R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Dni Łosic /program/
2017-07-17 18:50:09 Artykuł czytany 3044 razy


Mateusz Ziółko, Maleo Reggae Rockers, Tercet Egzotyczny, Freaky Boys - to główne gwiazdy zbliżających się Dni Łosic. Przed publicznością zaprezentują się również miejscowi artyści. Początek wspólnego świętowania na Targowicy Miejskiej już w piątek 21 lipca. Zobacz szczegółowy program.


- Obchody Dni Miasta i Gminy Łosice to nie tylko koncerty. Zaplanowaliśmy również szereg atrakcji dla najmłodszych: gry i zabawy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, wesołe miasteczko,  malowanie twarzy itp. Nie zapomnieliśmy również o dorosłych, dla nich przygotowane są również konkursy z nagrodami oraz stoiska gastronomiczne, reklamowe i handlowe. Naszym zamiarem było przygotowanie programu imprezy tak, aby każdy znalazł w nim „coś dla siebie” – zachęcają organziatorzy.





KSkor/ Podlaskie Centrum Radiowe


wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Jakub
    2017-07-24 11:06:02

    arrow

    Jak ktoś nie był to i narzeka. Dla niektórych gwiazdą jest Zenek dla innych Maryla. Łosice mogą się pochwalić Maleo Reggea Rockers i Mateuszem Ziółko. Freaky Boys dali czadu. Pełna Targowica ludzi. Szacun!

  • Do KT
    2017-07-24 10:57:30

    arrow

    Masz rację strzał w 10. Pełny szacun za Twoją uwagę.

  • ET
    2017-07-23 15:09:26

    arrow

    Super! Parada strzał w 10 :) Czekamy na koncerty. Maleo, Maleo :)

  • KT
    2017-07-23 13:43:55

    arrow

    odwieczny problem organizatorów takich imprez,zamiast zapłacić za jedna gwiazdę Dużego formatu,której nikt by się nie powstydził,nazapraszali grajków po 5 zł aby zapchać wieczór zwykłą chałturą, jak biedak kiszki kartoflami bez okrasy,bo taniej!!! GRATULACJE!!!

  • NIKA
    2017-07-21 11:35:16

    arrow

    ile można słuchać disco polo ?????? wg mnie jakaś odmiana jest potrzebna mieszkańcom , nie każdy słucha disco w polu - a zaraz znowu polowcy będą świętować a tu wydarzenie raz na rok z jakąś odmianą to już krytyka !!!

  • łosiczanka
    2017-07-20 15:35:20

    arrow

    Program zapowiada się bardzo ciekawie. Na gratulacje poczekamy do zakończenia imprezy :) Do zobaczenia!

  • Dni Łosic
    2017-07-20 13:33:22

    arrow

    Za co te gratulacje? Chyba to organizatorzy sami sobie gratulują. Przecież ten program to wstyd i zwykła szmira.

  • jejku
    2017-07-20 13:17:34

    arrow

    Do wszystkich jojczących...Nie zapominajcie, że Łosice sa małym miastem i budżet na tego typu imprezy też nie jest porażający. Porównując z miastami o dwa razy wiekszej populacji (np Siemiatycze) z wieloma firmami sponsorujacymi, zawsze wypadnie to mało korzystnie. Tym bardziej ukłon w strone organizatorów, że line up jest różnorodny i nie sprowadza się do pieciu zespołów disco polo. Ja z przyjemnością wybiorę sie na Maleo.

  • do szkoda
    2017-07-20 10:17:39

    arrow

    Ale mi gwiazdy wypisałeś.
    Dobrze, że nie ma tych czasów jak była jedna gwiazda na cały wieczór i to jeszcze się spóźniła. Koncert zaczynał się o 22 i już większość ludzi była w domu z dziećmi. Pograła 40 min i do widzenia. Czasy nie wracajcie !!!.
    Gratulacje organizatorom :)

  • do szkoda
    2017-07-20 10:17:39

    arrow

    Ale mi gwiazdy wypisałeś.
    Dobrze, że nie ma tych czasów jak była jedna gwiazda na cały wieczór i to jeszcze się spóźniła. Koncert zaczynał się o 22 i już większość ludzi była w domu z dziećmi. Pograła 40 min i do widzenia. Czasy nie wracajcie !!!.
    Gratulacje organizatorom :)

  • Super!
    2017-07-18 13:49:28

    arrow

    Niezły program. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mateusz Ziółko i Freaky Boys - klasa! Do zobaczenia :)

  • Panna
    2017-07-18 13:41:36

    arrow

    Maleo Reggae Rockers - wielki szacunek za "Panny Wyklęte"! Darek Malejonek - człowiek wielkiego formatu. Do zobaczenia na koncercie!

  • do szkoda...
    2017-07-18 10:46:51

    arrow

    No szkoda.
    W Siemiatyczach była Maryla Rodowicz.
    U nas chyba już kampania wyborcza?

  • do
    2017-07-18 10:23:57

    arrow

    skoro już te gwiazdy jak zostało napisane w Twoim poście widziałeś to po co zapraszać je ponownie, może są osoby wśród mieszkańców Łosic które chętnie zobaczą wyżej wymienionych, miłego odbioru innego typu muzyki - pozdrawiam

  • Szkoda ..
    2017-07-18 07:18:58

    arrow

    Gdzie te czasy gdy do Łosic przyjeżdżały takie gwiazdy jak Michał Wiśniewski, Lombard, Kasia Cerekwicka itd. Chyba te czasy odeszły wraz z Kobylińskim. Szkoda, że obecny burmistrz preferuje ilość nie jakość.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

„Spotkania ludzi z pasją” w restauracji PATIO
2017-11-13 09:05:03 Kategoria:

21 listopada o godzinie 18:00 w siedleckiej restauracji PATIO odbędzie się spotkanie „Myślistwo – moja pasja”. Gośćmi specjalnymi spotkania będą: Alina Groblewska,...

więcej »
foto

Co na jesienne wypadanie włosów? Sprawdzone sposoby