R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wieczór Niepodległości w Makarówce
2018-11-12 12:20:44 Artykuł czytany 2076 razy


W gminie Huszlew gminne obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości odbyły się w Makarówce. Uroczystości rozpoczęły się od Eucharystii. Mszę św. w miejscowym kościele parafialnym odprawił proboszcz parafii ks. Andrzej Wolanin. Następnie wszyscy udali się do świetlicy.


Po okolicznościowych wystąpieniach Wójta Gminy Stanisława Stefaniuka i Przewodniczącego Rady Gminy kończącej się kadencji Grzegorza Wawryniuka młodzież szkolna przedstawiła część artystyczną. Organizatorem tego spotkania były panie ze ze Stowarzyszenia Kobiet i Mieszkańców Wsi Makarówka.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

br />
Info/foto SK

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • pieknie
    2018-11-18 11:51:51

    arrow

    Uroczystość imponująca. Część artystyczna i scenografia na wysokim poziomie, poruszająca głęboko odbiorcę. Śpiew kobiet i mężczyzn budzi zachwyt. Mieszkańcy powinni być dumni, że mają taką reprezentację wsi. Gratuluję, tak mała wieś, a mieszkańcy tak prężnie działają.

  • *
    2018-11-16 19:12:46

    arrow

    Uważam,że te spory i kąśliwe komentarze są nie na miejscu i bardzo prostackie, bo ten narzeka i krytykuje co nic nie robi. Zamiast cieszyć się i być dumnym, że są tacy ludzie, którzy pragną coś uczynić tej małej miejscowości, to ich się bombarduje. Taki człowiek, co bruździ w swoim środowisku, nie szanuje ludzkiej pracy i takie ma podejście do drugiego człowieka jest niewiele wart, może lepiej powiedzieć w oczy a nie anonimowo - a może to są niezaspokojone ambicje, niedocenienie w środowisku, w którym przyszło mu żyć, a może zwykła zazdrość?

  • *
    2018-11-16 19:12:43

    arrow

    Uważam,że te spory i kąśliwe komentarze są nie na miejscu i bardzo prostackie, bo ten narzeka i krytykuje co nic nie robi. Zamiast cieszyć się i być dumnym, że są tacy ludzie, którzy pragną coś uczynić tej małej miejscowości, to ich się bombarduje. Taki człowiek, co bruździ w swoim środowisku, nie szanuje ludzkiej pracy i takie ma podejście do drugiego człowieka jest niewiele wart, może lepiej powiedzieć w oczy a nie anonimowo - a może to są niezaspokojone ambicje, niedocenienie w środowisku, w którym przyszło mu żyć, a może zwykła zazdrość?

  • ***
    2018-11-15 17:22:06

    arrow

    Piszę jeszcze raz. Mój komentarz był pisany w południe, jakoś przepadł.Wszystko rozumiem- że sołtys nie każdemu się podoba. I oczywiście każdy lepij wie i by lepiej zrobił. Tylko nie rozumiem jednego- dleczego teraz we wsi Makarówka nie ma kandydata na sołtysa? I co taka wieś będzie bez sołtysa? Gdzie ci co wszystkie rozumy pozjadali, potrafią tylko krytykować? Mogliby pokazać na co ich stać! Zastanawiające...

  • ***
    2018-11-15 16:04:09

    arrow

    Dlaczego nie ma mojego komentarza?

  • żenada
    2018-11-15 13:18:33

    arrow

    Ma pole i oborę to niech pracuje a nie władza mu w głowie , kto go wybrał tego pana

  • ***
    2018-11-15 12:10:53

    arrow

    Wszystko rozumiem-że wam się sołtys może i nie podoba,i się na wszyskim dobrze znacie,i lepiej byście zrobili. Tylko dlaczego we wsi Makarówka nie ma kandydata na sołtysa i być może ta wieś będzie bez sołtysa? Gdzie są ci co pozjadali wszystkie rozumy, niech się wykarzą a nie tylko krytykują

  • Radny sąsiad
    2018-11-14 23:29:05

    arrow

    Nie masz pojecia ile tylko zrobił i pomògł tym paniom z kgw i wsi. Bo krytykowac moze kazdy tylko nie kazdy ma troche odwgi i checi zeby wesprzec. Zadna wies nie dostala w konczacej sie kadencji co makarowka zgadnji dlaczego? Napewno nie dzieki porzedniemu soltysowi

  • Gmina
    2018-11-14 23:11:07

    arrow

    Ja dziwie sie ze skoro jestes mieszkancem makarowki w co watpie i nie widzisz nowej drogi do kilbasek i kolejnej bezsensownej do celujek i niewiesz ze to tylko przez uklady i układziki ktore wasz sołtys ma w gminie to sie zamien my czekamy na droge 25 lat a nie dwie w jedej kadencji. I doskonale wiesz ze macie tez radną ktora jedyne co robiła przez cztery lata to brała diete.

  • Abc
    2018-11-14 22:57:53

    arrow

    Opozycja sie odezwala ktora pròbowala skłòcic wszystkich i zal cztery litery ściska ze tyle sie dzieje dzieki paniom z kgw i sołtysie!! Szkoda ze nie miales odwagi wykazac sie w wyborach panie byly.

  • Do z makarowki
    2018-11-14 22:43:25

    arrow

    Uzyskal drugi wynik do powiatu a Ciebie do gminy by nawet nie wybrali

  • Mieszkanka
    2018-11-14 22:32:00

    arrow

    Panie z kola wpadna w samomouwielbienie bo tylko tyle potrafia. Cyrk

  • Do z makarowki
    2018-11-14 22:29:30

    arrow

    Zazdrosc twoja az razi. Jestem ciekaw co Ty zrobiles oprucz komentarzy. Anonimowo kazdy jest mocny

  • Z Makarowki
    2018-11-14 21:29:48

    arrow

    Czyzby byla mowa o naszym sołtysie, a coz takiego on zrobił,oprocztego ze sie do PIS-u zapisał, ledwo przedzie, u kolegi Janusza interesy w agencji zalatwia, chyba ze siedzenie w Agencji i przyklaskiwanie pisowi praca sie nazywa

  • Do mieszkańca
    2018-11-14 20:33:29

    arrow

    tak samo zrobi tyle dla powiatu że będziemy na rękach nosić a nie w taczce wozić

  • Mieszkaniec
    2018-11-14 14:03:47

    arrow

    Tego gospodarza na rękach powinni nosić bo tyle co on zrobił dla tej wsi nikt nie zrobił. Powodzenia w powiecie

  • Moze byc
    2018-11-13 17:18:47

    arrow

    A gdzie podzial sie gospodarz wsi i nie taki kochany?

  • Moze byc
    2018-11-13 17:17:14

    arrow

    A gdzie podzial sie gospodarz wsi i nie taki kochany?

  • NIK
    2018-11-13 17:15:48

    arrow

    było pięknie ale lakier na podłogę wójt mógłby dać,albo przejść trzeba było z koszyczkiem wśród tej przyjezdnej śmietanki żeby się ściepneli dostali ciełe stołeczki od władzy to mogliby coś z pensyjek wysupłać dług wdzięcznośći?

  • Ok
    2018-11-13 10:13:52

    arrow

    A co ma nie znać jak to sami swoi byli👀🍰🍜🍵🎻🎤🍸🍻🎂 💯 lat niepodległa😍😍

  • Ok
    2018-11-13 10:05:44

    arrow

    A co ma nie znać jak to sami swoi byli😁🍝🍗🍵🍻🍰🎂 💯 lat niepodległa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • było jak było
    2018-11-13 09:23:57

    arrow

    Dobrze że gospodarz gminy z kartki nie czyta wszystkich gości zna.

  • Brawo było pięknie
    2018-11-13 08:52:17

    arrow

    Byłem i jestem pod wrażeniem, występ dzieci i młodzieży był nie na poziomie gminnym, nie powiatowym, a przynajmniej wojewódzkim bądź nawet krajowym. Zarówno podkład muzyczny trafnie i z wyczuciem dobrany, jak i samo widowisko artystyczne i dykcja przy aklamacji wierszy nie na 5 ale na 6!.A uroda Pań do wglądu na zdjęciach.

  • ja
    2018-11-12 19:44:14

    arrow

    Pięknie było 9

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rejestracja Kół Gospodyń Wiejskich
2018-12-11 07:14:54 Kategoria:

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach, podobnie jak inne jednostki Agencji, rozpoczęło rejestrację Kół Gospodyń Wiejskich....

więcej »
foto

Medyczne Szkoły Policealne im. Zbigniewa Religi w...