R E K L A M A


MIASTO BIAŁA PODLASKA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Złote i Diamentowe Pióra dla najlepszych uczniów
2019-06-18 15:06:10 Artykuł czytany 319 razy


17 czerwca prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk wręczył najzdolniejszym uczniom Złote i Diamentowe Pióra. To już tradycja, że tuż przed końcem roku szkolnego młodzież otrzymuje te wyróżnienia. Podczas uroczystości najzdolniejszym towarzyszyli dumni rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.


Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów szkół podstawowych otrzymali:

 Michał Pawluczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3

Ryszard Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Filip Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Karolina Zieniuk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Anna Szeptycka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Nina Kossowska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Emilia Zajączkowska-Stadnicka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Jakub Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasiaw Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Zuzanna Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Michał Tomaszewski - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Jakub Teodorczuk - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Bartosz Bahonko - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Mikołaj Mateusz Płuciś - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Piotr Jaroszkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

Maria Mich - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Maciej Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Hanna Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Hanna Bożena Hordjewicz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Maciej Migasiuk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Filip Domański - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Bartosz Hołownia - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza

Patrycja Zakrzewska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza

Maria Dmochowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Karolina Maria Danieluk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Aleksandra Chomiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Ewa Regina Ciejpa-Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Aleksandra Gałabuda - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Joanna Maruszak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Paweł Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Kamila Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Wanda Pajczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Maja Stefaniuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Oliwia Brzezińska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Martyna Agnieszka Chalimoniuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Bartłomiej Gała - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Daria Jaskros - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Magdalena Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Bartłomiej Kobiałka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Amelia Maria Kopania - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Karol Kownacki - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Natalia Marczyńska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Wojciech Mikołajczak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Krzysztof Onyszczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Aleksandra Pachucka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Łukasz Panasiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Alicja Zuzanna Piaszczyk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Maja Romanowicz - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Katarzyna Sawtyruk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Zuzanna Usztwant - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Agnieszka Amelia Wieliczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Martyna Róża Żukowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół

Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza

Tymoteusz Jakimiuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Patrycja Czebreszuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Maria Kraciuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Aleksandra Chmiel - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Teresa Anna Jaszczuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Maria Dorota Barszcz - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów gimnazjum otrzymali:

Jakub Kulicki – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

Nikodem Tomoszuk - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

Marta Maria Chrząszcz – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater

Natalia Gabriela Drąg - Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater

Michał Piwoński - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Bartłomiej Sienkiewicz - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Łukasz Pyrka - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Zuzanna Ewa Fiedosiuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Julia Harwacka - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Aleksandra Hryciuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Julia Kozik - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Damian Bartłomiej Łozak - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Grzegorz Lustyk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Martyna Szendel - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Paweł Wyrodek - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół

Miłosz Morozow - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Mateusz Jakub Winiarek - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Mateusz Miraszewski - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych otrzymali:

Adam Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Anna Maria Kacik - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Amelia Michaluk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Maja Koczkodaj - II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Izabela Kalinowska- Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Aleksandra Guz - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  8. Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury

Paulina Hawryluk - Akademickie Liceum Ogólnokształcące PSW im. Papieża Jana Pawła II

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Diamentowe Pióro otrzymali:


Eryk Wilhelm Kowalewicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Mateusz Kasprowicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Ina Stefaniuk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

źródło: UM Biała Podlaska

DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
NASI PARTNERZY
SAS


foto

Poznaj najnowszego SUV-a SKODY
2019-09-21 22:28:52 Kategoria:

Dni Otwarte w salonach SKODA CARSED 27-29 września. Poznaj najnowszego SUV-a SKODY. Sprawdź szczegóły.

więcej »

Biała Podl.

w lewoWrzesień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

POWIAT BIALSKI, 01.09

XXI Dożynki Powiatowe w Wilczynie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 01.09

Pobiegniemy, popłyniemy, dojedziemy do celu przy wsparciu gwiazd sportu… aby pomóc!

więcej »
2

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.09 11:00

Czas na powrót do szkoły

więcej »
3

POWIAT BIALSKI, 03.09 18:00

Zalesie: Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej

więcej »
4

MIASTO SIEDLCE, 04.09

Wystawa malarstwa Joanny Błońskiej w Galerii Teatralnej CKiS

więcej »
5 6 7

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 07.09 14:00

Narodowe Czytanie w Białej Podlaskiej

więcej »
8

POWIAT BIALSKI, 08.09

Dożynki w Szóstce

więcej »

POWIAT BIALSKI, 08.09 14:30

Stowarzyszenie OSP Jedna Dubica zaprasza na piknik historyczny

więcej »

POWIAT BIALSKI, 08.09 18:00

Gmina Terespol upamiętni 80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej

więcej »
9 10 11 12 13 14

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 14.09 12:00

I Europejski Festiwal Tradycyjnych Zabaw i Gier w Białej Podlaskiej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 14.09 12:00

Europejski Festiwal Tradycyjnych Zabaw i Gier w Białej Podl.

więcej »

POWIAT BIALSKI, 14.09 15:00

Święto Pieczonego Ziemniaka

więcej »
15

POWIAT BIALSKI, 15.09

OGÓLNOPOLSKI RAJD ROWEROWY GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – WIELKI FINAŁ W JANOWIE PODLASKIM

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.09

XXI Turniej Piłki Nożnej III Memoriał Józefa Tymoszuka

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.09

Letni Festiwal Biegów „WROTA WOLNOŚCI”

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.09

Biała Niedziela w Łomazach

więcej »
16

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.09 17:00

Otwarcie wystawy „Mistrz Religa. Człowiek, lekarz, polityk”

więcej »
17 18 19 20 21

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 21.09

Bialscy szczypiorniści rozpoczynają sezon

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 21.09

Premiera filmu o Unitach z Pratulina

więcej »

POWIAT BIALSKI, 21.09 11:15

W Kodniu będą modlić się za kapłanów

więcej »
22

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 22.09

Dzień bez samochodu w Białej Podlaskiej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 22.09

Piknik wojskowy w Białej Podlaskiej

więcej »
23

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.09

Biała Podlaska: Zaproszenie na spektakl

więcej »

POWIAT BIALSKI, 23.09

Pratulińska Szkoła Wiary - zapowiedź

więcej »
24 25 26 27

POWIAT BIALSKI, 27.09

Jubileusz szkoły w Zalesiu

więcej »
28

POWIAT BIALSKI, 28.09

Diecezjalny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej

więcej »
29
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje