R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Łosice: Nie ma chętnych na stanowisko dyrektora ZS nr 1?
2017-06-21 18:15:04 Artykuł czytany 5800 razy


Od przyszłego roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Łosicach zmieni się dyrektor oraz jego zastępcy. Obecna kadra w składzie: dyrektor szkoły Małgorzata Węgrzyniak oraz jej zastępczynie Małgorzata Bodecka i Bożena Chromiec złożyły rezygnację.


Problem w tym, że nie ma chętnych do obsady tego stanowiska. - Był ogłoszony konkurs na dyrektora, ale do tej pory, z tego co wiem, nie wpłynęła żadna kandydatura. Najprawdopodobniej w takiej sytuacji to samorząd powiatu będzie mógł powołać osobę na stanowisko dyrektora. Na razie do końca sierpnia funkcję sprawuje Małgorzata Węgrzyniak. Szkoła będzie miała dyrektora, nie ma zagrożenia brakiem obsady zarządzającej - wyjaśnia Mariusz Kucewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice

Zespół Szkół nr 1 jest zarządzany wspólnie przez samorząd Miasta i Gminy Łosice oraz Starostwo Powiatowe w Łosicach. Organem prowadzącym, jak dodaje włodarz, jest powiat łosicki.

Zdjęcie: google maps
KSkor/Podlaskie Centrum Radiowe

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Uczeń
    2017-09-02 17:30:43

    arrow

    Może w końcu powstaną jakieś koła zainteresowań dla aktywniejszych uczniów? Bo póki co nauczycielom się nie chce...

  • XYZ
    2017-09-02 11:43:04

    arrow

    Jest !!!!!! Bardzo miły energiczny PAN . Na pewno bedzie super.

  • uczeń
    2017-09-01 19:45:35

    arrow

    Kto jest dyrektorem?

  • Grześ
    2017-08-05 10:37:36

    arrow

    Obiło mi się o uszy, że podobno Kaliński z rolnika.Ha, ha ha.

  • Ewelina
    2017-08-04 21:09:40

    arrow

    Z tego co wiem dyrektor jest już wybrany. Tylko póki co jest to tajemnicą kto to jest.

  • też rodzic
    2017-08-04 13:00:38

    arrow

    Może być i z Warszawy aby zrobił porządek w tej szkole. Nauczycielom niewiele się chce. Gdzie kółka zainteresowań poza piłką nożną i sportem? Moim zdaniem tylko ktoś bez żadnych układów z obecną kadrą i pracownikami może tam zrobić porządek.

  • A.T.
    2017-08-04 12:53:10

    arrow

    Do broń Boże.Masz rację. Wszyscy rodzice chcą wiedzieć, ale to chyba jakaś wielka tajemnica. Być może, że znowu jakiś "spadochroniarz" jest szykowany.

  • Broń BOŻE
    2017-08-04 11:20:48

    arrow

    Chcemy wiedzieć, kto będzie, bo tam się uczą nasze dzieci! No i broń was BOŻE mieszać do tego politykę i sprowadzać jakiegoś PSL - owca z zewnątrz, bo my rodzice damy temu opór. Ma być z Łosic i kompetentny i najlepiej niepartyjny.

  • EwaT
    2017-08-04 10:24:53

    arrow

    Jest w końcu dyrektor czy dalej nikt nic nie wie?

  • SLDuch
    2017-07-06 16:40:53

    arrow

    A może pani była wicestarosta uratuje sytuację i sobie podyrektoruje???

  • z miasta
    2017-07-06 13:42:28

    arrow

    A Pan Szyc nie obejmie prowadzenia tą placówką _ 2 w jednym

  • belferka
    2017-06-22 14:58:46

    arrow

    Przecież mamy " zmiany na lepsze " ????
    Ha ha ha

  • niewidoczny
    2017-06-22 14:28:04

    arrow

    To jest zdecydowanie najtrudniesza do zarządzania placówka oświatowa w powiecie, piętrzą się problemy i obowiązki wszystkich typów szkół. Taką pracę powinno się docenić finansowo a jak jest wystarczy do BIP zajrzeć.
    ludzie umieją liczyć!!!

  • Jola
    2017-06-22 13:18:16

    arrow

    J23 ma rację. Teraz tylko dobrą kasą mogą kogoś skusić. W 1 pewnie coś nie ciekawego się dziej skoro wszystkie dyrektorki zrezygnowały.

  • Z Łosic
    2017-06-22 13:08:11

    arrow

    Trzeba wprowadzać reformę, więc panie rezygnują. Ostatnie lata to porażka liceum.

  • J23
    2017-06-22 11:21:40

    arrow

    za takie pieniądze to mało kto by chciał,

  • Wspomnienie
    2017-06-22 08:46:11

    arrow

    Pani Katarzyna, taka aktywna też nie chce?

  • EwaS
    2017-06-21 21:33:05

    arrow

    Czyżby Pani Sylwia też nie chciała? Dziwne

  • hmm
    2017-06-21 19:41:25

    arrow

    Burmistrz ma swoich - bmw ?
    Bo w starostwie to wszystko jedno.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Kup tanie ubezpieczenie OC – skorzystaj z kalkulatora...
2019-08-13 11:10:35 Kategoria:

Chcesz kupić ubezpieczenie OC w niskiej cenie? Teraz możesz samodzielnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Wystarczy skorzystać z kalkulatorów ubezpieczenia on-line!

więcej »
foto

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im....
2019-08-12 13:07:30 Kategoria:

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie jest jedyną z ośmiu publicznych zawodowych szkół medycznych w województwie lubelskim, w...

więcej »
foto

Bajkowa Wyspa - przedszkole i żłobek w Pruszynie-Pieńkach