R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Punkt NFZ w łosickim starostwie
2019-09-10 16:02:36 Artykuł czytany 1093 razy


Na początku września w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łosicach ruszył mobilny punkt Narodowego Funduszu Zdrowia. Mieszkańcy powiatu łosickiego będą mieli możliwość zrealizowania spraw, które dotąd wymagały osobistego stawiennictwa w oddziale NFZ w Siedlcach.


Mobilny punkt NFZ funkcjonuje w siedzibie starostwa w sali konferencyjnej w godzinach 10.00-14.00. Nie jest on czynny codziennie, lecz w wybranych dniach. Najbliższy termin jego dostępności to 17 września. Podczas wizyty można wyrobić  Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), potwierdzić zlecenia na zaopatrzenie medyczne, założyć Internetowe Konto Pacjenta czy uzyskać informacje o terminach leczenia.

9 września pracownicy NFZ zrealizowali 50 spraw klientów.

Inf. powiat.losice.pl

KSkor/DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • ->Do "pacjenta"
    2019-09-13 20:41:54

    arrow

    Naprzeciw pisze się łącznie. Co spacja działa ? A o stylu to już strach pisać, bo szanowna znów zechce odbijać piłeczkę, a ja nie chcę już z szanowną dyskutować.

  • jolka
    2019-09-13 20:05:59

    arrow

    Chciałabym widzieć te tłumy a póki co to tylko na czas wyborów takie udogodnienie

  • odp. do koment. z g.10:36
    2019-09-13 14:17:29

    arrow

    Szanowny panie "pacjencie" !

    Pewnie, że czas zakonczyć z PANEM taką "pseudo-dyskusję"!
    Informuję, "wielce szanownego" PANA, że brak spacji w moim tekście, to nie jest błąd ortograficzny! Przecież to widać, co innego gdybym tak napisała ręcznie!
    Pisałam za szybko, nie sprawdziłam, a nie zawsze dobrze działa mi ten przycisk spacji! Ot,to cała tajemnica!

    Chciałeś ugryźć? Smakowało?
    Doucz się człowieku, bo się ośmieszasz taką uwagą!
    A tak nawiasem mówiąc, to nie odniosłeś się do tematu, bo zobaczyłeś że mam rację!Dane wzięłam z artykułu, którego ty nie do końca uważnie przeczytałeś!

    Więc trzeba ci było zamienić temat na błędy ortogr., których nie zrobiłam! Głupie spacje nie są błędem ortograficznym!
    Żegnam i pozdrawiam ze spacją!

  • ->Odp. " do pacjenta z godz. 9;54
    2019-09-13 10:36:22

    arrow

    Szanowna Pani, były samorządowcu. Mając na uwadze poziom dyskusji, który obrazują Pani błędy ortograficzne w tekście uważam, że wypada zakończyć tę nierówną walkę. To tyle z mojej strony.

  • Odp. " do pacjenta z godz. 9;54
    2019-09-12 17:50:33

    arrow

    Szanowny "pacjencie"wypraszam sobie mnie obrażanie !
    Widać, żenie czytałeś artykułu ze zrozumieniem! To nie ja wymysliłam, tylko przeczytałam, że "zrealizowano 50 spraw klientów"!

    No i coty na to!? Nie pouczaj mnie,byłam do niedawna samorządowcem i znam jeszcze przepisy!

  • as
    2019-09-12 13:35:08

    arrow

    Nie wiedziałem, że Łosice to taka metropolia. Pięćdziesięciu interesantów to nie przychodzi dziennie do NFZ w Siedlcach. Wymyślcie inne argumenty żeby przekonać nas że nie wyrzucacie kolejnych pieniędzy w błoto aby osiągnąć swój cel wyborczy.

  • jamiszcz
    2019-09-12 12:09:10

    arrow

    śmiech na sali...starostwo chyba ma kogoś na etacie, bo na kazdy komentarz jest odpowiedź, i to za każdym razem ze szczegółowymi danymi...zanim gdziekolwiek indziej zdążą się pojawić :-) Szacunek , nie ma to jak mieć wszystko pod kontrolą

  • Pati
    2019-09-12 11:03:56

    arrow

    Bardzo się cieszę że jest takie rozwiązanie.

  • Pati
    2019-09-12 11:03:53

    arrow

    Bardzo się cieszę że jest takie rozwiązanie.

  • ->Do "pacjenta"
    2019-09-12 09:54:49

    arrow

    Jeśli chcesz włączyć się do dyskusji to wypada mieć pojęcie o tym o czym się mówi. Zlecenie na zaopatrzenie wystawia lekarz w momencie urazu, więc bzdury piszesz, że można to załatwić za tydzień czy dwa. Zaopatrzenie jest niezbędne natychmiast i wizyta w Siedlcach jest nieodzowna. To że stanowisko odwiedziło według Ciebie 50 osób nie znaczy że były to jak piszesz "LUDZIE CHORZY, MAJA OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI PORUSZANIA SIE". Może ktoś załatwiał ubezpieczenie, a może ktoś przyszedł z ciekawości. 50 osób z Łosic jednego dnia - chyba nie wiesz co piszesz. Reasumując jest to kompletna bzdura, bo zaangażowanych w to przedsięwzięcie jest dużo ludzi - nie pisałem wcześniej że i ze starostwa, pracownicy z NFZ jadąc w teren obciążają pracą swoich kolegów którzy zostali w NFZ i muszą wykonać pracę za nich. Bardzo mi to przypomina sprzedaż alkoholu od 13, albo sprzedaż na kartki. Nie rozumiem dlaczego fundusz nie wprowadzi powierdzania zleceń u lekarza w chwili wypisywania, co całkowicie zamknęło by temat i oniżyło koszty.

  • Ranny
    2019-09-12 07:22:10

    arrow

    A czemuż staroście nie startuje do sejmu? Takia obrotna nawet ja prezydent mianował dał nagrodę pewnie i jakieś pieniążki za tym poszły...

  • Do "pacjenta"
    2019-09-11 22:10:47

    arrow

    Bzdury "pacjencie" wypisujesz !

    Pomyśl! Tylko jednego dnia załatwiono 50 osób! Więc gdyby te 50 osób zajechało do Siedlec, to ile byłoby kosztów łącznie, co? Plujesz złością i nienawiścią człowieku! Opamiętaj się !
    Ja tu nie widzę żadnej "kiełbasy wyborczej". Wynika, że będą przyjeżdżać na stałe, raz w tygodniu, teraz będą 17.IX.br. Przez ten czas masz tydzień, aby zebrać dokumenty i normalnie stawić się na Komisję bez skręcaniaswo jej "szanownej" nogi !

    Nie zdążysz za tydzień, to wyrobisz sie za 2 tygodnie!
    POMYŚL TEŻ, ŻE TE OSOBY, KTÓRE PRZYCHODZĄ DO NFZ,TO SĄ LUDZIE CHORZY, MAJA OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI PORUSZANIA SIE! A ty robisz raban o to, że sie ludziom pomaga, patrzysz tylko z jednej strony! To jest wspaniała forma wyjścia ludziom na przeciw!

  • pacjent
    2019-09-11 16:07:16

    arrow

    Kompletna bzdura. To tylko kiełbasa wyborcza. Jaki to ma sens pakować tyle pieniędzy w wizyty pracowników NFZ dwa czy trzy dni w miesiącu, bo przecież na wodzie nie jeżdżą i obsługa informatyczna potrzebna i kierowca i obsługa techniczna. Tyle kosztów żeby pokazać dobrą zmianę. A ja pewnie mam nogę skręcić w wybrany wcześniej dzień żeby na miejscu potwierdzić zlecenie od lekarza.

  • Ania
    2019-09-11 08:21:45

    arrow

    Bardzo dziękuję. Już nie muszę jeździć do Siedlec.Ktoś dobrego się domyślił.

  • Mieszkanka Łosic
    2019-09-10 18:36:11

    arrow

    Wspaniała akcja . Brawo ! Oby tak częściej !

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Poznaj najnowszego SUV-a SKODY
2019-09-21 22:28:52 Kategoria:

Dni Otwarte w salonach SKODA CARSED 27-29 września. Poznaj najnowszego SUV-a SKODY. Sprawdź szczegóły.

więcej »

Łosice

w lewoWrzesień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁOSICE, 01.09 14:00

Dożynki w Starej Kornicy

więcej »
2 3 4 5 6 7

ŁOSICE, 07.09 10:00

Narodowe Czytanie w Łosicach

więcej »
8
9 10 11 12 13

ŁOSICE, 13.09 18:00

Łukasz Długowski na kolejnym spotkaniu VITOexTrEAM

więcej »
14

ŁOSICE, 14.09

Polska pod Krzyżem - spotkanie w Serpelicach

więcej »
15

ŁOSICE, 15.09 13:30

Dożynki powiatu łosickiego i pożeganie lata w Sarnakach

więcej »
16 17 18 19 20 21 22

ŁOSICE, 22.09 12:00

Zbliża się 50-lecie parafii w Szpakach

więcej »
23 24 25 26 27 28 29
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje