R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Byki uciekły z gospodarstwa
2020-12-02 10:19:39 Artykuł czytany 4131 razy


Z terenu gospodarstwa w Nowej Kornicy w powiecie łosickim uciekło osiem byków mięsnych rasy Limousine.


- Apelujemy o rozwagę, zwierzęta są przestraszone i mogą być bardzo agresywne!! Nie należy samemu do nich podchodzić!! Jeśli ktoś zauważy prosimy o natychmiastowy kontakt z dyżurnym naszej komendy pod nr tel. 47 707 72 00 - informuje łosicka policja.


fot. poglądowe
[MSz]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Piotr
    2020-12-04 19:14:10

    arrow

    Niech zwróca się do jamora z warki. Odławiał juz podobne przypadki na podlasiu. Nie zyczę nikomu trafic samochodem. Jest duzo przypadków smiertelnych wsród ludzi walac łosia ktory waży 600kg. Te sztuki co uciekły mają pewnie ok 1000kg.

  • mieszkaniec gminy
    2020-12-02 19:31:09

    arrow

    Leniuchy to tylko są do tego zdolni aby głupotami zajmować się na portalach zazdroszcząc tym co pracując czegoś się dorobili.

  • ECO-tranzystor germanowy
    2020-12-02 18:21:09

    arrow

    Zmienil bym ustawe i nakazal obowiazkowe wszczepianie GPSów pzrzystnokopytnym. Policja dysponuje dronami z kamerami termowizyjnymi.....i moga sie teraz wykazac.

  • Gość
    2020-12-02 18:12:45

    arrow

    To jest poważna sprawa a wy sobie żartujecie. Ludzie spoważnijcie trochę, to ze jestescie anonimowi nie oznacza, ze mozecie wypuszczac swoj idiotyzm bez smyczy. Szacunku trochę!!!

  • Nieważna
    2020-12-02 17:57:09

    arrow

    Moze troche szacunku bo to nie żarty jak komus wam uciekło ciekawe czy by bylo wam do smiechu a co ma korona wisrus do bydła weźcie sie zastanówcie co piszecie teraz pomyślcie co czuje wlascieciel ciekawe czy byscie chcieli byc na jego miejscu

  • Luk
    2020-12-02 17:05:03

    arrow

    I co tam byczki się znalazły?

  • mietek
    2020-12-02 16:45:08

    arrow

    gdy byś był w skórze właściciela to tak byś nie pisał to nie sa żarty

  • Do Marka
    2020-12-02 15:15:40

    arrow

    A co, policja tylko rolników mają łapać? 8 sztuk go już nielegalne zgrupowanie i bez maseczek, mandat sie należy

  • Leon z klipsem
    2020-12-02 14:59:11

    arrow

    Trosze podać tablice rejestracyjne tych zbiegów -parzystokopytnych.

  • marek
    2020-12-02 12:25:47

    arrow

    Policjanci będą je łapać???

  • 5 dla zwierząt
    2020-12-02 10:29:05

    arrow

    Pobiegły do Sejmu, jak agresywne to dość miały kwarantanny...

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Audycje KRP w ramach dziewięciomiesięcznej nowenny...
2021-01-22 15:27:48 Kategoria: Region

23 stycznia w liturgiczne wspomnienie bł. Wincentego Lewoniuka i jego Towarzyszy rozpocznie się dziewięciomiesięczna nowenna przed centralnymi uroczystościami 25-lecia...

więcej »


foto

Telewizja cyfrowa - jak wybrać najlepszą ofertę?
2021-01-20 12:17:25 Kategoria:

Rewolucja cyfrowa, która ciągle trwa, nie ominęła także telewizji. Obecnie mamy dostęp do usług cyfrowej telewizji naziemnej, które oferuje mnóstwo rozwiązań i...

więcej »
foto

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, pisząc CV