R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Ostatnia sesja Rady Powiatu Łosickiego
2018-11-07 16:26:42 Artykuł czytany 3324 razy


6 listopada w Łosicach odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu Łosickiego podsumowująca czteroletnią kadencję (2014 – 2018). Radnym towarzyszyli zaproszeni goście i samorządowcy.


Ostatnia sesja odbyła się wyjątkowo w bursie szkolnej przy ul. Krasickiego. Podczas spotkania nie podejmowano żadnych uchwał. Była to okazja do podsumowań i podziękowań osobom zaangażowanym na rzecz rozwoju powiatu łosickiego.

Bożena Niedzielak, starosta łosicki wśród osiągnięć powiatu wymieniała przedsięwzięcia zrealizowane dzięki zewnętrznemu dofinansowaniu, co przełożyło się na zajęcie IV miejsca w rankingu „Wykorzystanie środków unijnych”, w kategorii „Powiaty” przygotowanym przez czasopismo „Wspólnota”.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

Skład kadencji powiatu łosickiego na lata 2014-2018:

Zarząd powiatu łosickiego:

Bożena Niedzielak-przewodnicząca zarządu
Karol Szymaniuk - wiceprzewodniczący zarządu
Stefan Iwanowski - członek zarządu
Wanda Frączek - członek zarządu
Karol Juszyński - członek zarządu

Prezydium Rady Powiatu Łosickiego:

Grażyna Kasprowicz - przewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego
Franciszek Hornowski - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łosickiego
Sylwia Osipiuk - wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego

Radni Powiatu Łosickiego:

Stanisław Bazylczuk
Dorota Bojdo
Wanda Frączek
Stefan Iwanowski
Karol Juszyński
Janusz Kobyliński
Dariusz Melech
Iwona Muder
Bożena Niedzielak
Wiesław Popławski
Marian Rosolski
Sławomir Karbowiak
Czesław Giziński (do dn. 12.06.2017)
Szczepan Miroński (do dn. 29.12.2016)
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Sam
    2018-11-13 17:42:17

    arrow

    Tez się zastanawiam Pan Wice to naprawdę miły i niesamowicie inteligentny człowiek a przeciwnik to moze tylko jeden i zmienia nick bo sam nic sobą nie prezentuje.

  • Do NIK
    2018-11-13 16:19:09

    arrow

    mi wyjaśni jak taki spokojny Pan S. K. ma tylu przeciwników?

  • Obiektywnie
    2018-11-13 15:45:20

    arrow

    Widzę że pojawili się wizjonerzy przyszłości Pana wice Starosty. Może kiedyś nam pokaże co sam potrafi zrobić bez niczyjej protekcji.

  • Albo Rządzą
    2018-11-13 12:13:49

    arrow

    ... Ci którzy nie mają żadnych zasad i przekonują Judaszy zeby za wszelka cenę przejąć władzę. Żaden przyzwoity człowiek ani partia tak nie robi. Trzeba umieć sie pogodzić z przegraną.

  • z Powiatu
    2018-11-13 08:38:57

    arrow

    Na jakim świecie Ty żyjesz? Nie wiesz, że w Starostwie rządzą Ci ktorzy mają większość głosów a ludzie na stanowiskach zarządu powiatu są na nich przez daną kadencję?...

  • zesel
    2018-11-13 08:33:23

    arrow

    znakomicie jak jest wycie

  • xy
    2018-11-13 07:58:47

    arrow

    Jeśli władza jest w porządku ta wyżej czy niżej to po co wozić starostów w teczkach lub rozdawać posadki swoim ludziom za nasze pieniądze a zwalniać doświadczonych i kompetętnych tulko dlatego że nie są członkami obozu rządzącego?Obsadzali za PO,żle! Teraz jest to samo,i mamy PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ!pytam się,jaką???

  • z Powiatu
    2018-11-13 05:20:53

    arrow

    Pani Niedzielak jak zawsze klasa sama w sobie.

  • Obiektywny
    2018-11-12 21:01:26

    arrow

    Oj ludzie jadem czuć jak nic, aja uwazam ze powinno tak zostac jak jest odpowiedni ludzie na odpwiednich stanowiskach. A zlosliwymi komentarami mie można sie przejmowac a zasada jest jedna: jesli nie potrafisznie pchaj sie na afisz.Mamy swoich kompetentnych ludzi, a starosty w teczce nikomu nie potrzeba

  • losic
    2018-11-12 19:54:08

    arrow

    pan z KORNICY ZA 30 SREBRNIKÓW

  • DO NIK
    2018-11-12 15:48:10

    arrow

    jeśli szkoda ci tych stołków to może sam się zgłoś do osób którzy nimi dzielą jeśli masz jakąś wiedzę i kompetencje może też coś dostaniesz a jak nie to nie żałuj innym i pozwól im się wykazać .Najłatwiej jest krytykować a może zazdrościć.....????

  • Do NIK
    2018-11-12 14:51:32

    arrow

    Ten pan zajmie pewnie miejsce zajmowane do niedawna przez Włodka.

  • odczepić się
    2018-11-12 10:54:50

    arrow

    Bardzo lubię Panią Sulińską, jest bardzo miłą kobietą, merytoryczną, pomocną.

  • Do NIK
    2018-11-12 10:54:02

    arrow

    Nie piszę o dostawianiu stołka w starostwie. Kazik nie ta opcja, żeby brał problem na głowę. A stołek po "putinie" wolny to w teczce referencje przyjadą jak poprzednio.

  • Do Z Łosic
    2018-11-12 10:41:12

    arrow

    "Duża wiedzą czyni skromnym, mała zrozumiałym. Puste kłosy dumnie wznoszą się ku niebu, kłosy pełne ziaren w pokorze chylą się ku ziemi".Proszę to zapamiętać bo najważniejsze to być dobrym człowiekiem, szczególnie dla innych. Jeśli jest odwrotnie to bardzo niedobrze. Stanowisko to misja i służba, służba innemu człowiekowi.

  • Do Z Łosic
    2018-11-12 10:31:15

    arrow

    Ja wiem, czy takie merytoryczne? Na str. Pup Łosice zaledwie 9 ofert pracy, bywa że jest mniej, a 2 piętra ludzi tam pracuję. Pytam po co, skoro bezrobocie spada na łeb? Scentralizować to należy i nie płacić niepotrzebnie. A co do p. Sulińskiej nie oszukujmy się są lepsi. Pani ma tyle psów że ma co robić na podwórku. A tak poza tym jest radną niech poświęci więcej czasu na sprawy gminy w końcu ludzie wybrali.

  • Do z Łosic
    2018-11-12 10:21:19

    arrow

    I co z tej merytoryki jak polityka rządzi. To ponawiam pytanie

  • Do z Łosic
    2018-11-12 09:36:24

    arrow

    A kto jest sprzedajczykiem?

  • Ciekawe
    2018-11-11 19:18:08

    arrow

    Czy będzie koalicja PIS-PSL?

  • z Łosic
    2018-11-11 16:13:24

    arrow

    Panie nie muszą się pakować, bo w tym co robią są merytoryczne i dobre, gorzej z tym sprzedajczykiem co się hańbą okrył, ani kompetncji,ani wykształcenia a merytoryczności to już nie wspomnę więc z tym szampanem to niech poczekają, czasami zamiast szampana kubeł zimnej wody może ktoś wylać.

  • Mam pytanie
    2018-11-11 00:43:30

    arrow

    Czy to prawda że panie Borkowska i Sulińska są już spakowane bo w mieście już szampana chłodzą

  • NIK
    2018-11-10 17:02:01

    arrow

    Żeby zieloni dostwili białoczerwoni muszą się zgodzić.A wice już i tak został ze zrzutu więc drugi raz taki numer nie przejdzie.A Kazimierz powie że się z robotą nie wyrabia i tak się dobrze składa ,że nawet ma kandydata na to stanowisko,ale może mi się tylko wydaje i żona byłego dostanie wydział w gminie,no chyba że oboje ale teraz to już pewnie bredzę!

  • Do NIK
    2018-11-10 10:00:40

    arrow

    A po co Kazikowi taki pomocnik? On sam sobie dobrze radzi. Stołek dla tego pana to zieloni dostawią.

  • Łosicznin
    2018-11-09 18:32:20

    arrow

    To nie stypa tylko "ostatnia wieczerza"szkoda tylko ze Judasz schował sie dalej i go nie widać.Ciekawe ile srebrników Panowie mu zapłacili, na kase to podobno zawsze był łasy...

  • NIK
    2018-11-09 13:09:53

    arrow

    Czy ja dobrze widzę,czyżby koło przewodniczącej siedział przyszły zastępca wójta Starej kornicy?Niemożliwe,niema takiego stanowiska w gminie,ale wiadomo?

  • po stypie
    2018-11-09 10:39:15

    arrow

    Kiedy poznamy nowych :

  • Stypa
    2018-11-07 22:48:34

    arrow

    Nie no po co te zdjęcia ?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa. Spotkanie w Białej...
2018-11-06 12:41:18 Kategoria:

Fundacja Świętych Joachima i Anny z Siedlec, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia organizuje spotkania szkoleniowo-warsztatowe propagujące zdrowie prokreacyjne w ramach...

więcej »

Łosice

w lewoListopad 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6

ŁOSICE, 06.11

Łosice: We wtorek będzie można oddać krew

więcej »
7 8 9 10 11

ŁOSICE, 11.11 12:00

11 listopada w Łosicach

więcej »

ŁOSICE, 11.11 18:00

By tradycja żyła w nas - koncert w ŁDK

więcej »
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje