R E K L A M A


MIASTO BIAŁA PODLASKA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kandydaci do Rady Miasta Biała Podlaska
2018-09-19 16:56:35 Artykuł czytany 1849 razy


Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listę kandydatów na radnych do Rady Miasta Biała Podlaska. Reprezentanci 4 komitetów: Prawo i Sprawiedliwość, Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska, Biała Samorządowa i RASIL powalczą o 23 mandaty.


Lista kandydatów do Rady Miasta Biała Podlaska

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 1
 
1  GRODECKI Henryk Marian    
2  KONARSKI Stefan    
3  DZYR Marek Kazimierz    
4  BEDNARZ Agnieszka    
5  KOCZOROWSKA Sylwia Julia    
6  KASPROWICZ Marcin Karol    
7  SOKOLNICKA Agnieszka Maria

Okręg nr2

1  CHODZIŃSKI Adam Rajmund    
2  KURAŚ Marek    
3  POTOCKI Sławomir Mikołaj    
4  KOROLCZUK Anna Małgorzata    
5  MELANIUK Ewelina    
6  ŚWIDERSKA Iwona    
7  KONDRATIUK Wojciech    
8  ŻELAZOWSKA Magdalena

Okręg nr 3

1  LITWINIUK Dariusz Robert    
2  RABCZUK Wiesław Marian    
3  KORSZEŃ Anna Mirosława    
4  WAWRYNIUK Beata Maria    
5  BORODIJUK Edward Józef    
6  MARCZUK Monika    
7  TOKARSKI Daniel    
8 DZIKIEWICZ Igor

Okręg nr 4

1  STEFANIUK Dariusz Paweł    
2  SUDEWICZ Karol    
3  WIĘCIERZEWSKI Ryszard Henryk    
4  NIKOŁAJCZUK Stanisław    
5  WOŁOSZ Alina Justyna    
6  CHILUK Robert    
7  ZACHARUK Beata    
8  ŚWIERCZEWSKA-PIETRAS Katarzyna

KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg nr 1
 
1  GODLEWSKI Waldemar Marian    
2  STOLARCZUK Anna    
3  KULICKA Dorota Irena    
4  MORAWSKA Teresa Stanisława    
5  IZDEBSKI Marcin Józef    
6  RESZKO Igor Sebastian    
7  KOZŁOWSKI Zdzisław Stanisław

 
Okręg nr2

1  SOSNOWSKI Wojciech Grzegorz    
2  MICHALCZUK Mariusz Andrzej    
3  ZUBKOWICZ-DEMCZUK Małgorzata    
4  CYBULSKA-DEMCZUK Marta Agnieszka    
5  BANDZAREWICZ Wiesława Jadwiga    
6  CHILEWICZ Wojciech Stanisław    
7  OSTROWSKI Franciszek    
8  ROMANOWSKI Konrad Józef

Okręg nr 3

1  SIEMAKOWICZ Grzegorz    
2  WOŹNIAK Robert Tomasz    
3  PARAFINIUK Stefan Konrad    
4  KWAŚNIEWSKA-KOZŁOWSKA Anna    
5  RACZUK Wojciech Adam    
6  KOZŁOWIEC Joanna Dorota    
7  CHALIMONIUK Grażyna Teresa    
8  SIŁAKIEWICZ Paweł

Okręg nr 4

1     LITWINIUK Michał Piotr    
2     ZEMKE Wacław    
3     WILCZEWSKI Adam    
4     PACELT Edyta Maria    
5     WLIZŁO Rafał Czesław    
6     BEŃ Krystyna    
7     MARKS Krzysztof Karol    
8     GÓRNIAK Krystyna Maria

KW BIAŁA SAMORZĄDOWA


Okręg nr 1

1  JAKUBIEC Jan Adam    
2  IWANIUK Paweł Grzegorz    
3  KALITA Katarzyna Tamara    
4  JAKUBOWSKI Marek    
5  PASTUSZEWSKA Renata Dorota    
6  ŁUCIUK Mikołaj    
7  SOBCZUK Joanna Katarzyna

Okręg nr 2

1  POLKOWSKI Paweł Jan    
2  MICHLEWICZ Arkadiusz    
3  JAKUBOWSKA Magda    
4  TCHÓRZ Agnieszka Monika    
5  KALINOWSKA Marta    
6  ŁUCYN Tadeusz    
7  DANILUK Iwona Barbara    
8  DUKLEWSKI Dariusz Antoni

Okręg nr 3

1  KUCZER Bartłomiej    
2  KORDYŚ Renata    
3  SIŁACZUK Klaudia Małgorzata    
4  STEFANIUK Waldemar Paweł    
5  CZECH Grażyna Jolanta    
6  PARCHOMIUK Bartosz    
7  AFALTOWSKI Konrad Kamil    
8  BARSZCZ Kacper

Okręg nr 4

1  BUCZYŃSKI Maciej Paweł    
2  ŻELISKO Agnieszka Danuta    
3  KOWAL Renata    
4  LUBAŃSKI Marcin Paweł    
5  NIKOLSKA Małgorzata Wanda    
6  KOCZKODAJ Łukasz Daniel    
7  CYBULSKI Grzegorz Włodzimierz    
8  BRONIEWICZ Bogusław

KW RASIL

Okręg nr 1

1 1ŁAGOWSKA Alicja Stanisława    
2  ŻYLIK Mirosław Tadeusz    
3  LASZUK Wiktor    
4  WOLANIN Krystyna Maria    
5  DENISIUK Monika    
6  ŻMUDZIŃSKA Aniela Ewa    
7  PAWŁOWSKI Marcin

Okręg nr 2

1  TYMOSZCZUK Joanna Barbara    
2  GAŁCZYŃSKI Jacek Grzegorz    
3  KWIATKOWSKI Wojciech Łukasz    
4  BŁASIKIEWICZ Katarzyna    
5  BOKSZA Grzegorz Krzysztof    
6  BANASZUK Michał Szymon    
7  GRZYWACZEWSKI Michał Karol    
8 ŁASKA Irena

Okręg nr 3

1  NITYCHORUK Andrzej Stanisław    
2  JASŁOWSKI Zbigniew Franciszek
3  DZYR Jan    
4  OLSZEWSKI Dariusz Stanisław    
5  DENISIUK Janusz Klemens    
6  CENIUK Aneta    
7  URBANIAK Elżbieta Stanisława    
8  MAZIEJUK Stanisława Teresa

Okręg nr 4

1  STANISŁAWEK Aneta Marta    
2  KONASIUK Renata Maria    
3  GAJUR Jan    
4  PERLIŃSKI Piotr    
5  WOŁODKO Aleksander Bogumił    
6  GRZYWACZEWSKA Maria    
7  DUNIA Jerzy Roman    
8  BIELECKA Elżbieta Maria


Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października.

ICH/Biała Podlaska

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Pilawa: ośrodek, który tętni życiem
2019-06-15 12:04:39 Kategoria: Region

Obiekt Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Pilawie jest najnowocześniejszym tego typu w powiecie garwolińskim. Koszt inwestycji, to ponad osiem milionów złotych, ale około...

więcej »
foto

Noc Świętojańska w Gródku nad Bugiem
2019-06-15 10:25:35 Kategoria:

Gródek nad Bugiem 22 czerwiec 2019

więcej »
foto

OGIEŃ I WODA Z JANEM KOCHANOWSKIM
2019-06-15 10:13:51 Kategoria:

GRÓDEK NAD BUGIEM 15 / 16 czerwca 2019

więcej »

Biała Podl.

w lewoCzerwiec 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.06 17:00

Dni Miasta Biała Podlaska /PROGRAM/

więcej »
2

POWIAT BIALSKI, 02.06

XXII Letni Piknik Teatralny

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.06 11:30

Dni Miasta Biała Podlaska /PROGRAM/

więcej »
3 4

POWIAT BIALSKI, 04.06 12:00

4 czerwca w Gminie Terespol

więcej »
5 6 7

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 07.06 12:00

Konferencja „Transplantacja - dar życia”

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 07.06 18:00

Spotkanie autorskie z Kamilem Jędruchniewiczem

więcej »
8 9

POWIAT BIALSKI, 09.06 12:00

Dzień Rodziny w Dobryniu Dużym

więcej »
10 11 12 13

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 13.06 17:00

Spotkanie z Barbarą Kosmowską w Miejskiej Bibliotece Publicznej

więcej »
14

POWIAT BIALSKI, 14.06

Jerycho Młodych w Pratulinie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 14.06 10:00

Powiatowe Impresje Muzyczne w Janowie Podlaskim

więcej »
15

POWIAT BIALSKI, 15.06

Międzynarodowy Bieg Przyjaźni Terespol - Brześć

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.06

Jerycho Młodych w Pratulinie

więcej »
16

POWIAT BIALSKI, 16.06

Disco Weekend w Piszczacu. Wystąpią Zenek Martyniuk i zespół BOYS

więcej »
17

POWIAT BIALSKI, 17.06 17:00

Jubileusz 70-lecia Biblioteki w Tłuśćcu

więcej »
18 19 20 21

POWIAT BIALSKI, 21.06

Z Kostomłotów do Pratulina…

więcej »
22 23
24 25 26 27 28 29

POWIAT BIALSKI, 29.06 10:30

Kodeń: Spotkanie modlitewne osób urodzonych w 1962 i 1963 roku

więcej »
30

POWIAT BIALSKI, 30.06

Dni Janowa Podlaskiego /zapowiedź/

więcej »

Kondolencje

Najnowsze Informacje