KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów od 20 października
2019-10-07 13:11:58 Artykuł czytany 101 razy


20 października 2019 r. wejdzie w życie kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich, związana z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zmiana rozkładu jazdy będzie obowiązywać do 14 grudnia 2019 r.


Najważniejsze zmiany w kursowaniu pociągów na poszczególnych liniach są następujące:

Linia nr R2 Warszawa – Łuków

Na linii wciąż trwają prace modernizacyjne. Najbardziej znaczące zmiany w kursowaniu pociągów wystąpią w trzech terminach:
•    21/22 - 24/25 października 2019 r. w godzinach nocnych i wczesnoporannych na odcinku Sulejówek Miłosna – Mińsk Mazowiecki zostanie wstrzymany ruch pociągów. Za pociągi będzie uruchomiona zastępcza  komunikacja autobusowa.
•    18 - 25 listopada 2019 r. wystąpią utrudnienia związane z przebudową stacji Warszawa Rembertów. Część pociągów zostanie odwołana lub będzie kursowała w skróconej relacji.
•    9/10 – 13/14 grudnia 2019 r., w godzinach nocnych i wczesnoporannych na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna zostanie wstrzymany ruch pociągów. Pociągi zostaną zastąpione ZKA (zastępczą komunikacją autobusową).

Linia nr R6 Warszawa – Małkinia

Na linii w dalszym ciągu będą prowadzone prace związane z modernizacją linii E75 Rail Baltica Warszawa – Białystok na odcinku Sadowne Węgrowskie – Małkinia. Ruch pociągów nadal będzie prowadzony po jednym czynnym torze, a część pociągów na ww. odcinku nadal będzie odwołana.
Za odwołane pociągi kursuje zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia nr R7 Warszawa – Dęblin

Na linii nadal są prowadzone prace modernizacyjne. Wciąż będzie trwała modernizacja stacji Otwock oraz prace na odcinku Otwock – Pilawa. Ruch pociągów na tym odcinku będzie nadal wstrzymany, a za pociągi kursuje ZKA.

Linia nr R8 Warszawa – Skarżysko Kamienna
Nadal będzie trwała modernizacja linii na odcinku Warka – Radom. W dalszym ciągu ruch pociągów będzie wstrzymany, a w zamian będą kursować autobusy  komunikacji zastępczej. Natomiast na odcinku Czachówek Południowy – Warka ruch pociągów będzie się odbywał po zmodernizowanym torze nr 2, a prace zostaną przeniesione na tor nr 1.

Linia nr R61 Tłuszcz – Ostrołęka

W dniach 21 – 31 października 2019 r., w dni robocze, w godzinach 5:30 – 14:30, na odcinku Pasieki – Ostrołęka, ze względu na konieczność przeprowadzenia prac utrzymaniowych infrastruktury kolejowej ruch pociągów zostanie zawieszony. W zamian za pociągi zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.mazowieckie.com.pl, w tabelach rozkładu jazdy dla poszczególnych linii. Informacje można uzyskać także pod całodobowym numerem infolinii
22 364 44 44.



Inf. pras.

[MSz]




wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




Co, gdzie, kiedy

w lewoStyczeń 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

POWIAT BIALSKI, 01.01

Noworoczna Piątka w Strzyńcu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 01.01

Noworoczne rugby

więcej »
2 3 4

RADZYŃ, 04.01

VII Noworoczna Gala Akordeonowa

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 04.01 19:00

Kolędy zabrzmią w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus

więcej »
5

ŁUKÓW, 05.01

Łuków: Noworoczny Koncert Kolęd

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 05.01

III Charytatywny Marszobieg Grupy Biegaczy Skórzec Biega

więcej »

DROHICZYN, 05.01

Msza Św. trydencka w Drohiczynie

więcej »

GARWOLIN, 05.01

Śpiewajcie i grajcie Mu! Wielkie wspólne kolędowanie

więcej »

SOKOŁÓW, 05.01

Koncert Noworoczny ze Stanisławą Celińską!

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 05.01 18:00

Noworoczny Koncert Jazzowy w Białej Podlaskiej

więcej »
6

ŁUKÓW, 06.01

Jedlanka: Międzypokoleniowy Koncert Kolęd

więcej »

RYKI, 06.01

Kłoczew: Charytatywny Koncert Noworoczny – dla Wiktorii

więcej »

GARWOLIN, 06.01

Powiat garwoliński: uliczne jasełka w dziewięciu miejscowościach

więcej »

ŁUKÓW, 06.01

VI Orszak Trzech Króli w Łukowie

więcej »

DROHICZYN, 06.01 11:00

Charytatywne jasełka w parafii w Łysowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.01 11:45

Największe jasełka w Siedlcach już 6 stycznia

więcej »

DROHICZYN, 06.01 12:00

Po raz pierwszy Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Drohiczyna

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 06.01 14:15

Orszak Trzech Króli w Białkach /ZAPOWIEDŹ/

więcej »
7 8

MIASTO SIEDLCE, 08.01 11:00

Zmarła siostra służka Teodozja Budziszewska

więcej »
9

MIASTO SIEDLCE, 09.01

Święto Patronów i benefis o. Leona Knabita

więcej »
10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.01

Wernisaż malarstwa Henryka Widelskiego

więcej »

ŁUKÓW, 10.01

Łuków: Hej Kolęda

więcej »

LUBARTÓW, 10.01

Wernisaż w Kocku

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.01 10:00

Szła Kolęda 2020 - przesłuchania konkursowe

więcej »
11

KRAJ, 11.01

Święcenia biskupie ks. Adriana Galbasa SAC

więcej »

WĘGRÓW, 11.01

Węgrów: sobota z siatkówką

więcej »

BIELSK PODL., 11.01

Piękne kolędy i piękne głosy – Podlaskie Kolędowanie rusza w trasę po regionie!

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 11.01

KPS zagra z ZAKSĄ

więcej »

KRAJ, 11.01

XII Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę

więcej »
12

MIASTO SIEDLCE, 12.01

Charytatywny Koncert Kolęd w siedleckiej katedrze

więcej »

GARWOLIN, 12.01

Kolędy na chór i kwartet smyczkowy

więcej »

ŁUKÓW, 12.01

„Romeo i Julia” w łukowskim kinie

więcej »

SIEMIATYCZE, 12.01

8. Kolędowy Przegląd Chórów Kościelnych i Zespołów Wokalnych Siemiatycze 2020

więcej »

DROHICZYN, 12.01

Wieczór Kolęd Wschodniosłowiańskich

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.01 11:00

Srebrny jubileusz siedleckich kolekcjonerów

więcej »
13 14

WĘGRÓW, 14.01

Debata społeczna w Węgrowie

więcej »
15

MIASTO SIEDLCE, 15.01

Siedlce: Koncert Pokoleń w SP2

więcej »
16

WŁODAWA, 16.01

Masz pomysł na biznes? Przyjdź na spotkanie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 16.01

Nove Kino Siedlce: Filmowe Rekolekcje już 14 stycznia

więcej »

POWIAT BIALSKI, 16.01

Bal z babcią i dziadkiem

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.01 18:00

Spotkanie ze Sławomirem Kordaczukiem

więcej »
17

SOKOŁÓW, 17.01

Poezja i muzyka w Kosowie Lackim

więcej »

ŁUKÓW, 17.01

Łuków: ruszają zapisy na powstańczy rajd

więcej »

SIEMIATYCZE, 17.01

Gminny Wieczór Kolęd w Mieniku

więcej »

SIEMIATYCZE, 17.01

Epicki Festiwal Podróżniczy – ODYSEJA 2.0

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 17.01 18:00

Koncert finałowy konkursu SZŁA KOLĘDA 2020

więcej »
18

SIEMIATYCZE, 18.01

Otwarcie wystawy malarstwa Zbigniewa Karpińskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.01

Ósemka zagra z AZS LSW

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.01

Bialscy siatkarze grają w sobotę

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.01 08:00

W Siedlcach w wybrane soboty w roku można oddać krew

więcej »
19

RADZYŃ, 19.01

W niedzielę w Radzyniu wspólne kolędowanie

więcej »

SIEMIATYCZE, 19.01

Orkiestra OSP Siemiatycze zaprasza na koncert kolęd

więcej »

POWIAT BIALSKI, 19.01

Wspólne kolędowanie w Jaźwinach

więcej »

POWIAT BIALSKI, 19.01

Wieczór Kolęd i Pastorałek w Janowie Podlaskim

więcej »

POWIAT BIALSKI, 19.01

V Otwarty Turniej Szachowy w Terespolu

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 19.01

Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wiśniew

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.01 19:00

Koncert jubileuszowy chóru i scholi przy parafii p.w. Bożego Ciała w Siedlcach

więcej »
20 21

SIEMIATYCZE, 21.01

Kolejny wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Siemiatyczach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.01

Czynsze w STBS pod dyskusję

więcej »
22

ŁUKÓW, 22.01

Łukowskie Obchody Wybuchu Powstania Styczniowego

więcej »

SOKOŁÓW, 22.01

„Pan T” w DKF „Zbyszek”

więcej »
23

ŁUKÓW, 23.01

Gmina Adamów: karnawałowy bal

więcej »
24

SIEDLCE, 24.01

Pierwszy Bal Charytatywny 18 Dywizji Zmechanizowanej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.01

Msza św. z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała

więcej »

SIEMIATYCZE, 24.01

Wyjazd do Parku Trampolin

więcej »
25

MIASTO SIEDLCE, 25.01

Siedlce: Koncert Świąteczno-Noworoczny i zbiórka na rzecz Kacpra Boruty

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.01

Siatkarze KPS Siedlce podejmą lidera

więcej »

ŁUKÓW, 25.01

Bezalkoholowy bal w Łukowie

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 25.01

Mokobody: Nocna Pielgrzymka

więcej »

WŁODAWA, 25.01 10:00

XIX Festiwal Kolęd i Szczodrywek we Włodawie

więcej »
26

KRAJ, 26.01

Rzecznik Episkopatu: zamieśćmy w Internecie ulubione cytaty z Biblii

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 26.01

Bal charytatywny na rzecz Lenki Jażdżewskiej

więcej »

KRAJ, 26.01

Słowo Boże niesie zbawienie. 26 stycznia – pierwsza Niedziela Słowa Bożego

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 26.01

Skórzec: Koncert Kolęd i Pastorałek

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.01

Siedlce: pokutny marsz różańcowy

więcej »

GARWOLIN, 26.01

Pierwszy taki koncert w Wildze

więcej »

SIEMIATYCZE, 26.01

Cresa CUP 2020

więcej »

LUBARTÓW, 26.01

KOCK: KONCERT I POTAŃCÓWKA

więcej »

MIŃSK MAZ., 26.01

Basket Cup w Mińsku Mazowieckim

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 26.01 11:00

XI Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolędnicze Serce Polskie”

więcej »
27

GARWOLIN, 27.01

Garwolin: promocja albumu poświęconego miastu

więcej »
28

MIASTO SIEDLCE, 28.01

Konferencja dla księży

więcej »
29

MIASTO SIEDLCE, 29.01

W VITOexTrEAM o Omanie

więcej »
30

MIASTO SIEDLCE, 30.01

W VITOexTrEAM o Omanie

więcej »
31

Najnowsze Informacje

foto

Narty Head dla każdego – przegląd najpopularniejszych...
2020-01-23 13:25:35 Kategoria:

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu, warto zwrócić uwagę na narty Head. Marka ma w swojej ofercie modele dla każdego, które zachwycają zarówno w testach, jak i...

więcej »
foto

Sprawdź, w jaki sposób możesz wykonać prezent...
2020-01-23 10:58:53 Kategoria:

Decoupage, scrapbooking, quilling - skądś znasz nazwy technik tworzenia ozdób handmade, ale nie wiesz, czym się różnią? Chcesz spróbować, ale nie wiesz od czego...

więcej »
foto

Monitoring i alarm – skuteczny dozorca w domu
2020-01-22 14:55:31 Kategoria:

Rozwój technologii nie tylko ułatwia życie, ale też poprawia nasze bezpieczeństwo. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się systemy alarmowe i monitoringu, a...

więcej »
foto

Narzędzia ręczne do domu. Jak je wybierać mądrze?
2020-01-22 14:50:25 Kategoria:

Jest mnóstwo przedmiotów, bez których ciężko wyobrazić sobie komfortowe mieszanie w domu. Takimi przedmiotami są miedzy innymi narzędzia ręczne. To przydatne...

więcej »
foto

Krótka historia rumieńców
2020-01-22 13:38:24 Kategoria:

Skąd w ogóle koncept, żeby się rumienić? Czy twarz bez charakterystycznej plamy koloru wygląda źle? Okazuje się, że na pomysł dodania sobie w ten sposób powabu...

więcej »