R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla Mariusza Kucewicza
2019-06-25 10:16:56 Artykuł czytany 1124 razy


Burmistrz miasta i gminy Łosice otrzymał 24 czerwca absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2018. Uchwałę poparli wszyscy obecni radni.


Jak powiedział Radiu Podlasie Mariusz Kucewicz, jest to podsumowanie dobrej  pracy nie tylko burmistrza ale i całego samorządu.




W tym roku po raz pierwszy radni podjęli uchwałę dotyczącą udzielenia burmistrzowi wotum zaufania. Podobnie jak przy absolutorium radni jednogłośnie poprali działania Mariusza Kucewicza.

Dochody miasta i gminy Łosice wyniosły w 2018 roku prawie 45 milionów  złotych. Budżet samorządu zamknął się ponad 800 deficytem.

KSKor [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Do Mieszkańca Gminy
    2019-06-29 17:33:50

    arrow

    Radnych i burmistrza wybierają mieszkańcy. Z tego co pamiętam otrzymali rekordowe poparcie. Na kogo ty głosowałeś? Radnym i burmistrzowi gratuluję!

  • Mieszkaniec Gminy
    2019-06-28 16:42:11

    arrow

    Racja ! Ja też tak myślę, że obecna Rada MiG w większości to "Koło Wzajemnej Adoracji!" Nic dodać, nic ująć! Wystarczy posłuchać lub poczytać na ten temat!

  • jo
    2019-06-28 15:32:25

    arrow

    Towarzystwo wzajemnej adoracji.,,ha,ha,ha

  • do " z 26.VI.g. 11:55
    2019-06-26 17:35:16

    arrow

    O co tu komuś chodzi w głupiej wypowiedzi?? Jestem normalnym wyborcą! Gdzie mieli mnie usadzić? Nie zajmowałem i nie zajmuję żadnych stołków! Wielka pomyłka!
    Jaśniej proszę!
    P.s. Zbyt dobrze wiem, kto kogo wybiera, więc bez uwag! Ja tylko porównuję i mam do tego prawo! Tak uważam!

  • do z Łosic
    2019-06-26 11:55:19

    arrow

    szybko Cię Łosiczanie usadzili :-)
    I dobrze, bo widać jak nasze miasto się zmienia w ostatnich latach...oby tak dalej

  • łosiczanin
    2019-06-26 09:38:42

    arrow

    Gratulacje dla burmistrza, radnych obecnych i byłych za dobrą robotę dla miasta i gminy. W Łosicach współpraca przynosi widzialne efekty. Tak trzymać.

  • Wojniak
    2019-06-26 00:40:00

    arrow

    W Mordach gorzej

  • @ Z Łosic
    2019-06-25 21:16:42

    arrow

    Jedna uwaga, Radnych nie wybrał Burmistrz ani Radni nie wybierali Burmistrza. Widzisz różnicę pomiędzy Kucewiczem a Gierkiem?

  • FK do "z Łosic"
    2019-06-25 20:25:44

    arrow

    Oj potrzebna Ci nauka i pokora.

  • Z Łosic
    2019-06-25 17:07:54

    arrow

    Jak można było sobie wyobrazić, że będzie inny wynik głosowania!!!? Przecież u nas w UMiG jest prawie jak za Gomułki,czy Gierka!? Burmistrz ma 12 radnych ze swojego Komitetu Wyborczego, na 15 ogółem radnych! Wszystko przegłosują jak trzeba, nawet w ciemno, cokolwiek im Szef powie, podobnie jak było ze stawkami stawek podatkowych!
    A ten deficyt, to na co został zaplanowany i zużyty!? Czy chociaż radni wiedzą? Czy tylko umieją podnosić ręce "za" !

Odśwież obrazek.