R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Maciejowice: nie będzie picia alkoholu na skwerze
2019-02-11 07:26:13 Artykuł czytany 426 razy


Przez najbliższe pół roku policjanci z maciejowickiego posterunku prowadzić będą działania priorytetowe „Bezpieczny skwer”. Polegać one będą na maksymalnym ograniczeniu spożywania alkoholu na terenie skweru w centrum Maciejowic.


Na postawie ujawnionych wykroczeń, odnotowanych nieprawidłowości oraz zgłoszeń zamieszczonych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, maciejowiccy policjanci opracowali plan priorytetowy ukierunkowany na eliminację przypadków spożywania alkoholu w rejonie skweru i innych miejsc publicznych.  Sprawcy tego typu uciążliwych wykroczeń będą karani mandatami karnymi, bądź przeciwko nim będą kierowane wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego w Garwolinie.  Tegoroczne działania rozpoczęły się na początku lutego i potrwają do końca lipca.

Inf. pras.

Fot. pogląd. mazowiecka policja.

WJ/Garwolin/DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Gierek sp.j cd.
    2019-02-13 21:35:02

    arrow

    Hasło padło, teraz Michał i Kuba powinni pokazać swoje wpływy którymi się chwalą i ściagnąc do gminy forse. Może na drogi też wam się uda coś w Warszawie wychodzić. Zróbcie chłopaki coś dla swojej gminy o ludzie pomyślą że się tylko chwalicie.

  • Gierek sp.j
    2019-02-13 17:07:15

    arrow

    Delikatnie mowiac teraz już nie robta co chceta w pracy tylko bierzta sie do roboty UG..........
    Czekamy na efekty!!!
    5 lutego rząd przyjął rozporządzenie umożliwiające doposażenie i poprawę standardu stołówek w szkołach lub ich doposażenie. Rozporządzenie weszło w życie 13 lutego (dzień po publikacji w Dzienniku Ustaw).
    Wsparcie finansowe będzie udzielane organom prowadzącym publiczne szkoły podstawowe, a także publiczne szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej.

  • Kleopatra
    2019-02-13 15:39:16

    arrow

    Zaniedbany przystanek przy rynku to wieczorowe centrum spotkań. Młodzież na przystanku a klub 50+ w GOKU szaleje.

  • Powtarzacie się
    2019-02-13 12:42:30

    arrow

    Ta fotografia i problem były już prezentowane w sierpniu 2018 roku po ataku "nożownika", i co po tej akcji dalej pijo?

  • dachówka
    2019-02-13 08:56:21

    arrow

    @Henio
    to nie jest przystanek tylko zadaszona, zagrzybiona reprezentacyjna wiata ze słupkiem informacyjnym przy DW801

  • kleps-ydra
    2019-02-12 20:44:27

    arrow

    Beda tanczyc do pazdziernikowych wyborow.

  • Ale sie narobiło
    2019-02-12 17:57:30

    arrow

    To KGW z Pogorzelca występowało na posterunku? A radnym z tej miejscowości to nie jest przypadkiem celebryta Kuba?

  • Henio
    2019-02-12 16:58:02

    arrow

    W Maciejowicach to niedługo na ławeczkach przy posterunku będą im pić.

  • Jak pić to i tańczyć
    2019-02-12 16:21:31

    arrow

    Czy całe koło gospodyń z Pogorzelca było przesłuchiwane 12 02 2019 na posterunku policji w Maciejowicach/? A czy Radny uczestniczył?

  • helikum.pl
    2019-02-12 07:13:27

    arrow

    Wybudować nowy obiekt dla nowej* Policji i wyposażyć w dorny.

  • UG
    2019-02-11 15:53:18

    arrow

    Nowa władza i są pozytywy, super tak trzymać.

  • Pałka
    2019-02-11 14:46:10

    arrow

    Cosik celebryty się nie prezentują w tym temacie. Może bezpieczeństwo to nie ich konik.

  • Wyrobnicy
    2019-02-11 11:04:31

    arrow

    Niech UG nie podsyła tematów zastępczych. Do roboty.....

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy
2019-02-14 12:30:48 Kategoria:

Dla akwarystów oraz amatorów podwodnego świata wygląd roślin w akwarium ma ogromne znaczenie. Bogata oferta mchów i wątrobowców obejmuje gatunki przeznaczone do...

więcej »
foto

Jak urządzić salon w stylu eko