R E K L A M A



ŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

ŁOK: Wygraj Sukces
2018-04-21 12:57:02 Artykuł czytany 738 razy


W niedzielę, 22 kwietnia w Łukowskim Ośrodku Kultury odbędą się kwalifikacje wstępne 23 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. W przesłuchaniach weźmie udział 43 wokalistów.


Kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Na scenie zaprezentują się wokaliści w czterech grupach wiekowych. Lista osób oraz kolejność występów podczas Kwalifikacji Wstępnych 23 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” przedstawia się następująco:

KATEGORIA WIEKOWA I (2012-2008)


1. ZUZANNA BOCHMAN - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie

- „Ene due rabe swing”
- „Jestem kotem”

2. ZOFIA CHOJECKA - Siedlce

- „Na dwornej było pięknie”
- „Piosenka o muzyce”

3. OLIWIA GRĘZAK - Świderki

- „Jestem jaka jestem”
- „Czy ten pan i pani”

4. KAROLINA JASTRZĘBSKA - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Nowa baśń”
- „Żyć do pełna”

5. ŁUCJA KORLAGA - Zespół Szkół w Gręzówce
- „Żyj do przodu”
- „Zakochany Michał”

6. LENA KRASUSKA - Studio Wokalne FEVER w Siedlcach
- „Koci wesoły świat”
- „Pa.. aa.. aa”

7. MAJA LATO - Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach
- „Był sobie strach”
- „Ada to nie wypada”

8. TOMASZ ŁUGOWSKI - Studio Wokalne FEVER w Siedlcach
- „Piosenka na cztery kopyta i wiatr”
- „To jest mój rock'n'roll”

9. EMILIA MATEŃKA - Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
- „Świat to muzyka”
- „Afera”

10. JULIA OSIAK - Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie
- „Tęcza”
- „Unisono”

11. JULIA SADŁO - Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach
- „Dwa światy”
- „Okulary mam na nosie”

12. NIKOLA SIWEK - Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie
- „Dwa światy”
- „Piosenka o straconym czasie”

13. MAGDALENA SYKTERZ - Musica Universalis w Strzyżewie
- „Czekolady ...ach!”
- „Tęcza”

14. EMILIA SZCZEŚNIAK - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Dyrygent”
- „Irlandia mi się śni”

15. ZOFIA SZCZUCHNIAK - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Śrubki Pana Michała”
- „Tra ta ta, tru tu tu”

16. JULIA WARDAK - Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 1
w Łukowie
- „Choć masz mało lat”
- „Kapelusze mają duszę”

17. MARTA WARDAK - Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie
- „Co się śni niewidomym”
- „Udało prawie się”

18. WERONIKA WIERZCHOWSKA - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Ostatni taki wóz”
- „Zapach przedwiośnia”
19. MILENA WŁOCZEWSKA - Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie
- „Bo to jest rodzina”
- „Piosenka o pomaganiu ludziom”

KATEGORIA WIEKOWA II (2007-2005)
1. KRZYSZTOF BOGUSZ - Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach
- „Dyrygent”
- „Kto się czubi...?”

2. OLIWIA DZIDO - Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
- „Rzeczka”
- „Tym właśnie dla mnie jest”

3. KINGA KANATEK - Musica Universalis w Strzyżewie
- „Dwa światy”
- „Wymarzony men”

4. GABRIELA ŁUKASIK - Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
- „Jestem jaka jestem”
- „Tym właśnie dla mnie jest”

5. ROKSANA OSTRYSZ - Łuków
- „Moje euforie”
- „Sto uśmiechów na minutę”

6. DOMINIKA PIROS - Łuków
- „Odpuść sobie wrzuć na luz”
- „Song trzymających ściany”

7. KINGA PORĘBSKA - Łuków
- „To jest samba”
- „Meluzyna”

8. GABRIELA REK - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Za duża za mała”
- „Pogoda na szczęście”

9. KINGA WŁOCZEWSKA - Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
- „Jeśli tylko chcesz to mieć”
- „Melodia”

KATEGORIA WIEKOWA III (2004-2002)

1. KLAUDIA BOREJKO - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Małe em”
- „Modlitwa o miłość prawdziwą”

2. GABRIELA CELIŃSKA-DROZD - Zespół Szkół w Gręzówce
- „Te myśli”
- „Piosenka o muzyce”

3. ALICJA DZIURDZIAK - Studio Wokalne FEVER w Siedlcach
- „Co się śni niewidomym”
- „Kolor serca”

4. OLGA JAGIEŁŁO - Studio Wokalne FEVER w Siedlcach
- „Te myśli”
- „Nad przepaścią”

5. ANASTAZJA KLIMIUK - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Bezsennie”
- „Piosenka jest dobra na wszystko”

6. KAROLINA OKLIŃSKA - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Zostań”
- „Pa.. aa.. aa”

7. ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Miejski Dom Kultury w Kałuszynie
- „Wciąż czekam na cud”
- „Damą być”

8. SYLWIA PURZYCKA - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Mruczy winyl”
- „Chłopiec na dłużej”

9. JULIA PYTLIK - Szkoła Podst. im. bł. Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
- „Moje euforie”
- „Wiosna i deszcz”

10. MARTA SKURKA - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Na pustyni”
- „Ślady na wodzie”

11. JULIA STOLARCZYK - Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie
- „Od Ciebie”
- „Moknie w deszczu diabeł”

12. KARINA SZUREK - Szkoła Podstawowa w Pruszynie
- „Zamień dzień w noc”
- „Teraz jesteś blisko”

KATEGORIA WIEKOWA IV (2001-1999)

1. KAROLINA CEGŁOWSKA - Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II stopnia w Lublinie
- „Bądź moją siłą”
- „Powiedz że, powiedz jak”

2. PAULINA PLAK - Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach
- „Dyrygent”
- „Kto się czubi...?”

3. KAROLINA ŚLEDŹ - Studio Wokalne FEVER w Siedlcach
- „Na pustyni”
- „Bursztynowa wieża”.

Zapraszamy do posłuchania zdolnych młodych wokalistów i życzymy im wszystkim powodzenia.

AKup/DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Łuków

w lewoStyczeń 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5

ŁUKÓW, 05.01

Noworoczne turnieje Dziecięcej Akademii Futbolu

więcej »
6

ŁUKÓW, 06.01

Jedlanka: wspólne kolędowanie

więcej »

ŁUKÓW, 06.01

Gmina Stanin: Koncert Kolęd i Pastorałek

więcej »

ŁUKÓW, 06.01 10:00

ŁOK: niedzielna Giełda Kolekcjonerów

więcej »

ŁUKÓW, 06.01 12:00

Przygotowania do Orszaku Trzech Króli w Łukowie

więcej »
7 8 9 10

ŁUKÓW, 10.01

Łuków: „Gramy i śpiewamy dla Andrzeja”

więcej »
11

ŁUKÓW, 11.01

Fabryka Piosenki ŁOK zaprasza na koncert

więcej »
12

ŁUKÓW, 12.01

Koncert z Sydney w Kinie Łuków

więcej »
13

ŁUKÓW, 13.01 10:00

Gmina Adamów: Anielskie Śpiewanie

więcej »
14

ŁUKÓW, 14.01 17:00

Noworoczny koncert uczniów łukowskiej szkoły muzycznej

więcej »
15 16 17 18 19 20

ŁUKÓW, 20.01

Gmina Adamów: „Noworoczne Spotkanie” w bibliotece

więcej »

ŁUKÓW, 20.01

„Dziadek do orzechów” w Kinie Łuków

więcej »
21 22

ŁUKÓW, 22.01

Łukowskie obchody wybuchu Powstania Styczniowego

więcej »
23 24 25

ŁUKÓW, 25.01

Łuków i Wiśniew: IV Rajd Powstańczy im. ks. Brzóski

więcej »

ŁUKÓW, 25.01

„Aniołkowe Granie” w Łukowie

więcej »
26

ŁUKÓW, 26.01

Bezalkoholowy Bal Karnawałowy w Łukowie

więcej »
27
28

ŁUKÓW, 28.01

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na ferie zimowe

więcej »
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje