R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wieczór Niepodległości w Makarówce
2018-11-12 12:20:44 Artykuł czytany 2114 razy


W gminie Huszlew gminne obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości odbyły się w Makarówce. Uroczystości rozpoczęły się od Eucharystii. Mszę św. w miejscowym kościele parafialnym odprawił proboszcz parafii ks. Andrzej Wolanin. Następnie wszyscy udali się do świetlicy.


Po okolicznościowych wystąpieniach Wójta Gminy Stanisława Stefaniuka i Przewodniczącego Rady Gminy kończącej się kadencji Grzegorza Wawryniuka młodzież szkolna przedstawiła część artystyczną. Organizatorem tego spotkania były panie ze ze Stowarzyszenia Kobiet i Mieszkańców Wsi Makarówka.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

br />
Info/foto SK

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • pieknie
    2018-11-18 11:51:51

    arrow

    Uroczystość imponująca. Część artystyczna i scenografia na wysokim poziomie, poruszająca głęboko odbiorcę. Śpiew kobiet i mężczyzn budzi zachwyt. Mieszkańcy powinni być dumni, że mają taką reprezentację wsi. Gratuluję, tak mała wieś, a mieszkańcy tak prężnie działają.

  • *
    2018-11-16 19:12:46

    arrow

    Uważam,że te spory i kąśliwe komentarze są nie na miejscu i bardzo prostackie, bo ten narzeka i krytykuje co nic nie robi. Zamiast cieszyć się i być dumnym, że są tacy ludzie, którzy pragną coś uczynić tej małej miejscowości, to ich się bombarduje. Taki człowiek, co bruździ w swoim środowisku, nie szanuje ludzkiej pracy i takie ma podejście do drugiego człowieka jest niewiele wart, może lepiej powiedzieć w oczy a nie anonimowo - a może to są niezaspokojone ambicje, niedocenienie w środowisku, w którym przyszło mu żyć, a może zwykła zazdrość?

  • *
    2018-11-16 19:12:43

    arrow

    Uważam,że te spory i kąśliwe komentarze są nie na miejscu i bardzo prostackie, bo ten narzeka i krytykuje co nic nie robi. Zamiast cieszyć się i być dumnym, że są tacy ludzie, którzy pragną coś uczynić tej małej miejscowości, to ich się bombarduje. Taki człowiek, co bruździ w swoim środowisku, nie szanuje ludzkiej pracy i takie ma podejście do drugiego człowieka jest niewiele wart, może lepiej powiedzieć w oczy a nie anonimowo - a może to są niezaspokojone ambicje, niedocenienie w środowisku, w którym przyszło mu żyć, a może zwykła zazdrość?

  • ***
    2018-11-15 17:22:06

    arrow

    Piszę jeszcze raz. Mój komentarz był pisany w południe, jakoś przepadł.Wszystko rozumiem- że sołtys nie każdemu się podoba. I oczywiście każdy lepij wie i by lepiej zrobił. Tylko nie rozumiem jednego- dleczego teraz we wsi Makarówka nie ma kandydata na sołtysa? I co taka wieś będzie bez sołtysa? Gdzie ci co wszystkie rozumy pozjadali, potrafią tylko krytykować? Mogliby pokazać na co ich stać! Zastanawiające...

  • ***
    2018-11-15 16:04:09

    arrow

    Dlaczego nie ma mojego komentarza?

  • żenada
    2018-11-15 13:18:33

    arrow

    Ma pole i oborę to niech pracuje a nie władza mu w głowie , kto go wybrał tego pana

  • ***
    2018-11-15 12:10:53

    arrow

    Wszystko rozumiem-że wam się sołtys może i nie podoba,i się na wszyskim dobrze znacie,i lepiej byście zrobili. Tylko dlaczego we wsi Makarówka nie ma kandydata na sołtysa i być może ta wieś będzie bez sołtysa? Gdzie są ci co pozjadali wszystkie rozumy, niech się wykarzą a nie tylko krytykują

  • Radny sąsiad
    2018-11-14 23:29:05

    arrow

    Nie masz pojecia ile tylko zrobił i pomògł tym paniom z kgw i wsi. Bo krytykowac moze kazdy tylko nie kazdy ma troche odwgi i checi zeby wesprzec. Zadna wies nie dostala w konczacej sie kadencji co makarowka zgadnji dlaczego? Napewno nie dzieki porzedniemu soltysowi

  • Gmina
    2018-11-14 23:11:07

    arrow

    Ja dziwie sie ze skoro jestes mieszkancem makarowki w co watpie i nie widzisz nowej drogi do kilbasek i kolejnej bezsensownej do celujek i niewiesz ze to tylko przez uklady i układziki ktore wasz sołtys ma w gminie to sie zamien my czekamy na droge 25 lat a nie dwie w jedej kadencji. I doskonale wiesz ze macie tez radną ktora jedyne co robiła przez cztery lata to brała diete.

  • Abc
    2018-11-14 22:57:53

    arrow

    Opozycja sie odezwala ktora pròbowala skłòcic wszystkich i zal cztery litery ściska ze tyle sie dzieje dzieki paniom z kgw i sołtysie!! Szkoda ze nie miales odwagi wykazac sie w wyborach panie byly.

  • Do z makarowki
    2018-11-14 22:43:25

    arrow

    Uzyskal drugi wynik do powiatu a Ciebie do gminy by nawet nie wybrali

  • Mieszkanka
    2018-11-14 22:32:00

    arrow

    Panie z kola wpadna w samomouwielbienie bo tylko tyle potrafia. Cyrk

  • Do z makarowki
    2018-11-14 22:29:30

    arrow

    Zazdrosc twoja az razi. Jestem ciekaw co Ty zrobiles oprucz komentarzy. Anonimowo kazdy jest mocny

  • Z Makarowki
    2018-11-14 21:29:48

    arrow

    Czyzby byla mowa o naszym sołtysie, a coz takiego on zrobił,oprocztego ze sie do PIS-u zapisał, ledwo przedzie, u kolegi Janusza interesy w agencji zalatwia, chyba ze siedzenie w Agencji i przyklaskiwanie pisowi praca sie nazywa

  • Do mieszkańca
    2018-11-14 20:33:29

    arrow

    tak samo zrobi tyle dla powiatu że będziemy na rękach nosić a nie w taczce wozić

  • Mieszkaniec
    2018-11-14 14:03:47

    arrow

    Tego gospodarza na rękach powinni nosić bo tyle co on zrobił dla tej wsi nikt nie zrobił. Powodzenia w powiecie

  • Moze byc
    2018-11-13 17:18:47

    arrow

    A gdzie podzial sie gospodarz wsi i nie taki kochany?

  • Moze byc
    2018-11-13 17:17:14

    arrow

    A gdzie podzial sie gospodarz wsi i nie taki kochany?

  • NIK
    2018-11-13 17:15:48

    arrow

    było pięknie ale lakier na podłogę wójt mógłby dać,albo przejść trzeba było z koszyczkiem wśród tej przyjezdnej śmietanki żeby się ściepneli dostali ciełe stołeczki od władzy to mogliby coś z pensyjek wysupłać dług wdzięcznośći?

  • Ok
    2018-11-13 10:13:52

    arrow

    A co ma nie znać jak to sami swoi byli👀🍰🍜🍵🎻🎤🍸🍻🎂 💯 lat niepodległa😍😍

  • Ok
    2018-11-13 10:05:44

    arrow

    A co ma nie znać jak to sami swoi byli😁🍝🍗🍵🍻🍰🎂 💯 lat niepodległa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • było jak było
    2018-11-13 09:23:57

    arrow

    Dobrze że gospodarz gminy z kartki nie czyta wszystkich gości zna.

  • Brawo było pięknie
    2018-11-13 08:52:17

    arrow

    Byłem i jestem pod wrażeniem, występ dzieci i młodzieży był nie na poziomie gminnym, nie powiatowym, a przynajmniej wojewódzkim bądź nawet krajowym. Zarówno podkład muzyczny trafnie i z wyczuciem dobrany, jak i samo widowisko artystyczne i dykcja przy aklamacji wierszy nie na 5 ale na 6!.A uroda Pań do wglądu na zdjęciach.

  • ja
    2018-11-12 19:44:14

    arrow

    Pięknie było 9

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy
2019-02-14 12:30:48 Kategoria:

Dla akwarystów oraz amatorów podwodnego świata wygląd roślin w akwarium ma ogromne znaczenie. Bogata oferta mchów i wątrobowców obejmuje gatunki przeznaczone do...

więcej »
foto

Jak urządzić salon w stylu eko