R E K L A M A



ŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Łuków: „Solidarność” udziela poparcia Płudowskiemu
2018-10-11 18:23:03 Artykuł czytany 1442 razy


Rada Oddziału NSZZ „Solidarność” w Łukowie podjęła decyzję o poparciu w wyborach na burmistrza Piotra Płudowskiego, kandydata Alternatywy dla Łukowa. Poinformowano o tym podczas zwołanej dziś, 11 października konferencji prasowej.


W imieniu działaczy związkowych wypowiedział się Witold Stępniewski, przewodniczący Oddziału Łuków Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”. W krótkim wystąpieniu poinformował, że związkowcy udzielają poparcia Piotrowi Płudowskiemu. Taką decyzję, w formie uchwały, podjęto 4 października. Argumentując taką decyzję, przewodniczący Witold Stępniewski stwierdził, że Piotr Płudowski to człowiek pochodzącym z prawicowej rodziny, bezpartyjny i jest wierzącym katolikiem. Zaapelował też do członków Solidarności i sympatyków o głosowanie na kandydata Alternatywy dla Łukowa.

Obecny na spotkaniu Piotr Płudowski podziękował za okazane wsparcie, zadeklarował współpracę i podkreślił, że idee „Solidarności” ma głęboko w sercu.



AKup/Łuków [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • obserwator
    2018-10-13 20:33:11

    arrow

    rzejedz po





























    Zalesiu przejedz po Ryzkach i dostaniesz odpowiedz

  • Co tam jeszcze zełgasz?
    2018-10-12 21:49:06

    arrow

    Już większej głupoty wymyśleć nie możesz? W PiSie jest Płudowski ale Józef a tego żeby był to nawet taka myśl nikomu nie zaświtała. W urzędzie miasta i w starostwie ludzie nie życzyli sobie związków zawodowych kojarzonych ze Stępniewskim bo to on za tym latał.

  • @Olku, łukowianie.....
    2018-10-12 20:27:54

    arrow

    ooo jest "as' od merytorycznej dyskusji

  • bbb
    2018-10-12 20:24:54

    arrow

    Gdy widac na ogrodzeniu posesji gdzie mieszka solidarnosciowiec albo kandydat PIS ....plakat kandydata psl ...to mozna to nazwac osłabienie PIS gm,Łuków

  • Olku, łukowianie.....
    2018-10-12 17:11:55

    arrow

    .....wy tylko na kaszance się znacie i ewentualnie na kiełbasie bo nawet wiciowych przepisów nie kumacie i jedzie wam z gęby czosnkiem.Czerwona solidarność oj lustracja by się przydała w szeregach związkowych, przydała by się.

  • aaaa.
    2018-10-12 17:02:33

    arrow

    Komu w Solidarności zależy na osłabieniu PISU w Łukowie

  • olek
    2018-10-12 15:20:46

    arrow

    andrju plakaty rozwiesza bo jest słabo rozpoznawalny

  • lukowianin
    2018-10-12 12:52:43

    arrow

    do merytorycznej dyskusji to niewatpliwie potrzebny jest andrju, a ten cos ostatnio zamilkł buhahahaha

  • obserwator
    2018-10-12 12:05:11

    arrow

    Dyskutujcie merytorycznie.

  • ja
    2018-10-12 10:45:04

    arrow

    brawo Panie Witku! Ciekawe jakie komentarze by tu były jakby Solidarnosc poparła innego kandydata np Pana Szustka...brak slow na to chamstwo

  • W temacie
    2018-10-12 10:24:37

    arrow

    Jak jak obecny traktował związki i pomyśl ucywilizowanka sytuacji w w tym zakresie w UM. Obecne u nie wierza i nie ma co się dziś. Ważny jest człowiek a że chcą poprzec tego który ma najbliżej do poglądów to źle? A czy nie było czasem prób aby Pan Płudowski był w PiS? Były ale nie chciał bo idee ma i żyje wg nicv a nie jak lokalni kacykowie co chcą iść na szyldzie nie zawsze postępując godnie. Poparcie jak poparcie. Wszak i tak głosy są tajne. Ale dzieje się i widać na horyzoncie zmiany

  • Związki zawodowe
    2018-10-12 09:00:45

    arrow

    Proszę nie kojarzyć całej S z osobami z otoczenia Witka poparcia to może udzielić sobie on czy Janusz a nie mówić o wszystkich.

  • ciekawe
    2018-10-12 08:13:51

    arrow

    cos jednak w tym jest, że PiS nie jest popierany przez związek

  • nie lubię
    2018-10-12 06:19:02

    arrow

    Żenująca jest żebranina o głosy na fb.

  • Mala
    2018-10-11 23:29:39

    arrow

    Panie Stępniewski i Ty Janusz "oszczędzić Nam wstydu"

  • wiadomo
    2018-10-11 23:24:18

    arrow

    Stępniewski - i wszystko jasne (choć może nie wszystko). Panie Płudowski to poparcie to jak pocałunek śmierci. Powinien pan zwolnić sztabowców bo wpychają pana na miny. Mając takich kontrkandydatów jak m. in.: pan - Szustek ma wygraną w kieszeni

  • Przewodniczący K.Z.
    2018-10-11 23:18:59

    arrow

    Panie Przewodniczący- Komisje Zakładowe NSZZ "Solidarność" w Łukowie w wyborach samorządowych popierają kandydatów PiS i Pana Dariusza Szustka na Burmistrza Miasta Łuków- HAŃBA!!!

  • ja bym nie chciał jego poparcia.
    2018-10-11 22:47:56

    arrow

    Witek i jego przyboczni to zaledwie maleńka cząstka Solidarności.

  • Nie....
    2018-10-11 22:40:40

    arrow

    ....brukać i nie wykorzystywać szyldu związkowego w politykę.Pan Witold śpi jak Duda wytyczne dyktuje.

  • Stanisław
    2018-10-11 21:51:27

    arrow

    to ja się z takiego związku wypisuję

  • ludek
    2018-10-11 21:09:56

    arrow

    ...i co Panie i Panowie z PiS? Trochę niefajnie-macie konkurenta z prawej i to z poparciem ,,S"

  • Fuuuuu
    2018-10-11 21:04:00

    arrow

    Wszyscy teraz żebraja" zagłosuj na mnie prosze" "proszę was o głosy wszystko zrobię dla was😂 po wyborach: a co mnie to obchodzi😂 a glupi naród to kupuje. Nigdy na wybory to i tak nic nie zmieni. Ludzie przejzyjcie na oczy w końcu! !!!!!

  • kręcikich
    2018-10-11 19:54:07

    arrow

    To chyba sam Stępniewski bo Solidarność to również inne grupy zawodowe. Proszę żeby nas z tym panem nie kojarzyć

  • moje zdanie
    2018-10-11 19:52:59

    arrow

    Związki zawodowe powinny być apolityczne i nikogo nie powinny popierac.Chociaż ten pan szef nie jest dla mnie autorytetem.

  • Mieszkaniec
    2018-10-11 19:39:10

    arrow

    O widzę grubo 😄

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy
2019-02-14 12:30:48 Kategoria:

Dla akwarystów oraz amatorów podwodnego świata wygląd roślin w akwarium ma ogromne znaczenie. Bogata oferta mchów i wątrobowców obejmuje gatunki przeznaczone do...

więcej »
foto

Jak urządzić salon w stylu eko