KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Poranek Powyborczy w portalu podlasie24.pl i na antenie Radia Podlasie /AUDIO/
2019-10-14 08:33:42 Artykuł czytany 337 razy


14 października na antenie Katolickiego Radia Podlasie i w portalu podlasie24.pl w Poranku Powyborczym pojawiły się pierwsze komentarze kandydatów do parlamentu z naszego regionu.


Pierwszym gościem Marcina Jabłkowskiego była senator Maria Koc.POSŁUCHAJ ROZMOWY


Wyniki wyborów parlamentarnych skomentował także senator Grzegorz Bierecki. Jego zdaniem, wynik jaki osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość jest niebywały. Również frekwencja tegorocznych wyborów jest bardzo wysoko, z czego należy się cieszyć.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY


O poranku w studiu Radia Podlasie gościła także Janina Ewa Orzełowska - kandydatka PSL w wyborach do senatu. Członkini zarządu województwa mazowieckiego powiedziała, że wynik PSL jest bardzo dobry. - "Okazało się, że wielu ludzi zaufało tej partii". Pogratulowała także dobrego wyniku Prawa i Sprawiedliwości, zaznaczając jednak, że koalicja PSL i PiS nie wchodzi w grę.

POSŁUCHAJ
ROZMOWYPrawo i Sprawiedliwość pokazało, że jest dobrą zmianą i że ma dobrą ofertę dla mieszkańców tego regionu, o czym świadczy zaufanie wyborców - mówił dziś na antenie Radia Podlasie Dariusz Stefaniuk - Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, który startował do sejmu z ramienia PiS. Wicemarszałek podziękował na antenie Radia swoim współpracownikom oraz pogratulował bardzo dobrego wyniku wicepremierowi Jackowi Sasinowi.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY

Wyniki wyborów komentował też wicepremier Jacek Sasin. Jego zdaniem, bezpieczna większość Prawa i Sprawiedliwości jest zagwarantowana, co oznacza, że partia będzie mogła dalej realizować swój dobry program.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY


"Dobry wynik w skali kraju i całkiem niezły jeśli chodzi o województwo i okręg siedlecko - ostrołęcki, choć niedosyt pozostaje" - tak skomentował wynik PSL w tegorocznych wyborach do sejmu i senatu Marek Sawicki. Minister zapewnił, że postara się dobrze reprezentować swój region w polskim parlamencie.

POSŁUCHAJ ROZMOWY

Za oddane głosy podziękował na antenie Radia Podlasie także poseł Daniel Milewski, kandydat PiS do parlamentu. Jak mówił, otrzymane poparcie jest dla niego wyzwaniem do jeszcze cięższej pracy. Poseł Milewski powiedział, że w tych wyborach chodziło nie tylko o to, żeby mówić o Polsce, ale żeby myśleć o naszym regionie, o tym, by dokończyć rozpoczęte cywilizacyjne inwestycje. Dajemy gwarancje, że tego dokonamy.

POSŁUCHAJ ROZMOWY


Ciężka praca, dobry program i dotrzymywanie słowa - to wszystko złożyło się na sukces Prawa i Sprawiedliwości - tak komentował wyniki wyborów kandydat PiS do parlamentu Sławomir Skwarek, który również gościł w powyborczym poranku na antenie Radia Podlasie.

POSŁUCHAJ ROZMOWY


Najlepszy wynik na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu siedlecko - ostrołęckim osiągnął Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, który również skomentował tegoroczne wybory. Poparcie jakie uzyskało PiS świadczy o lokalnym zaufaniu wyborców. To natomiast wynika z postawy parlamentarzystów, którzy przez lata starali się swoim działaniem nie zawieść wyborców.


POSŁUCHAJ ROZMOWY

Przemysław Litwiniuk startujący do sejmu z listy PSL komentował wyniki swojej partii w okręgu bialsko - podlasko - chełmskim. Według niego są one lepsze niż średnia krajowa. A poparcie na poziomie kilkunastu procent zawsze trzeba docenić i podziękować wyborcom za każdy głos. Przemysław Litwiniuk wypowiedział się także na temat sojuszu PSL z ugrupowaniem Kukiz '15.


POSŁUCHAJ
ROZMOWY


Tegoroczne wybory to prawdziwe święto demokracji. Polacy wybrali kontynuację dobrej zmiany - tak wybory do sejmu i senatu oceniał Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. Jego zdaniem, grupą, do której Prawo i Sprawiedliwość powinno się teraz szczególnie zwrócić jest młodsze pokolenie.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY

Jako ostatni w studiu Radia Podlasie gościł Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, który w tegorocznych wyborach odniósł zwycięstwo nad kandydatką do senatu z ramienia PSL - Janiną Ewą Orzełowską.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY

DW/JA
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
foto

Ubezpieczenie na życie a niezdolność do pracy
2020-05-25 21:26:57 Kategoria:

Ubezpieczenie na życie zapewnia wsparcie finansowe dla rodziny na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Polisa ma jeszcze inną zaletę – gwarantuje Ci pomoc, jeśli stracisz...

więcej »
foto

Hilding to lider w produkcji materacy w Polsce. Sprawdź,...
2020-05-25 13:18:21 Kategoria:

W ofercie Hilding znajdziemy udoskonalone materace sprężynowe, wkłady piankowe o rewolucyjnych właściwościach i luksusowe rozwiązania hybrydowe. Jak, spośród tylu...

więcej »
foto

Generator ozonu OTS-15 – nowe urządzenie w ofercie...
2020-05-20 10:58:25 Kategoria:

Zarodniki pleśni i grzybów, roztocza, wirusy, a także nieprzyjemne zapachy – można się ich skutecznie pozbyć z pomieszczeń, korzystając z generatora ozonu. Model...

więcej »
foto

W Galerii Siedlce otwarte są już wszystkie sklepy
2020-05-15 13:39:24 Kategoria:

Na zakupy można wybrać się w godz. 9.00-21.00, choć niektóre sklepy mogą jeszcze mieć przejściowo skrócone godziny otwarcia.

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:Co, gdzie, kiedy

w lewoMaj 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

WĘGRÓW, 02.05

Wywieś flagę narodową

więcej »
3

RADZYŃ, 03.05

Radzyń Podlaski: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja inne niż zwykle

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.05

Seroczyn: wirtualne świętowanie

więcej »

DROHICZYN, 03.05 18:00

Pogoda na szczęście... koncert online w Drohiczynie

więcej »
4

MIASTO SIEDLCE, 04.05

Siedlce: Wirtualne Dni Otwarte na UPH

więcej »
5 6

GARWOLIN, 06.05

Miętne: wirtualna wycieczka po Podlasiu

więcej »
7 8 9 10

PARCZEW, 10.05

Dzień Rodzin w Parczewie on – line

więcej »
11 12 13 14 15

ŁUKÓW, 15.05

ŁOK: teatr on-line

więcej »
16

MIASTO SIEDLCE, 16.05

Noc Muzeów online

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 16.05

Siedlce: Noc Muzeów w Internecie

więcej »
17

MIASTO SIEDLCE, 17.05

Śpiewnik Papieski online

więcej »
18 19 20 21 22

WŁODAWA, 22.05

I Włodawskie Kino Samochodowe

więcej »

RADZYŃ, 22.05

„Majówki” Tomasza Młynarczyka

więcej »

RADZYŃ, 22.05

„Majówki” Tomasza Młynarczyka

więcej »

ŁUKÓW, 22.05

Ł'OK LIVE: Polowanie na lisa

więcej »
23

SIEMIATYCZE, 23.05

W parafii Św. Andrzeja Boboli będą modlić się non stop przez 7 dni

więcej »

WŁODAWA, 23.05

I Włodawskie Kino Samochodowe

więcej »
24

WŁODAWA, 24.05

I Włodawskie Kino Samochodowe

więcej »
25 26 27 28

MIASTO SIEDLCE, 28.05

Siedlce: Uruchomienie syreny alarmowej

więcej »

ŁUKÓW, 28.05

Łuków: zdalna sesja Rady Miasta

więcej »
29 30

PARCZEW, 30.05

Turniej tenisa ziemnego w Parczewie

więcej »

SIEMIATYCZE, 30.05

W parafii Św. Andrzeja Boboli będą modlić się non stop przez 7 dni

więcej »
31

POWIAT BIALSKI, 31.05

V Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina

więcej »

POWIAT BIALSKI, 31.05 10:00

V Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina

więcej »

Najnowsze Informacje