R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Garwolin: Zdzisław Majewski dyrektorem powiatowej oświaty
2018-12-03 12:47:05 Artykuł czytany 2296 razy


Z nieoficjalnych, ale wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Zarząd Powiatu Garwolińskiego ma powierzyć obowiązki dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Zdzisławowi Majewskiemu.


W związku z nieubieganiem się o reelekcję, Tadeusz Mikulski po 22 latach sprawowania burmistrzowskiej władzy w Garwolinie powraca na zajmowane przed wyborem na burmistrza stanowisko dyrektora Wydziału Edukacji w Starostwie, ale obecnie jest na chorobowym i nie wiadomo, ile potrwa leczenie. Zdzisław Majewski jest doświadczonym nauczycielem i managerem oświaty, przez pięć lat sprawował funkcję dyrektora ZS w Miętnem.

WJ/Garwolin/DJ

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • wt
    2018-12-13 14:12:34

    arrow

    To wszystko musztarda z majonezem na przystawkę

  • zenon
    2018-12-07 10:28:38

    arrow

    Raczej organ prowadzący poprzedniej kadencji zbytnio nie przyglądał się podległym szkołom i mamy to co mamy...czeka nowego dyrektora dużo pracy!

  • Ucznia
    2018-12-07 08:37:32

    arrow

    Gdyby nie zbytnia ingerencja b. organu prowadzącego to niektóre szkoły lepiej by wypadły.

  • Malgos
    2018-12-07 06:25:28

    arrow

    Do załamanej. Wydaje mi się, że słaba zdawalność matur w szkole w Miętnem była już przed panem Majewskim

  • Załamana
    2018-12-06 21:05:10

    arrow

    Tylko nie on!!! Zrujnował szkołe w Miętnem,zdawalnosć matur prawie zerowa,nikt nie chce się uczyć w tej szkole, więc i zrujnuje również cała oświatę w powodzie. Mam nadzieję że to słaby żart

  • 1 klasa
    2018-12-06 17:43:47

    arrow

    Proszę tak dalej Pani Małgorzato. Trzymam kciuki.

  • dyrektorzy
    2018-12-06 12:08:33

    arrow

    Pokory, pokory dyrektorzy szkół powiatowych - tacy doskonali,nic do zarzucenia.Co się dzieje ze ktoś coś zaczyna pisać ze może coś tam w tej i tamtej szkole nie tak....

  • nauczyciel
    2018-12-05 14:59:07

    arrow

    nowy dyrektor na pewno wesprze Panią Dyrektor

  • edek
    2018-12-04 19:42:32

    arrow

    zdzisław przecież dyr.sylwesiuk najlepszej wielbicielce nawet kontroli nie zarzadzi tylko będzie zamiatał pod dywan a nawet awans jej da.ZOBACZYCIE.

  • 1 klasa
    2018-12-04 18:38:04

    arrow

    Pani Sylwesiuk jest osobą na właściwym stanowisku, jest osobą oddają dla swoich uczniów.

  • Malgorzata Sylwesiuk
    2018-12-04 17:59:38

    arrow

    Pani dyrektor Sylwesiuk zamierza nadal pracowac i realizować cele polityki oświatowej w placówce, którą zarządza.

  • ryś
    2018-12-04 15:15:16

    arrow

    Pani dyrektor Sylwesiuk powinna raczej zmienić prace, bo w tej się niekoniecznie sprawdza. Kto zajmuje się konserwacją trawników? Nowy pan Dyrektor powinien się temu przyjrzeć.

  • observator
    2018-12-04 11:27:15

    arrow

    Gratulacje. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu

  • jaś
    2018-12-04 10:42:57

    arrow

    "Nie miałeś takich problemów jak za poprzedniej władzy emerytem był dyrektor edukacji, emerytką jest dyrektor ZS nr 1 w Garwolinie i wielu innych nauczycieli. Jakoś świat się nie zawalił, to teraz też nie mieszaj"
    Czy wielu nauczycieli to bym polemizował. Poprzednia władza w rękach emerytów raczej nie patrzyła przychylnie na nauczycieli emerytów. Bo wicie, rozumiecie, młodzi chcom pracować... Ciekawe jak będzie teraz? Powodzenia Panie Zdzisławie.

  • gość
    2018-12-04 09:39:26

    arrow

    Proszę przyjrzeć się pracy pani dyrektor Sylwesiuk,jak wygląda arkusz organizacyjny, ilu nauczycieli zatrudnia a ilu uczniów jest w szkole, jak wygląda plan lekcji

  • e-los
    2018-12-03 22:43:23

    arrow

    Nie miałeś takich problemów jak za poprzedniej władzy emerytem był dyrektor edukacji, emerytką jest dyrektor ZS nr 1 w Garwolinie i wielu innych nauczycieli. Jakoś świat się nie zawalił, to teraz też nie mieszaj.

  • arbus
    2018-12-03 22:14:43

    arrow

    Nie czepiajcie się, ważne, że pan Zdzislaw jest fachowcem i zna się na robocie.O to przecież chodzi.

  • rodzina +
    2018-12-03 21:30:49

    arrow

    To kto będzie kogo nadzorował wujek wicestarostę czy wicestarosta wujka

  • los
    2018-12-03 21:04:09

    arrow

    Który emeryt jeszcze jest chętny do podjęcia pracy

  • żenada
    2018-12-03 18:50:51

    arrow

    Co się dzieje w tym mieście.Najlepiej wyjechać z Garwolina i nie patrzeć na to jak 1 rodzina przejmuje władze.A gdzie pokora.

  • Wyborca
    2018-12-03 16:28:33

    arrow

    Iwona Maciek opamiętajcie się. Głosowałem na Was ale to co w tej chwili robicie to mi się w głowie nie mieści. Kogo jeszcze i gdzie z rodziny wciśnięcie. Powiem szczerze że wstydze się, że oddałam na Was swój głos.

  • Kolo
    2018-12-03 15:51:00

    arrow

    Znam Pana Zdzisława od dawna. Myślę, że zrobi porządek w szkołach powiatowych. Powodzenia.

  • jw
    2018-12-03 14:46:48

    arrow

    układ rodzinny cd

  • Naucz
    2018-12-03 14:05:18

    arrow

    Gratulacje, będzie sporo roboty po poprzedniku.

  • Gran
    2018-12-03 13:46:15

    arrow

    Powodzenia!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

NASI PARTNERZY


foto

Kiedy warto zamienić zwykły materac na materace...
2020-06-03 14:06:23 Kategoria:

Materace rehabilitacyjne mogą być używane przez wszystkie osoby, które cenią sobie wysoki komfort snu. Jednak jest pewna grupa klientów, dla których takie materace są...

więcej »
foto

Sklep internetowy na PrestaShop - dlaczego warto?
2020-06-03 13:33:08 Kategoria:

Sprzedaż w internecie co roku notuje coraz większe rekordy. Nie ma się temu co dziwić - jest to sposób wygodny, bezpieczny i, szczególnie obecnie, często jedyny...

więcej »
foto

Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy?
2020-06-03 13:12:23 Kategoria:

Okulary korekcyjne nie tylko umożliwiają czytanie, bezpieczną jazdę samochodem i wykonywanie wielu codziennych czynności, ale również stanowią ozdobę twarzy. Dzięki...

więcej »
foto

Oprocentowanie lokat w bankach - kluczowe informacje w...
2020-06-01 13:54:23 Kategoria:

Cel zakładania lokat oszczędnościowych jest różny, dlatego nie ma jednej najlepszej oferty, która w 100% odpowiadałaby każdemu. Niektóre osoby chcą ochronić swoje...

więcej »
foto

REKRUTACJA DO STO NADAL TRWA!
2020-05-30 07:38:40 Kategoria:

Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach istnieje od ponad 25 lat. Założona została w 1991 roku jako pierwsza niepubliczna szkoła na...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Katolickie Radio Podlasie Hot16Ch2 /OGLĄDAJCIE/