R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

O stanie SP ZOZ w Łosicach
2018-06-15 14:00:31 Artykuł czytany 2064 razy


Jednym z punktów obrad sesji każdego samorządu jest przedstawienie obecnej sytuacji podlegających mu jednostek. We wtorek, 12 czerwca radni powiatu łosickiego zapoznali się z informacjami o bieżącym stanie SP ZOZ w Łosicach.


Sprawozdanie na sesji przedstawiła dyrektor Grażyna Podlipniak-Sobczyńska, która omówiła bieżące i planowane inwestycje w szpitalu, koszty prowadzenia placówki, stan realizacji świadczeń NFZ, a także obecną sytuację finansową.


KSkor/DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • jak
    2018-06-21 12:52:41

    arrow

    jak wruci przecież to nie realne

  • Wojciech W
    2018-06-21 11:11:03

    arrow

    Bo w Łosicach tak już jest, najlepiej pozbyć się dobrych dyrektorów, stołki obsadzić swoimi i jakoś to będzie.

  • jolanta
    2018-06-19 21:30:36

    arrow

    Brodowski , wróć.PSL TO DNO

  • Mar
    2018-06-18 19:11:25

    arrow

    To nie smoka epoka! Czas odejść! Wstydu oszczędź!

  • marazm
    2018-06-18 17:47:53

    arrow

    Brodowski wracaj.

  • Takie decyzje wyborców
    2018-06-18 13:56:37

    arrow

    Nie narzekajcie przecież tak zdecydowali ludzie. To są rządy PSL i jeżeli znowu wygra w powiecie to ugrupowanie to nic się nie zmieni. Znaczy że większość uważa że jest dobrze.

  • radna
    2018-06-18 11:47:54

    arrow

    przed wyborami władze ogłoszą sukces jak to szpital świetnie prosperuje...

  • zoz
    2018-06-18 11:40:17

    arrow

    ...a w Siemiatyczach szpital KWITNIE!!!! a Pani .....nie pasował Pan...........

  • szpital
    2018-06-18 11:38:06

    arrow

    do kiedy na ostrym dyżurze będzie pracował osiemdziesięcioparoletni lekarz? Na silny ból głowy przepisuje belergot, a ciśnienie 180/100 to jest normalne? Jeszcze rok takich rządów obecnej dyrektor i praca byłego pójdzie na marne. Gdzie są władze, które akceptują obecną sytuację?

  • i co ?
    2018-06-15 22:24:52

    arrow

    Jak jest!?
    Zapewne wg pani dyrektor wspaniale.
    Zajedzie i zobaczcie, porozmawiajcie o jakości usług i leczenia z pacjentami.

Odśwież obrazek.