R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Maciejowice: wójt rezygnuje
2018-07-03 09:53:45 Artykuł czytany 8853 razy


Długoletni wójt gminy Maciejowice Sylwester Dymiński podjął ważną decyzję o niekandydowaniu w najbliższych wyborach samorządowych.


Stanowisko to wójt Sylwester Dymiński przekazał oficjalnie portalowi pdlasie24.pl. Decyzję motywuje m.in. sprawami osobistymi. - Mimo szeregu zrealizowanych inwestycji oraz rozwiązywaniu problemów bieżących mieszkańców, prowadzona jest kampania dewaluująca dotychczasowe działania sprowadzając do pisania nieprawdy i pomówień- powiedział.

Do tematu powrócimy wkrótce.



WJ/Garwolin  [MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • PIS
    2018-07-18 08:19:56

    arrow

    PO zawodówce 3 kadencje przebył. Przynajmniej dał sobie powiedzieć prawdę. Więc młodzież ma wykształcenie nie za czasów komuny -więc dadzą sobie radę

  • węgiel w goku i gopsie
    2018-07-18 07:06:41

    arrow

    Co to będzie?
    2018-07-17 19:09:06
    Zmień tabletki.....lub lekarza. Masz ro-ZWOLNIENIE

  • Co to będzie?
    2018-07-17 19:09:06

    arrow

    Panie Wójcie, jeszcze będą Panu pomniki stawiali. Aby tylko lanserom za bardzo sodóweczka nie uderzyła, bo będzie źle dla gminy i jej mieszkańcow.

  • Trump
    2018-07-11 09:52:42

    arrow

    wolnaamerykanka sugeruje fotel ...dla Kwiatkowskiego?

  • wolnoamerykanka
    2018-07-11 08:01:11

    arrow

    Nie rozumie "etaty do wzięcia/z kopertą " A stołki? Kogo popiera Klub 500+ , GOK, Muzeum, Dyrektorzy , pracownicy gminy Czas na każdego...

  • etaty do wzięcia/ z kopertą
    2018-07-10 10:04:05

    arrow

    Stara gminna klika, paka, klan ciągle nie na żarta. Mogą pozostać na stołkach:
    1. Szalet przy kościele.
    2. Budka borysowata na terenie przestarzałej biologicznej oczyszczalni ścieków.
    3. GOPS

  • Farsa
    2018-07-10 09:04:53

    arrow

    Już dzielicie stołki? Jest wolny etat w małym budynku przy parkanie kościoła. Tam też swojego zatrudnijcie.

  • praca za 3400 netto.
    2018-07-10 08:24:46

    arrow

    4$. Jeżeli wygra Kwiatkowski to Milewski zwalnia biurko i zostanie rozpisany konkurs na dyrektora GOKu.

  • Do węgiel przywieźli
    2018-07-10 03:40:47

    arrow

    3. i zacznie się Milewski z plakatami Kwiatkowskiego

  • prawda boli.przyjaciel do2
    2018-07-09 21:43:11

    arrow

    Super tata będzie startował w jesiennym konkursie na dyrektora goku.
    Zapewne za 7 lat....:)

  • 4 dziecko
    2018-07-09 10:51:55

    arrow

    przypinajcie łątkę super tacie z gokuuuu

  • Wyborce
    2018-07-08 23:33:52

    arrow

    Kochani, wójtowi gminy Maciejowice już dopiekliście. Teraz może komuś innemu przypnijcie łatkę, np. z sąsiedniej gminy Sobolew, Wilga, Łaskarzew itd.

  • apel
    2018-07-08 11:45:00

    arrow

    apeluję do mieszkańców nad wyborem kandydatów na Wójta i Radnych -bo zachłanność partii rządzącej doprowadzi do przeniesienia gmin z Maciejowic do Podłęża. Egoizm ,pażerność...Ostrzegam doprowadzi do tego

  • myśl młody czkowieku co robisz
    2018-07-08 07:53:58

    arrow

    Ciekawe, czy maturzysta ze szkoły z klasą umie "tabliczkę mnożenia"? Niech pochwali się wynikami matury

  • Rolniczka
    2018-07-07 23:13:56

    arrow

    To nie pisiorki tylko ludzie znudzeni rządami emerytów, którzy nic nie robią, młodzi ludzie, mieszkańcy oczekują zmian wkoncu mają takie prawo.

  • Rolniczka
    2018-07-07 23:13:55

    arrow

    To nie pisiorki tylko ludzie znudzeni rządami emerytów, którzy nic nie robią, młodzi ludzie, mieszkańcy oczekują zmian wkoncu mają takie prawo.

  • ....wygiel przywiezli...itd
    2018-07-07 19:36:18

    arrow

    2.i się zacznie...milewski z plakatami paproty
    1.i się zacznie...milewski z plakatami dyminskiego

  • Rolnik
    2018-07-07 15:43:37

    arrow

    Pisiorki nie dają za wygraną. I wy chcecie, żeby na was ktoś głosował w wyborach. Na ludzi w maskach, którzy nie mają odwagi spojrzeć innym w oczy. Ledwo taki skończy szkołę w Miętnem a uważa że wszystkie rozumy zjadł. Obyś się nie udławił.

  • Emeryt
    2018-07-07 12:04:38

    arrow

    Twarz kolejnego emeryta...

  • wesoły Waldek
    2018-07-07 11:23:49

    arrow

    Czytając te wszystkie komentarze dochodzę do jednego wniosku. Lata świetności towarzysza Dymińskiego dawno minęły...

  • Wyborca
    2018-07-06 09:56:41

    arrow

    Krzysztof trzymamy za Ciebie kciuki.

  • maturzysta ze szkoly z klasą
    2018-07-05 19:07:21

    arrow

    Kuba, a mature ty zdał, bo na FTP publikujesz tylko świadectwo ukończenia Alma Mater w Miętnem.

  • Przedszkolaczek
    2018-07-05 10:41:51

    arrow

    Taki to jest finał zwinięcia pewnego parasola przez pewnego polityka nad pewnym samorządowcem.

  • Do parasola
    2018-07-05 09:36:23

    arrow

    Kochani, wszyscy wiemy jakie problemy ma nasz Pan Wójt i bardzo się dziwię tym wszystkim co tak jeszcze opluwają tego człowieka. Gdzie nasza empatia i pomoc w tej trudnej sytuacji dla niego i jego rodziny. Pan Dymiński nigdy nie był tchórzem i nie bał się podejmowania słusznych dla nas decyzji. Liczę, że przyszłego wójta też będą cechować takie zasady.

  • prawi i sprawiedliwi
    2018-07-05 08:42:59

    arrow

    Proszę zobaczyć Panie wójcie jaki Pan popularny. Ponad 5000 odwiedzin strony świadczy, ze ludzi interesuje los wójta i metody walki o stołek jego oponentów. Dziękujemy za wszystko.

  • rekomendacja
    2018-07-05 08:33:08

    arrow

    Według mnie Pan Wójt powinien rekomendować na stanowisko Wójta swego zastępcę i on jako najbardziej kompetentny pogodziłby interesy mieszkańców i ambitnych pretendentów

  • Kor-DAnka
    2018-07-05 06:30:23

    arrow

    Reasumując wypowiedzi forumowiczów. Kilka osób będzie do zwolnienia i zadajmy sobie klasyczne pytanie. Gzie zwolnieni znajdą* pracę?
    Może do Biedronki.......?????
    Może w szkole w Oronnem.....????
    Może w szkole w Maciejowicach....???
    .......W METROLU!


  • Iza
    2018-07-04 23:22:18

    arrow

    Święta racja Michale Murawski, święta racja. Ja myślałam, że hejtują tylko maciejowiccy "rycerze z przyłbicami", ale wymienileś jeszcze Mirka. Myślałam, że Mirek jest poważniejszy, ale oni wszyscy chyba jednym podszyci.

  • Wojciech Murawski
    2018-07-04 23:00:53

    arrow

    ktoś pisze stchórzył?
    Każdy z Was jest tchórzem bo nikt nie podpisał się swoim imieniem i nazwiskiem pisząc hejt.
    Michale, Tomku, Mirku, "przygarnięty" Kubo, Michale, Krzyśku - jesteście? Macie odwagę przyznać się które to wasze wpisy? który hejt jest przez was inspirowany.
    Czy takich włodarzy chcemy którzy z ukrycia swojego komputera potrafią mieszać każdego z błotem? Mam w nosie kto będzie rządził, ale uwaga na takich "bohaterów". Bo jeśli już tak się zachowują to co będzie jak dostaną władzę i to dotyczy nie tylko Maciejowic ..... niestety ....

  • Parasol
    2018-07-04 22:25:45

    arrow

    Taka jest wola wójta Dymińskiego i nikomu nic do tego. Chyba jeszcze jest jakaś demokracja? Ciekawa może być wypowiedź wójta, co wcześniej zapowiadał.

  • tomaszek
    2018-07-04 22:18:57

    arrow

    Czekamy na program kandydatów i festiwal obietnic.
    Warto spisać i zapamiętać by po 5 latach powiedzieć "sprawdzam" - ciekawe czym będzie mógł się pochwalić nowy wójt i co powie o hejcie :) Ogólnie karma wraca :)

  • GOPS z Łaskarzewa
    2018-07-04 21:34:06

    arrow

    Poziom edu w szkole w Oronne jest na poziomie przedszkola 1 stopnia. Obiekt do zamknięcie a pracownicy do UP.

  • TW
    2018-07-04 16:16:48

    arrow

    Do czego to dochodzi. Najlepiej atakować z nienacka i z maską na twarzy. Jak śpiewał Lady Pank, aż strach się bać.

  • anastaziolog
    2018-07-04 15:14:26

    arrow

    Księgowa i frania z g... jada na węglu medycznym.

  • Alexis z dorzecza
    2018-07-04 14:00:46

    arrow

    Panie wójcie niech pan się nie przejmuje. Tych nieprzyjaznych panu jest 4 albo 5 i wiadomo kto.Głowa do góry, odwalił pan kawał dobrej roboty dla gminy. I za to panu dziękujemy.

  • Emeryt drogowiec
    2018-07-04 13:11:53

    arrow

    Służby drogowe też mają cos do powiedzenia ale później. Michał zadowolony z obrotu sprawy?Myślę ze za wcześniej zaczeliscie kampanię wyborczą i to się na jesieni zemści.

  • Edi z drogowki
    2018-07-04 11:46:09

    arrow

    Jakub daj se juz siana z tym hejtem. Odpocznij po maturze, sprawdź wyniki i zrób rachunek sumienia.

  • Andrzej
    2018-07-04 08:39:08

    arrow

    Strach pomyśleć co będzie po wyborach jak ideowe harcerzyki przejmą w gminie władze.

  • Mieszkaniec
    2018-07-04 08:37:03

    arrow

    Mieszkanko nie wiem czy wiesz, ale gmina jest zaniedbana zresztą to widać patrząc na urząd najgorszy w powiecie, brak pełnego zwodociągowania to chyba tylko gmina Maciejowice ma plus kanalizacja, śmierdząca oczyszczalnia, zaniedbane szkoły itp. dodając zadłużenie to jesteśmy na końcu powiatu.

  • Dziękujemy
    2018-07-04 08:17:49

    arrow

    Szkoda, że Pan odchodzi Panie Wójcie. Długo takiego wójta nie będzie. Dziękujemy, bo dzięki Panu gmina się rozwijała.Wielki szacunek dla Pana.

  • ZA co im płacą?
    2018-07-04 07:18:37

    arrow

    tyle etatów to tylko Pan mógł mógł utworzyć. GOPS, GOK, szkoły: księgowe,2 sekretarki, 2 pedagogów, inspektorów sportu bez wykształcenia, pracowników muzeum...Wszyscy na pełnych etatach. To samo co w latach komuny w Oronnem. Szkoły zaniedbane bo na nic nie ma wg dyrektora.

  • Mieszkanka
    2018-07-03 20:02:44

    arrow

    Dziękujemy Panie Wójcie za wszystko co zrobił Pan dla gminy. Teraz będą niektórzy bazować na Pana dokonaniach.

    W takim razie głosujemy na Krzyśka, bo lepszego kandydata nie ma.

  • Polityk
    2018-07-03 19:42:52

    arrow

    Takie będą rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie.

  • nopis
    2018-07-03 18:40:13

    arrow

    .....przygarną też i Milewskiego....i kilku innych zbliżonych mentalnie.

  • do nienapachanych
    2018-07-03 17:36:35

    arrow

    Do nienachapany




    Mam nadzieję ze ci ktorym było i jest wiecznie mało i mało wydadzą dużo, dużo na lekarzy.Szkoda tylko porządnych osób które traciły.


  • MOPS,
    2018-07-03 17:17:32

    arrow

    I cóż pocznie odchudzona Frania z lokalu nr.4!

  • nauczyciel bez efektów
    2018-07-03 16:37:56

    arrow

    czy na koniec kadencji Wójt rozliczy etaty państwa z Oronnego. Zobacz ich wysokość emerytur. Etat dyrektora + pomoc kuchenna a wożny n etatów

  • Paprota
    2018-07-03 14:17:04

    arrow

    A ja tam nie wierzę, wiele razy już składał rezygnacje ba.. przy każdej kadencji miał odejść, zrobić to tamto i wraz startował i nie zrobił teraz też gra na litość, nie chce, ale muszę itd. i tp. bo wszyscy są źli i się nie nadają, a ja jestem najlepszy i zrobię wszystko. Stara śpiewka, ale ludzie czekają na zmianę i czy będzie kandydował czy nie to i tak nie wygra.

  • ZC
    2018-07-03 13:58:13

    arrow

    Zal mi tych młodych chłopaków, ze polityka tak wypaczyla im charaktery. Panie posle dokąd ich prowadzisz?

  • ?
    2018-07-03 13:27:34

    arrow

    Zaraz się posypią komentarze... Andrzej, Robert i spółka będą na siłę ratować imię wójta... No i jeszcze Waldek z TVN-u coś dorzuci

  • Mieszkaniec gminy
    2018-07-03 12:23:06

    arrow

    Tak to jest Panie Wójcie. Kiedyś podał Pan przyjazną dłoń młodym ludziom i dał podstawy pracy w administracji Michałowi, Tomkowi, Markowi i "przygarnął" Kubę. Teraz tak Panu dziękują hejtując na potęgę.

  • Anna
    2018-07-03 12:04:30

    arrow

    w końcu, nareszcie na emeryturę marsz

  • Grisza
    2018-07-03 10:57:25

    arrow

    Dewiza pisiorkow: po trupach do celu,

  • młody
    2018-07-03 10:57:08

    arrow

    Nie dziwię się decyzji Pana Wójta, bo takiego bezpardonowego ataku to naprawdę trudno zrozumieć. Ciekawy jestem co zrobi ten niby #nowy#, bo jest przecież uczniem Pana Dymińskiego.
    Wielki szcun za te 12 lat.Za kananalizację, wodę, ul. Kościuszki, halę sportową, drogi, itd,i tym podobne inwestycje.





    d

  • Real
    2018-07-03 10:48:04

    arrow

    Niech SE pisowce dalej hejtuja. Droga do władzy jeszcze daleka i nic pewnego. Nienawiść was zgubi młodzi ludzie.

  • Ewa
    2018-07-03 10:41:26

    arrow

    Bardzo dobra decyzja!

  • Jimmy
    2018-07-03 10:41:06

    arrow

    W Żelechowie burmistrzowa też powinna pójść już na emeryturę a nie pchać się jeszcze do rządzenia.

  • Wybory
    2018-07-03 10:34:31

    arrow

    Szkoda bo i tak by przegrał, po prostu stchórzył...

  • Kamil
    2018-07-03 10:24:05

    arrow

    Brawo! Czas na młodych!

  • wyborca
    2018-07-03 10:11:07

    arrow

    Wielka szkoda. Dziękuję!!!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
joachimianna.pl
foto

Warszawa: Mieszkania na sprzedaż
2018-08-10 16:16:46 Kategoria:

Warszawa Bielany, Warszawa Śródmieście, Warszawa Białołęka - 3 mieszkania do sprzedania w konkurencyjnych cenach. Szczegółowe informacje poniżej i na stronie:...

więcej »

Garwolin

w lewoSierpień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4

GARWOLIN, 04.08

Na potańcówkę tylko do Miętnego

więcej »
5
6 7 8 9 10

GARWOLIN, 10.08

Garwolin: rytm i przestrzeń w Galerii „Kotłownia”

więcej »
11 12

GARWOLIN, 12.08

Wola Rębkowska: festyn rodzinny z placem zabaw w tle

więcej »
13 14 15

GARWOLIN, 15.08

Garwolin: ważne, sierpniowe wydarzenia

więcej »
16 17 18

GARWOLIN, 18.08

Łaskarzew: 600- lat miasta

więcej »
19
20 21 22 23 24 25 26

RYKI, 26.08 13:00

Dziękczynienie za plony w gminie Kłoczew

więcej »
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje