R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Starosta garwoliński rekomendowany do Zarządu ZPP
2019-01-16 07:19:35 Artykuł czytany 747 razy


Podczas pierwszego posiedzenia Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego, który obradował 14 stycznia w Pruszkowie, wybrano nowe władze. Podjęto również decyzję w sprawie rekomendacji starosty garwolińskiego Mirosława Walickiego /na zdj./ i starosty płockiego Mariusza Bieńka do Zarządu Związku Powiatów Polskich.


To duże wyróżnienie dla starosty Mirosława Walickiego i powiatu garwolińskiego, który będzie reprezentowany w 21-osobowym gremium wykonawczym Związku Powiatów Polskich - stowarzyszenia, którego celem jest wspieranie idei samorządu terytorialnego, integrowanie i obrona wspólnych interesów powiatów, kształtowanie wspólnej polityki, wspieranie inicjatyw na rzecz rozwoju i promocji powiatów, wymiana doświadczeń oraz upowszechnianie modelowych rozwiązań w zakresie rozwoju i zarządzania w powiatach.

WJ/Garwolin/DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Lewy
    2019-01-18 21:20:55

    arrow

    Co Wy piszecie ciagle o tych układach. Teraz widzicie układy? A wcześniej ich nie było? Czegoś tu nie rozumiem... Chyba kogoś zazdrość zrzera. Wrzucacie wszystkich do jednego wora.

  • Lewy
    2019-01-18 21:20:26

    arrow

    Co Wy piszecie ciagle o tych układach. Teraz widzicie układy? A wcześniej ich nie było? Czegoś tu nie rozumiem... Chyba kogoś zazdrość zrzera. Wrzucacie wszystkich do jednego wora.

  • Mar.
    2019-01-18 15:47:50

    arrow

    Zieloni znowu w natarciu. Zazdrość ich zżera.

  • do pani
    2019-01-18 15:32:03

    arrow

    Chyba ktoś komuś zazdrości tych pochlebnych i ociekających wazeliną i miodem laurek ale przede wszystkim samego wyróżnienia?

  • pani od bani
    2019-01-18 15:19:44

    arrow

    Wybór pana Walickiego - Starosty Powiatu Garwolińskiego do Zarządu Powiatów Polskich to nie tylko efekt matematyki i dobrze o tym pani wie...To pierwszy starosta w historii powiatu, który wszedł do zarządu i warto to docenić. I bez wazeliny jak to pani określiła: to bardzo w porządku i pracowity człowiek,dobrze ze tam Go docenili

  • pan
    2019-01-18 15:13:05

    arrow

    Też mnie ciekawi jakich efektów oczekiwała pani? Co za obłuda żądać od jednych efektów po niespełna dwu miesiącach pracy a drugich nie rozliczyć z ośmiu lat działalności. To bardzo stronnicze. A jeszcze żeby większość wybrała swojego to też trzeba się czymś wyróżnić.

  • do pani
    2019-01-18 14:27:57

    arrow

    Efektów czego nie widać? Za to widać, że pani najlepiej wychodzi krytykowanie i deprecjonowanie innych.

  • pani
    2019-01-18 10:06:19

    arrow

    Rzeczywistość jest z reguły szara. Łatwo krytykować, jeszcze łatwiej pisać pochlebne, ociekające wazeliną i miodem laurki. Lepiej porządnie wziąć się do pracy bo na razie efektów nie widać. Wybór do Zarządu Związku Powiatów to efekt matematyki. Większość wybiera swojego.

  • Dumna
    2019-01-18 07:20:38

    arrow

    Super. Gratulacje!!! Nareszcie bedzie porządek.

  • klęska
    2019-01-17 20:01:44

    arrow

    Klęska jak wszyscy w PiS, za to w opozycji sami nieskazitelni the best. Czyżby to było zaślepienie, czy może naiwność, a może zwykły hejt. Nie ma rzeczywistości czarno-białej. Jest szara.

  • Rozsądek
    2019-01-17 08:31:02

    arrow

    Człowieku od układów- czy ty wiesz co piszesz?: Klęska jak wszyscy z PIS. Klęska to jest w powiecie po rządach PSL - złe gospodarowanie finansami, zaleganie ze składkami na PFRON itp

  • Bydle
    2019-01-16 17:27:53

    arrow

    Gratulacje Panie Walicki. To bardzo dobry wybór.

  • Ar-bus
    2019-01-16 15:41:14

    arrow

    Super, a zieloni za swoich rządów tylko broszurki wydawali.

  • hejter
    2019-01-16 15:18:25

    arrow

    Gratulacje Mirku

  • Tomi
    2019-01-16 12:20:19

    arrow

    Gratulacje!takich ludzi powiat potrzebuje!

  • na układy nia ma rady
    2019-01-16 12:19:21

    arrow

    klęska jak wszyscy z PIS

  • Dumny Garwolak
    2019-01-16 08:32:28

    arrow

    Gratulacje. Porządnych ludzi wszędzie zauważą i docenią.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Fachowa regeneracja turbosprężarek w Bielsku Podlaskim
2019-02-18 18:02:29 Kategoria:

Turbosprężarka to niezastąpione urządzenie wyposażające liczne pojazdy mechaniczne. Głównym zadaniem turbosprężarki jest wspomaganie działania silnika (układ...

więcej »
foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy