK

więcej »
10

MIASTO SIEDLCE, 10.07

Apple Pie na scenie IV Letniego Festiwalu pod muralem

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.07

„Wakacje z Andersenem” w Siedleckiej Książnicy

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.07

STOP SHOP Siedlce zaprasza na seanse letniego kina samochodowego

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 10.07

Kino plenerowe na leżakach w Stoku Lackim i Starym Opolu

więcej »
11

MIASTO SIEDLCE, 11.07

Będzie transmisja meczu Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce

więcej »
12
13 14 15

MIASTO SIEDLCE, 15.07

„Wakacje z Andersenem” w Siedleckiej Książnicy

więcej »
16

MIASTO SIEDLCE, 16.07

„Wakacje z Andersenem” w Siedleckiej Książnicy

więcej »
17

MIASTO SIEDLCE, 17.07

Aga Skup i przyjaciele na scenie IV Letniego Festiwalu po muralem

więcej »
18 19

POWIAT SIEDLECKI, 19.07

Turniej Szachowy „Z wisienką w tle”

więcej »
20 21 22 23

MIASTO SIEDLCE, 23.07

Film (NIE)ZNAJOMI w cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios

więcej »
24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje