R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Torba medyczna z wyposażeniem dla strażaków z gminy Sobolew
2020-12-01 16:21:58 Artykuł czytany 476 razy


1 grudnia w Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej Godzisz-Kobusy torby medycznej R1wyposażonej w zestaw ratowniczy do udzielania pomocy przedlekarskiej.


Przekazania zestawu przedmedycznego R1 dokonali dyrektor Oddziału Regionalnego Joanna Bala, zastępca dyrektora Michał Jaworski oraz kierownik Karol Brojek.  OSP w Godziszu-Kobusach w gminie Sobolew reprezentowali prezesi dh dh Sławomir Sawicki i Damian Sawicki.

Wyposażenie torby pozwoli jednostce udzielać skutecznej pomocy przedmedycznej,  niejednokrotnie decydując o zdrowiu i życiu ludzkim.

Strażacy- ochotnicy mający szybszą możliwość przybycia na miejsce wypadku, mogą stać się jedyną szansą na udzielenie pierwszej pomocy, jeszcze przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego. Z uwagi na tereny rolnicze i coraz większą mechanizację rolnictwa, zestaw ma służyć również rolnikom-ofiarom wypadków przy pracy.

Dyrekcja OR KRUS w Warszawie od wielu lat pomaga i wspiera  w pozyskaniu wyposażenia lokalne OSP z terenu województwa mazowieckiego w tym powiatu garwolińskiego. W ostatnich 4 latach dzięki wzajemnej współpracy oraz rosnącemu poziomowi wyposażenia i wyszkolenia na teren powiatu garwolińskiego trafiło 11 toreb R1.





inf. pras.
WJ/Garwolin  [MSz]


wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Strzykawa z NFZ
    2020-12-04 15:20:08

    arrow

    Popieram strażaków którzy są po kursach 1 pomocy.

  • Popieram Annę
    2020-12-03 12:56:29

    arrow

    W czasach pandemii gonić ekipę po torebkę do Warszawy jest trochę niestosowne.

  • PKS Garwolin
    2020-12-03 10:56:39

    arrow

    Strażacy przyjechali wozem strażackim czy podróżowali przewoźnikiem PKP i ze zniżka studencką?

  • StrAzAk
    2020-12-02 15:05:13

    arrow

    Może ktoś podpowie. Jaka jest zawartość tej magicznej, czerwonej, podręcznej TORby? Torba jest damska czy męska.... Dla lewo_ręcznych czy PRAWOręcznych :)

  • Kwartalnik Maciejowicki
    2020-12-02 12:13:53

    arrow

    W gminie Maciejowice zapomnieli o torbie dla OSP Podwierzbie, OSP Oblin i OSP Maciejowice.

  • Druh
    2020-12-02 12:04:31

    arrow

    Brawo dla KRUS za wspieranie strażaków z powiatu garwolińskiego poprzez torby medyczne ale również poprzez pieniążki z funduszu składkowego, które trafiają do druhów z OSP. Ja jestem strażakiem i wiem jak wygląda wsparcie KRUS-u na terenie gminy Maciejowice, Sobolew, Trojanów czy Górzno, ogólnie calego powiatu garwolińskiego. Prosimy o dalszą pomoc dla strażaków w różnej formie. Dziękuję i oby tak dalej.

  • Kluby Kuby 100+
    2020-12-02 11:53:27

    arrow

    Powinni torbę wysłać kurierem, zorganizować e-spotkanie i podpisać protokół przekazania przez ePUAP. W maciejowicach beda sie kąsać....2 obozy (3-Ca)(gmina samogoszcz/SIĘ)

  • OSP
    2020-12-02 09:25:21

    arrow

    Dziwne jak sie obcym daje, a o swoich zapomina...nieładnie. Dużo szumu wokól torby...

  • Lider osp
    2020-12-02 08:02:45

    arrow

    Strażaku chyba nie jesteś w temacie bo w ubiegłym roku z tego co pamiętam torbę medyczną otrzymało OSP Podwierzbie, które jest z gminy Maciejowice.

  • strażak
    2020-12-01 20:39:58

    arrow

    Widzem 2 panów z gminy Maciejowice, więc mam pytanie, dlaczego do tej pory nie trafiła jeszcze żadna torba medyczna do strażaków z gminy Maciejowice. Nie zasługują czy są jakieś inne powody? A może nie jestem w temacie.

  • Anna
    2020-12-01 18:05:53

    arrow

    Czy naprawdę żeby odebrać torbę trzeba było gnać 200 kilometrów do Warszawy???

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Telewizja cyfrowa - jak wybrać najlepszą ofertę?
2021-01-20 12:17:25 Kategoria:

Rewolucja cyfrowa, która ciągle trwa, nie ominęła także telewizji. Obecnie mamy dostęp do usług cyfrowej telewizji naziemnej, które oferuje mnóstwo rozwiązań i...

więcej »
foto

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, pisząc CV