R E K L A M AŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Łuków: nowy burmistrz i nowy zastępca
2018-11-20 17:46:02 Artykuł czytany 5552 razy


Dziś, 20 listopada w Łukowie odbyła się pierwsza sesja Rady Miasta. Ślubowanie złożyło 20 radnych. Ślubowanie złożył również nowy burmistrz Łukowa Piotr Płudowski. Wiemy już, że jego zastępcą będzie Paweł Krasuski.


Nowy zastępca burmistrza ma pojawić się w pracy jutro, razem ze swoim szefem. Burmistrz Piotr Płudowski mówi o nim, że jest on kompetentny, wykształcony i doświadczony. Prowadził też własną firmę.

Więcej na ten temat już wkrótce.

AKup [ja]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • ???
  2018-11-26 09:44:46

  arrow

  Nowy z-ca z .Nowoczesnej? Odpowiada za oświatę w Łukowskich szkołach? Czy Łukowskie szkoły nie są w takim razie zagrożone ideologią gender?

 • F@kty
  2018-11-26 07:59:40

  arrow

  Pan Paweł Krasuski=.Nowoczesna http://lubelskie.nowoczesna.org/kola/ A w wyborach wywalczył 49 głosów.
  Co może wymyśleć w urzędzie...?!
  Kiwać głowa i rozsiąść się w fotelu zastępcy? Ma odpowiadać m.in. za oświatę. Biedne szkoły, przedszkola i przede wszystkim dzieci i młodzież.

 • Czy to prawda?
  2018-11-26 07:26:19

  arrow

  Czy prawdą jest to co czytam, że powołany przez Płudowskiego zastępca jest szefem struktur .Nowoczesnej w Łukowie a jego tato w 2015r. startował z tego ugrupowania do sejmu?

 • czy w Łukowie rządzą faszyści?
  2018-11-25 13:01:46

  arrow

  Jakby Płudzio powiedział, że po wyborach sprzymierzy się z KODziarzami i da takiemu fotel zastępcy b-strza, to jestem pewien że by go mieszkańcy Łukowa nie wybrali na włodarza miasta. Szustek grał uczciwie i powiedział kto będzie vice a Pudelek też wiedział ale bał się powiedzieć

 • chodząca uczciwość
  2018-11-23 15:53:26

  arrow

  Jacy wszyscy stali się ,,uczciwi,, , aż przeraża. Uczciwy w stosunku do swoich poglądów, czy uczciwy do poglądów innych niż twoje? Zapytaj się sam siebie. Bo uczciwość ,to szacunek ,honor i nie pisanie durnych komentarzy pod różnymi nicami. Jesteś uczciwy przedstaw się, abyśmy wszyscy poznali tego,,uczciwego,, .Najlepiej ,jak każdy zacznie od siebie. Czy w swoim życiu postępowałeś i byłeś uczciwy?

 • po prostu etyku...
  2018-11-23 14:32:48

  arrow

  ....pluli na Dariusza to niech się nie spodziewają , że kłamstewka ,oszukaństwo ,manipulacja przejdzie ,,uczciwości,, płazem. Jest jedna różnica alternatywne hejtery hejtowali My mieszkańcy mówimy jak jest ,Prawdę. Nas można oszukać tylko raz.

 • Paradoks, Apel, Do Zalew wam
  2018-11-22 15:07:03

  arrow

  Pierwszy raz w życiu pisałem komentarze na jakimkolwiek forum internetowym. Poruszyła mnie skala hejtu na portalu katolickim stron dotyczących Łukowa. Porównałem z podstronami z innych miejscowości i liczyłem na ostudzenie emocji. Nienawiść nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Nie planuję odpowiadać na posty do mnie skierowane. Podsumuję moje wpisy. Mamy dobrą koniunkturę którą powinniśmy wykorzystać, stóp hejtowi niezależnie kogo dotyczy. Wyborca niezależny. Zwolennik obu opcji, niechętny prywatnym wojnom. POLSKA POTRZEBUJE LUDZI SUMIENIA JP II Łuków również. P.S. Mój ostatni wpis.

 • Jk
  2018-11-22 14:22:01

  arrow

  Pan MC jest w samorządzie jako jeden z nielicznych od samego początku i byłby bardzo dobrym wice burmistrzem.

 • do Moniki
  2018-11-22 11:16:36

  arrow

  do : "Mimo odmiennych poglądów politycznych lepszym o dużo wyborem na urząd zastępcy burmistrza byłby Pan M. Ch. wykształcony, doświadczenie posiada w samorządzie oraz pełnił kierownicze stanowisku tzn. dyrektor szkoły"- to chyba pisze sam zainteresowany MCh.... bo nikt kto go zna, nie powie chyba że był takim dobrym dyrektorem i nadawałby się na fotel wice burmistrza

 • ???
  2018-11-22 10:04:15

  arrow

  Komentarze PISowskich wyborców lub zwolenników PISu ,dotyczą lub kończą się ubliżaniem osobą, które mają inne zdanie lub inaczej widzą obecną sytuację w mieście. Każdy, kto ma inne zdanie ,to alternatywny w sumie nie wiem ,co to znaczy. Nadawanie przydomków typu Piotr Uczciwy, Szustek Oszustek itp dobre i śmieszne jest dla przedszkolaków. Wy jesteście w innym wieku, chyba ,że cofneliście się w rozwoju. Wiele osób nie związanych z miejskimi układami, też umie wchodzi na strony dotyczące miasta i obsługiwać komputer.Dawać burmistrzowi jakieś terminy, negować decyzję jednego, czy drugiego. Kim Wy jesteście-przegranymi ,co coś utracili i teraz swoją żółć wylewacie na forach?

 • Ile
  2018-11-22 08:51:36

  arrow

  Panie Szara eminencja ile bedzie kosztował projet placu Narutowicza? bo wizualizacje juz znamy . Jaki jest koszt budowy placu ??? Czekamy transpretną odpowiedz

 • NN
  2018-11-22 08:34:18

  arrow

  Panie Jar. Cała krytyka obecnego starosty była oparta o konkretne rzeczy:
  - CBA w PUiK
  - Lansowanie się na ulotkach sfinansowanych z pieniędzy publicznych przy okazji kampanii.
  - Nieprawidłowości przy Łukpaszu
  - Zdefraudowane pieniądze za stronę internetową podstrefy ekonomicznej
  itd. itd.
  Wszystkie te sprawy mają potwierdzenie w rzeczywistości, niektóre mają swój tok postępowania w prokuraturze, cba, na wokandzie sądowej.

  Teraz Panie Jar zestaw sobie to z tym swoim hejtem pod adresem obecnego Burmistrza, zrób rachunek sumienia i przemyśl, czy Twoje zachowanie jest ok, bo na obecnego burmistrza nic konkretnego nie masz.

  Jak były burmistrz przejmował władze takiego bezpodstawnego hejtu na niego nie było. Miał czystą kartę i ludzie dawali mu spokojnie pracować. Za to Wy fanatycy z pisu świeżo po ślubowaniu już pokazujecie na co Was stać. Jesteście słabymi ludźmi.

 • Do zalew wam
  2018-11-22 08:32:00

  arrow

  Nikt sie nie nabierze na to pojednanie i miłość. Zachwanie wasze jest obcesowe. Sami człowieka poniżyliscie i okradliscie z godnosci teraz miłosci wam sie zachciewa i pojednania . Obłudnicy falszywcy i oszukańcy .I nie nazywajcie to prywatną wojną a troską o miasto bo utraconych lat nikt nie przywróci.

 • @Do Zalew wam
  2018-11-22 08:11:28

  arrow

  co to za określenie "ludzie niezwiązani z polityką" to co mieszkańcy/wyborcy już wam niepotrzebni i teraz mają siedzieć cicho? OOOO NIIIEEE!

 • Do jar
  2018-11-22 08:10:15

  arrow

  Hejterze umilknij. Zawsze miałem takie poglądy, proszę o przeczytanie że zrozumieniem mijego pierwszego komentarza

 • jar
  2018-11-22 07:38:33

  arrow

  Aha... poprzednika zdaniem przeciwników można było hejtować, wpierw to było podawanie faktów a teraz ja ktoś wyraża swoje zdanie tooo beee to podawanie kłamstwa iii apele się o wzajemny szacunek bo "bamy niepowtarzalną szansę dla powiatu i miasta". Czyli PiS nie taki be, dotarło do alternatywnego myślenia że bez rządu, sejmiku i starostwa nic nie zdziałają? Panie starosto proszę nie dać się omamić tej niby polityce miłości. Ja nie wierzę w te lukrowane słówka, bo wiem co jest pod spodem.

 • Robotnicy
  2018-11-22 07:33:18

  arrow

  To zabierajcie sie do tej merytorycznej roboty! Nie marnotrawic czasu przed klawiatura na tłumaczeniu i wybielaniu Piotera Uczciwego bo do roboty wam go zabraknie. Panie szara eminancja bierz pan gon pracownikow bo od tego szczescia w głowach im się przewraca

 • Paradoks
  2018-11-22 07:20:59

  arrow

  Na rzetelną, prawą, sprawiedliwą alternatywnie uczciwą ocenę pracy starosty i burmistrza za wcześnie. Już po wyborach. Czas na merytoryczną pracę. Powiat i miasto mają dziś sprzyjającą rozwojowi koniunkturę należy ją tylko wykorzystać, a nie prowadzić prywatne wojny.

 • Do Zalew wam
  2018-11-22 06:42:26

  arrow

  Co to język. Apeluję o szacunek do obu panów tj. Pana starosty i Pana burmistrza. Jeśli Łuków pogrąży się w prywatnych wojnach i sporach, to nie będzie się rozwijał. Mamy niepowtarzalną szansę dla powiatu i miasta. Dwa pomysły na rozwój w których jest więcej podobieństw niż różnic. Rząd, sejmik wojewódzki, rada powiatu, rada miasta, starosta, burmistrz. Czas na wspólne działania dla dobra mieszkańców, a nie prywatną wojnę i obrażanie ludzi niezwiązanych z polityką, bo posiadają własne zdanie. W ciągu ostatnich 8 lat, były udane inwestycje wymienione w komentarzu do którego się odnoszę, były porażki o których piszą inni. Już po wyborach teraz czas na merytoryczną pracę.

 • Wazeliniarz
  2018-11-21 22:14:58

  arrow

  Panie Józefie, ale pan kadzisz w TVP tego nauczyli?
  Smiać się chcę. Próbujesz pan zaistnieć, niby taki zatroskany, przedstawia się z imienia i nazwiska, jeszcze swoje cv p. przedstaw, a nuż zaproponują stołek naczelnika, nazwisko już znają, ależ to płytkie i denne.

 • Zalew wam się.....
  2018-11-21 22:07:07

  arrow

  .....nie podobał , grzane baseny , rewitalizacja ulic, Zenek,dni Łukowa , nagrody burmistrza ,toyota , pensja , muszla koncertowa , bulwar, nowa elewacja piątki , rozbudowa czwórki , oświetlenie ulic , podnoszenie z ruin i zapóźnień cywilizacyjnych ulic miasta. Hejt , rechot , obrażanie , czepianie się prywatności burmistrza , ludzi PiSu. Kalumnie , ploty , chamstwo i opluwanie.Teraz rządacie spokoju , jakieś sto dni , jakąś spolegliwość? Bądźcie pewni ust nam nie zamknięcie , choć Darek paru bydlaków o naruszenie dóbr osobistych podać do sądu powinien i nagłośnić ,który to cyngiel ,,uczciwości,,.Jeszcze rządów nie rozpoczął a już w wywiadach nakłamał. Tak dobrze nie będzie. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie i jak się alternatywista nie ogarnie to będzie szybciej niż za pięć lat.

 • Klieny
  2018-11-21 21:16:04

  arrow

  Miałem okazję być klientem tego Pana straciłem zaliczke i pół roku czasu na budowę domu więc czy będzie dobrze zarządzal miastem raczej nie. Pierwszy minus dla burmistrza mam nadzieję że nie straci mojego głosu przy następnych wyborach.

 • altertatywa
  2018-11-21 21:00:50

  arrow

  Idealny zastepca burnistrza młody doświadczony wykształcony nie wyrachowany, nieuwikłany w żadne układy, znajomości z nowym świeżym spojrzeniem na zarządzanie nowocześnie samorządu na szczeblu miejskim

 • Drogi Panie po pierwsze uczciwość...
  2018-11-21 20:59:33

  arrow

  ... co innego jest krytykować kogoś mówiąc prawdę, a co innego stosując kłamstwa. D.Sz. krytykowany był na podstawie faktów. Tutaj widzę jakieś domniemania o finansowaniu kampanii. I kto tu jest hipokrytą ja się pytam?

 • @ciekaw
  2018-11-21 19:15:42

  arrow

  Co ,komu i za ile? Jeżeli będzie chciał ,dowie się od poprzedniej ekipy. Już naprawdę nie wiecie czego się czepić. Zróbcie sobie herbatę i zagrajcie w necie w np. brydża ,zamiast pisać durne komentarze. Nie wiem czy jeden nakręca drugiego, czy pisze to jedna osoba. Ciągle te same wątki z obu stron,pod każdym artykułem związanym z wyborami . Burmistrz został wybrany przez większość. Współpracowników dobiera on. Z jakiego powodu ,on wie najlepiej. My musimy czekać na efekty ich pracy, Po co jątrzyć i mielić ozorami? Starostą został ,,były,, z woli... układów, dzięki kolegom? Za coś? Jeden drugiego nie zostawi w potrzebie. Może trochę wstyd, że w ten sposób. My wyborcy ,nie mamy wpływu, na tego typu decyzję. W obu przypadkach dajmy im pracować. Jeżeli już mają do tego prawo , niech robią coś dla wspólnego dobra. Zaczekamy, zobaczymy i wtedy ocenimy. A tak na marginesie- burmistrz ma pobory zmniejszono. Czy radni miejscy,powiatowi i starosta też?

 • pop pierwsze UCZCIWOŚĆ
  2018-11-21 18:34:30

  arrow

  do NN a jak hejtowaliście i opluwaliście panowie poprzedniego burmistrza to wszystko było w porządku, a tu jednego dnia krytyki nie wytrzymujecie tylko już straszycie? Chcecie zamknąć usta mieszkańcom? Trzeba brać odpowiedzialność za to co się mówi!

 • Para
  2018-11-21 16:39:46

  arrow

  Sami opluwaliscie bylego burmistrza , każdą decyzję i tę personalną a teraz wymagacie od innych zeby cicho siedzieli .Co za hipokryci

 • ciekaw
  2018-11-21 15:38:05

  arrow

  Czy nowy wie co i komu sprzedawać?

 • Kiepski
  2018-11-21 13:39:30

  arrow

  Mało znana twarz ---

 • NN
  2018-11-21 13:15:12

  arrow

  Jaro, a kim Ty wgl jesteś, żeby komukolwiek dawać czas na coś?

  Co do teorii, że Krasuski jest v-ce w zamian za finansowanie kampanii - kłamstwa wypisujecie drodzy Państwo. Wyspowiadacie się z tego.

 • po pierwsze UCZCIWOŚC
  2018-11-21 12:29:50

  arrow

  Pan Płudowski już podczas przedwyborczej debaty wiedział że zcą burmistrza będzie Krasuski, ale udzielił wymijającej odpowiedzi... dlaczego?

 • Paradoks
  2018-11-21 11:51:10

  arrow

  Denerwuję mnie brak kultury osobistej i upolitycznianie każdej decyzji i opinii drugiego człowieka. PRL to przede wszystkim brak szacunku do innych oraz podział ludzi na swoich, czyli mądrych i nieswoich, czyli głupich. Czas na opinie wyciąganie na podstawie faktów, a nie słuchanie tylko siebie

 • Paradoks
  2018-11-21 11:35:59

  arrow

  Podzielam opinię osoby, która zwróciła mi uwagę. Chodzi o to aby, nie opluwać ludzi nie czekając na efekty ich pracy. Hejt jest tak samo zły,niezależnie od tego kogo dotyczy także wobec starosty. Proszę o wypowiedzieć merytoryczne conajmniej za 6 mięsięcy.

 • Panie Józefie
  2018-11-21 11:07:00

  arrow

  Panie Józefie ( szacunek za imię i nazwisko) ludzie głosowali na burmistrza, a skoro zastępcą miał być samorządowiec to tutaj trochę się nie zgadza.

 • Jaro
  2018-11-21 10:26:31

  arrow

  Panie Józefie 5 lat to dużo czasu . My dajemy tylko 2lata i SPRAWDZAMY . Nie bedziemy sie patrzyć na zapaść tak pięknego miasta . Nikt nie da przyzwolenia na marnotrastwo. Nic nie robienie w każdym roku w miescie to krok do tylu. My nie chcemy sie cofać przez niekompetencje urzędnicze. Burmistrz Starosta miał zamiar w nastepnym roku dokończyć zalew i zrobic plac Narutowicza . Wiec czekamy na realizacje tych planów - wizualizacji plus cos od siebie z programu wyborczego .

 • Jaro
  2018-11-21 10:23:35

  arrow

  Panie Józefie 5 lat to dużo czasu . My dajemy tylko 2lata i SPRAWDZAMY . Nie bedziemy sie patrzyć na zapaść tak pięknego miasta . Nikt nie da przyzwolenia na marnotrastwo. Nic nie robienie w każdym roku w miescie to krok do tylu. My nie chcemy sie cofać przez niekompetencje urzędnicze. Burmistrz Starosta miał zamiar w nastepnym roku dokończyć zalew i zrobic plac Narutowicza . Wiec czekamy na realizacje tych planów - wizualizacji plus cos od siebie z programu wyborczego .

 • Panowie komentujący
  2018-11-21 09:58:02

  arrow

  Nie oceniajcie na starcie, dajcie popracować i zapracować na dobrą opinię aktywnością i konkretnymi działaniami :)

 • do Paradoks
  2018-11-21 09:10:07

  arrow

  Jak ogromna fala chamskiego hejtu,opluwania była na obecnego już starostę to było wszystko ok.,a opinie o nowych w mieście to dla was be.Jesteście hipokrytami ,a miała byc tak uczciwość.Kolego nic nie zmieniliście to też kontynuacja PRL ,a może jeszcze gorzej.

 • PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ!
  2018-11-21 09:07:43

  arrow

  Panie merze Płudowski PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ! Czyż w kampanii nie mówił pan że vive będzie doświadczony samorządowiec? Proszę zatem teraz mieszkańcom Łukowa wytłumaczyć jakie doświadczenie samorządowe ma pana zastępca? Bo chyba nie to, że startował w wyborach na radnego i zdobył 45 głosów. PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ! - której już chyba zabrakło w pierwszym dniu.

 • Józef Juchnikowski
  2018-11-21 08:58:46

  arrow

  Kochani uszanujcie wolę mieszkańców Łukowa, dajcie szansę nowym młodym ludziom a za pięć lat wydacie ocenę. Teraz to mieszkańcy Łukowa dokonali oceny i wyboru.

 • Monika
  2018-11-21 08:53:58

  arrow

  Czy nowy zastępca burmistrza posiada kompetencje i doświadczenie w Zarządzaniu zasobami ludzkimi? Czy jego wyksztalcenie i doświadczenie jest adekwatne do powierzonego mu stanowiska? Czy nie jest zbyt młody i mało doświadczony, żeby od razu piastować najwyższe po burnistrzu stanowisko? Nie powierzyłabym temu Panu na poczatku pracy samorządowej stanowiska inspektora, o czym mówić vice.

 • ???
  2018-11-21 08:44:37

  arrow

  Chyba szandarowa uczciwosc sięgnęła dna.p burmistrzu.Po pierwsze z-ca który nie ma zielonego pojecia o samorzadzie!!Chyba że jest po to żeby pilnować interesow ojca?? Po drugie burmistrz który byl jedną kadencję radnym wydaje mu się że wszystkie rozumy pozjadal i wszystko wie! W Radzie miasta nie ma nikogo z ze swojej druzyny Pewnie nawt klubu nie bedą miały Alternatywy!!! Mam pomysł!! Pan burmistrz do PiSu i wszystko gra!! Nawet sekretarza będzie miał Rysia od starosty Szustka...Czarno to widze

 • ala
  2018-11-21 08:36:59

  arrow

  czyżby Misiewicz łukowski alternatywny? Poprzedni vice to w porównaniu z nowym Niebo, a Ziemia.

 • ....
  2018-11-21 08:17:43

  arrow

  Krótko i zwięźle, psy szczekają, karawana jedzie dalej.

 • do daria
  2018-11-21 08:12:40

  arrow

  Może od niepolityka jednak byłby lepszy urzędnik z doświadczeniem, skoro burmistrz takowego doświadczenia nie ma. Jakie doświadczenie zawodowe ma ten Pan Krasuski syn? Czy wystarczające by od razu być zastępcą burmistrza? Kiedy skończy się traktowania wyborców jak idiotów i uwłaszczanie się na państwowym.

 • Apel
  2018-11-21 07:44:36

  arrow

  To jest portal katolicki. Skąd tyle złośliwości z obu stron.

 • Józef Juchnikowski
  2018-11-21 07:03:14

  arrow

  To uczciwość, mieszkańcy łukowa wybrali nową władzę i chce zmian a zmiany to zmiana Burmistrza; w-ce, Dyrektorów jednostek podległych oraz Naczelników Wydziałów. Zespół ludzi pracował nad programem wyborczym, teraz ten zespół musi realizować powyższy program.

 • Paradoks
  2018-11-21 06:09:14

  arrow

  Taką falę hejtu jak wobec nowego burmistrza, czytałem ostatnio po wygranej PIS w wyborach parlamentarnych. Czyżby w Łukowie kończy się PRL. Bogu dzięki.

 • Olcia
  2018-11-21 06:06:22

  arrow

  Za tak smieszne pieniadze jak zarabia burmistrz i wice tylko glupi bedzie sie szarpal. Zenada i dla Pisu i innych partii politycznych.Politycy zadnej innej pracy nie potrafia wykonywac tylko oszukuja i okradaja Panstwo.Zenada

 • Poprosze
  2018-11-21 02:16:33

  arrow

  Chłop który skąd się wziął? Pytanie retoryczne. Przypominam że burmistrz Płudowski podczas debaty mówił że jego vice będzie doświadczony samorządowiec. I tak oto facet kłamie Was w żywe oczy. Wy idziecie, głosujcie na Pludowskiego bo po pierwsze uczciwość, a on Was oszukuje i bierze faceta który nigdy nie był radnym . Ja się nie nabrałem ale ci ludzie... Was nie szkoda. Szkoda tego miasta. Nie napisałem nawet nazwiska vice-burmistrza. Specjalnie. Jeśli ktoś czyta i nie wie o kim nawet pisze lub nie wie jak wygląda chłopak o nazwisku Krasuski to może czuć się oszukany. Dodam ze Pan Krasuski mial 45 głosów. Toz to ironia.

 • Tego
  2018-11-21 00:40:37

  arrow

  No to burmistrz nie ma większości.i co teraz?

 • Monika
  2018-11-20 23:46:49

  arrow

  Mimo odmiennych poglądów politycznych lepszym o dużo wyborem na urząd zastępcy burmistrza byłby Pan M. Ch. wykształcony, doświadczenie posiada w samorządzie oraz pełnił kierownicze stanowisku tzn. dyrektor szkoły

 • miejscowy
  2018-11-20 23:26:32

  arrow

  przyszła zmiana ale na co???.....czas pokaże?

 • żenada
  2018-11-20 23:20:21

  arrow

  próbuj dalej. wydaje ci się, że jestem kimś, kim w rzeczywistości nie jestem :) ale Ty wiesz lepiej prawda?

 • Gdzie odwaga?
  2018-11-20 23:14:29

  arrow

  Zastępcę, swoją prawą rękę, człowieka zaufanego, który ma wspierać włodarza należałoby ogłosić mieszkańcom z dumą np. podczas sesji... A tu cichaczem... Dlaczego???
  W tym przypadku raczej nie będzie jak u Pana Boga za piecem...

 • Dzwonek
  2018-11-20 23:13:55

  arrow

  Na przerwie w szkole wieść rozpuścili, że PP wydzwaniał do radnych żeby Panu Lipcowi chociaż przewodniczącego dali bo vice to niestety nie będzie bo niby "czerwony"?

 • lidka
  2018-11-20 23:01:32

  arrow

  już widze po niektórych, że przejrzeli na oczy i żałują swojego głosu oddanego na PP, szkoda że przed wyborami kryli się z tym. Pisaliście ze ludzie nie chcą D. Sz bo nie wygrał a został starostą, ale zdobył do rady miasto duzo głosow jak i w 1 tak i 2 turze na burmistrza. A obecny vice 45 głosów i jakoś nie widzę komentarzy, że ludzie go nie chcą na z-ca bo nie dostał mandatu. tutaj jakoś wielkiego oburzenia nie ma

 • Do żenada
  2018-11-20 22:33:14

  arrow

  Do żenada:Ten sam komentarz na wielu portalach. Masz szczęście że się kampania skończyła bo jakby takie kwiatki wyszły w kampanii -jak stołek za sponsoring i inne to by Uczciwy nie wygrał

 • A jednak
  2018-11-20 22:26:44

  arrow

  Ojciec szefował kampanii PP teraz syn zastępcą. Strasznie mi to cuchnie i tylko patrzeć jak się CBA tym zajmie.

 • klient
  2018-11-20 21:54:51

  arrow

  Nie zapomnijcie odwiedzic zakładu puik na ulicy swiderskiej ,a w szczególnosci stołówki dla pracowników.

 • ?
  2018-11-20 21:43:45

  arrow

  czy maTi z Wrocka też coś dostanie?

 • nick
  2018-11-20 21:33:08

  arrow

  a ilu tych prawdziwych 'Alternatywnych' odeszło po tych wyborach..... no ale Ci chyba byli prawdziwi ....

 • anka
  2018-11-20 21:30:14

  arrow

  Obecny burmistrz mowił o uczciwości, a sam załatwia komuś stołek za przysługę, nie patrząc na kompetencje. Ten nowy zastępca nadawałby się na referenta do przyuczenia, a nie takie wysokie stanowisko piastować

 • Pytanie
  2018-11-20 21:29:47

  arrow

  Co robi ojciec vice burmistrza czy mafirme na strzelniczej ?

 • aaa to o taką chodziło uczciwość?
  2018-11-20 21:24:21

  arrow

  PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ WOBEC UKŁADU!!!

 • Zawiedziony
  2018-11-20 21:18:09

  arrow

  No to niemoty do roboty !

 • 2 latek
  2018-11-20 21:15:53

  arrow

  Za dwa lata to będziesz siedział jeden śmieszku z jedynej prawejsprawiedliwej opcji. Żałośni jesteście.

 • Hit
  2018-11-20 21:08:23

  arrow

  Hit dnia dajemy 2 lata nie 5 bo szkoda miasta

 • czytelnik
  2018-11-20 21:05:52

  arrow

  Szkoda,że jeszcze bobra nie wziął.

 • Stołek
  2018-11-20 21:05:40

  arrow

  Kupiony miękki stołek....oh ta uczciwość

 • żenada
  2018-11-20 21:01:49

  arrow

  skończcie. wasz szef powiedział, że kampania się skończyła. dajcie nowym ludziom pracować. ocenicie ich za 5 lat

 • wyborca 3
  2018-11-20 20:58:29

  arrow

  Moim zdaniem to kazdy wyborca jest podatnikiem i nasz urzad nie od dzis ma prawnika który nie pracuje w urzedzie za darmo..chyba ze sie myle

 • Monika
  2018-11-20 20:57:36

  arrow

  Jakoś na konkurencyjnym portalu nie ma wzmianki o wyborze zastepcy burmistrza, natomiast informacjami o powiecie zasypywali na swoim portalu i na facebooku co chwile, a tu taka cisza w wyborach miejskich

 • daria
  2018-11-20 20:53:16

  arrow

  Dobry ruch ze strony burmistrza wybierając na swojego zastępce osobę nieskażoną polityką, mało rozpoznawalną politycznie. Dobrze zrobił nie wybierając znanych politycznie wyjadaczy, których opinie wyborcy mają już dawno wyrobioną

 • aas
  2018-11-20 20:50:45

  arrow

  najmłodszy burmistrz zastępca w Łukowie. Ciekawe kiedy go nauczą hehe o samorządzie pewnie zielonego pojęcia nie ma

 • andrju
  2018-11-20 20:50:05

  arrow

  Tenor to z pana Pawła dobry a czy zastępca zobaczymy.Somsiad no i tatuś też dobry , tylko jakoś główny nie pasuje do tego duetu.Bóg da to kiedyś jeszcze zaśpiewamy. Kultura tego pana wysoka , no może będzie dobrze. Może.

 • oxl
  2018-11-20 20:23:31

  arrow

  Kto to jest ten pan i skąd pochodzi ? podobny do pp to braciszek /również uczciwy ?

 • wyborca
  2018-11-20 20:07:06

  arrow

  Dobrze z oczu mu nie patrzy. Czasem Tatus spełnia marzenia syna o stołku . Jednak w pogłoskach, była prawda, co do nominacji zcy.Ciekawe , kto sekretarzem ?

 • Dlugi
  2018-11-20 19:53:48

  arrow

  No dług spłacony z nawiązką to i teraz firma pyknie. Moze Pioter Uczciwy spać spokojnie

 • Czesław
  2018-11-20 18:30:10

  arrow

  czyli potwierdziło się to co mówili ludzie na mieście... niech żyje uczciwość wg Alternatywy hahaha

 • wyborca
  2018-11-20 18:29:25

  arrow

  No to teraz prawnicy zarobia na podatnika kasie.Chyba z tego co można było wyczytac i się dowiedzieć to obaj zerowi w ustawach.Skąd są korzenie obu panów,czy z jednej gminy.

 • rrrr
  2018-11-20 18:17:34

  arrow

  SKĄD BURMISTRZ MA TAKIEGO MĄDREGO I ZDOLNEGO MŁODZIEŃCA

 • No tak...
  2018-11-20 18:13:32

  arrow

  ... Sprawdziło się skąd poszło finansowanie kampanii...

 • Hahaha
  2018-11-20 18:07:08

  arrow

  Hahahahahah

 • pop pierwsze UCZCIWOŚĆ
  2018-11-20 18:06:17

  arrow

  To jakaś kpina. Przecież ten Krasuski zdobył w wyborach na radnego 45 głosy (słownie: czterdzieści pięć. I to jest ta UCZCIWOŚĆ wobec wyborców? Rozumiem że to rozliczenie za to że tato nowego vive był pełnomocnikiem alternatywy w wyborach.

 • I o to chodzi
  2018-11-20 17:57:14

  arrow

  Jakieś jaja on z-ca? To ta uczciwość? Żałuję już, że na Pana glosowalam

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Katolickie Radio Podlasie Hot16Ch2 /OGLĄDAJCIE/
2020-06-03 10:00:16 Kategoria:

Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Sokołowski Ośrodek Kultury,Dom Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach, Echo Katolickie i Marcin Sójka zostali nominowani przez...

więcej »


foto

Kiedy warto zamienić zwykły materac na materace...
2020-06-03 14:06:23 Kategoria:

Materace rehabilitacyjne mogą być używane przez wszystkie osoby, które cenią sobie wysoki komfort snu. Jednak jest pewna grupa klientów, dla których takie materace są...

więcej »
foto

Sklep internetowy na PrestaShop - dlaczego warto?
2020-06-03 13:33:08 Kategoria:

Sprzedaż w internecie co roku notuje coraz większe rekordy. Nie ma się temu co dziwić - jest to sposób wygodny, bezpieczny i, szczególnie obecnie, często jedyny...

więcej »
foto

Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy?
2020-06-03 13:12:23 Kategoria:

Okulary korekcyjne nie tylko umożliwiają czytanie, bezpieczną jazdę samochodem i wykonywanie wielu codziennych czynności, ale również stanowią ozdobę twarzy. Dzięki...

więcej »
foto

Oprocentowanie lokat w bankach - kluczowe informacje w...
2020-06-01 13:54:23 Kategoria:

Cel zakładania lokat oszczędnościowych jest różny, dlatego nie ma jednej najlepszej oferty, która w 100% odpowiadałaby każdemu. Niektóre osoby chcą ochronić swoje...

więcej »
foto

REKRUTACJA DO STO NADAL TRWA!
2020-05-30 07:38:40 Kategoria:

Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach istnieje od ponad 25 lat. Założona została w 1991 roku jako pierwsza niepubliczna szkoła na...

więcej »

Łuków

w lewoCzerwiec 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁUKÓW, 01.06

Ł'OK LIVE: spektakl z okazji Dnia Dziecka

więcej »

ŁUKÓW, 01.06 18:00

Odpust w parafii NMP Matki Kościoła

więcej »
2

ŁUKÓW, 02.06

Rusza plenerowe kino w łukowskim amfiteatrze

więcej »
3 4 5

ŁUKÓW, 05.06

Łukowskie „Aleje” zapraszają na spotkanie on-line

więcej »

ŁUKÓW, 05.06

Łuków: różne oblicze piękna

więcej »

ŁUKÓW, 05.06

Ł'OK LIVE: Dziewczynka w kółeczku

więcej »
6

ŁUKÓW, 06.06

Czerwcowy repertuar Kina Łuków

więcej »

ŁUKÓW, 06.06

Dzień Dziecka w Łukowie

więcej »
7

ŁUKÓW, 07.06

Msza prymicyjna biskupa Suchodolskiego w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 07.06

Czerwcowy repertuar Kina Łuków

więcej »
8

ŁUKÓW, 08.06

Czerwcowy repertuar Kina Łuków

więcej »
9 10 11 12 13

ŁUKÓW, 13.06

Festiwal Pierogów Świata po raz drugi w Łukowie

więcej »
14

ŁUKÓW, 14.06

Festiwal Pierogów Świata po raz drugi w Łukowie

więcej »
15

ŁUKÓW, 15.06

Czerwcowy repertuar Kina Łuków

więcej »
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje