R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Jak głosowano w powiecie łosickim?
2019-10-14 11:39:36 Artykuł czytany 3343 razy


W wyborach do parlamentu najwięcej głosów w powiecie łosickim uzyskało Prawo i Sprawiedliwość. Dane pochodzą z 33 obwodowych komisji wyborczych.


Sejm:

Prawo i Sprawiedliwość 66.55%
PSL 13.06%
Konfederacja Wolność Niepodległość 7.05%

Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni 6,49%

SLD    5,16%
Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy 1.40%
Akcja Zawiedzionych Emerytów i Rencistów 0.29%


Senat:
PIS (Waldemar Kraska) 62.37%
PSL (Janina Ewa Orzełowska) 37,63%


Frekwencja podczas wyborów w powiecie łosickim wyniosła 57,69%.



KSkor/Js
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • myślący
    2019-10-17 14:54:13

    arrow

    Za 14 emeryturę to se kupisz maści do .... zobaczysz po nowym roku jakie podwyżki żywności i nie tylko 500+ nie wystarczy.

  • Potomek Chłopów Pańszczyźnianych
    2019-10-15 18:57:40

    arrow

    Tak oczywiści Pani Orzełowska wyciągnęła z własnej kieszeni i tak pomogła powiatowi, pojedźcie do okręgu Struzika i zobaczcie jak on dopiero pomaga.

  • Ad.Wstyd
    2019-10-15 18:03:49

    arrow

    Zgadzam się w 100 %.Pani Orzełowska,to osoba która bardzo dużo zrobiła dla powiatu i gminy Łosice.Podziały polityczne wzięły górę na rozsądkiem i realną oceną sytuacji.Pozdrawiam wszystkich głosujących na Panią Orzełowską.Dla nas jest Pani największą wygraną!!!

  • Ad.Wstyd
    2019-10-15 17:57:45

    arrow

    Zgadzam się w 100 %.To jedna z niewielu osób, ktora tyle zrobiła dla całego powiatu i gminy Łosice.Podziały polityczne wzięły górę nad rozsądkiem i realną oceną sytuacji.Pozdrawiam wszystkich głosujących na Panią Orzełowską.Dla nas jest Pani największą wygraną!!!

  • ok
    2019-10-15 13:27:07

    arrow

    ZA 14-tą emeryturę to może posmakujesz kiełbaski.

  • ok
    2019-10-15 13:23:34

    arrow

    ZA 14-tą emeryturę to może posmakujesz kiełbaski, bo po planowanych podwyżkach to nie wystawczy z emeryturki.

  • Jan III
    2019-10-15 13:11:10

    arrow

    Na PiS głosowali bezrobotni, i głównie osoby z podstawowym wykształceniem
    ; Żenada !!!!!!! widać dla kogo jest ta PARTIA

  • lubię kolor czarny
    2019-10-15 09:53:12

    arrow

    Ważne ,że mało czerwonego. A w Łosicach jeszcze jest trochę zwolenników tej barwy.

  • Łosice
    2019-10-15 05:38:50

    arrow

    Zobaczymy czy będę pieniądze na rozdawanie. Już dzień po wyborach, prezes powiedział, że " Trudno będzie się wywiązać z obietnic. Trzeba będzie z czegoś zrezygnować ". Wygrali wybory, to teraz można łamać obietnice. Polsko obudź się!

  • Do Wyborca Kol.
    2019-10-14 19:56:17

    arrow

    Nie wspomniałeś że z dużą domieszką "czarnego"

  • dr YRY
    2019-10-14 19:40:57

    arrow

    @Wyborca Kol.

    Też się cieszę. Wreszcie opcja Polska i katolicka po tylu szykanach jednak się obroniła i to tak że tym wszystkim przeciwnikom w pięty poszło. No i pamiętajmy że to partia która nareszcie coś Polakom daje, a nie tylko zabiera i uciska jak poprzednicy. I ludziom rzeczywiście żyje się lepiej i bardziej dostatnio. A "opozycja" przecież mówiła że nie ma pieniędzy. A jednak się znalazły. No i będzie za rok też 14 emerytura. Wreszcie ktoś zadbał o seniorów i docenił, dał to co się należało dać . Chwała Bogu !

  • Żenada
    2019-10-14 18:57:57

    arrow

    To jest niby dziennikarstwo? Gdzie są wyniki brakujacego komitetu?!

  • Wstyd
    2019-10-14 18:52:28

    arrow

    Wstyd! Pani Orzełowska tyle zrobiła dla powiatu łosickiego i tylko tyle %. No tak wiadomo dlaczego.

  • ...
    2019-10-14 16:45:00

    arrow

    Pan Kraska wynik gorszy niż wynik partii do sejmu. Pani Koc miała 3 kontrkandydatow i osiągnęła lepszy wynik. Ona na to ciężko pracowała przez 4 lata. Życze powodzenia i ciężkiej pracy na rzecz swoich wyborców przez 4 lata kadencji a nie tylko ostatnie 3 miesiace.

  • Cenzura?
    2019-10-14 15:49:20

    arrow

    Chyba zapomnieliście o Koalicji Obywatelskiej...

  • Wyborca Kol.
    2019-10-14 12:12:52

    arrow

    Brawo ! Jak miło patrzeć na takie wyniki wyborów. Mam nadzieję że Polska nadal będzie biało-czerwona, a nie tęczowa! Dzięki Bogu.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Jesienią postaw na grafit! Idealny czas na ocieplenie domu!
2019-11-15 09:16:32 Kategoria:

Chłodny latem i ciepły zimą - taki jest wymarzony dom każdego inwestora. Bez uciążliwych rachunków za ogrzewanie i bez klimatyzacji. Czy naprawdę można mieć taki dom?...

więcej »
foto

Wyspy Kanaryjskie, czyli wszystko co musisz wiedzieć...
2019-11-12 21:29:12 Kategoria:

Zagraniczne wakacje to coś, na co może sobie pozwolić coraz większa liczba naszych rodaków. Wakacje nad polskim morzem czy w Tatrach nie wszystkim już wystarczają. A...

więcej »
foto

Kompletny przewodnik po spodniach męskich