R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Garwolin: I zastępca komendanta powiatowego policji odwołany
2022-11-06 13:08:32 Artykuł czytany 5597 razy


Z nieoficjalnych, ale wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, że kom. Dariusz Rogala odwołany został ze stanowiska I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie i przeniesiony do dyspozycji komendanta wojewódzkiego Policji.


Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu, w miniony piątek kom. Dariusz Rogala odwołany został ze stanowiska I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie i przeniesiony do dyspozycji komendanta wojewódzkiego. Prawdopodobnie kom. Rogala pełnił będzie służbę w siedleckiej jednostce.

Kom. Dariusz Rogala w policji służy od 22 lat. Służbę rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku. W 2005 roku przeniósł się do Garwolina, gdzie pracował  w Wydziale Kryminalnym. W 2016 roku został mianowany na stanowisko kierownika policji w Pilawie, a od 2017r piastował stanowisko naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Pod koniec lutego 2019, jeszcze jako asp. sztab. zostały mu powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie. W tym roku ukończył kurs oficerski i mianowany został podkomisarzem policji. 4 lipca otrzymał rozkaz zatwierdzający go na I zastępcę komendanta powiatowego policji w Garwolinie. W 2021 roku otrzymał awans do stopnia komisarza przed terminem, jako wyróżnienie. W 2022 roku odznaczony został srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

WJ/Garwolin/DW

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Klops
    2022-11-30 02:47:27

    arrow

    Pójdzie na wcześniejszą emeryturę i może dorobić jako ochroniarz.

  • agent specjalny
    2022-11-29 19:55:03

    arrow

    Po komisarzu Darku kolejne zmiany. Naczelnikiem wspomagającym został komisarz Paweł Soszka, zastępcą naczelnika drogówki mł. asp. Krzysztof Sykuła /chyba "współpracownik" Rogali/ a naczelnikiem prewencji asp. sztab. Paweł Świtaj. Czy to już koniec roszad? Teraz zacznie się pisanie.

  • kom. Borewicz
    2022-11-29 15:10:55

    arrow

    Na osiedlu mówią że komisarz Darek wybiera się na wcześniejszą emeryturę tak samo jej jego kolega po fachu niedoszły podkom. Kopanek. Gorący też jakiś taki nie swój.

  • do lotna brygada
    2022-11-19 12:07:32

    arrow

    pewnie Gorący będzie nastepnym

  • Cuś/ło matko i curuš
    2022-11-18 23:58:48

    arrow

    Idź na emeryturę. Minęło 15 lat i można... ZER naliczy emeryturę i spełniaj... zachcianki w... okolicy🐝🕸🐛

  • lotna brygada
    2022-11-18 21:09:07

    arrow

    Podobno naczelnik drogówki jest na wylocie i obecnie jest na chorobowym. Kto następny z drużyny komisarza Darka?

  • Tedy
    2022-11-14 08:48:57

    arrow

    Czytelnik ... jest teraz dumny. Pewnie już sobie przypisuje to, że doprowadził do do zdjęcia ze stanowiska starszego. Teraz będzie mógł skoncentrować swoją uwagę na młodszym.

  • Kasia
    2022-11-13 13:46:36

    arrow

    Panie kierowniku KRUS teraz czas na twój ruch.

  • wasz Z znajomy
    2022-11-13 09:39:29

    arrow

    żałoba wielka w komendzie garwolińskiej, odszedł w najmniej spodziewanym okresie - przed narodowym świętem niepodległości. zamiast tego dnia głosić przemowy i składać wieńce z kwiatami, jest do dyspozycji wojewódzkiego, to nic dobrego nie wróży w tej jakże zawrotnej karierze. Ja żem już myślał że przed 50-tką zostanie komendantem wojewódzkim, a może pójdzie ko KG. Zawiodłem się sromotnie, a szkoda, tak solidnie wykształcony i wyszkolony, nawet Opiekun/Mecenas i zarazem Namiestnik nieskuteczny, bo jego kariera dobiega końca, a koniec zapowiada się arcyciekawy

  • Pikuś
    2022-11-11 08:14:04

    arrow

    Na dyżurnego? Na profosa co najwyżej- nie mylić z Profesorem.

  • pikuś
    2022-11-09 22:17:24

    arrow

    Najbliższe 3 mce przesądzą o dalszej karierze albo emeryturze komisarza Darka. Może powróci do komendy w Garwolinie na dyżurnego?

  • nadposterunkowy
    2022-11-09 16:46:49

    arrow

    Niejeden szampan wystrzelił w piątek na Komendzie na wieść o odwołaniu zastępcy. A taki był pewny że zostanie komendantem.
    Nowym zastępca będzie podinsp. Gaładyk czy ktoś z zewnątrz?

  • oko
    2022-11-09 13:08:09

    arrow

    Pan kom. Darek próbuje swoich sił jako funkcjonariusz w sztabie siedleckiej KMP.

  • Doo życzliwego bodzia
    2022-11-08 22:35:54

    arrow

    Taki będzie awans, że zaraz będzie kolejny emeryt.

  • Życzliwy Bodzio
    2022-11-08 18:32:38

    arrow

    Powodzenia panie komisarzu na nowym etapie policyjnej kariery. I niech pan wraca do Garwolina na komendanta już jako inspektor.

  • b/funkcjonariusz
    2022-11-08 15:38:25

    arrow

    I pewnie byłby dalej zastępca komendanta w Garwolinie i może komendantem, gdyby miał trochę inny, bardziej ludzki charakter i ta sodowa niepotrzebnie zabulgotała.

  • Emeryt
    2022-11-08 14:20:01

    arrow

    Jak czytam ten płacz zazdrość przez was przemawia myślę że wielu z tych płaczących nie dojdzie nawet do połowy tego co osiągnął komendant Darek

  • Leon
    2022-11-08 13:36:17

    arrow

    Jak to się stało, że pan Dariusz w ciągu kilku lat zrobił tak oszałamiającą jak na jego możliwości karierę. Awans na pagonach, kurs oficerski, studia w Celestynowie /?/, kierownicze stanowiska i...wyjazd do Siedlec.

  • Myszka
    2022-11-07 21:33:58

    arrow

    W KMP Siedlce to chyba trzecim zastępcą komendanta zostanie albo inne ważne obowiązki zostaną mu powierzone. W Garwolinie się nie wykazał to może tam.

  • Brunop
    2022-11-07 16:03:00

    arrow

    Nareszcie.. wielu ludzi na pewno odetchnie

  • Do Milicjant
    2022-11-07 15:52:44

    arrow

    Co jak co ale Naczelnik Wspomagającego ma wiedzę, praktykę, przepracował uczciwie na poszczególnych stanowiskach, bez używania politycznej katapulty. Ma swoje lata pracy, jak.kazdy jest człowiekiem, czasem się myli ale należy mu się szansa. Mam nadzieje że najgorsze 3 lata ma ta komenda za sobą. Cytując " ...ale to już było i nie wróci wiecej... ho ci co tam pracują uczciwie nie zasługują na powtórkę z rozrywki.

  • Kabel
    2022-11-07 12:38:07

    arrow

    Szkoda że tak późno go odwołali ale lepiej późno niż wcale, bo jeszcze kilku dobrych policjantów by pracowało a tak poszli na emerytury...

  • Karma wraca
    2022-11-07 12:30:58

    arrow

    Karma nigdy nie gubi adresu. Szacun dla komendanta!

  • nic już nie pomoże
    2022-11-07 09:06:05

    arrow

    schyłek polityczny posła Grzegorza, nic już nie może skoro jego człowieczek tak został potraktowany

  • Nikodem
    2022-11-07 08:47:58

    arrow

    I już zniknął kom. Rogala ze strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

  • milicjant
    2022-11-07 08:44:08

    arrow

    Na mieście mówią, że na miejsce kom. Dariusza wskoczy wspomagający.

  • abolicja w police
    2022-11-07 08:18:35

    arrow

    do Kijowa lub na emeryture. 15 lat obowiazkowej sluzby minelo.

  • Adaś
    2022-11-06 23:29:58

    arrow

    Tera komisarz bedzie robił kariere w Siedlcach za biurkiem.

  • XYZ
    2022-11-06 22:29:36

    arrow

    A może by go wysłać do Węgrowa na Zastępcę ?

  • Janka
    2022-11-06 20:59:14

    arrow

    W Siedlcach nie będzie miał kierowniczego stanowiska to się jakoś przyjmie w drogówce albo na dyżurce.

  • Nick
    2022-11-06 19:41:57

    arrow

    Dajny prezent dostał przed Świętami. A zawsze z innych się śmiał

  • pożegnania nadszedł czas
    2022-11-06 19:33:18

    arrow

    nadszedł już czas, chcielibyśmy krzyknąć nie odchodź, nie zostawiaj nas Dariuszu, z tobą zawsze "milej płynął czas i każda chwila miała swój blask".

  • Obserwator
    2022-11-06 18:17:20

    arrow

    Szkoda chłopa a tak się starał

  • Gruby
    2022-11-06 17:26:43

    arrow

    Z fałszywym Januszem to komenda daleko nie zajdzie

  • Lizak
    2022-11-06 17:24:12

    arrow

    Co na to promotor komisarza?

  • Lotna
    2022-11-06 17:11:08

    arrow

    To teraz kolej na szefa drogówki, ale... na emeryture.

  • Xxx
    2022-11-06 16:32:02

    arrow

    Kto mieczem wojuje od miecza ginie.. 1:0 dla JanuszaxD

  • olek
    2022-11-06 16:14:35

    arrow

    A ten drugi Dariusz nie lepszy

  • Policjanci
    2022-11-06 15:56:39

    arrow

    Wielka strata dla jednostki

  • Emeryt
    2022-11-06 15:52:11

    arrow

    Wielu jeszcze zapłacze za nim!!!

  • Xxx
    2022-11-06 15:22:29

    arrow

    Tak kończą się błyskawiczne kariery.

  • Colombo
    2022-11-06 15:16:58

    arrow

    Uffff....

  • Bomba z zer
    2022-11-06 13:41:16

    arrow

    Na emeryturę. Szkoda dopłacać "tatusiow ego"

  • Olek
    2022-11-06 13:16:03

    arrow

    W Siedlcach to już tylko komendantem miejskim zostanie. A na miejsce kom. Dariusza w Garwolinie planowany jest chyba inny Dariusz.

  • babcia
    2022-11-06 13:14:43

    arrow

    Mi zawsze powtarzała: jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz...

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Audycja PGE- Odcinek 10: Spotkania ze sztuką
2023-01-31 08:52:00 Kategoria:

Mecenat biznesu nad sztuką to nie tylko pieniądze. Można pójść dalej i zainspirować do zapoznania się nią czy tworzenia jej przez ludzi, którzy do tej pory się tym...

więcej »
foto

Rozmowa PGE: „Spotkania ze sztuką” - wzmożony ruch...
2023-01-30 15:41:48 Kategoria:

Mecenat biznesu nad sztuką to nie tylko pieniądze. Fundacja PGE kończy właśnie projekt edukacyjny, który poszerza grono odbiorców sztuki pokazywanej w trzech muzeach...

więcej »
foto

Jak sprawdzić gdzie jest ubezpieczony samochód?
2023-01-30 08:08:23 Kategoria: