R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nagroda dla Koła Gospodyń Wiejskich w Starych Szpakach
2019-10-05 13:42:44 Artykuł czytany 1613 razy


Koło Gospodyń Wiejskich w Starych Szpakach zajęło III miejsce w konkursie „Skarby Europy Zaklęte w Szkle”. Nagroda została wręczona na „Konferencji Zainspiruj się dziedzictwem” zorganizowanej przez warmińsko-mazurską izbę rolniczą. Konferencja odbyła się w dniach 1-3 października w Olsztynie.


W konkursie „Skarby Europy Zaklęte w Szkle” panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Starych Szpakach zdobyły III nagrodę.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

SK
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • as
    2019-10-09 10:37:12

    arrow

    w szpakach w kole jak w sejmie

  • Do do kp
    2019-10-08 22:22:16

    arrow

    A dziekuje i pozdrawiam:),Jak zmienimy przewodniczącą lub sama zrezygnuje poinformujemy zainteresowanych. Idę dalej pchać bo parcie się zmniejszy.

  • kp
    2019-10-08 19:59:02

    arrow

    ale nie chodziło mi o Kasię

  • Do Joanny
    2019-10-08 12:21:04

    arrow

    Internet stoi otworem. Jest wiele konkursów gdzie można się zgłaszać..trzeba poszukać.

  • Joanna
    2019-10-07 21:55:57

    arrow

    dlaczego inne koła nie dostały informacji o konkursie?

  • Do kp
    2019-10-07 20:09:39

    arrow

    Kasia ma duże parcie więc wszędzie jej dużo :-)

  • Do kp
    2019-10-07 08:28:30

    arrow

    Przewodnicząca nie mogla jechać.

  • kp
    2019-10-07 08:07:44

    arrow

    Widze ze szpaki mają nową przewodniczoncą koła

  • Katarzyna
    2019-10-07 07:57:31

    arrow

    1 Koło z powiatu.

  • xyz
    2019-10-07 00:07:41

    arrow

    Tym razem bez Jolki?

  • ps
    2019-10-06 21:31:18

    arrow

    Gratulacje po sto kroć i piąć się w górę,bo tak trzymać to za mało!Gdzie ja napisałem,że tylko ASIA tam była?świat stoi otworem!!!

  • kgw
    2019-10-06 21:15:36

    arrow

    Ile kół z powiatu brało udział w konkursie?

  • do żarty
    2019-10-06 16:29:36

    arrow

    Czyż słoik korniszonów nie jest skarbem,jak pusto w lodówce a czymś trzeba zagryść? Wyobrażni trochę,ludzie!A sok z malin gdy kaszel dokucza nie jest skarbem i pare innych rzeczy o których nie będę pisał a domyślić się nie trudno.

  • do PS
    2019-10-06 14:18:57

    arrow

    Z tych zdjęć wynika że nie tylko Asia tam była więc gratulacje należą się wszystkim paniom.SUPER I GRATULACJE TAK TRZYMAĆ!!!!

  • Żarty
    2019-10-06 08:43:24

    arrow

    Skarby Europy zaklęte w szkle - co to jest ? i wszystko jasne

  • as
    2019-10-05 21:36:42

    arrow

    super

  • PS
    2019-10-05 18:56:49

    arrow

    Szkoda że Asi w Kobylanach nie mamy!!!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Gadżety reklamowe - czy dawanie upominków reklamowych...
2020-02-19 12:43:55 Kategoria:

Gadżety reklamowe dla firmy skracają dystans pomiędzy nami a klientem. Dodatkowo budują pozytywny wizerunek. Czym kierować się przy ich wyborze? Gadżety reklamowe to...

więcej »
foto

Abonament dla firm - jak wybrać najlepszy?
2020-02-17 11:50:42 Kategoria:

Telefon firmowy to sprzęt obecny praktycznie w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości, branży czy statusu. Dzisiaj nie jesteśmy w stanie objeść się...

więcej »

Łosice

w lewoLuty 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14

ŁOSICE, 14.02 19:00

Katarzyna Żak w Łosicach

więcej »
15

ŁOSICE, 15.02

Łosice ponownie dla Kacperka

więcej »
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27

ŁOSICE, 27.02 14:00

Konferencja poświęcona szkołom średnim w Łosicach

więcej »
28 29

Kondolencje

Najnowsze Informacje