R E K L A M A


MIASTO BIAŁA PODLASKA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Złote i Diamentowe Pióra dla najlepszych uczniów
2019-06-18 15:06:10 Artykuł czytany 304 razy


17 czerwca prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk wręczył najzdolniejszym uczniom Złote i Diamentowe Pióra. To już tradycja, że tuż przed końcem roku szkolnego młodzież otrzymuje te wyróżnienia. Podczas uroczystości najzdolniejszym towarzyszyli dumni rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.


Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów szkół podstawowych otrzymali:

 Michał Pawluczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3

Ryszard Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Filip Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Karolina Zieniuk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Anna Szeptycka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Nina Kossowska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Emilia Zajączkowska-Stadnicka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Jakub Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasiaw Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Zuzanna Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Michał Tomaszewski - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Jakub Teodorczuk - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Bartosz Bahonko - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Mikołaj Mateusz Płuciś - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Piotr Jaroszkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

Maria Mich - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Maciej Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Hanna Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Hanna Bożena Hordjewicz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Maciej Migasiuk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Filip Domański - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Bartosz Hołownia - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza

Patrycja Zakrzewska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza

Maria Dmochowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Karolina Maria Danieluk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Aleksandra Chomiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Ewa Regina Ciejpa-Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Aleksandra Gałabuda - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Joanna Maruszak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Paweł Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Kamila Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Wanda Pajczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Maja Stefaniuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Oliwia Brzezińska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Martyna Agnieszka Chalimoniuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Bartłomiej Gała - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Daria Jaskros - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Magdalena Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Bartłomiej Kobiałka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Amelia Maria Kopania - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Karol Kownacki - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Natalia Marczyńska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Wojciech Mikołajczak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Krzysztof Onyszczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Aleksandra Pachucka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Łukasz Panasiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Alicja Zuzanna Piaszczyk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Maja Romanowicz - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Katarzyna Sawtyruk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Zuzanna Usztwant - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Agnieszka Amelia Wieliczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Martyna Róża Żukowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza

Tymoteusz Jakimiuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Patrycja Czebreszuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Maria Kraciuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Aleksandra Chmiel - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Teresa Anna Jaszczuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Maria Dorota Barszcz - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów gimnazjum otrzymali:

Jakub Kulicki – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

Nikodem Tomoszuk - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

Marta Maria Chrząszcz – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater

Natalia Gabriela Drąg - Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater

Michał Piwoński - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Bartłomiej Sienkiewicz - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Łukasz Pyrka - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Zuzanna Ewa Fiedosiuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Julia Harwacka - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Aleksandra Hryciuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Julia Kozik - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Damian Bartłomiej Łozak - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Grzegorz Lustyk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Martyna Szendel - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Paweł Wyrodek - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Miłosz Morozow - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Mateusz Jakub Winiarek - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Mateusz Miraszewski - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych otrzymali:

Adam Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Anna Maria Kacik - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Amelia Michaluk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Maja Koczkodaj - II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Izabela Kalinowska- Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Aleksandra Guz - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  8. Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury

Paulina Hawryluk - Akademickie Liceum Ogólnokształcące PSW im. Papieża Jana Pawła II

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Diamentowe Pióro otrzymali:


Eryk Wilhelm Kowalewicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Mateusz Kasprowicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Ina Stefaniuk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

źródło: UM Biała Podlaska

DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

5 sytuacji, w których warto udać się do ginekologa
2019-07-16 11:21:15 Kategoria:

Wizytę kontrolną u ginekologa należy umawiać przynajmniej raz do roku. Między kolejnymi spotkaniami z lekarzem może jednak okazać się, że ze zdrowiem intymnym kobiety...

więcej »
foto

Gdy zarabiasz w euro a płacisz w PLN
2019-07-15 09:58:57 Kategoria:

Odkąd Polska przystąpiła do Unii Europejskiej otrzymywanie wynagrodzenia w euro stało się dość powszechne, zwłaszcza wśród przedsiębiorców oraz osób podejmujących...

więcej »
foto

Biuro i ergonomia
2019-07-10 09:15:31 Kategoria:

Komfortowe warunki pracy nadal nie są standardem każdej firmy, niemniej sytuacja ta ulega systematycznej poprawie. Coraz więcej pracodawców stosuje się do zasad ergonomii,...

więcej »
foto

Za nami VII Rajd Rowerowy Szlakiem Nadbużańskich...
2019-07-09 16:37:33 Kategoria:

W tym roku 7 lipca wzięło w nim udział aż 300 osób. Rodziny z dziećmi, grupy znajomych, pasjonaci kolarstwa, zawodowi rowerzyści. Ci wszyscy ludzie stawili się na...

więcej »

Biała Podl.

w lewoLipiec 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

POWIAT BIALSKI, 02.07 12:00

Diecezjalny Dzień Chorego w Kodniu /zapowiedź/

więcej »
3

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.07

Otwarcie Klubu Seniora CZAS

więcej »
4 5

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 05.07 18:00

Pokonkursowa wystawa rysunku w Galerii Podlaskiej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 05.07 20:00

Biała Podlaska: Wakacyjne koncerty na Placu Wolności

więcej »
6 7
8 9 10 11 12 13 14

POWIAT BIALSKI, 14.07

Zbliżają się XX Dni Konstantynowa

więcej »
15 16

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.07

Biała Podlaska: zmiana organizacji ruchu

więcej »
17 18 19

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.07

Głodny? Przyjedź do Białej Podlaskiej!

więcej »
20 21

POWIAT BIALSKI, 21.07

Festyn NIEDZIELA W TERESPOLU /zapowiedź/

więcej »

POWIAT BIALSKI, 21.07

Niedziela z Folklorem

więcej »

POWIAT BIALSKI, 21.07 15:00

Niedziela w Terespolu /zapowiedź/

więcej »
22 23 24 25 26 27 28

POWIAT BIALSKI, 28.07

VI Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej

więcej »
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje